’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Wie heeft gebruiks voorwerpen uit periode 1930-1945? Kennismaking met ’’Klassieke Muziek” Lenteconcert Jeremiade in Den Boogaard Mooie tuinen.nl ^vhg Elke 3e pizza gratis! BON TOT EIND MAART: Elke 3e schotel (keuze uit shoarma, kip of doner kebab) Cjrdtis! 15% BTW voordeel! Alle pizza's voor c6,00 I Rootven 13, Moergestel, Tel. 5131273 Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Alleen geldig indien afgehaald of bij ons binnen gegeten en tegen inlevering van deze advertentie! Wij bezorgen in Moergestel en Oisterwijk vanaf 15,00 Profiteer nu: hongeren Werk ft oergestel 1- j Naam Oorlogsfilm ‘schaduwspel’ zoekt nog aantal spelers In ons streven om nieuwe activiteiten toe te voegen aan het aanbod van de SVM denken wij aan het beter luiste ren naar klassieke muziek. Als intro ductie hierop laat Leo Wolfs, oud- docent muziek op College Durendael, ons kennismaken met zijn cursus ’’Klassieke Muziek”. Deze vindt plaats op zaterdag 6 april van 10.00-12.00 uur in Den Boogaard. Het onder werp deze ochtend is George Gershwin. De heer L.Wolfs vertelt over deze componist- pianist en laat ons luisteren naar zijn muziek met filmbeelden. Gershwin's muziek is bij velen bekend o.a. van de Rapsodie in Blue. Bij voldoende interesse willen wij in het na jaar starten met de cursus "Klassiek Mu ziek".U kunt dus nu al genieten van dit voor proefje. De kosten van 5,- over te maken naar de penningmeester van SVM vóór 2 april 2013 op rekening 13.45.32.260 van SVM te Moergestel o.v.v. klassieke muziek. Opgeven tot en met vrijdag 22 maart bij Ria Colsen, Voorbrugstraat 10, 5066 AE, Moergestel. Wilt u vooraf meer weten dan kunt u infor matie in winnen bijMarijke Festen, Telefoon 513 1463 of Ria Colsen telefoon 513 3847. ACTIVITEITEN APRIL DJ Workshop i.s.m. Factorium Tilburg. Vrijdag 5 12 april (vol) Vrijdag 19 26 april max 5 deeln.) aanvang 15.30 uur entree 2.50 per keer. Met hulp van Tilburgse DJ Kriss-One, leer je in deze 2 workshops de basis van het mixen zoals de echte professionals het doen in de dance wereld. Je leert naast het gelijk zetten en het mixen van verschillende cd’s, ook hoe je het best met de functies van de apparatuur omgaat. Daarnaast krijg je advies bij het aan schaffen van apparatuur, het indelen van je muziek/platen koffer, en het opbouwen van je DJ set. Interesse meld je aan via info@jw moergestel.nl via info@jwmoergestel.nl aan de hand van enkele stellingen en een presentatie zal er een betere beeld vorming ontstaan voor u als ouder omtrent social media. Woensdag 28 mei tieners) 19.00 uur Wat vinden tieners zelf slim mediagedrag en hoe bewust zijn zij van de invloed van media op hun manier van leven. Om daar achter te komen organiseren we een media battle. Tieners gaan met elkaar in debat over kritisch media gebruik en hun eigen mediagedrag. Doordat ze zowel voor als tegen argumenten moeten bedenken leren ze mediawijsheid vanuit verschillende perspectieven te bekij ken. dat er ligt beter te verdelen. Interesse? Meld pe opnamen starten eind april. Tevens js de initiatiefgroep op ZOek naar gebruiksvoorwerpen uit de peri ode 1930-1945. Op zondag 24 maart 2013 geeft het smart lappenkoor Jeremiade een lenteconcert in Den Boogaard. De liedjes zullen op een groot scherm worden geprojecteerd, zodat u volop in de gelegenheid bent om mee te zingen. Het koor is intussen een begrip geworden in de Oisterwijk en omgeving. De uitvoering van het concert begint om 14.30 uur. Wegens de verwachte belangstelling is het raadzaam om op tijd aanwezig te zijn. De toegang is gratis. Tot ziens in Den Boo gaard! Meer weten? www.jeremiade.nl ACTIVITEITEN MAART Techniek Workshop Mijn Robot 10 t/m 14 jaar max. 20 deeln. Zaterdag 23 30 maart 14.00 -16.30 uur entree 2.50 per keer. Mijn Robot is een fraai ontworpen aluminium robot dat kan lopen en met zijn armen heen en weer beweegt. De workshops zijn onder verdeeld in praktische modules. Hierbij ver vaardigt de deelnemer steeds een deel van de robot. Je bent onder andere bezig met elek tronica, tandwielen, tekening lezen, solderen, boren en montage. Nadat de robot in zijn geheel is gemonteerd kijken we door middel van een battle wie de snelste robot heeft gemaakt. De workshop is uitermate geschikt voor tieners die zich in de techniek willen oriënteren. Tot 16 maart kunnen belangstellenden voor rollen in deze film zich melden via de website www.schaduwspeldefilm.nl. Vooral jongens van ca. 15 jaar wordt verzocht auditie te doen. Verder is er