^ROEF! Kom 2e Kerstdag kennis maken met de Segway NK Fietscross sponsorronde voor Oisterwijkse basisscholen Van Dam Partners blijft club- sponsor van Schaatsclub ”De Vennen” IP Hoesten of niezen? Zakdoek kiezen! Kom in de kerstsfeer met Vocalgroup Just Us in Tiliander! Auwjaorscross in Oirschot Thomas brengt ”De Vennen” clubrecord 1500 meter onder de twee minuten Jeugdtheater Van Niks van Alles PAGINA 23 www.uphillevents.nl De opbrengst De opbrengst gaat naar Jeugdsportfonds Bra- 2e Kerstdag organiseert Uphill Events een kennismakingsmiddag met de Segway. Een Segway is een electronisch aangedreven zelf balancerend vervoermiddel voor 1 persoon dat op de openbare weg gelijkwaardig is aan een fiets. Segway rijden is leuk, uitdagend en kost geen moeite. Iedereen tussen de 10 en 80 kan het leren. Uphill Events is een nieuw bedrijf in Moergestel dat groepsuitjes organiseert in combinatie met een Segway. Voor familiefeesten, bedrijfsuitjes, vergader- breaks ed. bent u bij ons aan het juiste adres. .7.30 .8.50 Wat en wanneer? Op zondag 27 januari 2013 tussen 9.30 en 12.30 uur wordt de NK Fietscross Sponsorronde gehouden. De NK Fietscross Sponsorronde wordt gereden op het geweldig mooie parcours ‘De Heiberg’ aan de Zandstraat in Moergestel (vlakbij res taurant ‘t Stokske). Wie meedoet, krijgt na de kerstvakantie een e-mail hoe laat men aanwezig moet zijn en wanneer men ongeveer klaar is. Men moet natuurlijk in een sportieve outfit naar het parcours komen, want de rondes worden zelfs gefilmd en uitgezonden in de grote ver warmde tent! Voor de ATB-fietsen wordt gezorgd. Wie de meeste rondjes fietst en de klas die het meeste geld ophaalt wordt gehuldigd tijdens SportAward Gala Oisterwijk! Dat wordt gaaf! bant/Oisterwijk. Kinderen uit de gemeente Oisterwijk die door de financiële thuissituatie niet kunnen sporten krijgen zo nu ook een sport- kans. Men kan inschrijven door een inschrijf formulier in te leveren op alle basisscholen in Moergestel en Oisterwijk. Na ondertekening van het sponsorcontract schudden Erik van Dam (links) en Mathieu Bruurs elkaar de hand. In dit seizoen lopen veel mensen een griep of verkoudheid op. Goede hygiëne kan verspreiding voorkomen. Daarom start de GGD Hart voor Brabant een voorlichtingscampagne over griep en verkoudheid. Zo adviseert de GGD Hart voor Brabant om altijd een hand of zakdoek voor uw mond te houden als u hoest of niest. Gebruik bij voorkeur een papieren zakdoek of tissue en gooi deze na één keer gebruik weg. En was vaak uw handen, ook na hoesten, niezen of snuiten. Voor meer informatie of het bestellen van infor matiemateriaal kunt u contact opnemen met het bureau infectieziektebestrijding van de GGD Hart voor Brabant. 073-6404074. In het vijfentwintigjarige bestaan van Schaats club “De Vennen” hebben allerlei sponsors een belangrijke bijdrage geleverd aan de successen van deze vereniging met ongeveer 170 leden. Zo hebben de wedstrijdschaatsers hun eigen sponsor, worden allerlei activiteiten financieel ondersteund en beschikt het prachtige clubblad “De Vennenwijzer” over een aantal trouwe adverteerders. Sinds het tienjarig jubileum in 1997 vervult Van Dam Partners als clubspon- sor van “De Vennen” hierin een bijzondere rol. Dankzij de financiële steun van de clubsponsor worden algemene verenigingsactiviteiten, waar onder de clubkampioenschappen en een aantal vaste jeugdactiviteiten, mogelijk gemaakt. Vooral de jaarlijkse clubkampioenschappen, waarbij wordt gestreden om de “Van Dam Bokalen”, Kippenvel... en het kerstgevoel, dat krijg je ervan... Kippenvel is een veel gehoord effect van het theaterprogramma van Just Us. Zeker tijdens het kerstprogramma met uiteraard veel kerst maar ook sfeervolle juweeltjes uit het reguliere repertoire. De meest uiteenlopende muziekstijlen komen voorbij; naast kerstnummers ook geestige folk songs, ingetogen ballads, knallende bigband jazz en klassiekers, allemaal in een close Har mony arrangement. Moeiteloos wordt gewisseld tussen Dvorak, Bach en Mozart, Count Basie en Duke Ellington maar ook Robby Mc Ferrin, Wham. Sting en Robby Williams. Vocalgroup Just Us bestaat uit 16 enthousiaste zangeressen en zangers en heeft haar ‘roots’ in Brabant. Zij zingen A Capella en Close Harmony of met andere woorden; met dicht bij elkaar liggende tonen die de muziek meer klank en diepte geven en dat zonder muzikale begelei ding. ‘An A Capella Christmas’ van Vocalgroup Just Us vindt plaats op zondag 23 december in Tiliander. 