(^OEF! Participeren kun je leren! MTB-crossdag op het NK parcours aan de Zandstraat Audacia- nieuws Merel Bertens wint ook marathoncompetitie van Breda Mini-playbackshow bij Partyboerderij ’t Draaiboompje Beste kinderen van Moergestel, Moergestelse Musical Kids in We Will Rock You Kinderconcert met de Foekepot n k Jongeren Werk Moergestel Programma zondag 20 januari 2013 Audacia 1 - GSBW 1 Audacia 3 - SVSOS 2 Audacia 4 - Viola 4 Audacia 5 - SVSOS 3 EDN’56 4 - Audacia 7 .Vertrek 13.30 ...Aanw. 11.30 ...Aanw. 10.00 Aanw. 8.15 ...Vertrek 7.45 Aanw. 8.30 ...Vertrek 9.00 Aanw. 9.45 ...Vertrek 8.00 ...Vertrek 9.15 14.00 10.30 10.00 11.00 10.00 Bij de foto: Merel Bertens op het podium van de marathoncompetitie te midden van nummer twee Vera Hartman (links) en nummer dne Vera Mallens. Noteer alvast in je agenda: 23-01 Informatieavond aanvang 19.30 uur 9-02 Jeugd Carnaval aanvang 19.00 uur 23-02 Tienerdisco met DJ Tom aanvang 20.00 uur 2-03 Open Podium Woodstreet Sessions aan vang 20.30 uur 11.00-12.00 uur: Clinics jeugd op instuifbasis. MTB/BMX fietsen en valhelmen zijn aanwe zig. Informatie en in inschrijven via info@wiel- rennen-moergestel.nl of op het parcours zelf. Deelname is gratis. 13.00-13.30 u: MTB wedstrijd voor beginners (30 min.) 13.45- 14.30 u: MTB wedstrijd voor gevor derden (45 min.) 14.45- 15.45 u: MTB wedstrijd voor licentie houders (60 min.) Inschrijven via info@wielrennen-moerges tel.nl onder vermelding van ‘Crossdag en cate gorie’ of op het parcours Zandstraat te Moer gestel. Inschrijfgeld 5,-. AUDACIA JEUGD Zaterdag 19 januari Audacia Al - Helvoirt AlAanw. 13.30 Audacia BI - Woenselse Boys BI Aanw. 11.00 Nemelaer B2 - Audacia B2 Audacia Cl - SC ’t Zand C3 Audacia Dl - Sarto D2 Audacia El - Hapert El SC ’t Zand E4 - Audacia E2 Audacia E3 - Nevelo E3 SVG E2 - Audacia E4 Audacia F2 - SV Reeshof F2 Oirschot V. F5 - Audacia F4. SVSOS F2 - Audacia F5 Kijk voor wijzigingen in het programma regel matig op de site van Audacia 1-Dongen 2 6-9; DS Roef-Wh.Demons 3 7- 21. Programma 19 janari: GDJ 9.30 uur Wh.Demons-Roef9.00 MBJ 11.40 uur GHV-Roef.10.40 MC2 12.00 uur Avanti-Roef.11.00 Zondag 20 januari: MCI 12.00 uur De beuk-Roef10.45 DS 12.50 uur GHV-Roef11.50 Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Voor meer informatie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! ROEF! KORFBAL TIEN MINUTEN! Deze titel komt voort uit het feit dat de wed strijd voor Roef! tien minuten te vroeg lijkt te zijn begonnen. Tegen Steensel, waarvan de thuiswedstrijd is gewonnen, worden vooraf Zaterdag 19 januari: SAUWELAVOND IN DEN BOOGAARD Kaarten a 10,- zijn te koop bij Novy, In den Korenmaaier, Jumbo en Den Boogaard. Twee weken na haar overwinning in het eindklassement van de marathoncom petitie in Eindhoven heeft Merel Bertens ook de marathoncompetitie van de ijsbaan in Breda gewonnen. Een vijfde plaats in de laatste van de vier wedstrijden was voldoende om bij de huldiging de hoogste trede van het erepodium te mogen beklimmen. Informatieavond, woensdag 23 januari aanvang 19.30 uur. Onder het motto ‘participeren kun je leren’ organiseert jongerenwerk Moergestel JWM een informatieavond aan de Bosstraat 1b. Niets te doen in Moergestel voor tieners? Consumerende jongeren? Jeugd alleen actief op social media? Terugtredende overheid? Onderneem nu zelf actie en kom naar de informatieavond. Behoor je tot de doelgroep 6 tot 26 jaar, betrokken ouders, sympathisanten, organisaties iedereen is welkom om op een positieve manier een bijdrage te leveren aan de toekomst van het jongerenwerk in Moer gestel. Aan de hand van drie geformuleerde doelstel lingen gaan we op een actieve wijze met de aanwezigen aan de slag. De doelstellingen heb ben betrekking op het vraaggericht organiseren van activiteiten en participatie van de doelgroep en