SCOUTING WAAROM J-Pc GGD bezoeken! €25,- Recordaantal inschrijvingen jeugdwedstrijden 50% Kom in de Sinterklaasstemming met Toneelgroep Trappaf DE ZONNEBLOEM Aphrodite Buitenlands avontuur boeken? Nieuw raadslid voor CDA Oisterwijk Oisterwijk Weekblad voor Moergestel Kees van Puijenbroek. Huidverzorgingsinstituut EINDEJAARSAANBIEDING Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen vanaf GGD lanceerde nieuwe website voor reizigers Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Grote beurt voor uw laptop of pc. Computerservice Moergestel Op installatie bij aanschaf van een laptop bij J-PC. u ook terecht bij de receptie van Park Stanislaus of bij Jacqueline Vis. Ook hier vanaf 30 novem ber tot uiterlijk vrijdag 7 december. U bent welkom. Zo’n 40 procent van alle reizigers gaat onbeschermd op reis, met soms zeer vervelende en ernstige medische gevol gen. Om hen beter voor te lichten, lan ceerde de GGD onlangs de website www.ggdreisvaccinaties.nl. De prakti sche en overzichtelijke website biedt een schat aan professionele informatie en handige tips over gezondheid over de hele wereld. Want elk land heeft immers z’n eigen gewoonten, hygiëne regels en eetcultuur. Kijk hiervoor op de handige site www.ggdreisvaccina- ties.nl/ Komend weekend cyclocross Zandstraat Ruim 200 inschrijvingen had de organisatie begin deze week al binnen. De grote belangstelling voor de veldritwedstrijden van de komende zaterdag 1 december heeft ongetwijfeld te maken met het NK Veldrijden Jeugd 2013. Immers dan wordt er op het parcours aan de Zandstraat gestreden om de nationale titels. blematiek (zoals reuma, HIV, een immuun- stoornis of diabetes). Verder staan er actuele berichten op over gezondheid in de wereld én kunnen bezoekers via de site een afspraak plannen met een adviseur van de GGD voor de noodzakelijke inentingen. WOENSDAG 28 NOVEMBER 2012 37e JAARGANG Nr. 1687 Schoolstraat 5 MOERGESTEL korting GEEF ELKAAR DE HAND Vrijdagmiddag 14 december verrassingsmid- dag in Park Stanislaus. Wij sluiten 2011 af met een gezellige middag. We beginnen om 14.30 uur met koffie/thee en wat lekkers. De rest blijft een verrassing. Woont u niet in Park Stanislaus maar elders in Moergestel en voelt u zich alleen, u bent van harte welkom. Wilt u laten weten of u gehaald wilt worden? Na afloop eten we met z’n allen. Omdat er wel wat geregeld moet worden, vra gen wij u om zich op te geven bij de receptie van Park Stanislaus voor vrijdag 7 december! Let op: alleen gasten die zich opgeven kunnen aan deze middag deelnemen. Wij zien u graag vrijdagmiddag 14 december 14.30 uur. Jacqueline tel. 513 2523, Gina tel. 513 2007, Corry tel. 513 3295 of Ricky tel. 513 6086. Hoogzomer stuurt de Oisterwijkse theatergroep Trappaf altijd ’n brief richting Spanje met de vraag of Sinterklaas ook dit jaar weer zin heeft zijn verjaardag met hen te komen vieren op diverse podia in Midden-Brabant. Alweer voor de 35ste maal schrijft Sinterklaas met grote letter “JA!” terug en niet in de laatste plaats omdat hem beloofd is dat ze ook dit jaar het heerlijke podium van Den Boogaard in Moergestel weer aandoen! De artsen en verpleegkundigen geven reizigers een passend en actueel advies op maat voor alle reisbestemmingen ter wereld. Of dit een vakantiereis naar Turkije is, een stage in Ma leisië, een zakenreis naar Brazilië, of een emi gratie naar Kenia: voor elke reiziger heeft de GGD passend advies op maat. De GGD advi seert iedereen om goed voorbereid op reis te gaan. (Ver) buitenlands avontuur boeken? www.ggdreisvaccinaties.nl bezoeken! Enkele weken geleden berichtten wij u over het verlaten door Pauline Klijn als fractielid van het CDA. De opengevallen plaats in de CDA-fractie zal worden ingenomen door Kees van Puijen-broek. Kees is landbouwer op het familiebedrijf aan de Hoevenseweg in Oisterwijk, 45 jaar oud, getrouwd en vader van 2 kinderen. Kees is ac tief bezig met vernieuwing in landschap en milieu. Kees was al lid van de Raadscommissie Ruim telijke Zaken voor het CDA en hij zal de erva ring die hij opdeed in 15 jaar besturen bij de ZLTO, plus de 30 maanden in de Commissie RZ, nu vol kunnen inzetten in de gemeente raad. Bestuur en fractie hebben hoge verwachtingen van zijn inbreng. Nationale Vereniging N ieuwj aarsbij eenkomst van de Zonnebloem Zonnebloem Moergestel heeft de Vrijwilligers- prijs 2012 gewonnen. Mede met het geld dat aan