JOHN'S moorman ^^eyLigtvöët Krerkooyen ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Lenteconcert Jeremiade in Den Boogaard Voorbereidingen ’Seizoens opening 2013-2014 Audacia’ 23-24-25 augustus al in volle gang I BON isolerende beglazing schilder- en behangwerk I k 1 Ook voor projectstoffering 25 jaar ervaring Voor al uw: AUTOMOBIELBEDRIJF hongeren Werk ft'oergestel j Naam Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! .als herstoffering perfect moet zijn! VACATURES Jongerenwerk Moergestel is op zoek naar enthousiaste creatieve personen met een open mind die het bestuur komen ondersteunen. Het bestuur bestaat nu uit 3 personen uit- STUCADOORSWERKEN 06- 100 23 036 www.joeyligtvoetstucadoorswerken.nl ■yjy Schildersbedrijf breiding is gewenst om het vele leuke werk dat er ligt beter te verdelen. Interesse? Meld je aan via info@jwmoergestel.nl of benader een van de bestuursleden. Twijfel je? Kom eens praten naar wat de mogelijkheden zijn. Het blijft vrijwilligerswerk maar wat je er voor terug krijgt is onbetaalbaar. Voor een actueel activiteitenaanbod kijk op www.jwmoergestel.nl of volg ons op facebook Jongerenwerk Moergestel. Op zondag 24 maart 2013 geeft het smart lappenkoor Jeremiade een lenteconcert in Den Boogaard. De liedjes zullen op een groot scherm worden geprojecteerd, zodat u volop in de gelegenheid bent om mee te zingen. De uitvoering van het concert begint om 14.30 uur. Wegens de verwachte belangstelling is het raadzaam om op tijd aanwezig te zijn. De toegang is gratis. Tot ziens in Den Boo gaard! Meer weten? www.jeremiade.nl op en geef je op bij vriendentoernooi@auda cia.nl. Meer informatie over dit toernooi zoals uitnodiging en inschrijfformulier zijn te vin den op de site van Audacia www.audacia.nl. Dus geef je snel op want er kan maar een maximum aantal deelnemers meedoen. Deelname aan dit toernooi kan vanaf 16 jaar. Opgeven voor dit toernooi graag voor 23 juni 2013. Op zondag 25 augustus is het de “Jeugddag” en staan onze jongste leden centraal. Voor hen zal er een leuk programma verzorgd wor den waar de voetbal natuurlijk centraal staat. Ook op deze dag staan de eerste officiële wed strijden op het programma voor ons le en 2e elftal. Zij beginnen dan met de bekercompe- titie. Schrijf deze data alvast in uw agenda en wij hopen u dan ook tijdens deze dagen te ver welkomen op ons sportpark aan de Molen straat om zodoende het komend voetbalsei zoen geweldig in te luiden. Commissie Seizoensopening Audacia 2013-2014 ACTIVITEITEN APRIL DJ Workshop i.s.m. Factorium Tilburg. Vrijdag 5 12 april (vol) Vrijdag 19 26 april max 5 deeln.) aanvang 15.30 uur entree 2.50 per keer. Met hulp van Tilburgse DJ Kriss-One, leer je in deze 2 workshops de basis van het mixen zoals de echte professionals het doen in de dance wereld. Je leert naast het gelijk zetten en het mixen van verschillende cd’s, ook hoe je het best met de functies van de apparatuur omgaat. Daarnaast krijg je advies bij het aan schaffen van apparatuur, het indelen van je muziek/platen koffer, en het opbouwen van je DJ set. Interesse meld je aan via info@jw moergestel.nl ACTIVITEITEN MAART Techniek Workshop Mijn Robot 10 t/m 14 jaar max. 20 deeln. Zaterdag 23 30 maart 14.00 -16.30 uur entree 2.50 per keer. Mijn Robot is een fraai ontworpen aluminium robot dat kan lopen en met zijn armen heen en weer beweegt. De workshops zijn onder verdeeld in praktische modules. Hierbij ver vaardigt de deelnemer steeds een deel van de robot. Je bent onder andere bezig met elek tronica, tandwielen, tekening lezen, solderen, boren en montage. Nadat de robot in zijn geheel is gemonteerd kijken we door middel van een battle wie de snelste robot heeft gemaakt. De workshop is uitermate geschikt voor tieners die zich in de techniek willen oriënteren. Nu we alweer het spannende einde van het lopende voetbalseizoen naderen en waarin Audacia 1 de komende wedstrijden nog enkele puntjes moet pakken om de play offs voor handhaving te halen, zijn de voorbereidingen voor het sei- zoensopeningsweekend 2013-2014 van Audacia alweer in volle gang. Vrijdag 23zaterdag 24 en zondag 25 augustus a.s. staat het sportpark van Audacia weer bol van de voetbal-en muziekactiviteiten. We staan dan namelijk alweer op de drempel van