samenwerkingspartners. Deze avond zal concreet een bijdrage leveren welke activiteiten gewenst zijn en de wijze waarop deze activi teiten georganiseerd kunnen gaan worden. Voor diegene die op genoemde datum niet kunnen, het bestuur staat altijd open om een gesprek aan te gaan. Op zondag 27 januari worden op en nabij het NK parcours Veldrijden Jeugd aan de Zandstraat MTB clinics en onderlinge MTB wedstrijden voor beginners, gevorderden en licentiehouders gehouden. Men kan zich uitleven op een echte en pro- Op carnavalszondag organiseren C.V. De Durdraaiers weer de mini-playbackshow. Heb je altijd al een keertje je idool willen playbacken, dan is dit je kans! Na de optocht kun je op het podium je act laten zien. Vorig jaar gingen Anouk, Meeke, Marit en Veerle er met de wisselbeker vandoor. Wie weet ben jij dit jaar de winnaar! Er is voor alle deelnemers een prijsje. Lijkt het je wat? Je kunt je opgeven bij Harriette van ’t Draaiboompje. Telefoon 513 1315. Doen hoor!!! PROGRAMMA 10.30-12.30 u: Clinic(s) senioren verzorgd door Rings Goirle. Ontvangst met koffie in VIP- hoek verwarmde grote tent. In dit nieuwe kinderprogramma staat de mu ziek altijd centraal. De kinderen gaan luisteren naar mooie muziek en mogen ook zelf mee doen. Daarbij worden er verhalen verteld, en nog veel meer. Het programma wordt verzorgd door Ria en Nico, twee speellieden met een ruime ervaring in het muziek maken met kinderen. ‘Kinderconcert met de Foekepot’ van Ria en Nico vindt plaats op zondag 20 januari in Den Boogaard om 15.00 uur. Toegang 4,00, inclusief consumptie na afloop van de voorstelling. Voor meer informatie kunt u kijken op www.den- boogaard.com of bel 521 7220. ex-wereldjuniorenkampioen MTB Michiel van j werd MTB olympiër Rudi van Houts uit Luijksgestel winnaar van de veldrit en die was laaiend enthousiast over het parcours! Het parcours is voorzien van singletracks waar stuurmanskunst vereist is en hindernissen, zoals de trap en de drop-off. Voor degenen die niet durven zijn er chicken-routes. Verder is er het nodige hoogteverschil met de zeer lastige ‘Heiberg’. en moest zij in de lange sprint extra meters maken om de ander meisjes buitenom te pas seren. Merel eindigde hierdoor op een vijfde plaats. De teleurstelling hierover veranderde al snel in vreugde toen duidelijk was dat deze vijfde plaats toch ruim voldoende was voor de overwinning in het eindklassement van de competitie. Op www.devennenmoergestel.nl kan een filmpje van de finalewedstrijd worden bekeken. Ook Jan op ’t Hoog was op 5 januari succesvol in een marathonwedstrijd. In Tilburg behaalde Jan in de categorie Masters2 een zevende plaats in de marathon over veertig ronden. Na de marathonwedstrijden werd er in Breda nog een langebaanwedstrijd gereden. Hier reed Harry Sonnenschein een rit over 500 en 1500 meter. Nadat Harry op de 500 meter met een tijd van 46.46 maar net boven zijn per soonlijke record was gebleven, verbeterde hij met een tijd van 2:21.88 zijn persoonlijke record op de 1500 meter wel met 0.65 seconde. r j Woensdag 9 januari is in Moergestel de nieuwe Musicalles van start gegaan! En deze leerlingen gaan nu hard aan de slag voor maar liefst 2 producties; in juni stralen zij in de musical de Tovenaar van Oz en in december in'We Will Rock You! Eerst de Tovenaar van Oz... een bekend sprookje over de Leeuw, Tinnen man, Vogel verschrikker en Doortje. Zij zijn allemaal op zoek naar iets maar moeten hiervoor de grote Tovenaar vinden.maar de Kwade heks van het Westen zit achter hen aan. En in december de bekende Rock musical met veel muziek van Queen. Deze shows zullen in een echt theater plaats vinden zoals het ook hoort! Wil jij ook meezingen, dansen en acteren in deze shows? Elke woensdag is er nu musicalles van 13.00 tot 14.15 voor kids vanaf 7 jaar! Dit vindt plaats