Kerstmarkt in Biezenmortel OPEN HUIS ALLROUND MAKELAARDIJ E=] Brandweer huldigt jubilaris Met 'Moergestel- Nieuws' op weg naar Kerst... in MOERGESTEL Max Volume in actie voor Serious Request! i a.s. ZATERDAG 8 DECEMBER van 11.00-13.00 uur Theatergroep Oisterwijk speelt blijspel van Annie M.G. Schmidt Zondag 16 december Funloop Santa Run Met grootse loterij voor het goede doel Oisterwijk wordt op zondag 16 decem ber voor het tweede jaar op rij over- spoeld door kerstmannen. Een onge veer drie km lange fun-kerstloop in en rond het centrum van Oisterwijk start vanaf het Lindeplein om 15.00 uur. Bedankt vrijwilligers! KOM KIJK!!!! Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen Afgelopen zaterdag had de brandweerpost Moergestel haar jaarlijkse feestdag. Na een actieve middag die werd afgesloten met een stevige maaltijd, werd het feest voortgezet in café ‘HierNeffe’. GEEF ELKAAR DE HAND Vrijdagmiddag 14 december verrassingsmid dag in Park Stanislaus. Wij sluiten 2012 af met een gezellige middag. We beginnen om 14.30 uur met koffie/thee en wat lekkers. De rest blijft een verrassing. Woont u niet in Park Stanislaus maar elders in Moergestel en voelt u zich alleen, u bent van harte welkom. Wilt u laten weten of u gehaald wilt worden? Na afloop eten we met z’n allen. Omdat er wel wat geregeld moet worden, vra gen wij u om zich op te geven bij de receptie van Park Stanislaus voor vrijdag 7 december! Let op: alleen gasten die zich opgeven kun nen aan deze middag deelnemen. Wij zien u graag vrijdagmiddag 14 december 14.30 uur. Jacqueline tel. 513 2523, Gina tel. 513 2007, Corry tel. 513 3295, Ricky tel. 513 6086. Op vrijdag 14 december en zaterdag 15 december wordt er een kerstmarkt gehou den op Landpark Assisië in Biezenmortel. Op deze dagen is het prachtige park omgetoverd tot een winters en sfeervol geheel. Op beide dagen is van alles te doen. De kerst man is uiteraard aanwezig en de kinderen kunnen met de kerstman op de foto. Er is een kerststalroute. Kerstbomen zijn te koop. Op diverse plekken wordt er muziek ten gehore gegeven. Er is een levende kerststal met een verhalenverteller. Voor de kinderen is er een kinderhoek met diverse activiteiten. Er is een hobby- en kunstmarkt en workshops worden gegeven. Aan diverse winterse versnaperingen Dré Mallens krijgt de medaille opgespeld voor 25 jaar trouwe brandweerdienst. Ook de (nieuwe) commandant van het cluster Goirle-Hilvarenbeek-Oisterwijk wilde hier uiteraard bij aanwezig zijn. Hij roemde de post Moergestel om haar tomeloze inzet. On danks het tekort aan vrijwilligers krijgen deze mannen het nog steeds voor elkaar om bij iedere melding met een volledige bezetting uit te rukken. Teamleider Gerard Vugts beaam de dit maar sprak toch zorgen uit naar de toe komst. “We zullen nog meer ons best moeten gaan doen om nieuw, jong bloed aan te wer ven.” Twee jubilarissen diealweer 1216 jaar in dienst zijn bij de post Moergestel te weten Louis Klomp en Maurice de Bont werden in de bloe metjes gezet. Hierna was het de beurt aan Dré Mallens vanwege 25 jaar trouwe dienst bij de post Moergestel. Dré, een brandweerman in hart en nieren, met het hart op de juiste plaats. Iedereen kan altijd een beroep op hem doen, al is het midden in de nacht. Dré staat er altijd. Theatergroep