Geboorte... Moergestel Kalender foto van jou? ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Kinderconcert in Den Boogaard! Theaters Oisterwijk Moergestel 3 halen, 2 betalen! Amerikaanse Speciaalbieren broeven in de Veerkes Mooie tuinen.nl Kinderboekenweek 2012: Hallo Wereld! €7,50 BON Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl KBO-Moergestel Ria en Nico, twee speellieden met een ruime ervaring in het muziek maken met kinderen, brengen deze middag een zeer afwisseling programma. EVENEMENTEN IN TILIANDER Nog één keer strak (Ladies Night) - Luider Van Donselaar Vrijdag 12 oktober 20.30 uur Entree: 17,00 incl. koffie/thee voor aan vang Dansmiddag (50+) Zondag 14 oktober 15.00 uur Entree: 2,50 incl. koffie/thee voor aanvang Voel de spanning, kras en win! Ben jij ook zo dol op krassen? En móet je weten wat er tevoorschijn komt? Tijdens de Kinderboekenweek van woensdag 3 t/m zon dag 14 oktober kun je in de bibliotheek Hallo Wereld!-krassen. Bij elk geleend boek ontvangt ieder kind een kraskaart. Heeft jouw kraskaart twee dezelfde vakjes, dan win je een leuk prijs je! ACTIE VAN DE MAAND vanaf 2 t/m 31 oktober: Moergestel en in de Bibliotheek Moergestel. Aanmelden voor deze voorstelling kan door een e-mail te sturen naar kinderboeken- week@bibliotheekmb.nl. De grote Mees Kees show De Mees Kees Show is een flitsende voorstel ling van de Mirjam Oldenhave Express met veel muziek, verhalen, raps, non-stop Power Point en vooral: Mees Kees! Zondag 21 oktober om 15.00 uur Theater Tiliander, Oisterwijk Toegang: 8,00 Leeftijd: 7 jaar en ouder Voor kaarten: zie boven. GEEF ELKAAR DE HAND Donderdagmiddag 11 oktober muzikale mid dag met Het seniorenorkest van de Nieuwe Koninklijke Harmonie uit Tilburg in Park Stanislaus. We beginnen om 14.30 uur met een kopje koffie of thee en om 15.00 uur zal het orkest verschillende bekende melodieën spelen. Rond de klok van 17.00 uur sluiten wij de middag af. Bent u niet woonachtig in Park Stanislaus maar elders in Moergestel en u voelt zich alleen, u bent van harte welkom. Laat ons weten of u gehaald wilt worden. Graag op tijd bellen naar: Jacqueline tel. 513 2523. Tot don derdag 11 oktober 14.30 uur. EVENEMENTEN IN DEN BOOGAARD De Koen Kampioenshow - Fred Diks Maandag 8 oktober 16.00 uur Entree: 1,00 Semmy’s Rock - T-Spoon, Tribute Band ‘Bad Medicine’, U2 Tribute Band ‘In the Name Of’, Big Bucks and Easy Money, Tonomats, Pulse, Doctor Daniels, Indeed Zaterdag 13 oktober 19.00 uur Entree: Voorverkoop 11,00. Aan de kassa: 12,50 Jubileumconcert - Mirlitonfanfare ‘De De kinderen gaan luisteren naar mooie muziek, Klomp’ GEANNULEERD maar mogen ook zelf meedoen. Ook worden er verhalen verteld, en nog veel meer. Dat alle maal in een geheel nieuw kinderprogramma waarbij de muziek altijd centraal blijft staan. De Vereniging Bierproeven Moergestel heeft op vrijdag 5 oktober 2012 weer haar maan delijkse bierproefavond. Deze keer stimu leren we de Amerikaanse economie met het proeven van Amerikaanse Speciaalbieren. Het brouwen van speciaal in Amerika heeft de laatste tijd een hoge vlucht genomen. De afgelopen 20 jaar hebben diverse thuisbrouwers de sprong in het diepe gewaagd en zo zijn er diverse brouwerijen opgestaan. Vaak ging hier stage of werk in een traditionele Europese brouwerij aan vooraf. Met al deze persoonlijke kennis en ervaringen, maar niet gehinderd door een drukkende biertraditie is er in Amerika in korte tijd een biercultuur ontstaan waarin de wet van de stimulerende achterstand van toepassing blijkt. Met een frisse pioniers- mentaliteit en een pragmatische waardering voor klassieke bieren en brouwprocessen, wordt er naar hartenlust geexperimenteerd. Dat levert, zoals we 5 oktober zullen leren, een aantal smakelijke bieren op. De bierlief- hebber van dit bijzondere speciaal bier is van harte welkom! Kosten deelname leden 7,50; niet leden 10,50. Tot ziens op vrijdag 5 oktober bij herberg “De Veerkes”. Inleveren kan nog. Ook voor het jaar 2013 komt er een Woonruimte^te huurjouitengebied Ois- Moergestel Kalender. Twee weken gele den hebben we al een oproep gedaan aan onze lezers met de vraag om foto’s in te sturen. Het kan nl. voor elke Moer- gestelnaar een mooie uitdaging zijn om haar of zijn (digitale) foto op de kalender te krijgen. WAT MOET JE DOEN? We hebben de aanlevertermijn verlengd tot en met woensdag 10 oktober a.s. De foto’s die nen via e-mail te worden aangeleverd: max. 5 stuks in een lage resolutie. Wordt uw foto gekozen dan vragen we de foto bij u op in de juiste