Meester Henk verlaat Hertog Jan per fiets in Moergestel René Schuurmans op 30 april I Meer scouting en Sint Joris en kleuren... Rommelmarkt Hertog-Jan/ Graaf van Ursel I I Aphrodite i Aanleveren voor 'Moergestel-Nieuws' van woensdag 1 mei Moergestel 50+ behartigt uw belangen Oisterwijk Uitgezwaaid door kinderen en ouders ’verlaat’ meester Henk de Hertog Janschool... Zie pagina 3 Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Zaterdag 20 april. Seniorenvereniging hoor, hij gaat nog even de Alpe d’Huez fietsen. Als directeur van de Hertog Jan heeft hij een grote bijdrage geleverd aan de totstandkoming van de brede school De Vonder die binnen kort haar deuren opent. “Dit was de grootste WOENSDAG 17 APRIL 2013 38e JAARGANG Nr. 1705 De Koninginnedagviering in Moergestel is ondertussen een evenement geworden dat hoort bij de echte traditionele feesten van ons dorp. En dat helemaal dóór en vóór de mensen uit onze dorpsgemeenschap: georganiseerd en ondersteund door vrijwilligers en gesponsord door vele Moergestelse bedrijven en winkeliers. Ieder jaar mogen we weer rekenen op een hele groep trouwe sponsoren. Dank daarvoor... want zonder jullie financiële steun kunnen wij uiteraard nooit een feest als dit neerzetten! 17.00 uur: Modeshow en prijsuitreiking voor alle kinderen die als Koning of Koningin verkleed zijn; let op! Er zijn leuke prijzen te winnen. 17.30 uur: Bekendmaking winnaars rebus; deze kinderen mogen de Koninginnelinde mee gaan planten op het Sint-Jansplein. 17.45 uur: De burgemeester zal heerlijke taar ten uitreiken aan de winnaars van de “Vroege vlaggers” 19.00 - 22.00: Disco voor de jeugd t/m 14 jaar in Den Boogaard. 18.00 - 23.00 uur: In de oranjetent muzikaal feest met DJ en band voor jong en oud met als hoofdact omstreeks 19.00 uur een spette rend optreden van René Schuurmans! 23.00 uur: Finale Koninginnedag 2013. De zon is allang onder. Deze week zullen de bekende tasjes worden uitgedeeld. Het tasje is dit jaar gevuld met spullen om je te verkleden voor de Konink lijke Modeshow, een kaartje voor de ballon- wedstrijd en een rebus waarmee je kans maakt om de Koninginnelinde mee te mogen plan ten. De tasjes worden verspreid via de basis scholen, peuterspeelzaal Janneke en Mokido. De kinderen die geen tasje hebben ontvangen kunnen dit alsnog ophalen bij: Lucille Ste vens (Past, de Louwstr.7 tel. 536 1838). Dit Het einde van beide scholen is in zicht en bij een verhuizing hoort een grote opruiming!!! Op zaterdag 20 april (tussen 10:00 en 14:00 uur) organiseren we in en om de school een rommelmarkt. Op het kleuterplein en in het noodlokaal daar zullen kleine zaken uitgestald worden (denk hierbij aan; puzzels, stoelen, tafels, spelletjes, klein meubilair). In de scho len staan grote zaken als kasten, bureaus enz. Op de spullen/kasten die te koop zijn (en op dat moment nog gebruikt worden) zitten stic kers. Daar kunt U samen met een van de leerkrachten uw naam op zetten en alvast betalen. De spullen/kasten die op 20 april nog in ge bruik zijn, kunnen op zaterdag 27 april tussen 12:00 u. en 14:00 u. opgehaald worden. De andere spullen (groot en klein) moeten op zaterdag 20 april meteen meegenomen wor den. Betaling kan alleen met contant geld! Met de opbrengst van deze rommelmarkt zal basisschool De Vonder nieuwe T-shirts voor alle kinderen kopen, die gebruikt kunnen worden bij sportdagen, schoolreisjes en andere evenementen. We hopen op een grote opkomst, lekker weer en een mooie opbrengst! Zegt het voort, zegt het voort!!! Namens leerkrachten en kinderen van de Vonder De activiteiten op het plein beginnen om 16.00 uur na de plechtigheden op de televisie. Het zal een groot muzikaal feest worden deze dag met als hoofdoptreden René Schuurmans om 19.00 uur. LEDENVERGADERING SVM Op donderdag 25 april om 13.30 uur houdt SVM haar jaarvergadering in den Boogaard. We nodigen onze leden hiervoor van harte uit. Na het officiële gedeelte van de leden vergadering wordt om 14.30 uur in de vorm van een presentatie informatie gegeven over “Omgaan met dementie”. Daarmee hebben we allemaal nabij of wat op afstand toenemend mee te maken. U kunt ook uw vragen over dit onderwerp kwijt. Bent u niet bij de leden vergadering, maar hebt u belangstelling voor het thema dan bent u welkom bij de presen tatie. Het bestuur van SVM gaat ervan uit dat deze voorlichting voorziet in een behoefte. ’’Meester Henk, meester Henk, meester Henk”, riepen alle kinderen van de Hertog Jan in koor terwijl zij stonden te wachten tot hij naar buiten kwam. Na ruim veertig jaar in het onderwijs te heb ben gewerkt, waarvan bijna twintig op de Hertog Jan gaat Henk van de Ven met wel verdiend pensioen. En denk maar niet dat hij thuis achter de geraniums gaat zitten. Nee Het programma van de dag ziet er als volgt uit: 6.13 uur: De vlaggen mogen uit! Het Oranje- comité gaat op zoek naar “Vroege vlaggers”. 9.00 uur: Eucharistieviering in de parochie kerk. Vanaf 10.00 uur: De plechtigheden rondom de troonswisseling zijn te volgen op een scherm in Den Boogaard en de Veerkes. 16.00 uur: Groot welkom aan iedereen op het Sint-Jansplein in en rondom de tent. Voor alle kinderen is er vermaak: voor de allerkleinsten is er een compleet speelpark en voor de grotere kids is er een Gorilla klim toren, bungi trampoline en het rodeobed. 16.15 uur: ’Wc verwelkomen burgemeester Janssen en gezamenlijk zingen we het Wil helmus. We proosten met jong en oud op onze nieuwe Koning en Koningin. 16.40 uur: Alle kinderen mogen hun kaartje aan een ballon vastbinden en deze gaan na het startsein door de burgemeester de lucht in. Wiens ballon zal het verst komen? uitdaging die ik in mijn loopbaan heb gehad. Dit is prima verlopen en ik ben erg tevreden over het resultaat”, zegt de oud-directeur met een grote glimlach. De komende twee weken staan nog veel fes tiviteiten op het programma voor de kinderen. Maandag 13 mei gaan zij hun eerste lessen op de nieuwe school volgen. geldt natuurlijk ook voor de Moergestelse kinderen die buiten Moergestel op school zitten en voor iedereen die hier in Moergestel Koninginnedag komt vieren op het plein. Het Oranjecomité Moergestel I B Huidverzorgingsinstituut Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 SCHEPENSiï^ TWEEWIELERS a Weekblad voor Moergestel Houdt u hier alvast rekening mee? oe es Foto: Judith Fonken-van Gisbergen Teksten dienen op vrijdag 26 april om 12.00 uur binnen te zijn. Advertenties kunnen worden aangeleverd tot zaterdag 27 april 12.00 uur. Evt. later na telefonisch overleg. Voor 'Moergestel-Nieuws' van woensdag 1 mei zijn de aanlevertijden gewijzigd. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur nieuws Reparatie - Verkoop - Verhuur te a

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1