CARNAVAL WIS I SENIOREN OPGELET!!! TapperiJ-brasseriJ 'De Schouw' J'Pe ALLROUND MAKELAARDIJ E=] Carnav^ t/m 2 ^art Ook dit jaar wiet carnaval serveren wij heerlijke carnavalskost ’T VUNDERKE 1 DE ZONNEBLOEM Met veel vertoon komt een einde aan de Vogelverleiders op weiland Heukelom Jeugdsportfonds Brabant ontvangt prachtige donatie van Niels van Haaren Erwtensoep Tomatensoep Runderbouillon Spareribs Boerenkoolstamp Schnitzel Halve haan Kipsaté Biefstukje beenhammetje Chocoladevla met slagroom Reukwijs met vruchten Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen Café Mie Pieters Op het weiland brandt een kampvuur waar Dit alles wordt geserveerd van zaterdag t/m dinsdag tussen 17.00 uur en Z1.00 uur. Ook kunt u bij ons terecht deze dagen voor een heerlijk drankje en veel gezelligheid. Wij wensen iedereen een bere-gezellige carnaval! Woensdag en donderdag zijn wij gesloten! We zijn blij met het resultaat en gaan er weer een kind mee helpen aan een sportlidmaat- schap. Ook wil Jeugdsportfonds Brabant de organisatie van het NK Veldrijden voor de MOERGESTEL: NIEUW IN DE VERKOOP Inwoners Moergestel uitgenodigd voor optocht en volksfeest Na een jaar komt een einde aan de Vogelverleiders, een van de opvallendste succesnummers van Oisterwijk 800. Op zondag 17 februari worden de ruim vijf honderd poppen (waaronder een flink aantal uit Moergestel) met veel vertoon van het weiland in Heukelom verwijderd. De inwoners van Moergestel, Oisterwijk en Heukelom zijn daarbij van harte uitgenodigd. Het volksfeest begint om 14.30. GEEF ELKAAR DE HAND Donderdagmiddag 14 februari gratis bingo in Park Stanislaus. We beginnen om 14.30 uur met een kopje koffie of thee. Daarna spelen we de bingo. Bent u niet woonachtig in Park Stanislaus maar elders in Moergestel en voelt u zich alleen, u bent van harte welkom. Laat u ons weten of u gehaald wilt worden? Rond de klok van 16.30 uur sluiten wij de middag af. Graag op tijd bellen naar: Jacqueline: tel. 513 2523, Corry 513 3295, Gina 513 2007 of Ricky 513 6086. Tot donderdagmiddag 14 februari 14.30 uur. BRASSERU DE SCHOUW Jeugd, de gemeente Oisterwijk en de Fontys studenten nog bedanken voor de prettige samenwerking. Jeugdsportfonds Brabant opereert onder het moto “Alle kinderen moeten kunnen sporten”. Helaas is dat geen vanzelfsprekendheid. Er zijn veel kinderen die niet lid kunnen worden van een sportclub omdat de financiële thuis situatie dat niet toelaat. Voor deze kinderen is er het Jeugdsportfonds. Met elkaar kunnen we ervoor zorgen dat alle kinderen uit Brabant een sportkans krijgen en lid kunnen worden van een sportvereniging. Het Jeugdsportfonds is mede afhankelijk van sponsoring en giften. Wilt u ook een bijdrage leveren? Neem dan vooral contact op met coördinator Peter Over- eem op 06-15408383 of via mail brabant@jeugdsportfonds.nl en kijk op www.jeugdsportfonds.nl. Bootdagtocht de Zonnebloem Op donderdag 11 april organiseert de Zonne bloem weer een boottocht vanuit Waalwijk. Deze dag wordt geheel verzorgd met koffie en een diner en ook voor amusement wordt gezorgd. Kortom een hele leuke dag voor ieder een die zelf niet meer zo goed uit de voeten kan. Je hoeft geen lid of donateur van de Zonne-bloem te zijn. De kosten voor deze dag inclusief vervoer zijn 32,- en u kunt zich opgeven bij Det Bogaers tel. 513 1775 of Riet Jansen tel. 513 1816. Zij geven u verdere info over vertrektijden. Deze sponsorronde was gepland tijdens het NK Veldrijden voor de Jeugd op het officiële wedstrijdparcours in Moergestel. Helaas kon de NK Fietscross Sponsorronde, mede door bar winterweer, niet doorgaan maar Niels had zich al voor de nodige ronden laten sponsoren. Jeugdsportfonds Brabant bedankt Niels har telijk voor zijn geweldige inzet! de