ZILT ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Speciale Limited Edition van troonwisselingsplaid Uitreiking eerste vouchers van Puur vóór jongeren! Vrijdag 29 maart Open Coffee Club in Den Boogaard BON 1,95 per 100 gram 5,25 per 250 gram 1 425 gr/m2) kwaliteit. De eerste plaids zullen Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Voor een actueel activiteiten aanbod kijk op www.jwmoergestel.nl of volg ons op face book jongerenwerk moergestel. DJ Workshop i.s.m. Factorium Tilburg Vrijdag 5 12 april (vol) Vrijdag 19 26 april max. 5 deelnemers) aanvang 15.30 uur entree 2.50 per keer. Aanmelden via info@jwmoergestel.nl Jongeren Werk Moergestel Denkt u aan het tijdig aanleveren van teksten en advertenties voor de komende 'Moergestel-Nieuws' i.v.m. Pasen...? Wil jij meer weten over het jongerenproject Puur vóór Jongeren of heb je een goed idee voor een aanvraag, ga dan snel naar de web site www.hedoedemee.nl Naam Verse Zalm Salade Heerlijke Schotse, verse Zalmfilet SUPER VLOOIENMARKT ZONDAG 31 MAART 1E PAASDAG Parkeerterrein Praxis (naast Hornbach) De Reeshof, Brakman 80, 5047 SW Inlichtingen: 0416 530 502 09.00-16.30u. www.deevenementenlijn.nl Aanstaande zaterdag vindt in Reusel het MALT Festival plaats. Het evene ment ontvangt twee vouchers met een totale waarde van 1000,- van Puur vóór Jongeren. Op 26 mei vindt de Nooit Gedacht Dag in Bergeijk plaats, dit ini tiatief ontvangt drie vouchers. ACTIVITEITEN MAART/APRIL doelgroep 10 t/m 15 jaar Techniek Workshop Mijn Robot max. 20 deelnemers let op gewijzigde datum!! Zaterdag 30 maart 6 april 14.00-16.30 uur Woensdag 3 april workshop vilten 14.00-16.30 uur Entree 2.50 per workshop Afgelopen maand vond in Het Huis van De Brabantse Kempen te Middelbeers de officiële aftrap van het jongerenproject Puur vóór Jongeren plaats. Jongeren uit de Kempenregio in de leeftijd van 13 tot 25 jaar kunnen bij Puur vóór Jongeren aankloppen met ideeën om iets te organiseren in hun dorp. Jongeren met goede ideeën kunnen vouchers ter waarde van 500,- aanvragen. Puur vóór Jongeren is een initiatief van de Provincie Noord-Brabant en het Huis van De Brabantse Kempen om jongeren meer binding met hun eigen gemeente te stimuleren. De eerste vouchers gaan naar MALT Festival. Dit evenement wordt in Reusel georganiseerd door een groep jongeren en richt zich ook op jongeren. Tijdens dit evenement wordt er een podium gegeven voor lokale talenten en dit zal plaatsvinden op 23 maart. Ook de Nooit Gedacht Dag krijgt drie vou chers om hun evenement plaats te laten vin den. Deze dag wordt georganiseerd door een groep meiden onder leiding van een jonge renwerkster en richt zich op meiden van 12 t/m 18 jaar, waarvoor sportieve, creatieve en leerzame workshops en leuke activiteiten worden georganiseerd. Deze dag vindt plaats op 26 mei in Bergeijk. Iedere laatste vrijdag van de maand orga niseert Blue Monkey in samenwerking met Den Boogaard de Open Coffee Club. De eerstvolgende Open Coffee Club is op vrijdag 29 maart van 9.00 -11.00 uur in Den Boogaard te Moergestel. Open Coffee Club is een regelmatig gehouden, informele bijeenkomst waar iedereen die iets met “online”heeft elkaar kan ontmoeten, ideeën bespreken, kennis delen, brainstor men, meetings houden of samenwerken. Ontspannen netwerken dus, onder het genot van een kopje koffie. Open Coffee is voor iedereen, de gemeen schappelijke factor is vaak wel online, maar iedereen is welkom. Open Coffee is ook meer een plek om te chillen met andere leuke en interessante mensen. Goede gesprekken ont staan vanzelf. De wollenstoffenfabriek AaBe is de meest befaamde dekenfabriek van Nederland en was tot en met 1965 een van de grootste werkgevers in Tilburg. De bekendste AaBe producten waren wollen dekens met het logo met een Lapland tafereel erop. Nu anno 2013 vindt men het zelfde logo nog terug op de dekens en woon- plaids. In de jaren 1970 tot en met 2008 specialiseerde men zich ook op de productie van stoffen voor de luchtvaartindustrie. Sinds 2009 heeft AaBe, gevestigd aan de Post- hoornstraat in Tilburg zich weer geheel gecon centreerd op de ontwikkeling, productie en verkoop van wollen dekens en wollen woon- plaids (www.aabe.nl). Er is en wordt bewust gekozen voor hoogwaardige grondstoffen zoals wol, merino wol en alpaca wol. Van deze grondstoffen worden de