VAN ALPHEN f tol foatst Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima komen naar Oisterwijk op 12 juni 2013! Rommelmarkt Hertog-Jan/ Graaf van Ursel Jeugdorkesten uit de regio spelen samen! I Aphrodite BRILLEN LENZEN ONZE SERVICE: Scouting Moergestel gaat Sint Joris vieren Oisterwijk J Ir Weekblad voor Moergestel Prinses Maxima en de Prins van Oranje. rvd Gratis vervangend vervoer Gratis haal- en brengservice Uw Gemeente?lieuws op www.oisterwijk.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Direct en vriéndelijk geholpen; ook zónder afspraak Scouting gaat wat doen? Sint Joris vieren. Scouting Moergestel zal op 26 april op drakenjacht gaan. Lees volgende week verder wat dat allemaal gaat betekenen. Zaterdag 20 april. Gratis ofierte/geschat schadebedrag, ook aan huis om als koning of koningin naar het plein te komen alwaar zij over een rode loper aan de modeshow mee kunnen doen. In de tasjes WOENSDAG 10 APRIL 2013 38e JAARGANG Nr. 1704 Tel. (013) 542 17 55 De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 Het programma ziet er als volgt uit: 1. 11.00-11.25 uur optreden Andara 2. 11.25-11.45 uur PAUZE Korting op uw eigen risico tot 135 euro Maar nu eerst over 30 april. Wat kunnen jullie gaan verwachten? Het belooft een groot feest te worden voor jong en oud op het St. Jansplein. We starten om 16.00, direct na de plechtigheden op de televisie (deze zijn afgelopen om 15.30 uur, dus niet om 16.30 uur zoals we vorige week berichtten). We openen met z’n allen met een proost op het Koningspaar en zullen ver volgens de bekende ballonnen de lucht in laten. Daarna starten we met de muziek. Tij dens het uitgebreide muzikale programma komt er een mysterie-guest en zal er voor de jeugd tot 14 jaar een kinderdisco zijn in Den Boogaard van 19.00 tot 22.00 uur. De Oranje- bar in de tent zal sluiten om 23.00 uur. Er zullen op het plein allerlei attracties zijn zoals een rodeobed, bunji-trampolines, een grote Gorilla-klimtoren en een groot speelpark met sprinkussens, blokkenhut, klauterwand, zand- Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 |fi| g Het einde van beide scholen is in zicht en bij een verhuizing hoort een grote opruiming!!! Wij willen iedereen graag van harte uitnodigen om ons daarbij te helpen. Op zaterdag 20 april (tussen 10:00 en 14:00 uur) organiseren we in en om de school een rommelmarkt. Op het kleuterplein en in het noodlokaal daar zullen kleine zaken uitgestald worden (denk hierbij aan; puzzels, stoelen, tafels, spelletjes, klein meubilair). In de scho len staan grote zaken als kasten, bureaus enz. Op de spullen/kasten die te koop zijn (en op 11X kers. Daar kunt U samen met een van de leerkrachten uw naam op zetten en alvast betalen. De spullen/kasten die op 20 april nog in ge bruik zijn, kunnen op zaterdag 27 april tussen 12:00 u. en 14:00 u. opgehaald worden. De Koninklijke modeshow Dit jaar organiseren we voor de kinderen een grote modeshow. De jeugd wordt uitgenodigd andere spullen (groot en klein) moeten op zaterdag 20 april meteen meegenomen wor den. Betaling kan alleen met contant geld! Met de opbrengst van deze rommelmarkt zal die de komende week uitgedeeld gaan worden basisschool De Vonder nieuwe T-shirts voor op de scholen zullen enkele spullen zitten 11 - 1 .1 TT- teraard zijn er mooie prijzen te winnen! Al met al dus genoeg reden om in Moergestel te blijven op deze feestelijke dag! Op zondag 21 april 2013 vindt een uitwisse- lingsconcert plaats in de Tiliander van drie jeugdorkesten uit de regio. Dat zijn name lijk: - Opleidingsorkest Muziekvereniging Prinses Juliana uit Moergestel - Opleidingsorkest Muziekvereniging Andara uit Tilburg - Middenorkest M.V.C. Concordia uit Udenhout/Berkel-Enschot i alle kinderen kopen, die gebruikt kunnen die hiervoor gebruikt kunnen worden. Ui- worden bij sportdagen, schoolreisjes en andere evenementen. We hopen op een grote opkomst, lekker weer en een mooie opbrengst! Zegt het voort, zegt het voort!!! Namens leerkrachten en kinderen van de Vonder 3. 11.45-12.15 uur gezamenlijk optreden M.V.C./Concordia met M.RJ. Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Dat geldt voor elke vereniging natuurlijk. Maar het is bijzonder dat ‘onze’ jeugd muziek maakt, in orkestverband. Tijdens dit concert laten de drie jeugdorkesten horen en zien dat spelen bij een muziekvereniging superleuk is om te doen. En geheel eigentijds. Geen klassiek gebeuren maar Coldplay, Lady Gaga, Borsato... een greep uit het repertoire van dit concert. Dit wilt u toch niet missen? Entree is gratis! Tijdens Koninginnedag zullen we de inhuldiging van Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima uitgebreid gaan vieren in onze Moergestelse gemeenschap. We zijn druk bezig met de voorbereidingen. Maar niet alleen voor 30 april, want zoals iedereen heeft kunnen lezen zal het kersverse Koningspaar op woensdag 12 juni aanstaande een bezoek gaan brengen aan Oisterwijk! Wij zijn natuurlijk als gezamenlijke Oranjeco- mitees van Oisterwijk, Heukelom en Moer gestel zeer vereerd met dit bezoek en zullen ook samen met vele andere organisaties, stich tingen en verenigingen, ons steentje gaan bijdragen aan de invulling van het programma van die dag. Hoe de dag van het Koninklijk bezoek er uit zal gaan zien is nog niet bekend. De dag zal gaan draaien om “ontmoeten en zichtbaar zijn. Het is de bedoeling dat alle inwoners van Oisterwijk het paar zeker zullen gaan zien” aldus Esther van Wel van de ge meente Oisterwijk. wagentjes en autootjes voor de kleinsten onder dat moment nog gebruikt worden) zitten stic- ons. De attracties draaien door tot 20.00 uur. Voor alle kinderen zal er gratis drinken, een frietje, een ijsje en een suikerspin zijn. AUTOSCHADES -sinds 1880 Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 SCHEPEN^ TWEEWIËLERS J Huidverzorgingsinstituut w ws 1 RUUD PAN IS Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn een Schodegoront totoalherstelbedrijf en vertrouwensreporateur voor Interpolis/Centroal Beheer Athmeo EUROGARANTBBXUf (wanneet dit niet te verhalen is bij een tegenpartij) gemeente oer Reparatie - Verkoop - Verhuur I uur T-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1