deelnemers zich kunnen verzamelen ‘om het er nog eens met elkaar over te hebben’. Oisterwijk 800 werd een succes door vriend schap en onderlinge verbondenheid en dat wil de organisatie door middel van deze finale letterlijk uitstralen. Er is erwtensoep, Glüh wein, worstenbrood en in Café Mie Pieters staat de tapkraan open. De finale van de Vogel verleiders is immers een Brabants feestje. Een opmerkelijk aspect aan de Vogelverleiders is dat dit idee tot soortgelijke initiatieven in onder meer Drenthe en in Vlaanderen heeft geïnspireerd. Vertegenwoordigers van deze plaatsen zijn aanwezig. Ze krijgen bovendien een aantal staketsels mee naar huis om alvast een begin te maken met het maken van Vogelverleiders. De Stichting Oisterwijk 800 zal ze daarbij behulpzaam zijn. Berkel-Enschot Een aantal Vogelverleiders is aan buurdorp Berkel-Enschot geschonken. Berkel-Enschot heeft de ambitie om zich te ontwikkelen tot het ‘Groenste dorp van Nederland’. ‘Groen’ staat voor alle mogelijke vormen van duur zaamheid. De organisatie achter dit plan heb ben gevraagd of ze een aantal Vogelverleiders mogen hebben. Deze poppen worden op ver schillende plaatsen in Berkel-Enschot neer gezet. Daar symboliseren ze de duurzaamheid van het ‘Groenste dorp van Nederland’. De Stichting Oisterwijk 800 wil samen met Berkel- Enschot duurzame projecten gaan ontwikkelen in Heukelom, Moergestel en Oisterwijk. Niels van Haaren met zijn fiets en cheque. Afgelopen week ontving Jeugdsport fonds Brabant een geweldig toffe che que van 80,00 van Niels van Haaren. Niels had zich ingeschreven voor de NK fietscross Sponsorronde. Een sfeervol plaatje van de Vogelverleiders in de sneeuw. Op zondag 17 februari worden de poppen tijdens een volksfeest verwijderd. De poppen worden in een kleurrijke optocht met muziek naar een weiland nabij Café Mie Pieters gebracht. Daar eindigt het leven van de Vogelverleiders met veel ceremonieel. Hierbij zal door burgemeester Hans Janssen het woord worden gevoerd. Het slotfeest van de Vogelverleiders bestaat uit een aantal onderdelen. Om 14.30 uur kun nen mensen en organisaties die zelf een Vogel- verleider hebben gemaakt, deze op komen halen. Tenminste, als ze dat willen; het is niet verplicht. Hiervoor is een halfuur uitgetrokken. Daarna, om 15.00 uur, kan iedereen die daar belangstelling voor heeft, een Vogelverleider uit komen kiezen en mee naar huis nemen. Naar verwachting zullen een paar honderd poppen overblijven. Deze resterende Vogelverleiders worden ver volgens om 15.30 uur in een optocht van het weiland afgedragen. De organisatie hoopt dat veel inwoners van Moergestel, Oisterwijk en Heukelom bereid zijn in deze optocht mee te lopen en een Vogelverleider te dragen. De optocht duurt een halfuur. Er wordt muzikale medewerking verleend door de Heukelomse dorpsfanfare ‘Van Heukelom’. De finale is op een weiland tegenover Café Mie Pieters. Daar worden de Vogelverleiders in een container geplaatst waarna ze op een ordentelijke manier naar de vuilstort gaan. ZÉÉR GES PAGINA 3 Computerservice Moergestel ja IT IS OUR BUSINESS ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 6 FEBRUARI 2013 Voor al uw computerproblemen Pastoor Muskenshof 2 - 5066 GM Moergestel E-mail: info©j-pc.nl - Tel: 06 51 57 53 51 www.j-pc.nl Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T 013-5920080 F 013-4688259 lwww.allroundmakelaardij.nl Rootven 43, Moergestel Tel. 513 1405 Dinsdag sluitingsdag www.tapbrasdeschouw.nl k J Vrijstaande woning met garage en slaap- en badkamer op de begane grond. w Op de 1e verdieping bevinden zich nog 2 slaapvertrekken. Vraagprijs: 289.000,- k.k. Nationale Vereniging Fijne carnavalsdagen! CHEQUE

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 3