die prijs verbonden is organiseert de Zonnebloem een Nieuwjaarsbijeenkomst in Den Boogaard op 15 januari voor haar gas ten. De dag begint om 11.00 uur met koffie en lek kers. Daarna een lunch en ‘s middags is er amusement. De kosten voor deze dag zijn 5 euro per per soon. U kunt zich opgeven vóór 24 december bij Riet Jansen, tel. 513 1816, Ans Hoppen brouwers, tel. 513 2248, Annie Heijms, tel. 513 3144 of Leo Boogaers, tel. 513 1775. kleinzerige Krakkemikkie en de niet zo slimme Gossiepossie? Misschien ook wel de altijd té enthousiaste Wauwpietje, de allesziende Koe- keloerie, de slimme Koppiekoppie en de twee ling Serpetino en Terpetino. Spel, muziek, zang, dans; u bent blij dat u uw kind dit gegund hebt! Voorafgaand aan de voorstelling word u getrak teerd op diverse Sinterklaasliederen, verzorgd door het Factorium. O.l.v. Rosalyn van Aerts- de Groot en pianist Ad Vergouwen worden kinderen en hun ouders uitgenodigd om de Sint mee in de goede stemming te brengen, d.m.v. het actief meezingen/meedoen yan Sin terklaasliedjes. U bent vanaf 15.00 uur al van harte welkom Na het spel is er nog uitgebreid gelegenheid om de Sint persoonlijk ’n hand te schudden als hij plaatsneemt in de foyer. Ook voor het fotograferen of filmen van uw kind bij Sint en z’n pieten is alle gelegenheid. En de Sint zou de Sint niet zijn als hij uw kinderen met lege handen liet vertrekken! Muzikaal Sinterklaasspel ‘Sinterklaas en de Goocheme Goochelaar’ van Toneelgroep Trap paf vindt plaats op zaterdag 1 december 2012 in Den Boogaard, Moergestel. Aanvangstijd van de voorstelling: 16.00 uur, maar vanaf 15.00 uur bent u al welkom om mee te zingen met het Factorium. Kaarten voorverkoop: 5,00 Aan de deur: 6,00 voor meer informatie kijk op www.den- boogaard.com of bel met 521 7220. De site is een gezamenlijk initiatief van zes Zuid-Nederlandse GGD’en, waaronder de GGD Hart voor Brabant. Zowel de vakantie ganger, zakenman of stagiair vindt er alles op het gebied van gezond reizen. Of het nu gaat om aanbevolen en verplichte vaccinaties ter bescherming tegen nare ziektes zoals malaria, Hepatitis A, diarree of dengue, of handige tips rondom veilig vrijen, buitenlands eten of veilig en schoon drinkwater: het staat er allemaal op. Net zoals wetenswaardige reisartikelen en gezondheidsadviezen per land, inclusief infor matie over politieke onrust of een natuurramp. Er is ook gedacht aan bijzondere reizigers zoals kinderen, ouderen en mensen met chro nische aandoeningen of andere medische pro- Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 TWEEWFELERS KERSTVIERING VOOR ALLE SENIOREN Donderdag 13 december a.s. vindt de traditi onele Kerstviering voor alle Moergestelse Senioren plaats in Den Boogaard. De aanvang is 10.30 uur met een kopje koffie. Daarna de Kerstviering door pastor Theo te Wierik en met het Seniorenkoor Echo. Na de gezamen lijke lunch volgt een optreden van “Tutti Contenti”. Deze groep amuseert ieder met luchtige opera- en operettemuziek. Rond 16.00 uur wordt de bijeenkomst afgesloten. De toe gangsprijs bedraagt 10,00 p.p. Toegangskaarten vanaf donderdag 30 november tot uiterlijk vrijdag 7 december bij de gastvrouwen en - heren aan de bar in Den Boogaard. Voor deze toegangskaarten, a 10,00 per persoon, kunt Met de Sint en ’n massa pieten op het toneel in ’n vrolijk muzikaal toneelspel durf je bijna niet te knipperen met je ogen; bang dat je wat mist. Dat geldt voor kinderen én volwassenen want Trappaf stelt haar toneelstukken altijd zo samen dat er voor iederéén ’n mooi thea- teravontuur in het verschiet ligt. De pietenband propt de zaal barstensvol sfeer. Je kunt lekker dicht bij het podium zitten maar je mag natuur lijk ook lekker op schoot kruipen bij je pappa of mamma. Als het licht in de zaal dooft, het grote toneeldoek openschuift, op het toneel de warme kleuren oplichten en het avontuur met Sint en pieten start wil je daar geen seconde van missen. Welke pieten zal Sint bij zich heb ben? De betweterige Heer piet? De heetgeba kerde Pepperoni, de smulpaap Bossebollie, de p Huidverzorgmgsmstiti ^—1 Tel. 017-513 1474 H 4 ij Huidverzorgingsinstituut nieuws oe es gemeente *4 IT IS OUR BUSINESS Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Pastoor Muskenshof 2 - 5066 GM Moergestel info@j-pc.nl - 06 51 57 53 51 - www.j-pc.nl Reparatie - Verkoop Verhuur I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 1