nog behoefte aan mannen tussen ca. 25 en 55 jaar en vrouwen van 45 tot 55 jaar. Wie op enigerlei manier een bijdrage kan leveren aan de film of hierover iets meer wil weten, kan ook via de genoemde website contact zoeken. De productieleiding doet een oproep om gebruiksvoorwerpen uit de periode tussen 1930 en 1945 beschikbaar te stellen. Men kan zogezegd alles gebruiken: meubilair, gordijnen, kleden, keukengerei, petrole umstellen, fietsen, kruiwagens, een bolder kar: alles wat een gemiddeld burger- of boe rengezin toentertijd in en om het huis had is bruikbaar. Alle voorwerpen die in bruik leen worden gegeven worden gelabeld en van een eigendomsbewijs voorzien en wor den na gebruik weer in dezelfde staat gere tourneerd. Ondertussen is een team onder leiding van Truus de Kanter en Saskia Zandkuijl bezig met de kostumering. Veel kostuums worden door het team zelf gemaakt, maar m.n. acces soires als kraagjes, manchetten, bretels, schoe nen, handschoenen, brillen, tassen en hoeden zijn zeer welkom. De film gaat in oktober 2014 in première. Dan wordt voor de zeven tigste keer de bevrijding herdacht. Verschil lende organisaties in de gemeente, waaronder de heemkundekring en de Stichting Oister wijk 800 Plus werken aan dit project mee. ‘Schaduwspel’ is een ambitieus project van Marya Hüsstege. ACTIVITEITEN MEI Veilig omgaan met Social Media Dinsdag 14 mei (ouders) aan vang 20.00 uur Media spelen een steeds belangrijkere rol in onze samenleving. Media zoals facebook, hyves, twitter zijn overal en hun maatschap pelijke impact is groot. Bent u niet goed op de hoogte als ouder over de kansen en moge lijke bedreigingen van social media kom dan naar de workshop. Om een beeld te krijgen van de mogelijke belangstelling meld je aan Elke woensdag Pizzadag VACATURES Jongerenwerk Moergestel is op zoek naar Op maandag 18 maart wordt de laat- enthousiaste creatieve personen met een open ste ‘castingronde’ gehouden voor de mind die het bestuur komen ondersteunen, belangrijkste rollen in de oorlogsfilm Het bestuur bestaat nu uit 3 personen uit- ‘Schaduwspel’. Deze film speelt in breiding is gewenst om het vele leuke werk Oisterwijk, Moergestel en Heukelom. je aan via info@jwmoergestel.nl of benader een van de bestuursleden. Twijfel je? Kom eens praten naar wat de mogelijkheden zijn. Het blijft vrijwilligerswerk maar wat je er voor terug krijgt is onbetaalbaar. Voor een actueel activiteitenaanbod kijk op www.jwmoergestel.nl of volg ons op facebook Jongerenwerk Moergestel. 1 Woonplaats Telefoon Zat 16 mrt een optreden van de Jan van Brusselband in de Veerkes! Aanvang 21 uur. Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 6 regels 3,50 t/m 10 regels 5,00 Geldig t/m febr. 2014 op geleverde arbeid voor alle tuinwerkzaamheden i i i i- i I- 1 I I-- 1 I I I I I I I Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat PAGINA 6 MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 13 MAART 2013 ia Klik voor een moderne workshop bloem schikken met Pasen op www.enjoyflowers.nl of bel: 06-29327665. VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans vanVught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Te koop gevraagd: 0,2 0,5 ha bos- of landbouwgrond in Moergestel of directe omgeving. Tel. 06-13106864. Zoekertjes’ UJISLU1IEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... Zon 17 mrt St Patricksday in de Veerkes met de beste folk door DJ Kelt! En natuurlijk Guinness, Killkenny en andere lekkere ver snaperingen... Gevonden: in het zandpad naast de rijks weg (nabij de carpool plaats) een sleutelbos. Er zitten 'n grote en 3 kleine sleutels aan. Info op 06-44236315. Zon 24 mrt in de Veerkes: Blond is lek ker: keuze uit 15 verschillende blondbieren en tripels in proefglaasjes! Wij zorgen voor de hapjes! Aanvang 14:30 uur. Personeel gezocht: horecamedewerkers /activiteitenbegeleiders/keukenhulp. Flex, tij den doordeweeks weekend. 013-513 6031/info@reuselhoeve.nl Te koop gevraagd: wij willen graag een tuinkas voor de volkstuin. Wie heeft er nog een en doet er niets mee? 06-13999505 óf 513 3253. U doet er ons een groot plezier mee! Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees-gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te wor den en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht.U krijgt wat u vroeg. Jos van Esch Elektrotechniek. Nieuw bouw, verbouw en renovatie bij zowel parti culier als bedrijf. 06-83792272 www.josvanesch.nl 1 11 1T K 1 J J 0

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 6