10 JAAR ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! interieur! I - ZOEKERTJES Sprekende kleur voor élk Uitnodiging lezing Mindfulness b s: Jeugdtheater Van Niks Van Alles Congresdagen Oisterwijk 800 succesvol Mooie tuinen.nl ^vhg VIDO (vrouwen in de overgang) 4e SOK festival zet zich goed op de kaart van 2 t/m 4 november veel theater muziek in Gouden Carolus ~T BON per e-mail vidotilburg@planet.nl ontwerp montage aanleg renovatie Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Madelief reist de wereld rond Veel kinderen hebben al ontzettend genoten PROGRAMMAOVERZICHT Vrijdag 2 november: “O Broertje waar ben je?” van Onbeperkt Theater Aanvang: 20.00 uur entree: 5,00. Na de voorstelling S.O.K. DJParty met special guests DJ Pieter, DJ Leroy en Corné Wolfs. Toegang gratis. Zaterdag 3 november: S.O.K. Smoothie “O Broertje waar ben je” van Onbeperkt Theater Aanvang: 20.00 uur entree: 5,00. Na de voorstellng: Blackberry Blossom (Ameri cana) en Wasco (Pop). Toegang gratis. Zondag 4 november: S.O.K. United 11.00 uur: Herfstwandeling met aansluitend brunch en optredens van My Breath My Music, Onvervalst, Zumba Gebroeders Schraven en Mee Twee. Toegang gratis O1STER WIJK IN MODEL Oisterwijk, wat doe je nou? Wat is hier veel doen! Je krijgt 800 keer een zoen, Voor al die handen uit de mouw! Wij burgers brachten hier cultuur, Daar pronken we nu mee, De gemeenteraad zei eerst nog nee, Maar ging toch meedoen op den duur... Het toverwoord is ‘samenwerken’ Geloof in eigen kracht, Projecten zelf opgebracht, De overheid gaat dat nu merken. Kijk naar Heukelom, de buurtschap En Moergestel, Heerlijkheid, Het trotse fietsdorp, wielerstrijd, Drie kernen: één gemeenschap! Denk aan de reuzen, goede buren Ermelindis, Peer en Mie, In de stoet dé grote drie Van internationaal allure! Bijzonder was het leerproces, Wie opstaat ook weer valt, En als het af en toe flink knalt, Dit stadse dorp trekt dan haar les! Met enorme mensenkracht, Als de samenleving kantelt, En B&W als partner handelt, Is dat van wonderschone pracht! Tijdens de lezing komt aan bod: - Uitleg over Mindfulness, waar het vandaan komt en voor wie het goed kan zijn. - Welke effecten mag je ervan verwachten? En welke niet? - Hoe werkt het bij pijn en stress? - Kennis maken met Mindfulness in de vorm van oefeningen. - Informatie over de cursus Mindfulness bij GGz-Breburg/Indigo. Inschrijven Wilt u aanwezig zijn bij de lezing, meldt u zich dan uiterlijk donderdag 8 november aan bij Thérèse Bernards via e-mail t.bernards@ reumatilburg.nl of telefoon: 06 - 40753167. Er is plaats voor 50 personen. sluit de zaterdagavond af. Knipoog Het zondagprogramma begint klokslag 11 uur met een herfstwandeling. De wandelaars ver trekken in groepen vanuit de Gouden Carolus. Over een vooraf uitgezette route van ongeveer 4,5 kilometer, kan de wandelaar op allerlei manieren verrast worden. Bovendien is de route toegankelijk voor zowel wandelaars als mensen met hulpmiddelen. Deelname aan de wandeling is gratis. Op 13 november a.s. organiseert de Reuma Patiënten Vereniging Tilburg e.o. in samenwerking met GGz Breburg en het Elisabeth Ziekenhuis een lezing over Mindfulness. Waarom Mindfulness? Mindfulness is aandacht leren hebben voor wat er in je leeft, niet alleen de prettige maar ook de onprettige zaken. Het helpt om bij voorbeeld pijn of boosheid te leren accepteren en te ontdoen van alle negatieve gedachten en stress eromheen. Dit geeft rust en verlich ting. Wetenschappelijk onderzoek toont aan dat dit effect ook voor reumatische klachten opgaat: meditatie heeft een positief effect op stress en ontstekingen bij reuma. Afgelopen week organiseerde de stichting Oisterwijk 800 met veel succes een interna tionaal congres met als titel Rural Aliances. Daarbij werden allerlei projecten in het bui tengebied van de Meierij en de Kempen gepresenteerd vooral om ervaringen uit te wisselen en ideeën op te doen. Paul Spapens presenteerde het Oisterwijks Model. Dit inspireerde Stadsdichter Jan van Rijthoven tot de volgende ontboezeming: Daarom organiseert de Reuma Patiënten Vere niging een lezing over Mindfulness op: dinsdag 13 november a.s. 19.30/21.30 uur in Elisabeth Ziekenhuis te Tilburg (nabij personeelsres- taurant tegenover röntgenafdeling zone 72). Op 7 november houden wij inloop tussen 9.30 en 10.30 uur. Ieder die wil praten of vragen heeft, over de overgang is van harte welkom. Voor informatie of vragen tel. 06-48316923 of tijdens de kinderboekweek met Madelief én --z=,_i_i 'haar moeder. Madelief is een hip kind van deze tijd. Op skates ontdekt ze de wereld, maar haar moeder vindt dat