Oisterwijk presenteert in het kader van Oisterwijk 800: “En ik dan?”, een blijspel van Annie M.G. Schmidt. ‘En ik dan?’ van Theatergroep Oisterwijk vindt plaats op vrijdag 7 en zaterdag 8 decem ber 2012 in Theater Tiliander, Oisterwijk. Aanvang: 20.00 uur. Entree bedraagt 15,00. Voor meer informatie en reserveren kijk op www.tiliander.com of bel met 521 7220. Met zijn kennis en ervaring is hij dan ook een onmisbare schakel in dit team. Vooral met zijn functie als chauffeur is het team erg blij. Hij heeft veel rijervaring opgedaan in zijn dagelijkse werk als truckchauffeur. Dré kreeg de medaille opgespeld voor 25 jaar brandweer dienst. Uiteraard werd ook zijn vrouw Corrie in de bloemetjes gezet. Hierna werden alle partners/echtgenotes ook verrast met een bosje bloemen. Een kleine attentie voor het gemis op de meest vreemde tijden. En een brandweerman kan alleen maar goed presteren als zijn vrouw/partner hier vol ledig achter staat. Brandweerpost Moergestel is nog steeds op zoek naar nieuwe leden die zich willen inzet ten voor de gemeenschap. Uiteraard zijn dames ook van harte welkom. Voor meer in formatie; Gerard Vugts 06-13147378 of loop gerust eens binnen op onze oefenavond op maandagavond. ontbreekt het niet. Het Dorpshuis, cadeau winkel De Oase, de keuterboerderij zijn geo pend. Kortom, er is genoeg te doen voor jong en oud. Op vrijdag 14 december is de kerstmarkt geopend van 16.00 - 21.30 uur en op zaterdag 15 december van 14.00 -18.00 uur. De kerst markt wordt gehouden op Landpark Assisië, Hooghoutseweg 3 in Biezenmortel. Op 7 december is het nationale vrijwilligersdag. Een mooie aanleiding voor Scouting St. Jan Moergestel om alle vrijwilligers die zich op één of andere manier inzetten voor de scouting in Moergestel heel hartelijk te bedanken. Want zonder jullie is het niet mogelijk om elke week weer een leuk, gezellig, avontuurlijk en afwis selend programma te maken voor de verschil lende scoutinggroepen: de bevers, de welpen, de scouts en de explorers. Een programma waar de kinderen elke week weer enorm van genieten en veel van leren. Dus leiding, bege leiders, bestuur, gebouwbeheer- en onder- houdsgroep, ouders, sponsors, kortom iedereen die scouting in Moergestel al 50 jaar een warm hart toedragen: heel hartelijk bedankt! Ben je nieuwsgierig naar wat scouting nou eigenlijk is? Kom dan gerust een keertje kijken als we ‘groep draaien’, zoals wijdat noemen. De bevers (5 en 6 jaar) doen dat op vrijdag avond van 19.00 tot 20.15 uur. De welpen (7 t/m 10 jaar) op zaterdagochtend van 9.30-11.30 uur. De scouts (11 t/m 14 jaar) op vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. En de explorers (15 t/m 17 jaar) op vrijdagavond van 19.30 tot 21.30 uur. De koffie staat klaar en de aanwezige (bege)leiding beantwoordt graag al uw vragen. Deelname is voor jong en oud. Alle deelnemers lopen verkleed als kerst man het eenvoudige parcours door Ois terwijk. Rotary Club Oisterwijk heeft het initiatief genomen om elk jaar een Santa Run voor het goede doel te organiseren. Door de aanschaf van een kerstmannenpak voor€ 10,- sponseren alle deelnemers het goede doel. Daarnaast is dit jaar een grootse loterij opgezet. De hoofd prijs is een scooter, andere prijzen zijn onder meer 4 tickets voor PSV-PEC