in de Graaf van Urselschool. De lessen worden gegeven door Noelle van Bussel en duren 75 minuten per les. De onder delen zang (stemgebruik, ademhaling) en drama zullen dan ook veel aan de orde komen. Uiteraard gaan dansen en zingen hand in hand dus ook de bewegingen zullen getraind moeten worden. Er is maar ‘n beperkt aantal plaatsen omdat de groepen niet te groot mogen worden. Wil je meer weten of meedoen met deze cursus mail dan naar: inf@desdemonadance.nl. of bel met 06-51034019. De marathoncompetitie van Breda is met maar liefst 22 bijzonder sterke deelneemsters in de categorie meisjes Junioren-C de sterkst bezette competitie van Zuid-Nederland. Nadat Merel Bertens in de eerste drie wedstrijden van deze competitie respectievelijk een derde, een twee de en een eerste plaats had behaald, ging zij trots aan de leiding van het tussenklassement van de marathoncompetitie van Breda. In de finalewedstrijd op zaterdag 5 januari mocht Merel twee plaatsen achter haar trainings- maatje Vera Mallens uit Riel eindigen en op Iris Slabbekoren en Vera Hartman had Merel zelfs vijf resp. zeven plaatsen voorsprong. Waar in de eerste drie wedstrijden naar hartenlust werd aangevallen, werd de finalewedstrijd een tactische race waarin de deelneemsters elkaar scherp in de gaten hielden en niemand onnodig krachten wilden verspillen met heilloze demar rages. De hele wedstrijd over tien ronden werd wel in een hoog tempo gereden. Merel reed attent voorin het peloton en nam als aanvoer ster van het klassement ook haar verantwoor delijkheid door een ronde op kop te rijden. Toen vlak voor het luiden van de bel voor de laatste ronde het tempo werd opgevoerd door Vera Hartman, zat Merel echter wat opgesloten de kansen positief ingeschat. In het begin van de wedstrijd blijkt dat de feiten anders zijn. Het lijkt wel of de gastvrouwen alleen op het veld staan. Niets wordt ze in de weggelegd en ze profiteren hiervan dankbaar, zodat het na tien minuten al 5 - 0 is. Dan weet Roef! zich te herpakken en wordt het eindelijk een echte wedstrijd. Tegenover de twee doelpunten van Steensel stellen Geke Denissen en Kim Vrij- ROEF!-HANDBAL hoeven er twee tegenover. De rust breekt aan met een 7 - 2 stand. Na rust eenzelfde spelbeeld, UitslagenGDJ Roef-Elshout 2-4; MC Roef waarbij Roef! steeds meer de bovenliggende partij wordt. De tegenstander weet nog twee keer de korf te vinden maar daarna is het Roef., dat door scores van Kim, Aniek Denis sen en Moniek Jans, de eindstand op 9-5 weet te bepalen. Conclusie is dat een beter Roef de wedstrijd had moeten winnen, maar uit eindelijk de opgelopen schade in de eerste tien minuten niet meer goed heeft kunnen maken. Jammer enerzijds, maar de complimenten voor de getoonde veerkracht anderzijds. Programma: 20-1 Roef 1 - DDW 3 10.00, aanw. 9.30 uur. Steeds meer speelsters melden zich aan. Wil jij ook meedoeni' Je bent van harte welkom. De trainingen worden gegeven op sportpark Stokeind (naast de sporthal) elke maandag vanaf 19.00 uur. Wil je meer informatie bel 06-51530853. Roef. Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn! Activiteiten onder voorbehoud van voldoende aanmeldingen; DJ Workshop 10-16 jaar Omgaan met Social Media 10-16 jaar Aanmelden via info@jwmoergestel.nl Voor een actueel aanbod van activiteiten volg ons op www.jwmoergestel.nl of via facebook jongerenwerk Moergestel. Namens het bestuur van JWM René Denissen, Marja de Kroon, Maarten Lapien Inschrijfgeld 10,-. Inschrijven clinic via info@ fessionele uitgezette omloop zie de quote van rings-goirle.nl der Heijden uit Drunen). Vorig jaar nog Luijksgestel winnaar van de veldrit en die was ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 16 JANUARI 2013 PAGINA 7 F i 1 J 'f’T» r i_ i i r\r\ i zx/x

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 7