Kerkkoor ’’Cantate Domino” bestaat 175 jaar a.s. Zondag feestelijke heropening Ligtvoet Shoes Aphrodite I Oi ster wijk Filmavond in De Verdieping r Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 SCHEPEt Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen U wordt van harte uitgenodigd voor onze le jubileum viering op 10 maart a.s. In de loop van het jaar kunt U nog meer van ons koor horen en zien. De feestcommissie van Cantate Domino Huidverzorgingsinstituut André knipt ’t lint door... MAANDELIJKSE BINGO Donderdag 14 maart 2013 gaan we weer bingo spelen in Den Boogaard. We beginnen om 14.00 uur met gratis ’n lekker kopje koffie of thee. Daarna spelen we 6 rondes om onze welbekende leuke prijzen! Bent u geen lid van de Seniorenvereniging Moergestel 50+ Geeft niks, u bent tóch van harte welkom om gezellig met ons mee te spelen. Tot ziens op 14 maart. Addy en Joke heten u van harte welkom. Noteer vast in uw agenda: de bingo voor april is op 18 april. BELEVENIS Deskundigheid staat bij Ligtvoet Shoes voor op. Met de grootste collectie kinderschoenen van Midden-Brabant is dat van groot belang. “Kindervoeten zijn volop in de groei. Een goed passende schoen zorgt dat deze groei optimaal kan verlopen. Daarom werken wij met elektronische meetapparatuur, waarbij we naast de exacte maat, ook moeilijke voet- standen kunnen bepalen. Schoenen kopen bij ons is beleving, je kunt er het beste even de tijd voor uittrekken, maar dan heb je ook wat. Omdat we weten dat het voor kinderen wel wat vraagt om een tijd lang met schoenen bezig te zijn, hebben we zeven herintredende moeders in dienst. Die weten wat het is om kinderen op hun gemak te stellen en hen Op 16 december 2013 is het 175 jaar geleden dat Pastoor van Doorn in onze Parochie het kerkkoor “Cantate Domino”, ’’Zingt voor de Heer” oprichtte. Met dit jubileum wil het huidige koor de aandacht op zich richten. Er is in 175 jaar veel veranderd in de kerk en een vergelijking is niet mogelijk. Het koor wil dit jubileum vieren op enkele data in dit jaar. van het jubileumjaar. Deze viering vindt plaats op de dag van Christus Koning alsmede het Ceciliafeest 2013. Na deze viering houdt het koor een receptie in Den Boogaard. Op vrijdag 15 maart om 19.30 wordt in “De Verdieping” de film Away from her vertoond. Het is een film die op even originele als inte gere wijze de gevolgen van de ziekte van Alzheimer voor de relatie van een ouder echt paar laat zien. Het gaat dan in de film vooral om wat met er met de liefde tussen de twee partners Fiona en Grant gebeurt wanneer die twee eigenlijk hun hele leven al hebben geleefd. Fiona’s geheugenverlies beïnvloedt niet alleen hun dagelijks leven, maar ook, en vooral, de herinneringen die zij heeft aan haar man. De titel van de film beschrijft het gevoel dat Grant ervaart wanneer hij en Fiona steeds meer van elkaar vervreemden. Het wordt er niet eenvoudiger op wanneer de “nieuwe en andere ik” van Fiona gevoelens ontwikkelt voor een andere man. Deze film uit 2007 kreeg 2 Oscarnominaties. Wanneer U deze film wilt zien, kunt U zich aanmelden bij het parochiecentrum. Een begrip in de regio. Zo kun je Ligtvoet Shoes toch wel noemen. Sinds 1955 is de naam Ligtvoet Schoenen een gevestigde naam in Moergestel en omstreken. Ruim een halve eeuw oud, maar nog altijd van deze tijd. De grote collectie dames- en herenschoenen, het verregaande specialisme in kinderschoenen, de uitgebreide aandacht voor iedere klant en een naam die staat voor kwaliteit, vormen samen de ingre diënten waarvoor klanten uit en van ver buiten het dorp Ligtvoet Shoes al jaren weten te vinden. Peter en Maaike Ligtvoet hebben als eigenaars van de schoenmodezaak over klandizie geen klagen. Maar daar werkt het echtpaar dan ook hard voor. “Deze zaak is echt onze passie. We doen al jaren waar we goed in zijn, samen NIEUWE STIJL Over de schoenmodezaak van Peter Ligtvoet deden de afgelopen periode zo nu en dan wel wat wilde verhalen de rondte. “Dat komt, omdat House of Shoes, de inkoopcombinatie waar wij bij aangesloten waren, failliet is gegaan”, licht hij toe. “Omdat de naam van onze winkel ook House of Shoes was, dachten veel mensen dat onze winkel ook dicht was. Maar niks is minder waar, we zijn niet dicht geweest en gaan gewoon door, alleen nu onder onze eigen naam Ligtvoet Shoes. Om die ver andering kracht bij te zetten, hebben we de winkel wel een nieuwe stijl gegeven, weer helemaal passend bij deze tijd.” Wie de winkel binnenstapt, weet meteen waar Peter Ligtvoet het over heeft. In een