Brigadiers van start! maar..... VAN ALPHEN Laatste bingohoofdprijs is voor Richard Kordalski Kun je zingen? Zing dan mee! Aphrodite Zomertijd! ONZE SERVICE I Oisterwijk Kopij aanleveren i.v.m. Pasen Uw Gemeentenzeuws op www.oisterwijk.nl Conclusie verkeersbrigadieren: Gratis offerte/geschat schadebedrag, ook aan huis Direct en vriendelijk geholpen; ook zónder afspraak Palmpasen 2013. Ter voorbereiding hebben we samen Palmpaasstokken gemaakt in Park Stanislaus op woensdagmiddag. Op Palmzondag zijn we na de H. Mis de Palm paasstokken naar de mensen daar gaan brengen. In juni 2014 bestaat het Moergestelse koor Crescendo 75 jaar. Alle reden om er eens de schijnwerper op te zetten. Wat is dat eigenlijk voor koor en hoe gaat het eraan toe bij de repetities? Crescendo is een gemengd koor, dat vier stemmig zingt. Het repertoire bestaat uit Franse, Engelse, Duitse en soms Spaanse volksliedjes, stukken uit musicals en licht klassiek werk. Aan de uitspraak van de vreemde talen wordt veel aandacht besteed, want niet iedereen is met alle talen bekend. Er wordt serieus, maar vooral met heel veel plezier gewerkt. De repetities zijn op maandagavond in de voormalige kapel van De Nieuwenhof aan de Kloosterdreef, van 19.30 uur tot 21.30 uur. Voor velen betekent dit een moment van ontspanning en gezellig samenzijn. Anderen willen vooral hun stem en zang blijven oefe nen. Wat allen in ieder geval bindt, is de grote liefde voor muziek en de menselijke stem. Wilt u meer informatie over Crescendo, dan kunt u contact opnemen met de voor zitter, Berry Smolders, telefoon 513 2490 of e-mail nsmolders@ziggo.nl Huidverzorgingsinstituut Gratis vervangend vervoer Tel. (013) 542 17 55 AUTOSCHADES Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Met ingang van dinsdag 14 mei a.s. starten we met de verkeersbrigadiers op het Rootven. We hadden graag op volle sterkte willen gaan brigadieren, maar helaas zijn er momenteel te weinig mensen aangemeld om de verkeersbrigadiers op alle oversteekmomenten te laten werken. De inlevertijden van kopij en adverten ties voor de krant van volgende week zijn aangepast i.v.m. de Paasdagen. REDACTIONEEL Alle kopij voor de krant dient bij ons bin nen te zijn a.s. vrijdag 29 maart 18.00 uur. Alle teksten die later worden aangeleverd kunnen we niet meer plaatsen in de krant van woensdag 3 april. Dat geldt ook voor de sportteksten uit het Paasweekend! ADVERTENTIES Advertenties (ook Zoekertjes!) kunnen worden ingeleverd tot zaterdag 30 maart 18.00 uur. Evt. later na telefonisch overleg. deel/dag u wilt gaan brigadieren. Wij staan te popelen op ieders medewerking! De mensen die zich opgegeven hebben ont vangen binnenkort een briefje met tekst en uitleg over hoe het verkeersbrigadieren verder in zijn werk zal gaan. Bij het brigadieren zullen wij geholpen wor den door groep 8-leerlingen, en ook de ouders van die leerlingen ontvangen binnenkort in formatie met de vraag of zijn/haar kind mee mag helpen. Met vriendelijke groeten: Trees Verhoeven (Dorpsraad) en Maudy van Laarhoven (verkeersouder ‘de Vonder’) En wéér was het een trouwe bingoër die afgelopen donderdag de eerste prijs pakte in de laatste trekking van de bingo voor de harmonie. Richard Kordalski uit de Burg. Poortstraat speelde, zoals zovelen, wekelijks mee en dat leverde hem de eerste prijs van 135 euro op. Hij kreeg die prijs overhandigd door Hade- wych van Leeuwen die de prijswinnende getallen trok. Hadewych is de dirigente van het opstap- en het opleidingsorkest van de harmonie. Er waren aan het eind van de uitzending liefst twaalf prijzen op de lotnummers be schikbaar. Die werden getrokken door Pleun van Leeuwen en Emmy Verheijden. De vol gende lotnummers hebben prijs: 1430 en 1394 (2x ‘n tegoedbon voor 2 schotels op zon- Korting op uw eigen risico tot 135 euro Gratis haal- en brengservice Dit betekent dat er op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag tussen-de-middag geen brigadiers staan! Voor de kinderen die dus tussen de middag thuis of elders gaan eten zijn de ouders/oppas- sers zelf verantwoordelijk voor de veiligheid van hun kinderen! Wij vinden dit enorm spijtig! Graag willen wij natuurlijk op volledige sterk te gaan brigadieren, dus wilt u zich alsnog aanmelden: maudy. vanlaarhoven@hetnet.nl/ 513 2636 verhoevengianotten@home.nl/513 1814 Daarbij graag vermelden op welk uur/dag- Er is één koorlid dat al 60 jaar trouw komt. Sommigen zijn er al 30,40 of 50 jaar bij. Ieder jaar komen er wel weer één of twee leden bij. Helaas vallen er ook mensen af. Reden waarom Crescendo op zoek is naar nieuwe mensen, die samen met de huidige koorleden hun liefde voor muziek en zang willen delen. Komt u gerust eens vrijblijvend luisteren op een maandagavond. dag van Café-Rest. de Brouwer); 335 en 752 (sporttas van Studio 17); 1503, 956 en 1599 (3x ‘n waardebon van Strijkservice Colette); 409 en 245 (kistje met glas en ‘n fles Reuzen bier); 609 en 1160 (2x ‘n waardebon van Slagerij Ketelaars t.w.v. 10,- euro) en 1414 (2 vrijkaarten voor een voorstelling in Den Boo gaard). Deze prijzen plus de geldprijzen twee t/m tien zijn op dinsdag af te halen van 18.00- 19.00 uur in ‘Den Boogaard’. Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 SCHEPENSf TWEEWIELeRS Weekblad voor Moergestel 0 es i’i WOENSDAG 27 MAART 2013 38e JAARGANG Nr. 1702 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 gemeente Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn een Schodegoront totaalherstelbedrijf en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraal Beheer Achmea In de nacht van zaterdag 30 op zondag 31 maart gaat de klok weer 'n uur vooruit (van 02.00 naar 03.00 uur) en begint de zomertijd! Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur ,jHl{s e V7BEDRUF niepws (wanneer dit niet te verhalen is bij een tegenpartij) Reparatie - Verkoop - Verhuur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1