ALLROUND MAKELAARDIJ ALLROUND MAKELAARDIJ LiS DE ZONNEBLOEM I.’ Najaarsconcert Crescendo Fleur maakt vier generaties compleet Suus wint tweede televisiebingo Fiets speelt Sinterklaas met mini-fietsjes rgestel trp.nl A Zaterdag 10 november: Hubertusviering bij Heilige Eik Certificaat Politiehond 1 behaald Persoonlijk contact en betrokkenheid: 24 uur per dag, 7 dagen per week! Lulu Wang bij allerlaatste Pleïade Theater voor Zingeving U kunt ze afhalen bij sportcentrum II Cuore, Stokeind 1 I De Oirschotse jagersvereniging en de WBE Moergestel e.o. gaan dit jaar weer samen een Hubertusviering organiseren. Deze vindt plaats op zaterdag 10 november a.s. om 10.00 uur bij de kapel van de Heilige Eik te Oirschot. De viering zal worden voorgegaan door pastor Wilfred van Nunen. U bent van harte welkom om deze viering bij te wonen, breng ook uw hond, jachthond of huisdier mee deze zullen dan ook de zegening krijgen net als de Hubertusbroodjes. attentie, een verrassing, een nuttig cadeautje, dat feestelijk wordt verpakt. Het is beslist niet de bedoeling er een kostbaar geschenk van te maken. Centraal staat: door dit vriendelijke gebaar, de medemens laten merken dat hij er ook bij hoort. U kunt het pakje natuurlijk ook samen met uw kinderen maken. En wanneer u er een gedichtje of kindertekening bijvoegt is het helemaal compleet. Het is ook mogelijk dat u iemand kent die in aanmerking komt voor een sinterklaasattentie. Laat het ons we ten. Als u mee wilt doen, neem dan voor 14 no vember contact op met Petra Verheyen, tel: 513 2351 of Len Severijns, tel: 513 1984. Ook voor eventuele vragen kunt u bij hen terecht. Als u tussen 18.00 uur en 19.00 uur belt hebt u de meeste kans dat u iemand thuis treft. Laarhoven) zijn er voor de lotnummers 1156 (waardebon 10,- Novy); 0940 (waardebon 10,- Slagerij Ketelaars); 0350 (waardebon 10,- Jumbo); 0201 (waardebon 10,- Slijterij In den Korenmaaier) en 1092 (tegoedbon 2 schotels op zondag Café-Rest. de Brouwer). Prijzen zijn op vrijdag af te halen van 18.00- 19.00 uur bij de fam. Van den Meijdenberg, Burg. Bardoelstraat 42. Hebt u nog geen bingoloten? Snel dan even naar Jumbo, Novy of Slijterij In den Koren maaier en doe mee: donderdag 9 november om 19.00 uur. Pieter Burgers Toon Coppens Tijmen Smits Normale prijs 36,-; thans als afhaalpakket €20,- 11 november in het Draaiboompje Na het succesvolle concert in het protestantse kerkje in Oisterwijk gaat Crescendo een tweede concert verzorgen dit najaar. Namelijk het jaarlijkse najaarsconcert dat zal plaatsvinden op zondag 11 november in het Draaiboompje, De Hild 1 te Moergestel. Het concert vangt aan om 14.30 uur en vanaf 14.00 uur is de zaal open. De toegang is gratis. Er zijn weer enkele nieuwe nummers inge studeerd. Onder leiding van dirigent Winny van der Loo-Kosters en muzikaal bijgestaan door Cia de Backer-Van Venrooij. wil het koor deze nieuwe en een aantal bekende liederen laten horen uit haar repertoire. Deze zondag staan Engelse en Duitse volksliederen op het programma en een Franse chanson. Traditiegetrouw nodigt Crescendo een gast uit en dit jaar hebben we gekozen voor het ensemble De Melodiva’s. Het ensemble zal deze middag vertegenwoordigd worden door Was Suus van den Meijdenberg twee weken geleden in de studio om de lotnummers te trekken, afgelopen donderdag kwam ze terug naar de studio, maar dan om de eerste prijs op te halen! Op de kaart van opa en oma was de eerste prijs gevallen zo bleek. Breed glunderend kwam ze, samen met haar zusje Kaat, de prijs ophalen die ze kreeg uit handen van juffrouw Willy Peltzer. Die had nl. de trekking van de bingoballetjes verricht. De eerste prijs bestaat uit een contant geldbedrag van 135,-. Extra prijzen uit de tweede uitzending (getrok ken door Sarah van der Avoord en Luca van De viering wordt muziekaal begeleid door de Vaesheimer Jachthoornblazers uit Vessem. De gehele opbrengst van deze dag komt ten goede aan de stichting Running Team Oirschot. Deze zet zich in voor het welzijn van Kanker patiënten en hun familie in Oirschot e.o. Zij stellen hiervoor onder andere een vakantie woning in Posterholt beschikbaar. Na afloop van de viering zullen de jachthoorn blazers nog een aantal jachtsignalen laten horen, u kunt dan genieten van bekske koffie, soep, un snee broad mee zult of unne jagers- borrel. Dees kost helemaal niks mer wij vragen wel: vergeet niet de collectebussen van de stich ting Running Team Oirschot. Afgelopen week werden we weer eens verrast met een foto van vier generaties. Ditmaal in vrouwelijke lijn. V.l.n.r. zien we de trotse oma Joke Spierenburg-van der Krogt (58), Oostelvoortjes 20, Fleur Hooijmaijers, geboren op 14 september 2012, Heiligenboom 14, overgrootoma Tiny van der Krogt-Zandvliet, 92 jaar en woonachtig in Zoeterwoude en tenslotte mama Maike Hooijmaijers-Spierenburg, 31 jaar. Van harte proficiat! Huis voor Zingeving: Aan de hand van hilarische misverstanden, subtiele verwonderingen en traditionele Chinese sprookjes schetst Lulu Wang vrijdag 16 november a.s. bij de allerlaatste editie van het Pleïade Theater voor Zingeving een Chinese kijk op de Nederlandse gewoonten en gebruiken. Omdat het nooit kwaad kan om naar een andere cultuur te kijken. Lulu Wang werd op 22 december 1960 geboren in Beijing. Op haar vijfentwintigste verhuisde zij naar Nederland. Van haar debuutroman Het Lelietheater werden alleen in Nederland al meer dan 800.000 exemplaren verkocht. Waar Lulu het deze avond over wil hebben is: bestaat er werkelijk een verschil tussen de Chinese denkbeelden en de westerse? Of denkt men overal ter wereld bewust of onbewust in termen van yin en yang? De voorstelling van Lulu Wang wordt muzi kaal omlijst door Xiaolan Ji, een Chinese zan geres die vorig jaar bijna tot de halve finale van Holland ’s Got Talent doordrong. In Tili- ander Oisterwijk 20OOu (toegang vanaf 19:30 u). Kaarten 15 p.p.) zijn verkrijgbaar bij Pleïade, Willem II straat 50 in Tilburg, en via de website van de Tiliander: www.tiliander.com Sinterklaasactie van de Zonnebloem Een zieke, eenzame of gehandicapte dorpsge noot verrassen met Sinterklaas doet de Zonne bloem afd. Moergestel al jaren. Ook dit jaar gaan we dit weer doen onder het motto “Zon in de Schoorsteen”. Wij vragen u om een pakje te maken wat door een medewerker van de Zonnebloem in de week van 5 december be zorgd zal worden. Het gaat om een aardige Zondag 7 oktober 2012 heeft ons clublid Cees van de Wouw met zijn hond Bella het certificaat Politiehond 1 met succes behaald Dit keer werd de keuring georganiseerd in Heeswijk- Dinter. PH.V. ”De Veiligheid” Moergestel feliciteert Cees met het behaalde resultaat. De Melodivas. drie dames en een heer. Het gezelschap brengt populaire opera en operettemuziek ten gehore van bekende, zoals Andrew Loyd Webber, Brahms, R. Straus, en minder bekende com ponisten. De Melodiva’s treden op door heel Nederland en boeken veel succes. Tijdens de pauze zal weer de gebruikelijke loterij plaatsvinden en ook dit jaar zijn weer een aantal leuke prijzen te winnen. Al deze ingrediënten beloven u een heerlijke muzikale middag, waar ieder zeker van zal genieten. Tot ziens in het Draaiboompje. A r.- PAGINA 5 Namens het Stichtingsbestuur, Jan Vriens Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T013-5920080 F013-4688259 lwww.allroundmakelaardij.nl ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 7 NOVEMBER 2012 E? - Nationale Vereniging

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 5