een nieuw voetbalseizoen en dan is het de beurt aan het traditionele seizoensopenings- weekend. Op vrijdag 23 augustus trappen we vanaf 18.30 uur af met wedstrijden voor de lagere senioren. Op zaterdag 24 augustus staat het “Vrienden- toernooi” op het programma en zullen vanaf 13.00 uur teams samengesteld door vereni gingen, bedrijven, families etc. strijden om de felbegeerde wisseltrofee in een onderling toernooi (dit jaar overigens wederom 11 tegen 11). De traditionele barbecue mag natuurlijk niet ontbreken en na het toernooi zal er ook een spetterende feestavond losbarsten met vele verrassende artiesten. Voor dit toernooi zijn we dus ook op zoek naar teams die op een gezellige wijze hun verbondenheid met Audacia willen tonen. Dus trommel je vrienden, collega’s, familie ACTIVITEITEN MEI Veilig omgaan met Social Media Dinsdag 14 mei (ouders) aan vang 20.00 uur Media spelen een steeds belangrijkere rol in onze samenleving. Media zoals facebook, hyves, twitter zijn overal en hun maatschap pelijke impact is groot. Bent u niet goed op de hoogte als ouder over de kansen en moge lijke bedreigingen van social media kom dan naar de workshop. Om een beeld te krijgen van de mogelijke belangstelling meld je aan via info@jwmoergestel.nl aan de hand van enkele stellingen en een presentatie zal er een betere beeld vorming ontstaan voor u als ouder omtrent social media. Woensdag 28 mei tieners) 19.00 uur Wat vinden tieners zelf slim mediagedrag en hoe bewust zijn zij van de invloed van media op hun manier van leven. Om daar achter te komen organiseren we een media battle. Tieners gaan met elkaar in debat over kritisch media gebruik en hun eigen mediagedrag. Doordat ze zowel voor als tegen argumenten moeten bedenken leren ze mediawijsheid vanuit verschillende perspectieven te bekij ken. PAGINA 6 Specialist in leder Van klassiek tot modern iruimte 2x 100 m2 en 35 'Zoekertjes' UlISLUlliHO schriftelijk opgeven en samen Woonplaats Telefoon Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon (013) 513 3357 kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I J t/m 6 regels 3,50 t/m 10 regels 5,00 DE SONMAN 22 - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl Voor meer info... bel John Smits (013) 513 21 36 Mob. (06) 41 85 63 16 De Sonman 8a MOERGESTEL www.johnsstoffering.nl meubel- en autostoffeerderij Moergestel MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 20 MAART 2013 1 Zat 23 mrt @HierNeffe: Hier met die Beats! Hardstyle Hardcore met DJ Loudness, DJ Lynx, DJ MakeBelieve en DJ Trypsin. Aanvang: 21 uur Zon 24 mrt in de Veerkes: Blond is lek ker: keuze uit 15 verschillende blondbieren en tripels in proefglaasjes! Wij zorgen voor de hapjes! Aanvang 14:30 uur. Te huur: opslagi m2. Te bevragen 013 513 2248. Noveen St. Clara volbracht. JMC.J Voor de jazzliefhebbers! Zondag 7 april Jazzmiddag met The Dirty Stream Jazzband, vanaf 15.00 tot 18.00u. Entree gratis. Café de Brouwer. Heeft u hulp nodig voor het juist en opti maal opstellen van uw aangifte inkomsten belasting? Neem dan contact op met Trans- parancy Administratie Advies: bas@trans parancy.nl of bel 06-17455693. Paaszaterdag 30 maart v.a. 20.00 uur: Brouwer Power, met onder andere DJ Tommy en Punt Uit. Entree gratis! Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Voor de jazzliefhebbers! Zondag 7 april Jazzmiddag met The Dirty Stream Jazzband. Vanaf 15.00 tot 18.00u. Entree gratis. Café de Brouwer. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees-gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te wor den en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht.U krijgt wat u vroeg. Paaszaterdag 30 maart v.a. 20.00 uur: Brouwer Power, met onder andere DJ Tommy en Punt Uit. Entree gratis! Jos van Esch Elektrotechniek. Nieuw bouw, verbouw en renovatie bij zowel parti culier als bedrijf. 06-83792272 www.josvanesch.nl Paaszaterdag 30 maart v.a. 20.00 uur: Brouwer Power, met onder andere DJ Tommy en Punt Uit. Entree gratis! Voor de jazzliefhebbers! Zondag 7 april Jazzmiddag met The Dirty Stream Jazzband. Vanaf 15.00 tot 18.00u. Entree gratis. Café de Brouwer. VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. in de bus stoppen...

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 6