ze ook de gewone dingen moet doen. Sporten, hobby’s, naar vrienden en vriendinnen, je kamer opruimen etc. Grote dromen achterna, dat komt later! Nu spelen ze dat ze lekker samen thuis zijn. De hond uitlaten, naar de nieuwe buurvrouw én naar zwemles, want dat moet! Wat zijn jouw hobby’s en wat doe jij op je vrije zaterdag? Kom naar ons theater en/of vier je verjaardag. Kosten: 8,50 per persoon, incl. hapje en drankje na afloop en een workshopje waarin jij jouw talenten kunt laten zien. Er is ruimte voor 30 bezoekers, dus wees er snel bij! Reserveren is noodzakelijk en kan via: www. vanniksenvanalles.nl of 509 3612. Het Sok festival stort zich weer op een nieuw avontuur. Op 2 en 3 november komt het theatergezelschap Onbeperkt Theater met het komisch toneelstuk “O Broertje waar ben je?”. Voeg daar vrijdag DJ Party “Unlimited Rhythm’ en zaterdag een portie rootsmuziek aan toe, en de haartjes blijven de hele avond rechtop staan. Het veelkleurig palet van wan delen, brunch, dans en muziek dat zondag 4 november aangeboden wordt, is de slagroom op de taart. Het S.O.K. festival is meer dan alleen maar drie dagen cultuur in de Gouden Carolus van uiteenlopende muziekstijlen, theater en dans voorstellingen. Het S.O.K. betekent Samen Op Koers en staat synoniem voor het partici peren van mensen met een beperking in de samenleving. Die S.O.K.-gedachte in acht nemend, krijgt het festival de eerste 2 uur op vrijdag en zaterdag een theaterjasje aangeme ten. Theatergezelschap ‘Onbeperkt Theater’ brengt dan “O Broertje, waar ben je?”. Deze bijzondere theatervoorstelling is gebaseerd op de alom geprezen film “O Brother Where Art Thou?” van de legendarische Coen Brothers. De voorstelling van Onbeperkt Theater begint klokslag 20.00 uur en de entree bedraagt 5 euro. Kaartjes voor de theatervoorstelling zijn verkrijgbaar bij de Gouden Carolus of te reser veren via www.sokfestival.nl Publiek verrassen Na de theatervoorstelling vindt in de Gouden Carlolus op vrijdagavond de DJ Party “Unli mited Rhythm” plaats. DJ Pieter, DJ Leroy (winnaar DJ battle 2011) en de alom bekende deejay Corné Wolfs, zorgen ervoor dat de voet jes van de vloer mogen. Zaterdagavond wordt de broeierige sfeer van ‘O Brother Where Art Thou’ muzikaal voortgezet door Blackberry Blossom en Wasco, de popgroep die bekende nummers in een verrassend nieuw jasje steekt, Zaterdag 10 november in jeugdtheater Van Niks Van Alles Pastoor van Beugenstraat 10, Oisterwijk Inloop: 10.45 uur. Leeftijd; 4 t/m 8 jaar. Eind-tijd plm. 12.45 uur PAGINA 6 Kapsalon Carin Janssen Past, van Doorenstraat 7 Moergestel Tel. 513 3809 Woonplaats Telefoon Onderstaand gedeelte ook invullen. j Naam Straat Jumbo Moergestel is iedere zondag open van 11.00 tot 17.00 uur. I I I I kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 6 regels 3,50 t/m 10 regels 5,00 Vanwege het 10-jarig bestaan van Kapsalon Carin Janssen krijgt u, bij elke besteding van 10,- euro 1 een stempel. Met 13 stempels is uw stempelkaart vol en krijgt u een GRATIS KNIPBEHANDELING! ERKEND SCHILDERS- EN AFWERKINGSBEDRIJF BEGLAZINGSWERKEN - BEHANGWERKEN - SCHILDERWERKEN INDUSTRIEWEG 1 MOERGESTEL TEL. 013-513 6666 voor de jazzliefhebbers! Zondag 4 nov. met The Dirty Stream Jazz band. Vanaf 14.30 tot 18.00u. Entree gratis. Café de Brouwer. Noteer deze data alvast op de kalender voor de jazzliefhebbers! Zondag 4 nov. Jazzmiddag met The Dirty Stream Jazz band. Vanaf 14.30 tot 18.00u. Entree gratis. Café de Brouwer. ’Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... Bent u op zoek naar iemand die de strijk voor u doet? Of zoekt u oppas (overdag of 's avonds)? Wilt u dan reageren per brief onder nr. 1683 van dit blad? Van Spaandonk Onderwerkmakerii: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees-gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te wor den en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9dé dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Jos van Esch Elektrotechniek. Nieuw bouw, verbouw en renovatie bij zowel parti culier als bedrijf. 06-83792272 www.josvanesch.nl VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 31 OKTOBER 2012 aMMBBaaBaaaaMaaaiaHBBIIBHBaalaBlliaaiBl^^ Uw 'Zoekertjes' kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt °f komma is ook een hokje. 'Zji Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. I I I I I I I I I Gevraagd, huishoudelijke hulp voor 4 uur per week in overleg. Tel. 513 1447. MTV ontvangen in digitale kwaliteit? Stem af op kanaal 43! Noteer.deze data alvast op de kalender Jazzmiddai

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 6