15.00 uur. Entree bedraagt 16,00. De 26e De Meeuw Auwjaorscross is dit jaar op zondag 30 december. Het parcours loopt van het atletiekveld bij De Kemmer aan de Eindho- vensedijk de bossen in. Als eerste gaan gaan om 10 uur de recreanten van start. Zij lopen naar keuze 2322, 4644, 6966, 9288 meter. Om 11.10 uur beginnen de wedstrijden voor licentiehouders. Eerst de man nen, daarna de vrouwen. De start van de jeugdlopen is om 13.05 uur. De verschillende leeftijdcategoriën (jongens en meisjes van 6 tot en met 15 jaar) lopen afstanden van 811, 1101 of 2202 meter. Inschrijven kan op de wedstrijddag vanaf 8.30 uur in het clubgebouw van AV Oirschot. Infor matie staat op de website www.avoirschot.nl Tijdens een schaatswedstrijd op woens dag 12 december in Heerenveen heeft Thomas van Dijk op de 1500 meter het Clubrecord van Schaatsclub “De Ven nen” onder de twee minuten gebracht. In dezelfde wedstrijd heroverde Dai Dai Ntab het Clubrecord op de 1000 meter en verbeterde Merel Bertens twee per soonlijke records. Na zijn Clubrecord van 2:00.04 op 3 november in Eindhoven was reeds duidelijk dat Thomas van Dijk de eerste schaatser van “De Vennen” zóu worden die de magische grens van twee minuten op de 1500 meter binnenkort zou gaan doorbreken. In een subliem gereden race in schaatstempel Thialf in Heerenveen verbeterde hij met zijn tijd van 1:57.44 het Clubrecord in één keer met 2.6 seconde. Eerder had hij ook al zijn persoonlijke record op de 500 meter ver beterd (tijd 38.17). Ook Dai Dai Ntab schreef in Heerenveen Ven nengeschiedenis. Met zijn tijd van 1:16.17 her overde hij namelijk het Clubrecord op de 1000 meter dat hij op 21 november was kwijt geraakt aan Thomas (tijd 1:16.90). Daarvoor had Dai Dai met zijn tijd van 37.95 ook al een sublieme 500 meter gereden. Tot slot kwam de pas veertienjarige Merel Ber tens namens de “Maxim-De Vennen-schaats- ploeg” aan de start op het ijs van Thialf. Met haar 48.30 op de 500 meter en 2:26.27 op de 1500 meter verbeterde zij haar persoonlijke records op beide afstanden ruimschoots. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 19 DECEMBER 2012 In het weekend van 25 januari 2013 van het NK Veldrijden voor de Jeugd is in samenwerking met Jeugdsportfonds Brabant de NK Fietscross Sponsorronde bedacht en opgezet. Kinderen van groep 7 en 8 van de basisscholen moeten in 15 minuten zo veel mogelijk rondjes fietsen op het NK parcours. De kinderen laten zichzelf hierbij sponsoren door familie, vrienden en kennissen. Deelnemers ontvangen voordat er wordt gefietst een korte, professionele introductie. De ATB-fietsen worden beschikbaar gesteld door de organisatie. Wat is Jeugdsportfonds Brabant? Zo’n 340.000 Nederlandse kinderen en jongeren onder de 18 jaar leven in gezinnen waar te weinig geld is om de contributie van een sport club te betalen. Ruim 17.000 kinderen hiervan wonen in Brabant. Daarom zet het Jeugdsport fonds Brabant zich in om deze kinderen een sportkans te bieden. Dit wordt gedaan onder het motto ’’alle kinderen moeten kunnen spor ten!” Waarom? Omdat sporten leuk is, omdat je er fysiek en mentaal van groeit, omdat je al sportend zelfvertrouwen en eigenwaarde ont wikkelt en omdat sport kinderen met elkaar in contact brengt. Het Jeugdsportfonds betaalt de contributie en de sportattributen voor kinderen waarvan de ouders dat niet kunnen. Dat is de