In the spotlight van het Sing along Promsconcert Benefietconcert Semmy’s Rock Bockspringen 2012 CENTRUM ALLROUND MAKELAARDIJ EE3 OPEN HUIZEN-ROUTE A.S. ZATERDAG VAN 11.00-15.00 UUR: UITNODIGING e Vennen Oedeemtherapie in Moergestel Hartkracht 7 en Het Leger des Heils ‘Hartkracht 7’ wil mensen bewust maken van problemen dichtbij of ver weg. Voor honger, milieu, mensenrechten, verslaving, dak- en thuislozen, criminaliteit, etc. Dit, door het regelmatig organiseren van lezingen, infor matiebijeenkomsten, excursies en filmverto ningen en door bestaande organisaties in con tact te brengen met de lokale en regionale gemeenschap. Graag willen wij u dit keer in contact brengen het Leger des Heils. Schaatsclub ”De Vennen” bestaat 25 jaar MEDISCH Danielle van der Peet. Arjan Janissen. Mariene Anssem. Foto's: Patrick van Vugt Ter gelegenheid van dit jubileum worden alle oud-leden uitgenodigd voor een feestelijke receptie op zaterdag 6 oktober 2012 van 18.30 tot 20.00 uur in Gildehuis ’t Stokske aan de Zandstraat 1c in Moergestel. Afgelopen tijd is een boek samengesteld over 25 jaren schaatshistorie van “De Vennen’’. Dit rijkelijk met foto’s gevulde jubileumboek zal tijdens de receptie worden gepresenteerd en voor 10,- te koop worden aangeboden. De laatste 3 solisten. Oedeemtherapie in Moergestel Karin Jager Raadhuisstraat 27 013-5133120 www.groepspraktijkmoergestel.nl vanaf maandag hun kaarten al in de voorver koop aankopen. Voor€ 16,- koop je een 9 rit- tenkaart, waarop precies staat welke bockbieren de 9 horecaondernemers schenken. VOORVERKOOP Trouwe bezoekers van het evenement kunnen Moergestel voerd en hoopt het vocht zich op. Ook een zwaar of vermoeid gevoel in arm of been, of een gevoel van spanning rondom pols, vingers, enkels, elleboog of knieën kan het gevolg zijn van lymfoedeem. Soms gaat dit gepaard met pijnklachten. Kom op zaterdag 13 oktober genieten van de meest geweldige hits uit de jaren 60-70-80-90 en 00. T-Spoon, Bon Jovi Tribute Band ‘Bad Medicine’, U2 Tri bute Band ‘In the Name of’, Indeed, Big Bucks Easy Money, dr Daniels, Pulse, de Tonomats en DJ Bambi treden deze avond geheel belangeloos op in den Boogaard. De opbrengst van de avond komt ten goede aan Stichting Semmy. Stichting Semmy heeft ten doel het verlengen van de levensverwach- Lymfoedeem: voor velen een onbekend terrein, maar niet voor Karin Jager. Karin werkt sinds 2006 in het Fysiotherapeutisch Centrum Moergestel aan de Raadhuisstraat. Ze is begon nen als algemeen fysiotherapeut en manueel therapeut. Na het afronden van een extra studie brengt ze sinds mei 2011 ook oedeemtherapie in de praktijk. van het heil. De oprichter van het Leger des Heils, William Booth, legde zijn soldaten uit dat mensen die honger hebben geen oren heb ben naar het evangelie. Dan gaat de daad voor het woord. Het handelen voor het spreken. Nog steeds vertelt het Leger des Heils over Gods liefde door mensen met raad en daad terzijde te staan. Gelovend dat het geven van een boterham aan iemand die honger heeft, een glimlach aan iemand die verdriet heeft en een jas geven aan iemand die het koud heeft, Gods Woord verkondigen is. Wij geloven in de boodschap uit Jesaja 58: Is het niet: je brood delen met de hongerige, onderdak bieden aan armen zonder huis, iemand kleden die naakt rondloopt, je bekommeren om je medemensen? Je zult voorspoedig herstellen. Je gerechtigheid gaat voor je uit, de majesteit van de HEER vormt je achter hoede. Jesaja 58 verzen 7 en 8 U bent van harte welkom bij deze lezing. U kunt zich opgeven tot en met maandag 1 oktober, telefonisch 513 2774 (tussen 10.00 en 12.00) of via een e-mail te sturen naar secretariaat(aparochiemoergestel.nl Lt.