SENIOREN OPGELET!!! ALLROUND MAKELAARDIJ 1 Gezond, sterk en zacht haar in tien minuten TVUNDERKE 5 Jeugdcarnaval 2013 Moergestel La T uvert La Tuvert Oproep motto’s carnaval 2014! Carnavalsoptocht 2013: ’Gèssel draait dur’ Het aftellen is begonnen. Moergestel is klaar voor een bruisend carnaval 2013! Zondag 10 februari trekt dan ook de bonte opstoet door ons dorp. D’n opstoet begint om 12.45 uur. Dit is net als afgelopen jaar een kwartier eerder dan de jaren daarvoor, waardoor er meer tijd is voor deelnemers die ook in Oisterwijk mee willen doen. Ook dit jaar laten we weer zien dat Moergestel uitblinkt in humor, creativiteit en gezelligheid onder het motto: ‘Gèssel draait dur’. Nog meedoen? Jaarlijkse collecte Hartstichting U/XIX1Z/X W 8L 00 00 f Tot ziens namens de organisatie. funda Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen U kunt nu bij La Tuvert gebruik maken van een Ultimate Treatment behandeling. Uw haar wordt tijdens deze behandeling compleet verzorgd. De meest speciale en herstellende behandeling voor uw haar. Ultimate Treatment is een gepersonaliseerde behandeling, die, door haar unieke en herstellende ingrediënten, uw haar weer gezond, sterk en zacht maakt. Vrijstaande woning met garage en slaap- en badkamer op de begane grond. Op de 1e verdieping bevinden zich nog 2 slaapvertrekken. Vraagprijs: 289.000,- k.k. SI Het volgende programma wordt aangebo den; Jeugd Carnaval zaterdag 9-2-2013 JWM aan vang 19.00 uur - 23.00 uur. Jeugd Carnaval maandag 11-2-2013 Den Boogaard 19.00 uur - 23.00 uur. Leeftijd 8-15 jaar dus alcoholvrij, gratis entree, consumpties verkrijgbaar voor 1.- Naast de losse consumpties wordt er gewerkt NIEUW IN DE VERKOOP: Voor meer informatie nodigen wij u uit bij kapsalon Schoolstraat 11 5066 EC Moergestel Tel. (013) 513 3709 Vanaf heden kunt u ook gebruik maken van onze zonnestudio. Zo kunt u lekker getint de winter door. Voor meer informatie kunt u onze salon bellen. Hebt u een suggestie voor het nieuwe motto?! Mail dan maximaal 3 motto’s per persoon naar motto@carnavalmoergestel.nl of doe een brief je in de speciale mottobus bij Novy Van Wezel. In beide gevallen graag uw naam en telefoon nummer vermelden, uiterlijke aanleverdatum is woensdag 6 februari. De winnaar ontvangt een aardige attentie en ziet/hoort zijn motto veelvuldig terugkomen tijdens carnaval 2014! met consumptie kaarten a 5.- voor deze kaart krijgt men 2 consumpties, zakje chips, snoep, suikerspin. Om de avonden goed te laten verlopen han teren we de volgende uitgangspunten: - De kinderen zijn vanaf 19.00 welkom. - Kinderen moeten in bezit zijn van een tele foonnummer van het thuisfront, die bij cala miteit (ziekte) gebeld kunnen worden. - Kinderen die niet zelfstandig naar huis mogen krijgen een polsbandje en worden tot dat ze opgehaald binnen gehouden. - Indien uw kind in aanmerking komt voor een polsbandje dient u dit kenbaar te maken aan de organisatie aan het begin van de acti viteit. - Kinderen zonder polsbandje gaan aan het einde van de activiteit zelfstandig naar huis. - De activiteit eindigt stipt om 23.00 uur haal uw kind dus op tijd op. - Ouders worden niet toegelaten op de activi teit; alleen brengen en halen is toegestaan. Deze behandeling t.w.v. 9,95 krijgt u GRATIS bij een kleur- of permanent-behandeling. Heeft u altijd al gezond, sterk en zacht haar willen hebben? Het is mogelijk! L’ANZA Healing Haricare biedt u deze mogelijkheid met de Ultimate Treatment! Een nieuw initiatief: In overleg met het Jongerenwerk Moergestel (JWM), Den Boogaard en Samenwerkend Moergestels Carnaval (SMC) is er een nieuw initiatief ontstaan voor de doelgroep 8-15 jarigen. 2 RIANTE MEER- GENERATIEWONINGEN PATER HELMERPLEIN Twee onder een kapwoning met vrijstaande garage 3 slaap vertrekken en 2 badkamers. Tevens zijn hier alle faciliteiten op de begane grond aanwezig. Koopsom: vanaf 295.000,- v.o.n. Tijdens de openingsmiddag op zaterdag 9 februari in Den Boogaard worden de motto’s voor het carnavalsjaar 2014 genomineerd. U ontvangt daar een lijst met 80 motto’s waarop uw 3 favorieten kunnen worden aan gekruist. De 11 motto’s met de meeste stem men, aangevuld met de 3 motto’s die de 3 Prinsen hebben geselecteerd, worden aan het einde van die middag bekendgemaakt. KINDERCLUB DE SCHAAPSKOOI Vrijdag 1 februari 15.30 - 16.45 uur De volgende kindermiddag is op vrijdag 1 februari van 15.30 tot 16.45 uur in