Joyce van Opbergen: Sportvrouw 2012 .=2 Max Ligtvoet wint darttoernooi! Aphrodite Nieuws van het Oranjecomité Scouting daagt je uit g i hr Kopij i.v.m. carnaval Oisterwijk Carnavalsconcert in Den Boogaard! Scouting Moergestel Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Wies Ligtvoet (Roef! Honk-, soft- en Beebal), Danique Swinkels (RSV Fevior) en Merel Bertens en Marijn van Esch (Schaatsclub De Vennen). De volgende Jeugdkampioen werden even eens in het zonnetje gezet: Audacia voetbal: A2, F1 en F3; Roef! Honk-, soft- en BeeBal: Hb. Pupillen 1, 2e klasse en Sb. Pupillen 3e klasse en bij Roef! Handbal: Gemengd D- jeugd. De titel Sportploeg van het jaar was voor RFC Oisterwijk Oysters Junioren Seven A- side. Van harte proficiat aan iedereen voor deze prachtige sportieve prestaties! Vanwege het aftreden van onze konin gin Beatrix en de inhuldiging van kroon prins Willem-Alexander zal de Konin- ginnedagviering in Moergestel dit jaar uiteraard een heel ander karakter krij gen dan andere jaren. We zijn van plan om er een grandioos feest van te gaan maken dit jaar! Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 SCHEPEN TWEEWh Huidverzorgingsinstituut In de categorie Sportvrijwilliger van het Jaar waren twee plaatsgenoten genomineerd: Peter Denissen namens Audacia en Thieu Bruurs namens Schaatsclub De Vennen. Zij moesten echter de eer laten aan Ton Willems van Ta- xandria voetbal. Jeugdstimuleringsprijzen waren er voor Leon op ’t Hoog (Audacia), Eva van Knegsel en I.v.m. het komende carnaval dient kopij voor de krant van volgende week a.s. zaterdag om 12.00 uur te zijn ingeleverd. Advertenties zijn zoals altijd tot maandag 12.00 uur welkom. Naast voetballen bij Audacia is Max’ grootste hobby ‘darten’. Twee jaar geleden begon hij te oefenen samen met zijn vriend Bart Stokkermans. Ze vonden het beide zó leuk dat ze nu zowat dagelijks bezig zijn met de pijltjes en dat doen ze met veel plezier, interesse en enthousiasme. Sinds kort doen ze samen mee aan toernooien en het clubje enthousiastelingen in hun omgeving wordt almaar groter! Max (D’n Duyp 42) zette vorige week zondag een eerste kroon op zijn vele oefen partijtjes: hij won het ‘Boxtels Open Darttoernooi Jeugd 12-13 jaar’! Net zoals alle Oranjecomités en Oranje- verenigingen in het land, zijn ook wij met ons Moergestelse comité bij elkaar geweest voor een “spoedberaad”. Komende zondag zal scouting Moergestel meelopen in de optocht. D'n opstoet waarbij het voor de toeschouwers langs de kant vaak bij kijken en genieten van allerlei mooi cre aties blijft, maar niet bij ons. We bestaan dit jaar 50 jaar [wie wist het nog niet] en dat vie ren we. Carnaval is een feest en ook dan gaan we gewoon door met feesten. Een feestje waar bij we iedereen langs de kant uitdagen om mee te doen. Waarmee dan wel, ja dat is natuurlijk nog een verrassing maar het is een interactief gebeuren en als dat aan je voorbij trekt zal dat niet ongemerkt gebeuren. Be wegen, meedoen en, al is het maar voor even tjes, gezellig meevieren dat feestje. Jong en oud, we dagen jullie allemaal uit om mee te doen. Graag tot zondag en laten we uitgaan van een mooie droge dag met een geweldige op tocht in ons dorp. In Den Boogaard zal op donderdag 7 februari een carnavalsconcert verzorgd worden door het Seniorenorkest van de Nieuwe Konink lijke Harmonie uit Tilburg. Het orkest staat onder leiding van Jan Her mans en bestaat uit een veertigtal muzikanten, jong van hart en zeer gemotiveerd om een goede muzikale prestatie neer te zetten. Het wordt een vrolijk concert met veel her kenbare muziek. Tijdens het concert wordt weer samengewerkt met het Moergestels smartlappenkoor “Agge Mar Weg Bent”. Dat belooft dus weer veel sfeer en gezelligheid! Bij de echte carnavalsvierder zal deze middag het hart sneller gaan kloppen en voor wie het carnaval te druk of te luidruchtig vindt, is dit dé gelegenheid om te genieten van een ontspannende en vrolijke muzikale middag! Aanvang: 14.00 uur. 6,00 en 5,00 (in de voorverkoop) in den Boogaard. We zijn druk op zoek naar een andere invul ling van de dag. Hoe het programma er precies uit gaat zien blijft nog een verrassing. Het belooft in ieder geval een onvergetelijke dag te worden voor jong en oud! Bekend is al wel dat de festiviteiten op het Sint-Jansplein op 30 april aan zullen vangen vanaf 16 uur, direct na de plechtigheden op de televisie. Houd onze site in de gaten: www.koninginnedag-moergestel.nl V.l.n.r.: Joyce van Opbergen, Dai Dai Ntab, Thomas van Dijk en Renske Busser. Vorige week woensdag werden in Sportcentrum ‘De Leye’ de Sport Awards 2012 uitgereikt. In de categorie Sportman/Sportvrouw van het Jaar waren liefst drie personen uit Moergestel genomineerd: Joyce van Opbergen (RSV Fevior) en Thomas van Dijk en Dai Dai Ntab (Schaatsclub De Vennen). Joyce van Opbergen wist uiteindelijk de titel binnen te halen door o.a. Brabants kampioen IBN klasse M te worden en als tweede te ein digen bij de Nederlandse kampioenschappen. De jury noemde Joyce ‘een dame met veel talent en doorzettingsvermogen.’ Ze heeft meerdere jonge paarden in de hoogste klasse van de dressuursport gebracht. I v/y Weekblad voor Moergestel es Oranjecomité Moergestel Reparatie - Verkoop - Verhuur WOENSDAG 6 FEBRUARI 2013 37e JAARGANG Nr. 1695 gemeente Schoólstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-5131474 nieuws Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur RVD foto’s Frank van Beek L t

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1