NK Veldrijden jeugd 2013 in Moergestel! VAN ALPHEN Aphrodite Pieregeblèr 2013 ’Gèssel draait dur!’ Oisterwijk ONZE SERVICE: Weekblad voor Moergestel I Huidverzorgingsinstituut uit Moergestel en Oisterwijk op instuifbasis. *1 Gratis Gratis haal- en brengservice Direct en vriéndelijk geholpen; ook zónder afspraak Uw Gemeenten ieu ws op www.oisterwijk.nl Van 11.00 uur tot 12.00 uur worden speciale clinics gegeven voor de schoolgaande jeugd WOENSDAG 23 JANUARI 2013 37e JAARGANG Nr. 1693 Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 www.vanalphenautoschades.nl AUTOSCHADES --sinds 1880 - Jeugdige coureurs op het parcours aan de Zandstraat dat er komend weekend ongetwijfeld anders bij zal liggen... zijn er chicken-routes. Verder is er het nodige hoogteverschil met de hele lastige ‘Heiberg’. HET PROGRAMMA: 13.00-13.30 u: MTB wedstrijd voor beginners (30 min.) 13.45- 14.30 u: MTB wedstrijd voor gevor derden (45 min.) 14.45- 15.45 u: MTB wedstrijd voor licentie- Op zaterdag 26 januari is het dan de grote dag, de dag waarop om de titels en de kam- pioenstruien zal worden gestreden. Om 10.30 uur is de Officiële Opening van het landelijke wielerevenement. De categorieën cat. 1 t/m 4 worden voor de pauze verreden. Tijdens de pauze om ca. 13.00 uur vindt de huldigin gen van eerste 4 categorieën plaats op het podium in de grote tent. In de middag worden MTB wedstrijden geor ganiseerd voor mountainbikers. Er zijn wed strijden voor beginners, gevorderden en licen tiehouders. Voor de licentiehouders is dit een leuke training om het wedstrijdgevoel weer op te bouwen voor het naderende MTB-sei zoen 2013. De wedstrijden worden gehouden op het NK-parcours dat voor deze gelegenheid is uitgebreid van 2700 meter naar 3500 meter. Toegevoegd zijn singletracks waar stuurmans kunst vereist is en hindernissen zoals de trap en de drop-off. Voor degenen die niet durven Om ca. 13.45 uur starten de wedstrijden voor de categorieën 5 t/m 7. Na afloop van de wedstrijden worden de winnaars van de categorieën 5, 6 en 7 gehuldigd eveneens op het podium in de grote tent. De Neder landse Kampioenschappen Veldrijden Jeugd worden om 16.40 uur afgesloten met een foto moment voor alle kampioenen. Gratis offerte/geschat schadebedrag, ook aan huis houders (60 min.) Inschrijven 5,-) via info@wielrennen-moer gestel.nl onder vermelding van ‘Crossdag en ca-tegorie’ of op het parcours. De opbrengst van deze wedstrijden komt ten goede aan het Jeugdsportfonds Brabant. De sluiting van het NK Weekend Veldrijden Jeugd 2013 is op zondag om 17.30 uur in de verwarmde tent. In de grote tent zijn ook live beelden van de wedstrijden op een groot TV-scherm. Zowel op de zaterdag als de zon dag kan men dan in de verwarmde tenten de wedstrijden volgen. De organisatie verwacht behalve de deelnemers en hun supporters ook veel plaats- en streekgenoten op dit voor Moergestel unieke sportevenement. Komende zaterdag 26 januari vinden aan de Zandstraat de Nationale Kampioen schappen Veldrijden voor de jeugd plaats. Onder auspiciën van de KNWU strijdt de jeugd op het fraaie parcours de Heiberg in liefst 14 categorieën om de nationale titels veldrijden. De organisatie verwacht ruim 300 deelnemers, jongens en meisjes in de leeftijd van 8 t/14 jaar. Op vrijdag 25 januari kunnen de deel- nemertjes al vanaf 13.30 uur tot 17.00 uur het parcours al verkennen. Deze clinics worden verzorgd door John van de Zanden van de KNWU GoBiking Tour. Voor de deelnemertjes zijn MTB/BMX fietsen en valhelmen zijn aanwezig. Informatie