0 Maaike op ’t Hoog wint derde televisiebingo! Negende Scouting voorjaarsmarkt Aphrodite Veilinghuis in Park Stanislaus Hallo allemaal! Laatste keer 135,- winnen? Oisterwijk Palmpaasstokken maken Kopij aanleveren i.v.m. Pasen V tweewieLe* Uw Gemeenterrieuws op www.oisterwijk.nl Morgen (donderdag 19.00 uur) laatste ronde... 'Paas'beste aanbiedingen van uw slijterij? Zie achterpagina! Speelt u ook mee met de televisiebingo voor de harmonie en nog geen loten? Bingoloten zijn nog te koop bij Novy van Wezel. Slijterij In den Korenmaaier en jumbo Denissen 1,25 per stuk). Donderdag 21 maart 19.00 uur MTV kanaal 43 Voor nadere informatie kunt u terecht bij Anke of Brigitte, activiteitenbegeleidsters Park Stanislaus, telefoon 513 9320. Voor meer informatie over de markt kunt u contact opnemen met de marktmeester: Peter van de Wouw 06-22171727 of via e- mail: voorjaarsmarkt.scoutingtggmail.com gemeente Flets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomtI Bel voor een afspraak 06*13180813 SCHEPENS}'^ Huidverzorgingsinstituut Zondag 24 maart: Op zondag 24 maart a.s. organiseert Scouting St. Jan Moergestel voor de negende keer inmiddels haar jaarlijkse voorjaarsmarkt. Ook deze keer zal de voorjaarsmarkt worden gehouden in ons verenigingsgebouw Den Donk aan de Bosstraat. De markt is van 10.00 tot 14.00 uur. Wij hopen dat de markt weer net zo’n succes wordt als de voorgaande jaren! Aan de ver kopers zal het in ieder geval niet liggen, want alle beschikbare tafels zijn verhuurd. Daar door zal er weer sprake zijn van een gevarieerd aanbod van allerlei, nog goed bruikbare, twee de hands spullen voor een zeer vriendelijke prijs. De opbrengst van de markt komt vol ledig ten goede aan Scouting Moergestel. Omdat Scouting Moergestel dit jaar 50 jaar bestaat, zal ook een aantal oude ambachten worden gedemonstreerd tijdens de markt: glas-in-lood maken en stoelen vlechten. Scouting Moergestel nodigt u dan ook van harte uit de voorjaarsmarkt te bezoeken. Voor de entreeprijs hoeft u het niet te laten, want Kinderclub de Schaapskooi organiseert: Knutselmiddag: Waar: Park Stanislaus Wanneer: Woensdag 20 maart van 14.30 tot 16.30 uur Op zondag 24 maart is het Palmzondag. Alle kinderen worden op die dag uitgenodigd om met hun zelfgemaakte palmpaasstok naar de viering van 10 uur in onze parochiekerk te komen. In de kerk krijgen de kinderen een broodhaantje op de stok. Het is een eeuwen oude christelijke traditie om de stokken aan iemand te geven die ziek, eenzaam of hulp behoevend is. Daarom gaan we na afloop van de mis in processie naar Park Stanislaus om de palmpaasstokken af te geven aan de mensen daar. De palmpaasstok kunt u thuis samen met uw kind maken of tijdens de knutselmiddag in Park Stanislaus, vanmiddag van 14.30 tot 16.30 uur. Alle kinderen van 4-11 jaar zijn van harte welkom maar moeten zelf een palm paasstok meenemen (houten kruis van plm. 75 x 50 cm., deze latjes zijn o.a. te koop bij iedere bouwmarkt), en 12 kleine paaseitjes. Voor de rest wordt gezorgd. We hopen op jullie komst! die bedraagt ook dit jaar slechts 1 euro. Kinderen tot 12 jaar hebben zelfs gratis toe gang. Ook bij slecht weer kunt u onze markt gerust komen bezoeken, want de markt is binnen en dus onafhankelijk van het weer. Ook is voldoende parkeergelegenheid aan wezig. Maaike krijgt de bloemen overhandigd door Willem Ligtvoet. Met z’n negenen waren ze! Afgelopen donderdag won Maaike op ’t Hoog van de Pastor Müskenshof de eerste prijs in de MTV-bingo en samen met liefst acht vriendinnen kwam ze de geldprijs en de bloemen ophalen tijdens de live- uitzending in de studio. Hilariteit alom natuurlijk maar wél leuk dat juist zo’n