SCOUTING ^OEF! Leuk feestje? Komt dat zien! Jeugdschieten Gilde St. Joris Audacia- nieuwsr^* X 1 u Goed najaarstoernooi voor Judoërs St. Jan Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Theaters Oisterwijk Moergestel Officieus Nederlands kampioenschap 800 meter schaatsen www.scoutmgmoergestel.nl 14.00 12.00 12.15 12.00 10.00 10.00 EVENEMENTEN IN TILIANDER Mees Kees - Mirjam Oldenhave Zondag 21 oktober 15.00 uur Entree: 8,00 EVENEMENTEN IN DEN BOOGAARD Dansavond (50+) Zaterdag 20 oktober 20.30 uur Entree: 2,50 incl. koffie/thee voor aan vang www.theatersoisterwijkmoergestel.com AUDACIA JEUGD Zaterdag 13 oktober SV Reesho Al - Audacia Al Tuldania BI - Audacia BI Nevelo B2 - Audacia B2 Audacia Cl - Nemelaer Cl Berkdijk Cl - Audacia C2 J. Brabant C4 - Audacia C3 Audacia C4 - ZIGO C3 Audacia Dl - Tuldania Dl Audacia D2 - Nordea Dl VOAB D7 - Audacia D3 Tuldania El - Audacia E2 Sarto F12 - Audacia E5 Kijk voor wijzigingen in het programma regel matig op de site van Audacia ....Vertrek 14.00 Vertrek 13.00 Vertrek 11.30 Aanw. 11.30 Vertrek 12.00 Vertrek 13.30 Aanw. 11.30 Aanw. 10.00 Aanw. 8.15 Vertrek 9.00 Vertrek 10.30 Vertrek 11.15 Op zondag 14 oktober organiseert Schaatsclub “De Vennen” op de Ireen Wüst Ijsbaan in Til burg van 18.00 tot 20.30 uur schaatswedstrijden over 800 meter. Door de keuze voor deze onge bruikelijke schaatsafstand levert “De Vennen” een bijdrage aan de festiviteiten in het kader van het 800-jarig bestaan van Oisterwijk. De afstand is bovendien zo bijzonder dat de wed strijd als Officieus Nederlands Kampioenschap kan worden aangemerkt. De KNSB en de ISU erkennen de 800 meter (nog) niet als een officiële schaatsafstand omdat, in verband met de ongebruikelijke plaats van de start, elektronische tijdwaarne ming op de meeste ijsbanen niet mogelijk is. De wedstrijdorganisatie van de Ireen Wüstbaan is intussen wel in staat om deze tijden elek tronisch te registreren. De wedstrijden staan open voor leden van bij de KNSB aangesloten schaatsclubs. De snelste dame en heer zullen worden gehuldigd als snelste 800 meter rijders van Nederland. Bovendien zullen de snelsten in de categorieën pupillen tot en met veteranen een baanrecord van de Ireen Wüstbaan op hun naam krijgen. Deze avond is een prima gelegenheid om eens kennis te maken met deze mooie tak van de wedstrijdsport. Iedereen is van harte welkom en de toegang is gratis. moeder, opa, oma, of wie er ook met je mee komt goed wakker zijn,zodat we er met z’n allen weer een feestje van kunnen maken. Kinderen (met traktatie) 3,50 en volwassenen 5 euro. Deze kaartjes zijn vóór de aanvang van de voorstelling in Den Boogaard te koop. Maar om zeker te zijn van een plekje in de zaal, koop dan je kaartje in de voorverkoop bij Novy van Wezel, Rootven 10. Reserveren kan ook bij Mien van den Boogaart tel. 513 2464. Aan het begin van het afgelopen schietseizoen heeft de schietcommissie het plan geopperd om de jeugd die betrokken was bij ons gilde op zaterdagmiddag te laten schieten. Dit plan werd met de ouders, de opa’s en de jeugd besproken en er was wel belangstelling. Dus werd er een zaterdag gepland om te beginnen. Al snel werd het een onderlinge strijd en ook waren er enkele jeugdleden van gilde St. Catharina die wel mee wilden schieten. Er zijn 12 zaterdagmiddagen geweest waar de jonge schutters onder begeleiding van de schietcommissie en enkele goed geoefende schutters van ons gilde hebben geschoten. Gilde St. Joris wil volgend jaar weer door gaan met de jeugd zomercompetitie, waar ook ande re belangstellende kinderen tot en met 16 jaar welkom zijn. Als je belangstelling hebt neem contact op met leden van ons gilde en die weten wel waar je moet zijn om te kunnen deelnemen. Zoals bij elke competitie moeten er ook prijzen beschikbaar worden gesteld, er werd een wis- selbeker