Zwolle, appara tuur van Philips en toegangsbewijzen voor een voorstelling bij Tilliander. Om 16:15 uur wordt direct na de prijsuitrei king de trekking voor de loterij verricht door de notaris. Inschrijven en/of loten kopen kan online op oisterwijk.rotarysantarun.nl De pakken en loten kunnen worden opge haald vanaf zaterdag 8 december bij sport centrum Physique in Moergestel. Vanuit het Glazen Huis in Enschede vragen de DJ’s van 3 FM Serious Request dit jaar aandacht voor de allerkleinsten: de miljoenen baby’s die hulp nodig hebben om te blijven leven. Elke 6 seconden sterft er ergens ter we reld een baby door gebrek aan medische zorg, voorlichting en begeleiding. Dit aantal is fors terug te dringen met relatief eenvoudige mid delen, vaccinaties en goede informatie. Ook de vrijwilligers en bezoekers van Max Volume On Friday willen hier aan meehelpen en komen in actie! Om vast een beetje in de stemming te komen, vast een glimp van wat komen gaat: Donderdagmiddag 20 december een verras sende aftrap in het centrum van Oisterwijk. Vrijdagavond het inmiddels traditionele Max Volume on Request. De DJ’s van de Kloontjes draaien in Grandcafé Curnonsky verzoeknum mers tegen betaling van een klein of groter bedrag. Met verschillende partijen in Oisterwijk (en zelfs daarbuiten) wordt de samenwerking gezocht en als de voortekenen niet bedriegen, komt er nogal wat in beweging! Zo staan al vanaf 1 december bij zeker 20 Ois- terwijkse winkeliers de bekende Rode Kruis- bussen voor een geldelijke bijdrage. Benieuwd wat er allemaal gaat gebeuren? Volg de berichtgeving in de gedrukte en digitale media. De laatste nieuwtjes deelt Max Volume via facebook www.facebook.com/maxvolume 2010. Vrienden worden? i PAGINA 5 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 5 DECEMBER 2012 Houdt u daar rekening mee? Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T013-5920080 FOB-4688259 Iwww.allroundmakelaardij.nl De tijd snelt vooruit; nog maar 'n paar weken en 'Moergestel- Nieuws' is alweer toe aan de jaarlijkse Kersteditie waarvoor nu al de voorbereidingen in volle gang zijn! Deze Kersteditie verschijnt op woensdag 19 december en is tevens de laatste krant van het jaar. Info: VW Agentschap Moergestel St. Jansplein 5 5066 AR Moergestel Open: wo, do en vr van 10.00 tot 14.00 uur. Tel. 013-5136009 E-mail: vw-agentschap@denboogaard.nl Vr. 7 dec: Weekmarkt St. Jansplein Za. 8 dec: Guo - Thematisch Minifestival Vlaanderen Boven (Vlaanderen) tijdstip: 20.30u. Den Boogaard Zo.9 dec: Jazz in oude stijl, The Dirty Stream Jazzband De Brouwer vanaf 14.30 u. Zo. 9 dec: Zanggroep Melos Najaarsconcert entree gratis 14.30-17.00 Den Boogaard Do. 13 dec: Kerstviering voor alle Senioren 50+ 10.30-16.00u 10,00 p.p. Den Boogaard Do. 13 t/m 16 dec: Sfeermarkt Genieterij Donkhorst 13/14 dec van 10.- 21.00u. 15/16 dec van 10.00-18.00u Vr. 14 dec: Verrassingsmiddag Park Stanislaus 14.30 u. Voor deelname moet u zich opgeven voor 7 dec. Park Stanislaus UIT Bouwjaar 1992 Inhoud ca. 415 m2 Perceelsoppervlakte 239 m2 Vloeroppervlakte ca. 173 m2 Daarna hebben we twee weekjes vakantie, dus de woensdagen 26 december en 2 januari van het nieuwe jaar verschijnen we niet. DE LATHOUWER 25, MOERGESTEL

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 5