kern van ons werk, een eenvoudig en effectief middel om kansarme jongeren kansrijk te maken. Er wordt alleen gewerkt middels erkende inter mediairs die een aanvraag indienen via ons digi tale aanvraag-systeem. De contributie en/of kle- dingbon wordt direct over gemaakt naar de ver eniging en/of sportwinkel. vormen voor veel leden het hoogtepunt van het schaatsseizoen. Het bestuur van Schaatsclub “De Vennen” was daarom blij dat Van Dam Partners bereid was de sponsoring met een nieuwe periode van drie jaren te verlengen. Tijdens de ondertekening van het contract sprak bestuurslid Mathieu Bruurs daarvoor zijn dank uit. Namens Van Dam Partners vertelde Erik van Dam dat de positieve uitstraling van de schaatssport in het algemeen en Schaatsclub “De Vennen” in het bijzonder, een belangrijke overweging is geweest bij de beslissing om de sponsoring te verlen gen. Meer informatie over Van Dam Partners, accountants en belastingadviseurs, kan worden gevonden op www.vandampartners.nl ROEF!-HANDBAL De uitslagen van het afgelopen weekend kun je vinden op onze website. In het nieuwe jaar gaan we weer sportief van start met de volgende wedstrijden: Zaterdag 5 januari 2013: MC2 8.30 uur PSV 2-Roef 2.... GDJ 9.50 uur RHV-Roef Zondag 6 januari 2013: MCI 9.00 uur Tachos 2-Roef 18.00 MBJ 11.50 uur Heerle 3-Roef10.30 DS 10.00 uur Taxandria 2-Roef....vertrek 9.15 HS 11.00 uur Blauwwit 2-Roef Dinsdag 8 januari 2013: Herenrecreanten 20.30 uur OHC-Roef Voor alle aktualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is. mag vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal Stokeind. Voor meer informatie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! Donderdag 3 januari 11.00 uur Leeftijd; 5, 6, 7, 8 jaar. Eindtijd plm. 12.45 uur Madelief reist de wereld rond. We hebben ontzettend genoten tijdens de kin- derboekweek met Madelief én haar moeder. Madelief (Ma haar lief) is een hip kind van deze tijd. Op skates ontdekt ze de wereld, maar haar moeder vindt dat ze ook de gewone dingen moet doen. Sporten, hobby’s, vrienden en vriendinnen, je kamer opruimen enzo,.Madelief leest op haar kamer het prenten) boek over de gele ballon, die overal komt. Ze zou die ballon wel achterna willen reizen en dan uitkomen in een ander land, waar ze even alléén is én kan doen waar ze echt zin in heeft. Moeder houdt Madelief met beide benen op de grond. Grote dromen achterna, dat komt later! Nu spelen ze dat ze lekker samen thuis zijn. Vakantie vieren,de hond uitlaten, sporten en naar zwemles, want dat moet! Deze voorstelling is grappig én herkenbaar voor kinderen die net op zwemles zitten én voor de iets oudere die zelf keuzes willen maken. Met muziekjes, mimemische scènes en veel gekkigheid. Kom naar ons theater (zeker als je netje zwem diploma hebt gehaald) of vier je vetjaardag! Kosten: 7,50 per persoon, inclusief een klein hapje en drankje na afloop en een workshopje waarin jij jouw talenten kunt laten zien. Er is ruimte voor 30 bezoekers, dus wees er snel bij. Reizend educatief jeugdtheater (tevens huis- theater) Van Niks van Alles, Past, van Beugen straat 10-12, Oisterwijk Reserveren is noodzakelijk en kan via 509 3612, of www.vanniksenvanalles.nl 2e Kerstdag vanaf 14.00 uur kunt u bij rijvereniging Fevior aan de Heiligenboom 1B terecht om kennis te maken met dit unieke vervoermiddel. Voor slechts 5,- leert u onder begeleiding omgaan met de Segway en gaat u uiteindelijk een parcours afleggen in de manege. Wij bieden u een kopje koffie aan tijdens het wachten en als u staat te genieten van uw kinderen of te lachen om uw partner. Wij gaan u graag ontmoeten aan de Heiligenboom te Moergestel. Al sinds 1997 is Van Dam Partners, accountants en belastingadviseurs, clubsponsor van Schaatsclub “De Vennen”. Onlangs besloot deze trouwe sponsor het contract voor een nieuwe periode van drie jaren te verlengen. s

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 23