beschikbaar gesteld door Corry van de Loo-Moorman. De ander bekers werden geschonken door onze koning Peter Moorman en zijn vrouw. Op zaterdag 29 september was de laatste dag Annet Verstijnen (2x) te scoren (9-3). Daarna is Winty weer aanzet en weet alleen Geke nog de korf te vinden. Eindstand 15-4. Midweeks de uitwedstrijd tegen Tuldania. Voor Roef! begint de wedstrijd niet goed en binnen tien minuten is het 4-0. Dan is er de controle, waar bij de tegenstander nog slechts eenmaal weet te scoren evenals Roef!, die via Moniek Jans de ruststand op 5 - 2 bepaald. Na rust eenzelfde spelbeeld, warbij tot de 30ste minuut het gelijk op gaat. Tuldania scoort er drie en Roef! via Anita Timmermans één (8-2). De laatste vijf minuten gaat het helaas toch mis, waardoor de eindstand, weliswaar geflatteerd, 12-2 wordt. Afgelopen zondag de eerste thuiswedstrijd tegen Vessem. Hierover is het verslag snel geschreven. Een erg matige wedstrijd waarbij teveel speelsters niet in de wedstrijd zaten. Via Joyce van den Brink weliswaar nog de 1- 0 voorsprong maar daarna is het alleen Vessem dat echt speelt. De eindstand van 1-14 spreekt dan ook voor zich. Op zondag 7 oktober organiseerde team Coolen uit Oisterwijk haar najaarstoernooi. Voor jud- overeniging St. Jan waren er 22 judoka’s die deelnamen aan dit toernooi. Het toernooi vond op 4 matten plaats in Sport Arena te Oisterwijk en het was voor de verschillende leeftijds- en gewichtscategorieën opgesplitst in 65 poules. De judoka’s van St. Jan hebben allemaal goed hun best gedaan, voor sommige was het de eerste keer dat ze meededen aan een judotoer nooi. Zo was er een 5e plaats voor Thom van der Bruggen maar dit komt omdat hij moest stoppen wegens een blessure. Samé van Mensvoort, Tij n Klep, Ben Vonk en David de Lange behaalde een vierde plaats. Een derde plaats was er voor Joep Ligt, Max Lambrechts, Sam Michels, Anne Melis, Yoran Mulder, Tristan de Kok, Thijs Koenraad en Boyd van den Aker. Voor Thijs Melis, Sam Lambrechts, Anne Heeffer, Robin Hoeven en Jan de Laat was er een verdiende tweede plaats. En een mooie eerste plaats was er voor Djint van Mensvoort, Harm Kools, Marijn van Laerhoven en Jorn van Gisbergen. Judoka’s van harte gefeliciteerd met jullie mooie resul taat. Hebt u interesse in judo dan kunt u ko men kijken in Den Donk. Op woensdag- en donderdagavond wordt hier getraind van 18.30 tot 20.30 uur. Je kunt altijd een proefles mee doen. ROEFJ-HANDBAL De zaalcompetitie is weer begonnen. Door vele nieuwe aanmeldingen, hebben we op het laatste moment nog een team toe kunnen voe gen om al onze leden te kunnen laten spelen. Iedereen heel veel handbalplezier en succes. Uitslagen: Dames recreanten Roef-Desk 15- 4; GDJ Roef-RHV 1-10; MC-1 Roef 1-Tachos 2 11-1; MBJ Roef-Heerle 3 10-10; MC-2 Roef 2- PSV 2 4-16; DS Roef-Taxandria 2 18-13; HS Roef-Blauwwit 2 15-26. Programma 11 oktober Heren recreanten 22.00 uur Avanti-Roef Zaterdag 13 oktober: DS 19.10 uur Wh. De mons 3-Roef Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Voor meer informatie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! ROEF! KORFBAL DRIE WEDSTRIJDEN IN EEN WEEK Daar enkele wedstrijden van Roef! uitgesteld zijn geweest, moest afgelopen week worden ingehaald. Zondag 30-9 eerst de uitwedstrijd tegen Winty, mede koploper in de competitie. Al vanaf het begin blijkt dat de gastvrouwen het beter ingespeelde team zijn. Roef, stelt hier veel inzet tegenover en tot de 20ste minuut gaat het goed gelijk op, waarbij Winty wel een 3- 0 voorsprong neemt. Roef zakt wat in en de tegenstander profiteert, waarbij Roef alleen via Geke Denissen weet te scoren. Rust 9-1. Na rust begint Roef voortvarend en weet via dat er werd geschoten en werden de prijzen uitgereikt onder het genot van een lekker drankje en hapjes. Bij de telling werden de 7 beste series geteld zodat de jeugd enkele series konden laten vallen Het schieten gebeurt onder goede begeleiding en de veiligheid staat voorop, dus er wordt niet gespeeld onder de boom! Het schieten was voor de jeugd een welkom samenzijn maar het ging ook om de gezelligheid die er elke zaterdagmiddag was. De uitslag van de jeugd zomercompetitie van gildes St. Joris en St. Catharina: 1Marieke Moorman St. Joris, die ook de wis- selbeker in ontvangst mocht nemen. 