en inschrijven via info@wielrennen-moerge- stel.nl of op het parcours zelf. Deelname is natuurlijk gratis. Vele vergaderingen zitten erop, de loting is geweest, de deelnemers leggen de laatste hand aan de voorbereidingen voor hun avond. Het Pieregeblèr 2013 staat weer voor de deur! Aanstaande zaterdag 26 januari strijden negen Moergestelse deelnemers tijdens dit carna- valsfeestje om de presentatieprijs in de vorm van de Cees-van-Eschwisselbokaal en om de beker voor de liedjesprijs! De avond zal er iets anders uitzien dan andere jaren, maar we willen daar nog niets over kwijt. Enkel dat het een ‘tipje van de sluier’- avond wordt.Verder voeren we dit jaar ook weer door dat alle deelnemers worden beloond met in ieder geval een vierde plaats en de nummers één tot en met drie worden bekend gemaakt middels een spannende prijsuitrei king. Op die manier wordt in onze ogen ieder een beloond voor het harde werk en enthou siaste en betrokken inzet. En de opvulling van de avond wordt weer feestelijk verzorgd, waardoor het aan feestvreugde en gezelligheid niet zal ontbreken. Verder zouden wij het enorm op prijs stellen als iedereen al verkleed naar het Pieregeblèr komt. Het is immers een carnavalsfeest je en je pak moet toch voor een eerste keer gedragen p Huidverzorgmgsmstiti öi n ru Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 NK crossdag op zondag 27 januari De zondag staat geheel in het teken van de MTB sport. Tussen 10.30 uur en 12.30 uur worden clinics voor mountainbikers georga niseerd door Rings, de bekende Specialized conceptstore uit Goirle. De deelnemers wor den ontvangen met koffie in de VIP-hoek van de verwarmde grote tent. Inschrijfgeld 10,-. Inschrijven clinic via info@rings-goir le.nl C. V. De Pierewaaiers organiseert: Zaterdag 26 januari vanaf20.00 uur in Den Boogaard Verkoop kaarten a 10,00 bij supermarkt Jumbo, Novy, café De Brouwer en Den Boogaard worden... Het zal even wennen zijn, maar: trek aan dat pakkie en je zult zien dat het weer lekker zit! Maar je mag natuurlijk ook voor de wat veiligere weg gaan, om er lang zaamaan in te komen, zeg maar. Je kunt dus ook alleen je feestneus, je carnavalshoedje, je partyshawl of prachtige schmink opdoen. Dan nog even over carnavalsmotto: Molens draaien, machines draaien, plaatjes draaien, dj’s draaien, handjes draaien, overuren draaien en glaasjes draaien, de deelnemers (maar zeker ook de sponsors) van het Pieregeblèr draaien pas dur! De Kammeraoj, de Durdraa- iers, de Brouwer Jr., de Dors(t)vlegels, de Gangmoakers, c.v. De Pierewaaiers, BaJaBaJa, de Poekeltjes en Brugzeikers gaan u weer een mooie avond vol zang- en kijkplezier bezor gen, daar zijn wij zeker van! Kom, in carna- valsoutfit, naar ze kijken op zaterdag 26 janua ri vanaf 20.00 uur in Den Boogaard! Het wordt leuk, wij hebben er zin in! Vind ons op Facebook en blijf op de hoogte van alle details rondom het Pieregeblèr en bekijk daar ook alle foto’s en filmpjes! Carnavaleske groeten van de Pieregeblèrcommissie Anke, Annelies, Jaap, Koen, Margriet en Sjef. Korting op uw eigen risico tot 135 euro Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 SCHEPENSiï's* TWEEWIELERS nieuws oeraeste Wij zijn een Schadegarant totaalherstelbedrijf en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraal Beheer Achmea tUHOGAHAUTBHKUF gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur (wanneer dit niet te verholen is bij een tegenpartij) Reparatie - Verkoop - Verhuur L_

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1