SCOUTING WAAROM 30e Blaoskapellenfestival Semmy’s Rock kent recordopbrengst DE ZONNEBLOEM jE"? Zie ginds komt de stoomboot... Aphrodite BRILLEN LENZEN Oisterwijk Leuk feestje? I W Carnavalsseizoen 2012-2013 barst los Een van de deelnemers in 2007. h Huidverzorgingsinstituut Uw Gemeente erovs op www.oisterwijk.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 Kinderen (met traktatie) 3.50 euro en volwas senen 5 euro. Deze kaartjes zijn vóór de aanvang van de voorstelling in Den Boogaard te koop, maar om zeker te zijn van een plekje in de zaal, koop dan je kaartje in de voorverkoop bij Novy van Wezel. Reserveren kan ook bij Mien van den Boogaart tel. 513 2464. Muzikale groeten, Danielle, Jeannine, Johan en Stephan Blaoskapellencommissie Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Als op zondag 21 oktober 2012 de 30e Muzikaalste Zondag van het Zuiden het centrum van Moergestel in zijn greep neemt, is de herfst al een maand aan de gang. Het kwik kruipt langzaam omlaag, wat de gezelligheid doorgaans ten goede komt. Agenda Wie de Muzikaalste Zondag van het Zuiden mist, heeft een heel jaar spijt. Wie erbij is, hooguit maandagochtend! Tot zondag. Weekblad voor Moergestel Feest Van 13:30 tot 18:30 uur is het feest. Vanuit heel Noord-Brabant en zelfs daarbuiten komen in ieder geval 23 kapellen naar ons dorp om hun kunsten te vertonen en te laten horen. Café HierNeffe, Herberg De Veerkes, Café ’t Centrum, Café De Klaore, Tapperij De Schouw, Den Boogaard en Café de Brouwer vormen in totaal 8 podia voor de circa 400 muzikanten, waarna om 18:30 uur de dag in de zaal van Café de Brouwer wordt afgesloten met een spannende prijsuitreiking, een grandioze finale en een (m)oergezellig feest. leven in of brengen die mooie danseressen je in een pirouette van gelukzaligheid? Schroom dan niet te stemmen, het kan jezelf ook nog eens een fantastische prijs opleveren. Hoe en wat? Daar kom je aanstaande zondag vanzelf achter. en de gezelligheid. Het was dan ook een super- feest met een recordopbrengst voor de Stich ting Semmy. Deze stichting heeft ten doel het verlengen van de levensverwachting en uit eindelijk het vergroten van de overlevings kansen van kinderen die getroffen zijn door hersenstamkanker. Het is misschien nog wel een beetje vroeg maar de stoomboot van Sinter klaas ligt al startklaar in de Spaanse haven. Zaterdag 17 november a.s. komt onze goed- heiligman om 12.00 uur aan in Roermond. Daarna zal hij per helikopter naar Moergestel vliegen alwaar hij om 13.00 uur per boot op de Reusel, bij de brug (ReuselhofHerengoed- straat), onze kinderen zal verblijden. Om dit kinderfeest tot een groot succes te maken zal er in de week van 31 oktober a.s. een envelop van het St. Nicolaascomité bij Moergestel-Nieuws worden toegevoegd. Deze envelop wordt door onze collectanten opgehaald in de week van 5 tot 9 november. Wij zijn blij met uw vrijwillige bijdrage als mede Sinterklaas en zijn Pieten. Als de collectant u niet thuis treft of u wilt het St. Nicolaascomité Moergestel een bijdrage geven als extra steun, dan kunt u dit doen op bankrekeningnr. 13.45.05.905, t.n.v. het St. Nicolaascomité Moergestel. Om het een en ander na te kunnen kijken kunt u vanaf 1 november op de site www.sin- terklaas-moergestel.nl alle aanvullende infor matie vinden. Wij hopen dat we weer op uw spontane mede werking mogen rekenen. Stichting Sint Nicolaascomité Moergestel Begeleiding Heb je zin een van de kapellen door ons dorp te gidsen tijdens hun muzikale kroegentocht? Meld je dan aan via blaoskapellenfestival(a1 hot mail, com! Ook voor meer informatie over dit leukste vrijwilligersbaantje van Moergestel. Aukje en Marieke van Ginneken met in hun midden John Emmerik. Rechts Sacha van der Donk die juist tevoren het bedrag op de cheque had geschreven. (foto: Mark Veens tra) De teller stond afgelopen zaterdag aan het eind van de avond voorlopig stil op een bedrag van 11.896,10. ‘Voorlopig’ stil, want de verwachting is dat het uit eindelijke bedrag nog zal groeien. De organisatoren zijn dan ook ongelooflijk tevreden. Artiesten als T-Spoon, Bon Jovi Tribute Band ‘Bad Medicine’, U2 Tribute Band ‘In the Name of’, Indeed, Big Bucks Easy Money, dr Daniels, Pulse, de Tonomats en DJ Bambi tra den afgelopen zaterdag belangeloos op tijdens Semmy’s Rock in Den Boogaard. Ruim 500 gasten genoten de hele avond van de muziek Publieksprijs Sinds een aantal jaar reiken we ook een prijs uit aan de kapel van het publiek de meeste stemmen krijgt. Het systeem is net zo simpel als het lijkt. Per sms kan iedereen kenbaar maken welke band hij of zij het leukst vindt. De reden hiervoor mag je zelf bepalen. Blazen die enthousiaste trompettisten je hart nieuw Nationale Vereniging Theatermiddag van de Zonnebloem Op dinsdag Tl november gaat de Zonnebloem weer naar Bladel voor een leuke en gezellige middag. Bekende artiesten van musical en opera verzorgen een voorstelling met de titel: Katherina Ballerina. Het is een muzikaal sprookje met echte huisdieren, dans, musical, opera en allerlei komische verwikkelingen. De kosten voor deelname inclusief vervoer zijn 15,-. Hierbij zijn ook inbegrepen koffie of thee met iets erbij en een consumptie in de pauze. U kunt zich opgeven bij Joke van Beers, tel. 513 2368 of Det Boogaers, tel. 513 1775 voor 26 oktober. Zij geven u de informatie over de vertrektijden en betaling. De mensen die in Stanislaus wonen kunnen zich bij de balie opgeven en betalen. Zij krijgen daar hun infor matie. r KOMT DAT ZIEN! KOMT DAT ZIEN! Toneelvereniging Die Naemloose Speelers brengt ook dit jaar weer een kei leuk toneelstuk geschreven door Leobard Caddy en Ernst Adema. Op vrijdag 2 november om 19 uur en zondag 4 november om 15 uur spelen wij in Den Boogaard: ‘De kus van de eeuw’. Elk jaar is het weer een hele puzzel om een heel leuk toneelstuk uit zoeken wat we kunnen brengen in Moergestel voor jong en oud, want iedereen moet bij ons kunnen genieten of je nu voor het eerst komt kijken of voor de 46ste keer. Ik kan wel zeggen dat het dit jaar weer gelukt is om jullie een hele leuke voorstelling te brengen. Dus, kom gewoon weer gezellig kijken en geniet van alles wat gebeurd. Ij Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 -s SCHEPENS TWEEWIELERS WOENSDAG 17 OKTOBER 2012 37e JAARGANG Nr. 1681 l 1 RUUD PAN IS Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag. 12.00 uur gemeente j VJ o tïc i p. I iuiu vul i_ui y 11 lyon lomi Reparatie - Verkoop - Verhuur nieuws

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 1