resolutie. ONDERWERP: MOERGESTEL Foto’s dienen uiteraard Moergestel als onder werp te hebben! Dat is ’n belangrijke voor waarde! Het kan van ’n festiviteit zijn, ’n groep, ’n sportfoto, foto van ’n optocht, groepsfoto, specifiek dorpsgezicht enz. enz. als het maar Moergestels is! Wel graag even de relevante gegevens erbij vermelden: door wie gemaakt; wanneer gemaakt; waar gemaakt, enz. Een onafhankelijke commissie bekijkt en beoor deelt de beelden en maakt een keuze. De uit eindelijk gekozen foto’s komen met naams vermelding op de kalender. Door het beschik baar stellen van de beelden zie je af van alle publiciteitsrechten. En de prijs.Het opne men van je foto op de kalender is de beloning! Moergestel Kalender 2013: door en voor Moergestelnaren Doe je mee? Kijk eens in je archief en stuur je beelden naar: buro76@planet.nl ontwerp montage aanleg renovatie Zondag 14 oktober 14.00 uur Entree: Aan de kassa 2,00 Kassa open vanaf 1 uur voor aan vang van de voorstelling of nu reserveren 521 7220. In de programma s zullen ook af en toe vrien- www.theatersoisterwijkmoergestel.com den van Nico en Ria Haneveld optreden. De andere kinderconcerten zijn op: zondag 20 januari 2013 en zondag 10 maart 2013 ‘Kinderconcert met de Foekepot’ van Ria en Nico is te zien op zondag 7 oktober 2012 in Den Boogaard te Moergestel. De aanvang is om 15.00 uur. Toegang bedraagt 4,00,- per persoon, inclusief een consumptie na afloop. Voor meer informatie of reserveren kijk op www.denboogaard.com of bel met 521 7220. Van 3 t/m 14 oktober vindt de Kinderboe kenweek weer plaats. Het thema dit jaar is 'Hallo Wereld!'. Het thema van de Kinder boekenweek draait vooral om 'ontmoeten'. Ontmoetingen met andere culturen en met elkaar. Deze ontmoetingen vinden vooral plaats in en dankzij boeken. Boeken openen de wereld voor kinderen. Dankzij boeken leren ze anderen kennen en komt de wereld van de ander tot leven. De Koen Kampioenshow Fred Diks presenteert een zeer afwisselende en interactieve show met een quiz, voetbal- spelletjes, voorlezen en liedjes. De show is de eerste kindertheatervoorstelling van de Achter- hoekse schrijver Fred Diks. Maandag 8 oktober om 16.00 uur Theater Den Boogaard, Moergestel Toegang: 1,00; Leeftijd: 6 jaar en ouder Kaarten zijn te koop via Theaters Oisterwijk Naam PAGINA 6 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 3 OKTOBER 2012 Rootven 13, Moergestel, Tel. 513 1273 Alle pizza's voor maar Woonplaats Telefoon MMMMMNMNHMNNMMNMMHMM Zoekertjes’ UISLUITEND schriftelijk opgeven en samen Seniorenvereniging behartigt uw belangen Wij bezorgen in Moergestel en Oisterwijk vanaf 15,00 kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! Uw 'Zoekertjes' kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I J Alleen geldig bij aankoop van een van deze actieproducten: Alle blikjes drinken voor€ 1,50 Wij zijn sinds de verbouwing al weer 1 jaar open en met succes! Omdat we in totaal nu 17 jaar bestaan in Moergestel hebben we een Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 t/m 10 regels 5,00 t/m 6 regels 3,50 Shoarma-, doner- en kipschotels: Kapsalon met doner, shoarma, kiP voor maar 6,50 terwijk. Tel. 06 29 32 76 65. Kijk voor een gezellig avondje bloem schikken op www.enjoyflowers.nl Noteer deze data alvast op de kalender- voor de jazzliefhebbers! Zondag 7 okt. en zondag 4 nov. Jazzmiddag met The Dirty Stream Jazzband. Vanaf 14.30 tot 18.00u. Entree gratis. Café de Brouwer. Durum doner: doner, shoarma, k'P voor maar 5,00 Noteer deze data alvast op de kalender- voor de jazzliefhebbers! Zondag 7 okt. en zondag 4 nov. Jazzmiddag met The Dirty Stream Jazzband. Vanaf 14.30 tot 18.00u. Entree gratis. Café de Brouwer. Nieuw in Moergestel: C.V. FutureBass FutureBass FutureBas. Zaterdag 13 okto Veerkes, 21.00 uur Be there! VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Zin in een gezellige maar vooral creatie ve workshop met bloemen? Kijk dan voor meer informatie op www.madamebloem.nl Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees-gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te wor den en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Jos van Esch Elektrotechniek. Nieuw bouw, verbouw en renovatie bij zowel parti culier als bedrijf. 06-83792272 www.josvanesch.nl presents to you the beginning of zaterdag 13 oktober, in café de 1 -T Elke woensdag Pizzadag alle pizza's voor 6,00 in de bus stoppen... Onderstaand gedeelte ook invullen. ^Straat

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 6