QOEF! Audacia- nieuws Zilver voor Thomas van Dijk bij Zuid-Nederlands Kampioenschap 2e Veerkes Beachsoccertoernooi Eerste plaats Judoteam St. Jan Bridgeclub Moergestel Zaterdag 9 maart doet WBE Moergestel e.o. weer mee aan Nederland Schoon 4 ,v8.30 10.00 aanw. 9.30 uur r Zoals gezegd wil de organisatie het dit jaar grootser aanpakken met een verviervoudiging Vertrek 13.00 .Vertrek 13.00 ...Aanw. 13.30 ...Aanw. 11.30 ...Aanw. 10.00 ...Aanw. 11.30 ...Aanw. 11.30 ...Aanw. 10.00 .Vertrek 11.45 Aanw. 8.15 ...Vertrek 8.30 ...Vertrek 8.30 Aanw. 8.30 Aanw. 9.45 ...Vertrek 8.30 Aanw. 9.45 ...Aanw. 10.45 ...Vertrek 8.15 14.30 12.00 11.00 12.15 10.00 10.00 Donderdag 28 februari is alweer de zesde ronde van het lopende competitieseizoen afgesloten. Lijn A: 1 Ine Zeegers en Henk Rijnen, 2 Elly Sneijders en Hans van den Heuvel, 3 Sjaak Aarts en Cees van de Schoot Lijn B: 1 Lia van Beurden en Anja Fouchier, 2 Corry en Ad Schoenmakers, 3 Annie Roefs en Len Severijns Lijn C: 1 Lenie en Frans Kuijpers, 2 Nol Donkers en Ton van der Sande, 3 Rudy en Gerhard Han ning Districtsviertallen competitie: Alert 1 - Moergestel 1 Moergestel 1 - Tra Noi 1 Udenhout 2 - Moergestel 2 14-16 ..25 - 3 ..23 - 7 10.50 10.00 Wil je een keer meedoen, je bent van harte welkom. De trainingen worden gegeven sport hal Stokeind elke maandag vanaf 19.00 uur. Wil je meer informatie bel 06-51530853. Roef1. Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn! Programma 10-3: Roef! 1 - Rosoio 5 ROEFJ-HANDBAL Uitslagen: MCI Delta Sport-Roef 1 0-11; MB Roef-HMC 2 41-5; MC2 Lido-Roef2 2-12;HS Roef-HVM 23-20; DS HVM-Roef 19-9. Donderdag 7 maart: Heren recr. 21.30 uur Roef-Desk Zaterdag 9 maart: MC 1 11.50 uur Desk-Roef 1 MC2 11.00 uur Aristos-Roef 2 Zondag 10 maart: GDJ 9.30 uur United Breda-Roef HS 10.00 uur Wh.Demons 5-Roef DS Roef- United Breda 4....wordt nog verzet Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Op zondag 3 maart vonden weer de onderlinge teamontmoetingen plaats. In scouting gebouw Den Donk in Moergestel traden in de dojo de teams van Deusone Diessen, de Eerste uit Goirle, de Valbrekers uit Haaren, Sankawa Middlbeers, Ten Shi uit Berkel-Enschot en St. Jan uit Moergestel weer tegen elkaar in het strijdperk. De judoka’s die voor judover- eniging st. Jan meededen waren Lotte op ‘t Hoog, Tijn Klep, Jorn van Gisbergen, Roel Theeuwes, Martijn van Elderen en Lars Schuermans. Een overwegend onervaren team met 3 judoka’s die voor de eerste keer meede- Zaterdag 29 juni zal op het Sint Jansplein het 2e Veerkes Beachsoccertoernooi plaats gaan vinden. Dit jaar wordt er ingezet op een spectaculaire groei van het toernooi, zodat het een begrip wordt in Moergestel en omgeving. van het aantal teams, teams van buiten Moer gestel, mogelijk damesteams en een tweede veld. Net zoals vorig jaar zal het toernooi worden afgesloten met een BBQ en een spetterende feestavond! Ook dit jaar doen de leden en vrijwilligers van de WBE Moergestel e.o. mee met de landelijke schoonmaakdag, afgelopen jaar hadden ze 16m3 zwerfafval verzameld. Alle zwerfafvalpakkers gaan zo vroeg mogelijk het veld in om alles wat niet in de natuur hoort te verzamelen en in de container te deponeren. De container staat bij het kantoor van de WBE aan de Oirschotsebaan 8 in Oisterwijk. Voor alle deelnemers aan deze schoonmaak staat er tussen 11.30 en 13.00 uur een kop snert en unne boterham mee zult klaar. Niek houdt Audacia aan zijden draadje Audacia - SV Reeshof1 - 0 De nummers laatst (Audacia) tegen de voor laatste (Reeshof), een zespunten wedstrijd met voorspelbaar degradatievoetbal. Dit jaar degra deert alleen de laatste rechtstreeks, dus de belangen waren groot. Met opportunistisch voetbal van