Koninginnedag 2013 TE HUUR Testdag elektrische fietsen - Ervaar het ook! Oranjecomitë Moergestel Meemaken erbij zijn! Brabants kampioenschap taarten bakken in Moergestel Brandweervereniging Moergestel Engels topduo Spiers Boden sluit GUO- concertserie 12/13 af Bas Hessels woont beëdiging Koning Willem-Alexander bij Graag tot ziens bij Vogels Fiets Sport. Adres Type 3 Info niet toegestaan verboden bedankt de plaatselijke middenstand Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen voor de geschonken prijsjes voor onze bingo-avond In samenwerking met Sparta, organiseert Vogels Fiets Sport een testdag voor elektrische fietsen op donderdag 2 mei 2013. Dé dag om de nr. 1 elektrische fiets te proberen! Voor meer informatie, Martje Hutten Land van de Hilver, tel. 06-54942415. 0 Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... Tickets Check www.guo.inoisterwijk.nl voor tickets. Telefonisch reserveren kan tijdens kantooruren op 5217220. Tiliander verkoopt op vrijdag tus sen 18 en 20.30 uur tickets aan haar balie. Spiers Boden gaan op zaterdag 27 april los om 20.30 uur. Vanaf 19.30 uur verkoopt GUO haar laatste tickets aan de kassa in Den Boo gaard. Van 11.00-16.00 uur staat er voor de deur bij Vogels Fiets Sport een Sparta-specialist voor u klaar om u te informeren en te adviseren over de elektrische Sparta die het beste bij past. iedereen heeft Sparta een passende elektrische fiets! Ervaar het tijdens een vrijblijvende testrit en vindt de elektrische Sparta die bij u past! De koffie staat voor u klaar! Wilt u zelf ervaren wat een elektrische fiets van Sparta zo bijzonder maakt? Kom dan op zaterdag 11 mei van 11.00-17.00 uur naar het St. Jansplein voor de Gazelle Opstapdag! Bakker Marc van Hulten is tevens de voorzitter van een jury. Daarin zitten mensen die vanuit verschillende achtergronden een taart kunnen beoordelen. Van een deelnemer wordt gevraagd de zelfgebakken taart in te leveren op de Moergestelse streekproductenmarkt op 11 mei. Het inleveren moet tussen 13.00 uur en 14.00 uur worden gedaan. De streekproductenmarkt wordt gehouden op het St.-Jansplein en maakt onderdeel uit van Moergestel Fietsdorp. Om 15.30 uur wordt de winnaar bekend gemaakt. Het Brabants kampioenschap taarten bakken is een samenwerking van Moergestel Fietsdorp, Land van de Hilver, Goei Eete en de Stichting C.M. Janssen 013-5131965 Zondag 5 mei is het Jaarmarkt. En zoals u inmiddels gewend bent is de Muziek vereniging Prinses Juliana dit jaar ook weer aanwezig. Met het kopen van de loten a 1,00 steunt u onze muziekvereniging. En er zijn mooie prij zen te winnen! Tot zondag 5 mei! Deze motormuis i ziet vandaag (ook zonder bril) «Rww Abraham, mW proficiat! Winnende taart wordt door Moergestelse bakker in collectie opgenomen De Goud iep Haspel 31 3852 LR Ermelo Vakantiewoning Aantal pers. 6 Huisdieren Roken Volgens The Guardian is het ‘the finest instru mental duo on the traditional scene’. Ze zijn oprichter en gangmaker van swingende folk- bigband-sensatie Bellowhead. Zowel band als duo heeft als grootafnemer patent op de jaar lijkse BBC Radio 2 Folk Awards. Ze zijn dan ook de meest gelauwerde muzikanten uit de Britse folkscene van deze eeuw. Op zaterdag 27 april sluiten ze de GUO-concertserie 2012/ 2013 af in Den Boogaard: Spiers Boden, het hype-duo dat met haar stoere punkfolk al ruim 10 jaar de Britse folkscene domineert. U hebt de mogelijkheid de diverse Sparta E- bike systemen en modellen te testen en zo het verschil te ervaren. Probeert u bijvoorbeeld de sportieve ION® RXS+, een heerlijke fiets met standaard hoge actieradius, krachtige motor en extra comfortabel en natuurlijk rij gedrag. Of is de Bosch B2 een betere partner voor u? Met de motor op de trapas is het een uitermate stabiele fiets met veel uithoudings vermogen. Of misschien toch de E-motion C4 met praktische bediening en net dat beetje extra comfort. Uw ideale reispartner zit er in ieder geval zeker tussen. De elektrische fietsen van Sparta bieden puur fietsgenot. Een ideale manier om u op een vlotte en comfortabele manier te verplaatsen tijdens een ontspannen fietstocht of om snel en filevrij naar het werk te fietsen. Maar ook biedt Sparta elektrische fietsen voor hippe en relaxte ritjes naar school of