2. Peter Wolfs St. Catharina; 3. Robin Hoeven St. Joris; 4. Roy Moorman St. Joris; 5. Paul Moorman St. Joris; 6. Rein op ’t Hoog St. Joris; 7. Lisan op ’t Hoog St. Joris; 8. Britt Moorman St. Joris; 9. Hessel van de Heuvel St. Joris; 10. Joep Ketelaars St. Joris; 11. Martijn Ketelaars St. Joris; 12. Roel Moorman St. Joris; 13. Remco Bruurs St. Catharina. Meisjes zijn natuurlijk ook van harte welkom want de le prijs is toch gewonnen door een meisje, de dochter namelijk van onze koning. Wij hopen dat er volgend jaar in april nog meer jeugd wil deelnemen aan deze mooie competitie. Toneelvereniging Die Naemloose Speelers brengt ook dit jaar weer een keileuk toneelstuk geschreven door Leobard Caddy en Ernst Adema. Op vrijdag 2 november om 19 uur en zondag 4 november om 15 uur spelen wij in Den Boogaard ‘De kus van de eeuw’. Ook dit jaar zijn we achter de schermen al volop bezig om jullie een fijne dag te bezorgen, en eerlijk waar, het belooft weer een spektakel te worden. Dus zorg ervoor dat jij, je vader, Audacia haakt aan Audacia Hilvaria2-2 Dat de ploeg uit Hilvarenbeek over een snelle en makkelijk scorende voorhoede beschikt is bekend en wordt door de tegenstander ge vreesd. Audacia was door goed verdedigings werk en vooral keeperswerk in staat de schade bij rust te beperken tot 0-1, opgelopen in de 18e minuut door een hard schot van Joeri van Rijswijk. Hilvaria werd moedeloos van het uitblijven van verder succes en Audacia rook kans op een resultaat. In de 52e minuut kwam zij gelijk door een kopbal van Rogier Op ’t Hoog die in de verre hoek zeilde: 1-1. Tien minuten later nam diezelfde van Rijswijk een vrije trap en passeerde muur en keeper: 1-2. Nog geen 2 minuten later brak Joost Wolfs op links door en verschalkte de keeper: 2-2. Phil van Lier Als het zo bleef was Audacia tevreden. Het bleef zo vooral dankzij de man van de wed strijd: keeper Phil van Lier. Wat hij er met zijn handen en vooral ook met zijn voeten de hele wedstrijd allemaal uithield grensde aan het ongelooflijke. Uitslagen: Audacia 1-Hilvaria 1: 2-2, Gudok 2-Audacia 2: 3-0, Audacia 3-RKDSV 3: 2-1, Audacia 4-Sarto 113-0, Audacia 5-Gloria UC 5: 3-2, Hilvaria 7-Audacia 6: 4-3, Audacia 7 was vrij.. Programma zondag 14 oktober 2012 Audacia 1 - Zigo 1 Audacia 2 - Jong Brabant 2 Sarto 9 - Audacia 3 Gudok 5 - Audacia 5 Nemelaer 6 - Audacia 4: uitgesteld Audacia 6 - Viola 7 Audacia 7 - RKDSV 6 Programma: Zondag 14-10 DSV 3 - Roef 19.30 uur Steeds meer speelsters melden zich aan. Wil jij ook meedoen? Je bent van harte welkom. De trainingen zijn elke maandag vanaf 19.00 uur. Wil je meer informatie bel 06-51530853. Roef! Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn! HONK- SOFT- EN BEE BALL Zaterdag 6 oktober is ook ons dames 3 kam pioen geworden. Na een spannende finale werd er gewonnen van Maastricht met 6-3 (zie foto hieronder). Zaterdag 13 oktober kan ook ons honkbal pupillenteam kampioen worden. Ze spelen een dubbel tegen Cheetahs om 10:30 en 11:30u. Zondag 14 oktober wordt het seizoen afgesloten met een familiesoftbaltoernooi. Dus kom zaterdag ons pupillen team mee aan moedigen en kom zondag kijken naar ons gezellige softbaltoernooi. f I I rï Spcclets PAGINA 7 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 10 OKTOBER 2012

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 7