moorman DONKERS VAN IERSEL ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES I Lentewandeling zondag 14 april - 10.30 uur Nieuws van Judovereniging St. Jan Hartstichting organiseert collecteweek Bridgeclub Moergestel BON Alle voorkomende gas-, water-, riool-, dakwerken en sanitair Wel andere verrassende nieuwtjes AUTOMOBIELBEDRIJF De wandeling begint en eindigt bij De Koren bloem aan de Spoordijk 3 te Heukelom. Wan delaars worden ontvangen met koffïe/thee en iets lekkers vanaf 10:00 uur, en om 10:30 uur wordt gestart met wandelen. De gidsen van Groen Boer en Doen begelei den de wandelaars gedurende de tocht. In Als je zin hebt om te komen judoën kinde ren vanaf 5 jaar zijn op woensdag of don derdagavond om 18.30 uur altijd welkom voor een vrijblijvende proefles. Onze dojo is in Den Donk in de Bosstraat. Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s Autoschade Loodgietersbedrijf Op zaterdag 6 april hebben twee groepen judoka’s van judovereniging St Jan een trai ning gehad van Grim Vuijsters, onze judoka’s die mee deden aan deze clinic waren erg enthousiast en hebben erg genoten. Dit gebeurde in sporthal Hercules te Diessen. Op zondag 7 april werd voor de derde keer het gezamenlijk door Judovereniging Deuso- ne uit Diessen en Judovereniging Hilvaren- beek georganiseerde Hildie toernooi plaats. Dit goed georganiseerde en vlot verlopende toernooi heeft alles in zich om een jaarlijks terugkerend evenement te worden. Onder de 185 deelnemers deden 13 judoka’s van jud overeniging St. Jan mee. Voor sommige judo ka’s was het de eerste keer dat ze meededen aan een toernooi. De eerste plaats op het podi um was er voor Dj int van Mensvoort en Ma- rijn van Laerhoven. Een trede lager op het podium was er voor Martijn van Elderen en Jorn van Gisbergen die behaalde een tweede plaats. Een mooie derde plaats was er voor Lotte op ’t Hoog, Joep Light, Thijs Melis en Harm Kools. Er was een vierde plaats voor, Samé van Mensvoort, Anne Melis, Roel Aan wie denkt u? In de week van 14 t/m 20 april staat een van onze collectanten wellicht ook aan uw deur. Aan wie denkt u wanneer u geeft? U helpt uw naasten en uzelf met uw gift aan de col lectant. Want zo lang levens te vroeg stoppen, blijven wij doorgaan! Groen Boer en Doen organiseert, wegens eerder succes, een lentewandeling op zondag 14 april. De wandeling is bedoeld voor zowel geoefende als recreatieve wandelaars, voor familie en vrienden, iedereen die graag met elkaar de Oister- wijkse streek verkent. De wandeling heeft een lengte van circa 6 kilometer. Gewandeld wordt in de landelijke/agrarische omgeving van Heukelom en Moerenburg. In dit gebied is een stukje nieuwe natuur aan gelegd dat onder meer wordt bezocht. Tijdens de pauze bezoeken de wandelaars het agrari sche museum in Berkel-Enschot. Dit museum herbergt een arsenaal aan historische land bouwwerktuigen van begin 19e eeuw tot mid den jaren ’60 van de 20e eeuw. Oude land bouwtechnieken zoals een dorsvlegel zijn hier nog te bezichtigen. Geen Open Gèssels wielerkampioenschap Het bestuur van Moergestel Fietsdorp heeft besloten het Open Gesselse Wie lerkampioenschap uit het programma op 11 mei a.s. te schrappen. De reden daarvan is dat zich tot dusverre slechts enkele personen hadden gemeld. De organisatie bekijkt nu of op die avond kan worden gefietst door jong en oud voor een fietsenstalling bij de nieuwe Brede School de Vonder. Samen met de Medezeggenschaps raad wordt dit programmaonderdeel verder voorbereid. Een ander nieuwtje is dat Paul Spapens op 16 mei om 19.00 uur in Stanislaus een bij zondere lezing geeft met als thema: Bijgeloof in Brabant. Ook de (wieler)sport komt daarbij aan de orde. Het prachtige magazine verschijnt ook dit jaar weer en wel begin mei en wordt huis- aanhuis in Moergestel bezorgd. Theeuwes, Robin Hoeven en Johan Horre- vorts. Judoka’s van harte gefeliciteerd met jullie behaalde prijzen. Van 14 t/m 20 april 2013 komen de collec tanten van de Hartstichting weer aan de deur, want dan is de collecteweek. De Hart stichting vraagt uw financiële steun voor het bestrijden van hart- en vaatziekten. Dit is nog steeds hard nodig, want een op de drie Nederlanders sterft aan een hartinfarct, hartstilstand, beroerte of een andere hart en vaatziekte. De Hartstichting spant zich in om hart- en vaatziekten sneller en beter op te sporen, te behandelen of zelfs te genezen. Hoewel het aantal sterfgevallen afheemt, neemt het aantal patiënten toe. Op dit moment zijn er ongeveer 1 miljoen hart- en vaatpatiënten. Dit aantal zal in de toekomst alleen maar toenemen. Wat gebeurt er met uw donatie Met uw donatie investeren wij in wetenschap pelijk