Zeven sauwelaars in de ton van ’Den Boogaard’! Zondag 3 maart 12de Rico Salvettiloop 50 Jaar scouting in Moergestel! Aphrodite BRILLEN LENZEN Sponsoractie voor peuterspeelzaal Janneke Oisterwijk Weekblad voor Moergestel Stef Habraken bij z’n debuut in 2010. geopend door burgemeester Hans Janssen. Uw Gemeentenieum op www.oisterwijk.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen a.s. Zaterdag: Huidverzorgingsinstituut a.s. Zaterdag 19 januari om 20.00 uur is het zover: de min of meer officiële aftrap van het carnaval 2013 vindt dan plaats in Den Boogaard. Zeven sauwelaars nemen plaats in de ton om weer van alles te vertellen van wat waar en eventueel niet waar is! De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 de zeven sauwelaars, dan zult u toch a.s. zater dag naar ‘Den Boogaard’ dienen te komen. En daar is uiteraard niks mis mee! Kunt u Na vele jaren is het dan eindelijk zover. De scouting in Moergestel gaat dit jaar uitgebreid als belangrijkste doel heeft, biedt de Rico Salvettiloop een prima mogelijkheid om spor tief bezig te zijn. WOENSDAG 16 JANUARI 2013 37e JAARGANG Nr. 1692 NIET IN Z’N GEHEEL OP MTV In tegenstelling tot andere jaren zijn de sau- wels binnenkort slechts in samenvatting te Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Op zondag 3 maart zal precies om 11.00 uur voor de twaalfde maal het startschot klinken voor de Rico Salvettiloop over een afstand van 5,10 en 15 kilometer. De wedstrijd over de 10 kilometer maakt ook dit jaar deel uit van het bekende ZLM wegcircuit Midden Brabant en zal daardoor ook een groot aantal KNAU-wedstrijd atleten trekken. de Sauwelcommissie Moergestel. In 1997 opgezet door Ruud van de Ven en Martien Oerlemans, later aangevuld met Corrie en Martin Laurenssen. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49... Met het onthullen van een gigantisch span doek kan de ingang van ons clubhuis niemand meer ontgaan. Scouting biedt veel, heel veel en het komend jaar is bij uitstek geschikt om eens een kijkje te komen nemen. Vanaf 5 jaar ben je van harte welkom. Peuterspeelzaal Janneke gaat over niet al te lange tijd verhuizen naar de nieuwe Brede School ‘De Vonder’. Die verhuizing brengt met zich mee, dat we veelal nieuwe materialen voor de peuters wil len aanschaffen. Omdat die materialen erg kostbaar zijn, hebben we het plan opgepakt een sponsoractie op te zetten. U kunt hieraan deelnemen! Bij Supermarkt Jumbo kunt u uw statiegeld- bonnetjes van ingeleverde flessen in de daar voor bestemde box (bij de kassa) doen. De sponsoractie loopt tot en met Carnaval. Geeft het door, geeft het door.zodat wij op een mooi totaalbedrag uitkomen, zodat onze peuters kunnen genieten van mooie, nieuwe speelmaterialen. Alvast hartelijk dank namens de peuterleid- sters van peuterspeelzaal Janneke Het parcours gaat zoals gewoonlijk weer door de bossen van Oisterwijk en Moergestel en is bijna geheel verhard. De Rico Salvettiloop is een prima mogelijk heid om te peilen hoe het met de conditie gesteld is na een periode van wellicht wat minder trainingsarbeid dan normaal in deze winterse periode. En voor de KNAU-wed- strijdatleten is het weer een mogelijkheid om op de tien kilometer een goede uitgangspositie te veroveren voor het klassement in het ZLM wegcircuit. Er is dus de mogelijkheid om uit drie afstanden te kiezen nl. 5, 10 en 15 kilo meter. Maar zoals gezegd; de wedstrijdlopers van het ZLM wegcircuit zullen alleen kunnen starten op de 10 kilometer. Maar ook voor de puur recreatieve loper, die competitie niet vieren dat ze vijftig jaar bestaan. Afgelopen vrijdag werd daar tijdens onze uitgebreide Nieuwjaarsborrel de aftrap gegeven voor gege ven. Na een welkomstwoord van onze voor zitter Guus Mulders en 50 jaar in vogelvlucht door Ron van Oirschot werd het officieel De start is ook dit jaar weer op het Roefterrein. Er zijn daar volop kleedruimtes en douches aanwezig. Ook op de voortreffelijke internet pagina ricosalvettiloop.inoisterwijk.nl kan men volop informatie vinden over o.a. bereik baarheid van het startterrein en alles wat u nog meer zou willen weten. Kort na afloop zullen de uitslagen op dezelfde internetpagina verschijnen. Het inschrijfgeld bedraagt: bij voorinschrijving 4.-, en bij na-inschrijving 5.-. Voorinschrijven is mogelijk via genoem de website. Na afloop is er voor iedere loper thee aanwe zig. Men krijgt ook een speciale, fraaie her innering, passend bij het jaargetij, aan dit evenement uitgereikt. Daarnaast zijn er prij zen voor de eerste drie aankomenden bij de mannen en vrouwen op de drie afstanden. De organisatie gaat er van uit dat ze ook dit jaar er in zal slagen om van dit winterse loop- festijn een bijzondere, sportieve gebeurtenis te maken. Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 SCHEPENS! TWEEWfELERS Rico Salvetti was jarenlang trainer en belang rijke animator van de loopgroep in Moerges tel. In februari 2001 overleed hij door een noodlottig verkeersongeval. Uit respect voor zijn persoon, zijn grote inzet en vriendschap werd ter zijner herinnering in februari 2002 de eerste Rico Salvettiloop georganiseerd. Dit jaar vindt alweer de twaalfde editie plaats. steeds 10,- euro per stuk. De Sauwelavond in Den Boogaard begint op zaterdag 19 januari om precies 20.00 uur. Gekscherend zullen weer allerlei voorvallen zien op MTV. U zult dus op MTV niet meer en personen op de hak worden genomen door alle sauwels in z’n totaliteit (integraal) kunnen Hans Denissen (debutant), Gerard Vugts, bekijken, dus wilt u alles zien én horen van Maikel Denissen, Ron van der Sanden, Ron Hermus, Eric Boogaers en Stef Habraken. En dat alles tijdens een Sauwelavond die al voor het 16e jaar wordt georganiseerd door het allemaal zelf zien, meemaken en de sfeer in de zaal beleven! Toegangskaarten voor de avond zijn ver krijgbaar bij Novy van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier, Jumbo Supermarkt en Afgelopen week is de groep bij elkaar ge- Den Boogaard. Kaarten kosten (incl. ’n weest om de volgorde van optreden te bepa- kopje koffie of thee bij binnenkomst) nog len, vast te stellen wie dit jaar wordt verrast met een financiële bijdrage, en, last but not least, met elkaar nog wat nieuwtjes door te nemen onder het heerlijke genoegen van ’n altijd weer geestverruimend sapje... Benieuwd zijn we ook naar het optreden van Zzzzzenderbij band, een dweilorkest van 13 personen dat de plaats inneemt van het huis orkest dat ons ’n flink aantal jaren muzikaal heeft bijgestaan: d’Ambiejans. Door het feit dat zij opgehouden zijn te bestaan moesten de organisatoren op zoek naar ‘nieuw muzi kaal bloed’. nieuws 1 es oe RUUD PANIS gemeente Uitgave en redactie: Buro ‘76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterli/'k zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Reparatie - Verkoop - Verhuur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1