het paro chiecentrum achter de kerk. Iedere bijeen komst vertellen we een verhaal over Jezus, we doen samen spelletjes en een creatieve activiteit. Alle kinderen vanaf de leeftijd van 7 jaar zijn van harte welkom. Ook de kinderen die niet hun communie hebben gedaan. Deelname aan de kindermiddag is gratis. Tot vrijdag. Pastor Theo, Tonnie Dorris Als je dit bericht leest heb je nog 1 week om je in te schrijven. Download nog snel het in schrijfformulier op www.camavalmoergestel.nl en schrijf je nog in! Dit kan t/m woensdag 6 februari! Categorieën volwassenenoptocht Categorie A: Wagens Categorie BIKleine loopgroepen (3 tot en met 10 personen) Categorie B2: Grote loopgroepen (meer dan 10 personen) Categorie C: Individuen (1 of 2 personen) Categorieën Kinderoptocht: KI voor de groepen (meer dan 2 personen) K2 voor de individuen (1 of 2 personen). Voor alle deelnemers is er in ieder geval een hele mooie button, een lekkere snoepzak en een vette prijs! De belangrijkste punten op een rij: Zondag start de optocht om 12.45 uur. In de week van 14-20 april is weer de jaarlijkse collecte voor de Hartstichting. Onze vrijwil ligers en collectanten zijn al bijna 50 jaar onmisbaar voor de Hartstichting. Mensen wil len graag aan ons geven. Als we maar voldoende vrijwilligers hebben om deze bijdrage op te halen. Dagelijks overlijden er ruim 100 mensen aan hart- en vaatziekten. En in totaal zijn er 1 mil joen hart- en hartpatiënten. Iedereen kent wel iemand die te maken heeft met hart- en vaat ziekten. Eigenlijk is er geen betere reden om te collecteren voor de Hartstichting. Want wat is een avond per jaar voor een mensenleven? Daarom zoeken wij altijd naar nieuwe collec tanten. In Moergestel wordt dit al jaren door een vast groep vrijwilligers gedaan. De groep zou graag een uitbereiding willen hebben van enkele mensen die enkele avonden willen collecteren in april. We hebben voor enkele wijken nog mensen te kort. Als u zich geroepen voelt om voor dit goede doel te collecteren kunt contact opnemen met de organisator van deze collecte, Hans Willems, De Looijakker 22, tel. 513 3106. Ook via de mail kunt u contact zoeken en wordt er contact met u opgenomen: e-mail J.G.W.Willems@home.nl De optocht wordt vanaf 12.00 uur opgesteld nabij het kruispunt van de Schoolstraat met de Scheerman en de Burg. Bardoelstraat. De route is als volgt: Schoolstraat, Burg. Bardoelstraat, Past. Janssenstraat, Pr. Margriet- straat, Pr. Beatrixstraat, Krijtestraat, Rootven, Raadhuisstraat, Sint-Jansplein. Bij het inschrijfformulier zit het reglement van de optocht, neem dit voorafgaand aan deelname kritisch door! Startnummers: zondag tussen 10.30 en 11.30 uur worden afgehaald in Café de Brouwer De prijsuitreiking voor de kinderoptocht is om 15.30 uur in Den Boogaard De prijsuitreiking voor de volwassenenop tocht is om 17.00 uur in Café de Brouwer. Meer info: Toon Moorman, Raamackerstraat 6, tel. 513 3732 of John van Esch, Kriekenakker 30, tel. 06 22522106 of e-mail: carnavalsoptochtmoer- gestel@gmail.com Uit de 14 nominaties wordt op dinsdag 12 februari een winnaar gekozen. Dat gebeurt door de 3 prinsen onder technisch voorzitter schap van het Samenwerkend Moergestels Carnaval (SMC). De winnaar wordt na de pier- rotverbranding op het St.-Jansplein gepresen teerd. Ben erbij In de voorgaande jaren was er voor deze doel groep weinig te doen tijdens de carnaval in Moergestel. Op initiatief van enkele ouders was er jaarlijks wel een avond georganiseerd bij Den Donk, dit initiatief wordt nu onder steund en verder uitgebouwd door de drie eer der genoemde organisaties. GEEF ELKAAR DE HAND Donderdagmiddag 14 februari gratis bingo in Park Stanislaus. We beginnen om 14.30 uur met een kopje koffie of thee. Daarna spelen we de bingo. Bent u niet woonachtig in Park Stanislaus maar elders in Moergestel en voelt u zich alleen, u bent van harte welkom. Laat u ons weten of u gehaald wilt worden? Rond de klok van 16.30 uur sluiten wij de middag af. Graag op tijd bellen naar: Jacqueline: tel. 513 2523, Corry 513 3295, Gina 513 2007 of Ricky 513 6086. Tot donderdagmiddag 14 februari 14.30 uur. PAGINA 3 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 30 JANUARI 2013 HEALING HAIRCARE dames heren kapper A Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T013-5920080 F013-4688259 lwww.allroundmakelaardij.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 3