t NU IN VERKOOP t a Ki ii M MOERGESTEL TEN VOETEN UIT! Informatie-avond Diabetes Erik van Zuydam Mellitus in Medisch Centrum met lezing over Moergestel De ontdekking I I tl [g iwiK Brabantse brouwers trekken samen op Kroon Vrijdag Paas-rikconcours bij Gilde van het NU’ ’Groeten van de Veluwe’ KIJK OPWWW.MOERSMIDDEN.NL iota MOERSMIDDEN J 4 BEZOEK DE MODELWONING en podotherapeut. Mocht u geïnteresseerd zijn in deze informatie avond, laat het ons dan weten via info@podo- therapievaniersel.nl, onder vermelding van uw naam, geboortedatum en met hoeveel per sonen u wenst te komen. U kunt u uiterlijk tot woensdag 10 april bij ons aanmelden en bij voldoende belangstel ling zal deze avond doorgang vinden. De avond begint om 19.30 u en zal in totaal zo ongeveer 1.5 uur duren, waarna u nog in de gelegenheid bent voor het stellen van wat vragen. De koffie staat klaar! Kim, Els, Hanneke en Hein www,kroonhuls.nl woonwijze DE SONMAN 8 5066 GJ MOERGESTEL =1 Vl.n.r.: Els van de Loo, Kim Beiten, Hanneke van Eert en Hein van lersel. Woensdagavond 17 april 2013 wordt in het Medisch Centrum Moergestel een informatie avond gehouden voor mensen met Diabetes Mellitus en hun partners. Het thema op deze avond is: ‘Voetverzorging bij diabetes’. Deze avond wordt georganiseerd door twee pedicures met een aantekening voor diabetes; te weten Kim Beiten en Els van de Loo; prak tijk- en diabetesverpleegkundige Hanneke van Eert en podotherapeut Hein van lersel. Het programma op deze avond ziet er als volgt uit: Door Kim en Els wordt in het kort uitgelegd waar u op moet letten bij het verzorgen van uw voeten bij diabetes en wat daarbij allemaal komt kijken. •Hein vertelt wat het werk van de podothe rapeut inhoudt en wat hij voor u als diabeet kan betekenen. •Hanneke geeft u informatie over ketenzorg, de Simm’s classificatie en vergoeding van voet verzorging en -behandeling door de pedicure De brouwers proosten op de samenwerking in de brouwerij. In een sfeer van Brabantse gemoedelijkheid werden er op donderdag 7 maart jl. Bourgon dische zaken gedaan. Dorpsbrouwerij De Pimpelmeesch B.V. en Reuzenbieren B.V tekenden een huurbrouwovereenkomst. Hiermee werd bezegeld dat Reuzenbieren B.V. uit Moergestel in de toekomst een deel van haar Speciaal Bieren zal laten brouwen bij De Pimpelmeesch in Chaam. Op een prachtlocatie in het buitengebied van Chaam, langs een toeristische fietsroute en in een geheel gerestaureerde boerderij met als buurman een spiksplinternieuw boerderijcafé annex terras, is De Pimpelmeesch onlangs gestart met een in Oostenrijk aangeschafte brouwerij-installatie. Per dag kan er 600 liter bier worden gebrouwen. Het eerste brouwsel is afgelopen week succesvol gebotteld. Om samen te leren én om te bewijzen dat Brabanders karakterbieren van goede kwaliteit kunnen brouwen, is de samenwerking aange gaan. Bovendien heeft de nieuwe brouwerij nog enige overcapaciteit, dus is het logisch dat De Pimpelmeesch en Reuzenbieren samen aan de slag gaan. En daar zijn beide brouwers heel erg blij mee. Immers, de brouwerij biedt vele mogelijkheden, heeft een prachtige uit straling en van samenwerking wordt iedereen altijd beter. Het bundelen van de krachten zal er toe leiden Op vrijdagavond 22 maart kan vanaf 19:30 uur wordt het jaarlijkse Paas-rikconcours gehouden bij het Gilde St. Sebastiaan en Barbara. De locatie is het gildehuis ’t Stokske in de Zandstaat. Deelname aan het rikconcours is open