beide zijden ontspon zich een slechte wedstrijd maar wel spannend. In de eerste helft waren de beste doelkansen voor Audacia maar er werd wel met 0-0 gerust. In de tweede helft leek de stand gehandhaafd te blijven met toch het gevoel dat als er een zou winnen het Audacia zou zijn. En zowaar vlak voor tijd (87e minuut) viel de treffer en niet zomaar een toevalstreffer. Niek Op ’t Hoog, na de winterstop ingezet als back en halfspeler, kreeg de voorhoedeplaats terug en hij is in staat met voorbedachte rade een actie te voeren en ook de afronding in zijn hoofd te hebben, ditmaal een diagonaal in de verre hoek: 1-0 den aan een wedstrijd. Maar dat is ook juist de bedoeling van deze wedstrijden waar nog niet zo ervaren judoka’s een beetje kunnen kennismaken met de sfeer en regels op wed strijden. Onze judoka’s waren enthousiast en hadden er veel zin. Het onervaren team behaal de de eerste plaats judoka’s van harte gefelici teerd. Wie interesse heeft in judo kan op woens dag en donderdagavond terecht in Den Donk voor een paar proeflessen. Judo is een gezonde sport voor jong en oud dus wat houdt je tegen om een keer mee te doen. Op de foto de eer steprijswinnaars. streeks duel streden zij om de titel. Tot de doorkomst bij 1100 meter had Thomas nog een kleine voorsprong, maar in de laatste ronde bleek het duurvermogen van Richard net iets beter te zijn. Met zijn tijd van 1:59.81 had Thomas een ruime voorsprong van 1.32 secon de op de nummer drie Gijsbert Nieuwkoop uit Veen. Naast Thomas van Dijk kwamen nog vijf andere leden aan de start. Alleen Dai Dai Ntab kon met zijn tijd van 2:04.36 die goed was voor een negende plaats een rol van betekenis vervullen. Hoewel de andere leden voor hun doen prima tijden reden, moesten zij genoegen nemen met een plaats in de tweede helft van de uitslag. Met 2:20.86 verbeterde Harry Sonnenschein zijn persoonlijke record met ruim een seconde en Jan op t Hoog liet de klok stil staan op een tijd van 2:26.56. Bij de dames reed Merel Bertens een tijd van 2:31.26 en Madolyn Appeldoorn reed met 239.73 haar beste 1500 meter van het seizoen. Een dag eerder mocht Merel Bertens in Dren ten deelnemen aan het NK Marathon voor meisjes Junioren-C. In de wedstrijd over tien ronden werd door de 50 sterkste marathon- rijdsters van Nederland fel om de rood-wit- blauwe trui gestreden. Vanaf de start werd er erg hard gereden en werd er flink geduwd en getrokken om een goede positie te krijgen en te houden. Enigszins geschrokken van al dit geweld, wist Merel zich prima staande te hou den en lukte het haar elke ronde om een paar plaatsjes naar voren in het peloton op te schui ven. Het kampioenschap werd uiteindelijk beslist in een eindsprint, waarin Merel een keurige vijftiende plaats behaalde. Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is, mogen vrijblijvend mee komen trainen. Voor meer informatie, bel gerust even 513.3103 Franky. ROEF KORFBAL LAATSTE WEDSTRIJD ZAALCOMPETITIE Zondag a.s. speelt Roef! korfbal de laatste wed strijd van de zaalcompetitie thuis tegen Rosoio uit Reusel. Een geduchte tegenstander die, gezien hun fysieke spel, garant staat voor spek takel. Roef! wil de competitie graag goed afslui ten en kan daarbij alle hulp gebruiken. Dus supporters kom zondag naar sporthal Stokeind om het team aan te moedigen. Het afgelopen jaar werd de eerste editie geor ganiseerd. Helaas viel het aantal deelnemende teams (5) tegen, maar toch trok het toernooi behoorlijk wat bekijks! Drie vrachtwagens zand, twee voetbalgoals en tien zichzelf uit slovende voetballers zie je namelijk niet dage lijks op het Sint Jansplein. Het team van Hellas mocht zich uiteindelijk de le winnaar noemen van het