onderzoek naar het voorkomen van een plotse hartdood. Prof. dr. Arthur Wilde (AMC Amsterdam) en prof. dr. Mare Vos (UMC Utrecht) gaan uitgebreid genetisch onderzoek doen bij mensen die aan een hart stilstand zijn overleden en bij families die door genetische aanleg een verhoogd risico lopen op een hartstilstand. Zo hopen ze nieu we genen te ontdekken die betrokken zijn bij plotse hartdood. Daarna willen ze ont dekken hoe het kan dat deze genen leiden tot de ernstige storing van de hartslag. groepen van circa 20 tot 25 wandelaars wordt gewandeld in de omgeving van Heukelom en Moerenburg. Omdat de gidsen Dré van Hal en Jeff Denissen al jaren in de omgeving wonen en werken, kennen ze de natuur en cultuur erg goed. Ze vertellen niet alleen over de flora en fauna, ook (cultuur) historische aspecten in de streek komen ter tafel! Aanmelden: kan tot vrijdag 12 april en ter plekke. Kosten: 8.00 p.p. kinderen t/m 8 jaar gratis Doel van de voorjaarswandeling Mensen laten genieten van de natuur die ontluikt. Daarnaast promotie en kennismaking met de activiteiten van Groen Boer en Doen. Naast het geven organiseren van begeleide wandelingen, orga niseert Groen Boer en Doen bij de acht aan gesloten bedrijven verschillende activiteiten. SUPER VLOOIENMARKT ZONDAG 21 APRIL Donderdag 4 april is alweer de voorlaatste competitieronde van het lopende competi- tieseizoen afgesloten. Lijn A: 1 Henriette van Gils en Joke Spierenburg, 2 Cecile en Herman van Nieuwenhuijze, 3 Sjaak Aarts en Cees van de Schoot Lijn B: 1 Henriette Mulders en Dre Roefs, 2 Diny van Doremalen en Jo van Os, 3 Hettie Roosen en Nellie Stolk Lijn C: 1 Petra en Ad Linkels, 2 Nelly Poos-Haans en Jan Poos, 3 Liesbeth en Co de Graaff. Districtsviertallen competitie: Moergestel 1 - Riel 120-10 WAC 5 - Moergestel 225-2 Moergestel 1 is ongeslagen kampioen in de tweede klasse geworden en mag het volgend jaar gaan proberen in de eerste klasse van het district Midden-Brabant. Moergestel 2 is als zevende geëindigd. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 10 APRIL 2013 PAGINA 6 lil Woonplaats Telefoon Onderstaand gedeelte ook invullen. Naam 1 Straat www.rdonkersai info@rdonkersai hade.nl 'hade.nl 0 Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... kosten, bij 'normale' grootte f 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. ST. WILLIBRORDSTRAAT 45 5056 HT BERKEL-ENSCHOT TEL. 013-533 3321 I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I J Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 t/m 10 regels 5,00 t/m 6 regels 3,50 Schoolstraat 60a 5066 EE Moergestel Tel: 013 513 11 21 DE SONMAN 22 - Tel. 013-513 1611 www.ambm.nl ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! v/h Jos Habraken Gezocht: horecamedewerkers activitei tenbegeleiders. Flexibele tijden. Doorde weeks weekend. 013-513 6031 info@reu selhoeve.nl Voor al uw feestjes, recepties, reünies: cafe HierNeffe of voor grotere gezelschap pen de Veerkes. Voor meer info deveer- Kes@home.nl of 013-5132405. ’Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... OISTERWIJK Sport Arena (binnen), Sportlaan 6 2e kraam 10,- Inlichtingen: 0416 530 502 09.00-16.30u. www.deevenementenlijn.nl Voor de jazzliefhebbers! Zondag 7 april Jazzmiddag met The Dirty Stream Jazzband. Vanaf 15.00 tot 18.00u. Entree gratis. Café de Brouwer. Heeft u hulp nodig voor het juist en opti maal opstellen van uw aangifte inkomsten belasting? Neem dan contact op met Trans parency Administratie Advies: bas@trans parancy.nl of bel 06-17455693. Tennissen van april t/m oktober aan de Moergestelseweg in de bossen naast Restaurant Keyzer Palace. Voor aantrekkelij ke instapmogelijkheden neem contact op met Corry de Bakker, tel. 06-12202086. Zon 21 april uiteten bij de Veerkes: een mooi 3-gangen keuzemenu samengesteld door Salvetties voor maar 16,50. Voor de jazzliefhebbers! Zondag 7 april Jazzmiddag met The Dirty Stream Jazzband. Vanaf 15.00 tot 18.00u. Entree gratis. Café de Brouwer. VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Voor de jazzliefhebbers! Zondag 7 april Jazzmiddag met The Dirty Stream Jazzband. Vanaf 15.00 tot 18.00u. Entree gratis. Café de Brouwer. Zat 13 april in de Veerkes: We all love the 80's and 90's. De beste muziek van DJ Comé Wolfs. Aanvang 21 uur. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees-gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te wor den en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht.TJ krijgt wat u vroeg. Jos van Esch Elektrotechniek. Nieuw bouw, verbouw en renovatie bij zowel parti culier als bedrijf. 06-83792272 www.josvanesch.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 6