2.000 m2 moorman Moergestel startpunt fietsroute in toeristisch magazine die weg moeten! Bankstellen Eethoeken Wandkasten 2-Zitsbanken Diverse kleinmeubelen Michiels Woonstijl TE HUUR Kringloop bedrijf Oisterwijk 'Sla de peuterspeelzaal niet over!' Veldweg 8, Oisterwijk Voorjaarsexcursie met lunch Eerste keus in tweedehands kleding!! Adres Info AUTOMOBIELBEDRIJF niet toegestaan verboden Kom eens naar Kringloop Bedrijf Oisterwijk, hier treft u een ruime en overzichtelijke winkel aan. Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Bent u aan andere meubels toe, wilt u uw woonruimte goedkoop veranderen, of zoekt u meubels voor uw caravan of studentenkamer? Dan is Kringloop Bedrijf Oisterwijk voor U het juiste adres! Wij bieden u een ruime collectie: Op donderdag 18 april zijn belangstellenden met hun peuter welkom van 17.00 tot 19.00 uur bij: Psz Janneke, Kloosterlaan 28, Moergestel (nieuwe locatie Brede School) Uw peuter is van harte welkom! Inschrijven kan al v.a. 18 maanden. Paul Spapens enjos Graafmans zetten zich samen in voor de ontwikkeling van het fietstoerisme in Brabant. Foto: Hennie van Schooten. Ons adres is Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! C.M. Janssen 013-5131965 De Goudiep Haspel 31 3852 LR Ermelo Type Vakantiewoning Aantal pers. 6 Huisdieren Roken Op zaterdag 13 april zijn belangstellenden met hun peuter welkom van 10.30 tot 12.00 uur bij: Psz de Coppele, Willem de Zwijgerlaan 61, Oisterwijk Psz Dribbel, Lavendel 7, Oisterwijk Psz Schelleboom, Cia van Boorthof 2, Oisterwijk Psz Trepke, Kerkplein 28, Oisterwijk Sprendlingenpark 40-42 5061 JV Oisterwijk T 013-52 12 044 Fietsen langs kapelletjes en streekproducten In de toeristische magazines die Brabant Recreatief jaarlijks uitgeeft in een aantal delen van Brabant zijn dit keer aantrekkelijke fietsroutes opgenomen. Ze voeren langs kapelletjes in Het Groene Woud en langs (boeren)bedrijven met streekproducten rond de Loonse en Drunense Duinen. De routes zijn uitgezet en beschreven door Moergestelnaar Paul Spapens. De route langs kapelletjes begint in Moergestel. “We willen de lezers van onze gratis magazines iets extra’s geven”, aldus Jos Graafmans, uitgever van de toeristische magazines van Brabant Recreatief. “Veel toeristen en dagjesmensen genieten in Brabant met name van het fietsen.” Op zondag 14 april verzorgen wij, IVN Oister wijk en LNMH Haaren, een excursie in het Hoornmankentiend bij Biezenmortel. Met een beetje geluk kunnen we dan genieten van de Pinksterbloem die daar nog massaal voor komt. De excursie start om 10.00 uur en na afloop kunt u heerlijk napraten onder het ge not van een lunch. De kosten voor deze excursie bedragen 10,- p.p. Er kunnen max. 20 personen deelnemen. Deelname is op volgorde van aanmelding. U kunt zich tot en met 5 april aanmelden bij ivnoisterwijk@gmail.com. Na aanmelding ontvangt u een bevestiging met het rekening nummer waarop u 10,- dient over te maken. Na ontvangst van de betaling wordt het ver trekpunt van de wandeling aan u doorgege ven. De deelnemers bieden wij bovendien, voor zover uiteraard gewenst, voor het jaar 2013 een gratis lidmaatschap van IVN Oisterwijk Het in Tilburg gevestigde bedrijf is gespecia liseerd in toeristische promotie door middel van glossy-achtige magazines met toeristische informatie en fietskaarten. In twee van door Brabant Recreatief uitgegeven magazines staan dit jaar voor de eerste keer zeer complete fiets routes. Het gaat hier om de magazines die zich richten op Het Groene Woud en op de Loonse en Drunense Duinen en omgeving. Traditiegetrouw liggen de magazines kort voor Pasen bij tal van adressen zoals VW’s, cam pings en recreatiebedrijven. De populariteit van de mooi uitgegeven bladen blijkt uit de oplage van 15.000 stuks per streek. Dit jaar is voor de eerste keer een fietsroute opgenomen in de bladen voor de Loonse en Drunense Duinen en Het Groene Woud, volgend jaar wil uitgever Jos Graafmans ze in al zijn bladen. Met de thema’s kapelletjes en streekproducten wordt aansluiting gezocht bij twee populaire toeristische onderwerpen. De routes met een gemiddelde lengte van 40 tot 50 kilometer zijn uitgezet en beschreven door Paul Spapens die zich daar al jaren mee bezighoudt. Hij ontwikkelde tal van fietsroutes die vaak in de vorm van handzame gidsjes zijn gepubliceerd. De routes in de magazines van Brabant Recreatief worden niet volledig beschreven in de bladen zelf, maar kunnen door middel van een QR-code of de website www.brabantrecreatief.nl worden opgeroepen. “Er is steeds meer vraag naar een combinatie van gedrukte informatie en digitale informatie. Deze koppeling brengen we in onze magazines tot stand”, aldus Jos Graafmans. -- W PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 3 APRIL 2013 3ll wk50 y DE SONMAN 22 - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl OTAAAAAA EEGVERKOOP F' -

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 5