toernooi. hotelvakanties, neer, omdat Grootmama met het invullen van een cryptogram een weekje vakantie in een 4 persoons stacaravan heeft gewonnen. Voor deze familie is dit een volsla gen nieuwe wereld. Zo niet voor de bewoners van de naastgelegen caravan: een volks “recht door zee” gezin, dat al veel vaker met het kam- peerbijltje heeft gehakt. De tegenstellingen tussen de twee gezinnen die, toevallig of niet, beide afkomstig zijn uit Oisterwijk, blijken zó groot dat een confrontatie niet uit kan blij ven en dat zorgt natuurlijk voor hilarische situaties. Voorstellingen: 23 en 24 maart, aan vang 20.00 uur in Tiliander. Kaarten a 7,50, te bestellen via www.toneeloisterwijk.nl of vanaf 8 maart a.s. bij Paymans aan de Dorpsstraat in Oister wijk. Thomas van Dijk (links) op het podium van het Zuid-Nederlands Kampioenschap 1500 meter (foto Henk Haans). Aan de successen van schaatser Thomas van Dijk komt dit seizoen geen einde. Op zondagavond 24 februari veroverde hij in Tilburg de zilveren medaille tijdens het Zuid-Nederlands Afstandskampioenschap 1500 meter. Een dag eerder eindigde Merel Bertens op de vijftiende plaats tijdens het Nederlands Kam pioenschap Marathon voor meisjes Junioren-C. Zoals gebruikelijk bij de Zuid-Nederlandse Afstandskampioenschappen werd ook in de strijd om de medailles bij het kampioenschap over 1500 meter slechts onderscheid gemaakt tussen dames en heren. Dit betekent dat de pas zeventienjarige Thomas van Dijk het op moest nemen tegen veel oudere rijders. Het was daarom geen schande dat Thomas zijn meerdere moest erkennen in de bijna twee jaar oudere Richard van Schie uit Breda. Van de 92 deelnemers aan het kampioenschap waren Richard en Thomas de twee enigen die er in slaagden om de 1500 meter in een tijd onder de twee minuten te rijden. In een recht- De Ghesellen van den Spele: ’Groeten van de Veluwe’ Een klucht van de bovenste plank! Dat is wat u voorgeschoteld krijgt als u de voor stellingen van de Ghesellen van den Spele zult bezoeken op zaterdag 23 en zondag 24 maart a.s. in Theater Tiliander in Oisterwijk. Met hun nieuwste stuk “Groeten van de Velu we” van Carl Slotboom, staan De Ghesellen van den Spele ook dit jaar garant voor een avondje lachen, gieren, brullen. Het stuk neemt u mee naar een camping op de Veluwe. Daar strijkt een goedgesitueerd gezin, dat alleen maar gewend is aan luxe Uitslagen: Audacia 1 - Reeshof 11-0, Taxan- dria 2 - Audacia 2:4-0, Audacia 3 - Noad 5: 2 - 2, Audacia 4 - Jong Brabant 53 - 2, Audacia 5 - Voab 11:0-3, Oirschot V. 11 - Audacia 6: 5-3, Oirschot V 10 - Audacia 7: 4 - 1. Programma zondag 10 maart 2013 Hilvaria 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Gudok 2 RKDSV 3 - Audacia 3 Sarto 11 - Audacia 4 Gloria UC 5 - Audacia 5 Audacia 6 - Hilvaria 7 Audacia 7 vrij AUDACIA JEUGD Zaterdag 9 maart Nevelo Al - Audacia Al RKDSV BI-Audacia BI Audacia B2 - Tuldania BI Audacia Cl - SCO/TOFS C2.. Audacia C2-VOAB C3 Audacia C3 - ZIGO C4 Audacia C4 - LONGA C2 Audacia Dl - SV Reeshof Dl Tuldania Dl - Audacia D2 Audacia D3 - Hilvaria D4 RKTW El-Audacia El VCB El - Audacia E2 Audacia E3-VOAB E8 Audacia E4 - Nordea E4 SSC’55 Fl - Audacia Fl Audacia F2 - SVSOS Fl Audacia F3-LONGA F3 Essche Boys F2 - Audacia F4. Jong Brabant F12 - Audacia F5 .Vertrek 9.45 Audacia F6 - SC ’t Zand F13Aanw. 9.30 Kijk voor wijzigingen in het programma regel matig op de site van Audacia. Wil je meedoen?!?! Bezoek dan voor meer informatie, het inschrijf formulier, de spelregels en foto’s van vorig jaar onze Facebook-pagina; www.facebook. com/VeerkesBeachsoccer 'SP<"^T PAGINA 7 I i' ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 6 MAART 2013

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 7