stijlvolle omgeving, staren schoenen van zeer uiteen lopende en vooraanstaande merken je aan. Develab, Red-Rag, Freaks, Jochie, Braqueez, Shoesme, Pinocchio, Clic!, Gattino, Twins, Trackstyle, Yellow Cab en enkele sportmerken zoals Quick, Puma,Munich, Vans, All Stars, het staat er allemaal. “Schoenen zijn toch mijn leven”, verklaart Peter Ligtvoet. “Daar om ben ik continu bezig met wat schoenen en modellen zijn die nu populair zijn. Daar mee zorg ik niet alleen voor een goede kin derschoenencollectie, maar ook voor een uit gebreid aanbod aan dames- en herenschoenen. Dat is goed voor mij, maar ook voor mijn klanten. Die lopen met een goed gevoel op de mooiste schoenen.” met ons deskundig team. Advies geven over wat de beste schoenen zijn bij ieder paar voe ten, van jong tot oud. En natuurlijk zijn we daarin wel met onze tijd mee gegaan. Daar waar de pasvorm en stevigheid vroeger uit gangspunt waren, vooral bij kinderschoenen, zijn nu ook mode en trends erg belangrijk bij de keuze voor een paar. Onze collectie volgt dan ook de laatste trends, ieder seizoen opnieuw. Bij ons weet je zeker dat je met de ideale combinatie van mode en pasvorm naar buiten gaat.” De naam Ligtvoet is in Moergestel al ja renlang aan schoenen verbonden. De opa van Peter Ligtvoet werkte in een schoen fabriek en maakte in de avonduren thuis zelf schoenen. Dit beviel zo goed, dat grootvader Ligtvoet al snel een eigen fa briekje begon. Peters vader zette samen met drie broers de familietraditie door, totdat de fabriek in de jaren V0 van de vorige eeuw ophield te bestaan. Maar on dertussen was Peter Ligtvoet al in het pad van zijn voorvaderen getreden met het oprichten van de schoenenzaak aan de Raadhuisstraat. Deze groeide gestaag tot de vooraanstaande winkel die het nu is. Hiertoe is een feestcommissie benoemd en deze hebben het volgende feestprogramma bedacht: Op zondag 10 maart de le jubileumviering om 10.00 uur. Deze viering op de dag van halfvasten zal geheel in het Nederlands zijn. Op zondag 2 juni is er de 2e jubileumviering om 10.00 uur. Deze viering op de dag van Sacramentsdag zal geheel in het Latijn zijn. Op zaterdag 14 september a.s. gaat het koor een dagje uit. Op zondag 29 september wordt er samen met ons koor een projectkoor gevormd. Dit koor staat onderleiding van Arjan van Baest met aan de piano Evert van Merode en aan het orgel Ruud Verbunt (dirigent van ons koor). Aan dit projectkoor zijn al koorleden gevraagd van het koor Inspiration (uit onze parochie), koren vanuit de Petrus Parochie, de Levenskerk en de Joannes Parochie, als mede koren uit de Parochie in Haaren. Er is al medewerking toegezegd van het Norbertus- koor (een projectkoor van de Mariakerk in Tilburg Noord). Hopelijk kan er dan een zo groot mogelijk koor de viering van 10.00 uur opluisteren. Op zondag 24 november vindt er een fees telijke viering in de kerk plaats, als afsluiting goed te helpen. Ook dat is deskundigheid.” Bij zo veel zorgvuldigheid, passen natuurlijk alleen tevreden klanten. Daarom is ook service een van de sleutelwoorden. Peter Ligtvoet daarover: “Het kan natuurlijk altijd voorko men dat je thuis merkt dat er toch iets niet 100 procent naar tevredenheid is. Een drukker die te snel loslaat, een schoen die na een tijdje lopen toch wat knelt. Klanten die met klach ten terugkomen, helpen we altijd direct aan de kassa. Veel zaken kunnen we ter plekke oplossen.” LIE Weekblad voor Moergestel Reparatie - Verkoop - Verhuur es Uw Gemeentenieuws op www.oisterwiik.nl Ligtvoet Shoes laat de afronding van de restyle van het interieur niet zo maar voor bijgaan. Op zondag 10 maart is er een feestelijke heropening waarbij vader André officieel het lint zal doorknippen. Voor alle bezoekers is er tussen 11.00 en 17.00 uur wel iets leuks te doen. Zo zijn er modeflit- sen op ieder halfuur tot en met 15.30 uur, maakt u zes keer kans op een complete woman kids makeover met gratis kleding en schoenen en krijgt u bij elke aankoop een surprise-envelop cadeau bovenop 20 procent korting bij de volgende aankoop van heren- of damesschoenen. Kinderen kunnen zich vermaken bij het springkus sen, een ballonnenvrouwtje, de grabbelton en de kinderdisco. Natuurlijk is er ook voor iedereen wat te eten en te drinken! WOENSDAG 6 MAART 2013 38e JAARGANG Nr. 1699 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-5131474 gemeente nieuws Uitgave en redactie: Buro 'Zó, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur e ksiI lzavi;

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1