Liefst vijf jubilarissen bij Muziekvereniging Prinses Juliana VAN ALPHEN Aphrodite 1 i I l i Y. I Oisterwijk Opgave Vormsel najaar 2013 Wim Lemmens kandidaat wethouder ONZE SERVICE: IJ Weekblad voor Moergestel Wim Jansen: 65-jarig lidmaatschap. Lian Vriens: Vrijwilligersprijs. Gratis haal- en brengservke Foto's: Patrick van Vugt Gemeentelijke onderscheiding voor Klaas Smits Rianne van den Oetelaar eerste vrouw die 40 jaar lid is Gratis vervangend vervoer Tweemaal 65 jaar lid Eenmaal 60 jaar lid; eenmaal 40 jaar; eenmaal 25 jaar Uw Gemeente op www.oisterwijk.nl Gratis offerte/geschat schadebedrag, ook aan huis Als slotact voor de pauze was de slagwerk- groep aan de beurt. Zoals we van deze groep gewend zijn was het een prachtig optreden met verrassende elementen. Des te pijnlijker Korting op uw eigen risico tot 135 euro WOENSDAG 9 JANUARI 2013 37e JAARGANG Nr. 1691 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Huidverzorgingsinstituut AUTOSCHADES -sinds1880- Ouders worden in de gelegenheid gesteld om op dinsdag 15 januari om 20.00 uur hun zoon dochter op te geven voor het H. Vormsel. De voorbereidingen beginnen binnenkort. De Vormselviering is in het najaar. Dit bericht is speciaal bestemd voor ouders met een zoon of dochter, in de leeftijd van groep 8, die bijzonder onderwijs ontvangt. De werkgroep is het te moeten vermelden dat dit het laatste optreden in deze hoedanigheid was. Instruc teur Willy van Maasakkers zag zich genood zaakt te stoppen. Dit vanwege het terugvallen van het aantal leden van de slagwerkgroep. Het is een tendens die waar te nemen is in de gehele regio maar het doet de vereniging pijn om te constateren dat dit ook bij hen het geval is. Niettemin een waardig afscheid door dit prachtige optreden! Hierna werd een aantal jubilarissen in het zonnetje gezet. Het waren er maar liefst vijf dit jaar! •Elvira Koenraadt vanwege haar 25-jarig lidmaatschap. Trouwe klarinettiste en het laatste jaar heeft ze zich opgewerkt naar de functie van Concertmeester. •Rianne van den Oetelaar vanwege haar 40- jarig lidmaatschap. Naast het spelen van kla rinet heeft Rianne ook zitting in commissie Leden en Activiteiten. Vaste prik is het orga- Vanaf 1985 was Lemmens namens het CDA commissie- en raadslid in de gemeente Hilva- renbeek. Alle beleidsvelden kwamen daarbij op zijn pad. In de periode 2006-2010 was hij wethouder voor onder meer: Ruimtelijke Or dening, volkshuisvesting, reconstructie plat teland en grondzaken. Naar de mening van PGB moet hij goed in staat zijn het vele werk dat ‘op de plank ligt’ verder te ontwikkelen en/of ten uitvoer te brengen, zoals: de voortgang m.b.t. het KVL- complex, het uitwerken van de woonvisie en niet op de laatste plaats het op orde brengen van de bestemmingsplannen. PGB draagt Lemmens voor in een extra raadsvergadering op 24 januari. Op 7 februari vindt de volgende raadsvergadering plaats. werd hem door de burgemeester opgespeld. Na de pauze bracht het harmonieorkest een aantal prachtige stukken ten gehore. Vooral bijzonder waren de stukken Solo for Bass Clarinet waarbij Marjan Trompenaars soliste was. En Rhapsody for Euphonium waarbij Hein de Werd de solopartij voor zijn rekening nam. Kortom; ’n overvol en zeer gevarieerd pro gramma. De muziekvereniging heeft alles kunnen laten horen wat het kan. Voor elk was er wat wils; vóór maar ook dóór jong en “oud”. We gaan weer een mooi jaar tege moet. Dat wenst de muziekvereniging ieder een toe! Partij Gemeente Belangen (PGB) draagt Wim Lemmens (60 jr) uit Hilvarenbeek op 24 januari voor als nieuwe PGB wethouder in de gemeente Oisterwijk. ”Met Wim Lem mens hebben we een waardig opvolger voor de in november teruggetreden Kees Rijnen” aldus fractievoorzitter Kees van Elderen. Kraaivenstraat 24 I 5048 AB Tilburg ...i Tel. (013) S42 17 SS Dired en enendehk geholpen, fSQC^ ook zonder afspraak www.vanalphenautoschades.nl r niseren van de jeugdkampen. Rianne is de eerste vrouw in de geschiedenis van Prinses Juliana die de 40 jaar volmaakt! •Jan Janssen vanwege zijn 60-jarig lidmaat schap. Basklarinet en motor van de vereniging als het gaat om zaalaankleding bij concerten of andere praktische zaken. Bovengenoemde jubilarissen kregen een ere penning opgespeld van de Brabantse Bond van Muziekverenigingen. Burgemeester Hans Janssen kwam speciaal naar Den Boogaard om twee mensen speciaal in het zonnetje te zetten. Het ging om Wim Jansen zit inmiddels 65 jaar bij de mu ziekvereniging. Het gemeentebestuur vond dit dusdanig bijzonder om hem door de bur gemeester te laten feliciteren. •Klaas Smits. Ook hij zit 65 jaar bij de mu ziekvereniging. Daarnaast is Klaas heel actief geweest om de jeugd instrumenten te leren spelen. Ook is hij mede-oprichter van het Opleidings- en opstaporkest. Hiermee vervult Klaas niet alleen een verenigingsbelang maar zeker ook een maatschappelijk belang. Het gemeentebestuur vond daarom dat Klaas een gemeentelijke onderscheiding verdient. Deze Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uit komt! Bel voor een afspraak 06-13180813 ÏAfeESAim, SCHEPENS 'S TWEEWIELERS Klaas Smits: 65-jarig lidmaatschap en gemeentelijke onderscheiding. In een erg druk bezochte Den Boogaard gaf Muziekvereniging Prinses Juliana haar jaarlijks Nieuwjaarsconcert. Het was een vol programma. Allereerst liet de jeugd van zich horen. En wat klonk het prachtig. Ze hadden dan ook veel geoefend en al de nodige optredens gehad de laatste maanden. Daarna werd de Rien van de Wouw Vrijwilli gersprijs uitgereikt. Dit jaar had Lian Vriens de eer deze in ontvangst te mogen nemen. Het is welverdiend want na het plots weg vallen van projectleider Bas Hessels met het Sing-along Promsconcert heeft zij deze taak op zich genomen. Dat was pittig maar het resultaat was een prachtige avond! Direct en vriéndelijk geholpen; ook zónder afspraak Rianne van den Oetelaar: 40 jaar lid; Jan Janssen: 60 jaar lid; Elvira Koenraadt: 25 jaar lid. ff ff (wanneer dit niet te verhalen is bij een tegenpartij) I IUIUVUILUI yil lyOlIlOUll gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Wij zijn een Schodegarant totaalherstelbedrijf en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraol Beheer Achmeo fUROCASAWTBEDRUF Wi Reparatie - Verkoop - Verhuur I Z

Weekblad Moergestels Nieuws | 2013 | | pagina 1