O Expositie KiKu (KinderKunst) Moergestel Van Zon Interieurbouw hield open dag in nieuwe pand VAN ALPHEN Aphrodite I ONZE SERVICE: Jantje Betonactie Mis het niet komende donderdag... MTV bingo Oisterwijk f i t Weekblad voor Moergestel Gratis vervangend vervoer Gratis haal- en brengservice 2SAEEX SC HEF J I Uw Gemeentenieuws op vvww.oisterwijk.nl Huidverzorgingsinstituut Direct en vriendelijk geholpen; ook zónder afspraak Gratis offerte/geschat schadebedrag, ook aan huis naast zijn er werken te zien die ze gemaakt hebben tijdens onze workshops waar ze zich kunnen ontplooien in het leren omgaan met materialen en technieken. U kunt alvast kijken op onze website www.kikumoergestel.nl/ www.galeriedeverdieping.nl WOENSDAG 27 FEBRUARI 2013 37e JAARGANG Nr. 1698 Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 www.vanalphenautoschades.nl Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 Zaterdagen 2/9 en zondagen 3110 maart AUTOSCHADES sinds 1880 De 19 deelnemers zijn: Stan Adams, Wouter Adams, Femke Berg man, Gitte van Hoof, Annika op ’t Hoog, Jarrno op ’t Hoog, Lars op ’t Hoog, Janneke op ’t HoogMarleen vanlersel, Tineke Kete laars, Lara Kreijveld, Inge de Kruijf, Myrthe de Kruijf, Lieke Schepens, Saranne van der Poel, Else Smetsers, Meeke Smetsers, Isez Veeke, Joes Veeke. maar belangstelling voor had, en dat waren er veel! En konden de ouders rondkijken naar wat het bedrijf allemaal zoal te bieden had; de kinderen konden lustig hun gang gaan op het springkussen of vrijblijvend mee doen aan het leerzame dat in een van de pro- ductiehallen stond opgesteld. Met een drankje en hapje kon de bezichtiging worden afge sloten, maar niet na eerst complimenten te hebben gegeven aan Marco en Bas, hun echt genotes, ouders en uiteraard de medewerkers. Moergestel is een prachtig bedrijf rijker: van harte proficiat en heel veel succes voor de toekomst! De snijdende kou trotserend zijn de leden van Muziekvereniging Prinses Juliana af gelopen zaterdag met de bingoloten langs de deuren geweest om loten te verkopen, en dit heeft een mooi resultaat opgeleverd. Mocht u onverhoopt niet thuis ge-weest zijn: er zijn nog loten a 1,25 te verkrijgen bij Jumbo Denissen, Slijterij In den Koren maaier en Novy van Wezel. Want de MTV bingo wil niemand missen! Kijken allemaal aanstaande donderdag om 19 uur. Komende zaterdag komen de leden van de harmonie met de loten voor de nieuwe ronde. U doet toch steeds mee??? Korting op uw eigen risico tot 135 euro (wanneer dit niet te verhalen is bij een tegenpartij) Volgende week van 4 tot 9 maart komen onze collectanten weer bij u langs voor onze jaar lijkse collecte. We krijgen zelf voor de scouting 50% van de opbrengst, en zeker zijn we daar heel blij mee. Dus als ze bij je aan de deur staan laat ze niet in de kou staan, maar doe een duit in de bus. Daarvoor onze grote dank. Scouting St. Jan Op vrijdag 1 maart om 19.00 uur wordt deze voor genodigden geopend door Jeanne de Grui jter, directeur van basisschool Graaf van Ursel. U bent ook van harte welkom van 2 t/m 10 maart op de zaterdagen van 13.00- 17.00 uur en op de zondagen van 11.00-17.00 uur. Een expositie die u zeker niet mag missen, dus kom een kijkje nemen in galerie “De Verdieping” aan de Industrieweg. KiKu Moergestel is een stichting en heeft als doel kinderen te stimuleren in hun crea tiviteit. Kortom de jeugd leren omgaan met allerlei materialen waarbij de eigen creativiteit voorop staat. De kinderen van Marco en Bas van Zon: Gijs, Marloes, Daan, Simon, Roos en Lieze verrichtten vrijdagmiddag al de officiële opening. ’Start van een prachtige toekomst’... zo stond het vorige week in de advertentie die we plaatsten naar aanleiding van de te hou den Open dag van Van Zon interieurbouw en winkelprojecten aan de Sonman. In amper ’n jaar tijd is een volledig nieuw- bouwpand gerealiseerd en daarmee ging een al lang gekoesterde wens van met name Marco en Bas van Zon in vervulling. De ruimte aan het Stokeind voldeed al langere tijd niet meer en samen keken ze uit naar de (in deze tijd gedurfde) nieuwbouw. En het resultaat mag er zijnHet prachtige bedrijf opende afgelopen zaterdag haar deuren voor iedereen die er Voor de zevende keer houden we een expositie van kunstwerken gemaakt door de Moergestelse jeugd. Er zijn 19 deelnemers in de leeftijd van 4 tot 13 jaar die hun kunstzinnige creaties tentoon zullen stellen. Zij laten u versteld staan van hun kleurrijke objecten, zoals schilderijen, foto’s, vilt, sieraden, etc. Dit wil de stichting verwezenlijken door het jaarlijks houden van een expositie waar de eigen creaties tentoon gesteld worden. Daar- J 1 w nieuws ■i Reparatie - Verkoop - Verhuur es KM Wij zijn een Schodegaranf totaalherstelbedrijf en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraol Beheer Achmeo gemeente e Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterli/k zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur CTCl C*'

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1