meest uiteen lopende woonplaids gemaakt die verkocht worden via een groot netwerk van winkeliers. Verder produceert AaBe ook dekens en woon plaids onder privat label. De holle structuur van de wol zorgt voor een goede isolatie en lucht doorlating en verschaft bovendien hoog comfort. De dekens en plaids zijn een puur natuurproduct dat volledig ecologisch is en past binnen de groene trend. In verband met de aanstaande troonswisseling heeft AaBe een woonplaid ontworpen. De plaid wordt gemaakt van 100% merino wol I en heeft een afmeting van 150 cm x 200 cm. I Om de contouren van het dubbelportret dui- I delijk te krijgen is er gekozen voor een zware 425 gr/m2) kwaliteit. De eerste plaids zullen aangeboden worden aan Hare Majesteit de Koningin en Zijne Koninklijke Hoogheid I Prins Willem Alexander. 'R Een super en ontspanning hand' in hand gaan. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 27 MAART 2013 Verse Vis Traiteur Catering Paas- Aanbieding: ■i kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. Woonplaats Telefoon Voor de Paasdagen hebben wij voor u een uitgebreid assortiment verse Vis, Schaal- en Schelpdieren Nu een nog uitgebreider assortiment, huisgemaakte vissalades, Heerlijke Vishapjes, amuses, soepen en kant en klaar gerechten Graag tot ziens in onze winkel en Natuurlijk graag op de markt in Moergestel bij onze wagen! wij wensen u een Zalig Paasfeest Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat t/m 10 regels 5,00 Dorpsstraat 6 te Oisterwijk op donderdag op de markt Oisterwijk Dinsdagochtend vrijdagmiddag: markt Moergestel Telf. 013.5282344 www.ziltvis.nl t/m 6 regels 3,50 Huisgemaakte by Pieter Smit PAGINA 6 ■Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... Te huur gevraagd: tijdelijke woonruimte voor de periode van 4-6 maanden wegens verbouwing. Tel. 06-15613222. Gezocht: horecamedewerkers activitei tenbegeleiders. Flexibele tijden. Doorde weeks weekend. 013-513 6031 info@reu selhoeve.nl Paaszaterdag 30 maart v.a. 20.00 uur: Brouwer Power, met onder andere DJ Tommy en Punt Uit. Entree gratis! Echte liefhebbers van Moergestelse kunst opgelet! Schilderijen van Piérre Wolfs te koop. Tel. 06-53121561. Woensdag 10 april Inloopochtend bij Lekker Evenwichtig. Tussen 9 en 11 uur bent u van harte welkom. Meer informatie op www.lekkerevenwichtig.nl Op een plezierige en eenvoudige manier aan je gezondheid werken? Tn China gebruiken ze deze beproefde methode al duizenden jaren! Kom in beweging met Tai- Chi of Gigong op wo-mid. of dond.avond. 521 6035. groeid? 14 april is de workshop: Kennis maken met verhalen vertellen. leuke inspirerende workshop, waar inspan ning en ontspanning hand in hand gaan. Heb je tijd en zin? Meld je dan aan! Aanmelden kan via: www.vertelatelier.nl/aan melden I I I I I I I I I I I J Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Voor de jazzliefhebbers! Zondag 7 april Jazzmiddag met The Dirty Stream Jazzband. Vanaf 15.00 tot 18.00u. Entree gratis. Café de Brouwer. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees-gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te wor den en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Jos van Esch Elektrotechniek. Nieuw bouw, verbouw en renovatie bij zowel parti culier als bedrijf. 06-83792272 www.josvanesch.nl Voor de jazzliefhebbers! Zondag 7 april Jazzmiddag met The Dirty Stream Jazzband. Vanaf 15.00 tot 18.00u. Entree gratis. Café de Brouwer. Paaszaterdag 30 maart v.a. 20.00 uur: Brouwer Power, met onder andere DJ Tommy en Punt Uit. Entree gratis! Voor de jazzliefhebbers! Zondag 7 april Jazzmiddag met The Dirty Stream Jazzband. Vanaf 15.00 tot 18.00u. Entree gratis. Café de Brouwer. VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Heeft u hulp nodig voor het juist en opti maal opstellen van uw aangifte inkomsten belasting'!’ Neem dan contact op met Trans parency Administratie Advies: bas@trans parancy.nl of bel 06-17455693. Paaszaterdag 30 maart v.a. 20.00 uur: Brouwer Power, met onder andere DJ Tommy en Punt Uit. Entree gratis! Tennissen van april t/m oktober aan de Moergestelseweg in de bossen naast Restaurant Keyzer Palace. Voor aantrekkelij ke instapmogelijkheden neem contact op met Corry de Bakker, tel. 06-12202086. Verhalen... wie is er niet mee opge-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 6