jeugdig iemand deze week de eerste prijs pakt! Willem Ligtvoet reikte haar de prijs en de bloemen uit, want hij had de getal len getrokken deze week. Hebt u voor de komende uitzending, morgen donderdag 28 maart, nog geen bingoloten? Snel dan even naar Jumbo, Novy of Slijterij In den Korenmaaier en doe mee: MTV bingo voor de harmonie om 19.00 uur. Morgen is tevens de laatste kans want dan is de televi siebingo voorlopig weer gedaan. Al die producten, die wel mooi zijn maar die je zelf niet kwijt kunt, kunnen nu verkocht worden in het Veilinghuis op zondag 14 april aanstaande van 15.00-17.00 uur in de aula van Park Stanislaus. U bepaalt daarbij de startprijs (tot maximaal 10,-). Tijdens de veiling wordt de startprijs verhoogd tot het eindbod. Daarvan ontvangt u dan de helft; de andere helft wordt gere serveerd voor een activiteit voor bewoners van Park Stanislaus. Wordt de startprijs niet geboden, dan krijgt u uw product weer terug. Welpen gezellig aan het spelen in de speeltuin. Wij zijn Roos Bo. Wij zijn 7 en 10 jaar. Wij zitten op de Scouting in Moergestel. Wij doen altijd leuke dingen zoals koken, bakken, knut selen en spelletjes. Soms gaan we ook ergens naar toe. En we gaan ook één keer per jaar op en kamp en dat is heel leuk. Wij zitten in een groep met jongens en meisjes door elkaar. Het is een leuke groep bij de welpen en het leukste wat we doen is bakken en de uitstapjes die we maken zijn ook altijd heel leuk. En we gaan er altijd graag naartoe. Groetjes Roos Bo en de andere kinderen van de welpen. Lijkt dit je ook leuk? Kom een keer kijken. De welpen draaien elke zaterdag groep van 9.30 tot 11.30 uur, leeftijd 7 t/m 11 jaar. Dus heel graag tot ziens op zondag 24 maart in verenigingsgebouw Den Donk aan de Bos straat! Velen van ons kennen het: je zit op een cursus of hobbyclub waar je van alles maakt. Maar er is bijna geen plaats meer in huis om het neer te zetten of op te hangen. We kunnen denken aan schilderijen, tekeningen, houtbewer king, keramiek, handwerken, foto’s etc. U kunt uw zelfgemaakte creaties inleveren bij Anke of Brigitte van Park Stanislaus op werkdagen vanaf 2 april a.s. Zet er duidelijk uw naam, adres en telefoonnummer op en vergeet vooral niet de startprijs erbij te zetten. Voorafgaande aan de veiling kunt u vast komen kijken op 10,11 en 12 april van 14.00- 16.00 uur en op 14 april van 10.00-12.00 uur. Extra prijzen, getrokken door Lars op ‘t Hoog, zijn er voor de lotnummers 381 (tegoedbon 2 schotels op zondag Café-Rest. de Brouwer); 527 (sporttas van Studio 17); 377 (waardebon van Strijkservice Colette); 909 (kistje met glas en fles Reuzenbier); 939 en 195 (waar debonnen van Slagerij Ketelaars t.w.v. 10,- euro) en 776 (2 vrijkaarten voor een voor stelling in Den Boogaard). Deze prijzen plus de geldprijzen twee t/m tien zijn op dinsdag af te halen van 18.00- 19.00 uur in ‘Den Boogaard’. De inlevertijden van kopij en adverten ties voor de krant van woensdag 3 april zijn aangepast i.v.m. de Paasdagen. REDACTIONEEL Alle kopij voor de krant dient bij ons bin nen te zijn a.s. vrijdag 29 maart 18.00 uur. Alle teksten die later worden aangeleverd kunnen we niet meer plaatsen in de krant van woensdag 3 april. Dat geldt ook voor de sportteksten uit het Paasweekend! ADVERTENTIES Advertenties (ook Zoekertjes!) kunnen worden ingeleverd tot zaterdag 30 maart 18.00 uur. Evt. later na telefonisch overleg. nieuws Weekblad voor Moergestel '4 oe Reparatie - Verkoop Verhuur Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 7 8.-00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 WOENSDAG 20 MAART 2013 38e JAARGANG Nr. 1701 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1