voor iedereen dus niet alleen voor gildebroeders -en zusters. Traditiegetrouw is er ook de mogelijkheid om te jokeren. Buiten de gezelligheid zijn er natuurlijk ook prijzen te vergeven voor de beste rikkers en jokeraars. Woensdag 27 maart - Het Huis voor Zingeving presenteert: i-r 'Wees bereid om te sterven. Laat je leven maar helemaal mislukken.' Deze woorden sprak een wijze leraar tegen Erik van Zuydam, auteur van 'De Ontdekking van het NU, op het moment dat deze in een diepe leven scrisis verkeerde. Deze radicale woor den leidden tot een spontane over gave aan het leven. 'De Ontdekking van het NU' gaat over de mogelijkheid om te stoppen met al het streven en zoeken naar toekomstig geluk, om controlezucht en zorgen over de toekomst te laten varen en je te laten dragen door het leven zelf. Over de terugkeer naar je natuurlijke staat van vrijheid en het wegvallen van egoverkramping en innerlijke strijd. Erik van Zuydam (1959) geeft regel matig workshops, lezingen en retrai tes. Hierin legt hij helder de mecha nismen bloot waarmee we de over matige activiteit van ons denkappa raat voortdurend aanzwengelen en zo onze verbinding met het huidige moment verliezen. Praktische informatie: Locatie: Huize Nieuwenhof van 20.00-22.00u. De zaal is open vanaf 19.30u. Kosten: 10,- p.p. Meer info: www.huisvoorzingeving.nl dat de bierconsument in de nabije toekomst kennis kan gaan maken met onze mooie, eigen gebrouwen, bijzondere karakterbieren van hoge kwaliteit. Voor meer informatie over Reuzenbieren kunt u terecht op de website: http://www.reuzen- bieren.nl/ Voor meer informatie over De Pimpelmeesch kunt u terecht op de website: http://www.pim- pelmeesch.nl/ Een klucht van de bovenste plank! Dat is wat u voorgeschoteld krijgt als u de voor stellingen van de Ghesellen van den Spele zult bezoeken op zaterdag 23 en zondag 24 maart a.s. in Tiliander in Oisterwijk. Met hun nieuwste stuk “Groeten van de Ve luwe” van Carl Slotboom, staan De Ghesellen van den Spele ook dit jaar garant voor een avondje lachen, gieren, brullen. Voorstellingen: 23 en 24 maart, aan vang 20.00 uur in Tiliander, Oisterwijk. Kaarten a 7,50, te bestellen via www.toneeloisterwijk.nl of vanaf 8 maart a.s. bij Paymans aan de Dorpsstraat in Oisterwijk. rrl t 013 572 06 72 www.vnig-makelaars.nl Om PAGINA 5 30/3 11/4 12/4 13 APPARTEMENTEN L'. Saskia Serge 13 CARRÉWONINGEN 3 ATELIER WONINGEN ill 1/4 4/4 5/4 7/4 14/4 Volg Tiliander of Den Boogaard op Twitter en Theaters Oisterwijk Moergestel op Facebook! Ladies Sing Song Night - GUO Lenteconcert - Oisterwijks Smartlappenkoor Jeremiade Sterker dan ooit - Saskia Serge Hakimime - Hakim Familieconcert - Seniorenorkest De Meijerij ■i4i M A t t A A t) I j 013 529 30 30 ONTWIKKELING uw manier van wonen Te Zien in Den Boogaard: 23/3 24/3 Kaarten informatie: Www.theatersoisterwijkmoergestel.com of 013-5217220 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 20 MAART 2013 Te Zien in Tilander: 21/3 Cartoonist - Martin Simek 23&24/3 Groeten van de Veluwe - De Ghesellen van den Spele Het Slimme Onbewuste - Ap Dijksterhuis (Lezing) A Seperation - Tiliander City Filmhuis De Relatiefluisteraar - Arnout van den Bossche Jeroens Clan 5,6,7/4 Dansvoorstellingen - Factorium Brave meisjes komen in de hemel Vrouw Holland (Ladies Night) Zei ik dat? - Dorien Wiersma 14/4 Dansmiddag, locatie Tiliander VERKOOP 6 INFORMATIE

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 5