het makkelijk ver voeren van kinderen en boodschappen. Voor - Het volledige programma van Koningin nedag 2013 vind je op het oranje programma, welke is ingevouwen in deze Moergestel- Nieuws. We ontmoeten jullie graag a.s. dinsdag. Tot dan om 16.00 uur op het plein! Het Oranjecomité Moergestel: Emilie, Marco, Angeline, Lucille, Laurette, Paul, Toby, Brigitte, Charlotte, Erik, Miriam, Eva en Dorris SVM BINGO Op donderdag 23 mei 2013 (en niet op 16 mei zoals wij eerder lieten weten) is weer onze gezellige maandelijkse bingo in Den Boogaard. We beginnen om 14.00 uur met gratis ’n lekker kopje koffie of thee. Daarna spelen we 6 rondes om onze welbekende leuke prijzen! Bent u geen lid van de KBO? Geeft niks, u bent tóch van harte welkom om gezellig met ons mee te spelen. Dit is de laatste bingomiddag van dit seizoen en hebben we weer iets extra’s voor u in petto. Addy en Joke heten u van harte wel kom. De bingo voor de maand september is op 19 september 2013. Marc van Hulten is zelf ook een kei in taartenbakken. Ter gelegenheid van Moergestel Fietsdorp is een lekkere wedstrijd uitgeschreven: bak de lekkerste taart van Brabant. De prijs die gewonnen kan worden is uniek: de winnende taart wordt door bakker Marc van Hulten uit Moergestel in productie opgenomen. Deze taart komt dus in het assortiment. Op deze manier ontstaat een heel bijzonder streekproduct. WieKentKunst. De wedstrijd is een creatieve bijdrage aan het steeds populairder worden van streekproducten. Nog een paar dagen en dan is het weer zover! Dan zal Moergestel voor iedereen weer rood, wit, blauw en oranje gekleurd zijn. Hier volgen nog enkele medede lingen: - Het feest voor jong en oud begint om 16.00 uur op het St-Jansplein. We nodigen iedereen uit om samen te proosten op het nieuwe Ko ningspaar! De bar is open en de attracties zullen gaan draaien. We hebben nog verschil lende verassingen in petto! - Kinderen worden uitgenodigd om verkleed en geschminkt als Koning en Koningin naar het plein te komen. Er is modeshow waarbij vele leuke prijzen te winnen zijn. Doe je num mer op uit het tasje wat op school is uitgedeeld. Vergeet ook niet om het ballonkaartje mee te nemen naar het plein! - De Koninginnelinde op het plein langs de kerk wordt geplant door een groep Moerges telse kinderen. Om dit te mogen doen kun je de rebus (te vinden op de site www.koningin- nedag-moergestel.nl) oplossen en inleveren op het meetingpoint vanaf 16.00 uur. De win naars worden vóór de boomplanting om 17.30 uur bekend gemaakt. - Vanaf zondag 28 april 18.00 uur zal een auto verbod gelden op het St. Jansplein. We willen alle inwoners van Moergestel dringend ver zoeken daar rekening mee te houden en vanaf die tijd niet meer op het plein te parkeren. Bedankt alvast voor de medewerking. - Dit jaar hebben we een speciale pin uitge bracht voor de troonswisseling. Deze is, evenals de pins van voorgaande jaren, te verkrijgen bij het meetingpoint. - Er zal een grote tent op het plein staan; het feest kan doorgaan tot de klok van 23.00 uur. Bas Hessels (36) zal op dinsdag 30 april in de Nieuwe Kerk te Amsterdam de beëdiging en inhuldiging van Koning Willem-Alexander tijdens de Verenigde Vergadering der Staten- Generaal in de Nieuwe Kerk in Amsterdam bijwonen namens de gemeente Oisterwijk. Bas Hessels is tambour-maitre van Muziekve reniging Prinses Juliana. Tevens is hij voor zitter van carnavalsvereniging De Pierewaaiers. Bij beide verenigingen is hij een drijvende kracht. Afgelopen jaar werd bij Bas Hessels vanwege een infectie door een gevaarlijke bac terie een deel van zijn been afgezet. Deze ingrij pende gebeurtenis heeft op geen enkele wijze zijn maatschappelijke inzet en betrokkenheid aangetast. De spelregels zijn als volgt: het gaat om een zoete taart; hartige taarten zijn uitgesloten van de wedstrijd. de taart is geschikt voor 8-10 personen. het gaat om een ronde of vierkante taart. de hoogte van de taart mag maximaal 10 cm zijn, er kunnen geen étagères worden ingele verd. er kunnen alleen hele taarten worden inge leverd, geen halve taarten of taartpunten. de taart moet volledig eetbaar zijn. PAGINA 3 Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 24 APRIL 2013

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 3