9 SCOUTING WAAROM VAN ALPHEN Warm onthaal Sint in koud Tessa Smits wint laatste Moergestel tv-bingo Pieregebrouwel L-XXZ Verhuizing politiepost Aphrodite NZE SERVIC Oisterwijk Mats de Laat: ’Vol verwachting klopt z’n hart’... Gratis vervangend vervoer Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Gratis offerte/geschat schadebedrag, ook aan huis Tel. (013) 542 17 55 AUTOSCHADES 111 ••••‘•sinds 1880 J Tessa Smits uit de Past, van den Boogaardstraat is afgelopen donderdag de vierde en laatste winnaar geworden van televisiebingo voor Brede School ‘De Vonder’. Zij had het geluk de kaartjes van haar oma gekregen te hebben en dat leverde haar zomaar 135,- euro op en ’n prachtige bos bloemen. Nicolaas een prettig verblijf in Nederland. Foto’s van de intocht en de voorstellingen zijn te vinden op www.sinterklaas-moerge tel.nl Stichting Sint-Nicolaas Comité Moergestel spraakmakende Moppentoppers. Een ander absoluut hoogtepunt is de Gèsselse variant van ‘Nu we er toch zijn!’, waarin de gastvrijheid Slagerij Ketelaars); 1018 (waardebon 10,- Jumbo); 0277 (waardebon 10,- Slijterij In den Korenmaaier) en 1518 (tegoedbon 2 scho tels op zondag Café-Rest. de Brouwer). Prijzen zijn op vrijdag af te halen van 18.00- 19.00 uur bij de fam. Van den Meijdenberg, Burg. Bardoelstraat 42. Zoals bekend was dit de laatste bingo voor de nieuwe school. De MTV-bingo komt ech ter terug op donderdag 28 februari, vier don derdagen na elkaar, en dan wordt er gespeeld voor Muziekvereniging Prinses Juliana. De harmonie organiseert deze bingo namelijk elke twee jaar. Dit wordt dus de tweede keer. zingt mee!’, er wordt gegoocheld, geïmprovi- seerd en Jan-Hein de Brouwer presenteert een café De Brouwer. Vanaf 19.00 uur zijn de deu ren geopend, de show start om 20.00 uur pre cies. Kaarten a 7,50 zijn verkrijgbaar aan de bar van café De Brouwer. Er zijn in totaal van ons dorp werd getoetst; in een hilarische slechts 200 kaarten beschikbaar, dus wees er snel bij! Tot zaterdag! h HilidvRrznrninn.ciin.cititiiiit T de Ven, directeur van de Hertog Janschool die komende zomer na 40 jaar afscheid neemt van het onderwijs. Hij trok donderdag de bal letjes. De bingo is een enorm succes geweest! Er zijn vier weken lang heel veel kaarten verkocht en daar is de organisatie natuurlijk erg blij mee. Met plezier kan men uitkijken naar speelmo- gelijkheden voor de nieuwe school. Extra prijzen uit deze laatste uitzending (ge trokken door Ruben van Herck en Tim van Dam) zijn er voor de lotnummers 0284 (waar debon 10,- Novy); 0358 (waardebon 10,- Beste Moergestelnaren, Politiepost Oisterwijk is verhuisd naar de Blokshekken 5 in Oisterwijk. Veel zaken met de politie kunnen burgers telefonisch of via internet regelen en het is alleen voor zwaardere zaken nog nodig om, na afspraak, op het politiebureau aangifte te doen. Vanaf nu kunt u dat doen op de nieuwe locatie van de politiepost: Blokshekken 5 in Oisterwijk. Wel wordt geadviseerd om eerst te bellen met de politie op 0900-9944. U kunt mij gewoon blijven bereiken via het telefoonnummer 0900-8844 en per mail ron.oosterwijk@mw-brabant.politie.nl Sint arriveerde per boot over De Reusel. Afgelopen zaterdag maakte Sint Nicolaas vergezeld door vele Pieten zijn intocht in Nederland (Roermond). Direct na zijn aankomst is hij per helikopter naar Moergestel gevlogen. Het gezelschap van zo’n 25 pieten en de Sint arriveerden met maar liefst vier boten op de Reusel. Daarna werd de weg vervolgd per cabrio Zij kreeg die prijs uit handen van Henk van door de straten van Moergestel. Het weer was wel een beetje koud maar de opkomst was er niet minder door! Honderden kinderen en hun ouders verwel komden de sint en zijn pieten langs de route. Vele geschminkte kinderen hadden tekeningen of zelfs spandoeken voor de Sint meegenomen. Sint Nicolaas nam dan ook ruim de tijd zoveel mogelijk kinderen persoonlijk toe te spreken en te bedanken voor hun kleine kunstwerken. De Sint verklaarde dat de tocht per cabrio vorig jaar zo goed was bevallen, dat hij dit jaar opnieuw in een open auto door Moergestel wilde rijden. Enthousiast zwaaiend maakte de Goedheiligman zijn tocht door Moergestel richting het voormalige gemeentehuis, waar onze burgemeester voor de 4e keer Sinterklaas mocht ontvangen op het bordes. Nadat Harmonie Prinses Juliana nog enkele Sint-nummers ten gehore bracht, trok de Sint met zijn gezelschap richting ‘t Draaiboompje voor de kindervoorstellingen. We wensen Sint Korting op uw eigen risico tot 135 euro Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 SCHEPENS}'^* TWEEWIELERS Gratis haat en brengservke Direct en vriéndelijk geholpen; ook zónder afspraak - CV De Pierewaaiers organiseert nieuw evenement Aanstaande zaterdag (24 november) wordt een spectaculair evenement aan de toch al rijke geschiedenis van CV De Pierewaaiers toegevoegd: het Pieregebrouwel! Het Pieregebrouwel is een bonte verzameling film ziet u presentator, cameraman en geluids- van optredens en acts, filmpjes en verrassingen, man onder meer op zoek naar eten, drinken, Zo zal er gebrouweld worden (zoals sauwelen onderdak en ontspanning. U mag deze uitge- bij De Brouwer wordt genoemd) door Stef laten avond zeker niet missen! Habraken, Mark van Daelen en Willem van Dus hebt u zin in een gezellige, ouderwetse de Pas. Er wordt gezongen in ‘De Brouwer bonte avond met een melange van ’n lach en zingt mee!’, er wordt gegoocheld, geïmprovi- ’n traan, kom dan aanstaande zaterdag naar pi Huidverzorgingsinstituut 14 A 71 Schoolstraat 5 E Tel. 013-513 1474 n nieuws Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 21 NOVEMBER 2012 37e JAARGANG Nr. 1686 Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn een Schadegorant totaalherstelbedrijf en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraal Beheer Achmea EWtOGARANTBEDRUF gsmeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur n B ij hvT-A-T-AAT-A^-A-T-CT-^^ (wanneer dit niet te verhalen is bij een tegenpartij) Reparatie - Verkoop - Verhuur H 1 MOERGESTEL J

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 1