-kolonel mevr. dr. C.A. Vborham, directeur van het Leger des Heils zal ons middels een lezing vertellen over het Leger des Heils. Mevrouw Ine Voorham verzorgt lezingen, die voorheen Majoor Bosshart gaf door het hele land. Woensdag 3 oktober 2012 om 19.30 uur in het parochiecentrum. Al vanaf de oprichting stelt het Leger des Heils zich ten doel te strijden tegen armoede, uitbuiting en uitsluiting. De aanpak van het Leger des Heils is gebaseerd op de Bijbelse boodschap dat alle mensen Gods mensen zijn en dat ieder mens recht heeft op het horen ting en uiteindelijk het vergroten van de over levingskansen van kinderen die getroffen zijn door hersenstamkanker. Voor meer informatie over Semmy’s Rock en Stichting Semmy kunt u kijken op www.sem- mysrock.nl Semmy’s Rock, zaterdag 13 oktober 2012 in Den Boogaard. Zaal open: 18.30 uur; aan vang: 19.00 tot 02.00 uur Tickets 11,00 in de voorverkoop online te bestellen en 12,50 aan de kassa. Ook zijn de kaartjes te verkrijgen bij cafetaria Epi en ’t Draaiboompje. Lymfoedeem betekent letterlijk: vochtopho ping. Bij lymfoedeem is sprake van een zwel ling, een vochtophoping in de huid en onder liggende weefsels. Door een stoornis in het lymfstelsel wordt weefselvocht te weinig afge- Wat te doen bij Lymfoedeem? Lymfoedeem gaat niet vanzelf over. Als u denkt dat er bij u lymfoedeem ontstaat, neem dan contact op met uw huisarts, uw specialist of met Karin Jager. In overleg wordt besloten welke behandeling gewenst is. Blijkt oedeem therapie een geschikte behandeling, dan hoeft u dus niet ver te reizen en kunt u in Moergestel terecht bij oedeemtherapeut Karin Jager (loca tie Groepspraktijk Moergestel, Raadhuisstraat 27,013-5133120). Op maandag 1 oktober begint het bockbierseizoen. In de schappen bij de slijter en de supermarkt liggen weer de bekende flesjes met dat donkerbruine bier dat de meeste Nederlanders zo lekker vinden. Ook elke zichzelf respecterende hore caondernemer heeft vanaf maandag wel 1 of 2 bockbieren in het assortiment opgenomen. Maar in Moergestel gebeurt er meer zodra de herfst er aan komt. Velen worden onrustig, kijken vooruit naar die ene herfstdag, waarop honderden levensgenieters op stap gaan. Op die dag is namelijk het jaarlijkse bockspringen weer aangebroken en in 2012 is dat op zondag 14 oktober vanaf 15.00 uur. Ruim 400 bierproevers bezochten vorig jaar de 9 deelnemende horecazaken in Moergestel. Goed gemutst en gezellig zingend in de huifkar trok men van het ene etablissement naar het andere. Elke kastelein serveerde een ander bockbier met daarbij een klein hapje. Het werd een groot feest en aan het einde van de dag werden er al weer afspraken gemaakt voor het bockspringen in 2012. Daarom verwachten de kasteleins nu nog meer mensen. Er is meer bockbier ingeslagen. Want vorig jaar kwam men aan het eind tekort. Er worden meer hap jes voorbereid. En er zijn extra proefglaasjes besteld. Het bockspringen kan dus losbarsten. De kaarten zijn in de voorverkoop en uiteraard op de dag zelf te verkrijgen bij Epi, de Schouw, De Klaore, cafe De Brouwer, Het Centrum, Den Boogaard, Hierneffe, De Veerkes en ’t Draaiboompje. Koop je in de voorverkoop dan weet je zeker dat je mee kunt doen. Tege lijkertijd heeft de horeca een indicatie van het aantal deelnemers. Dat is wel zo prettig. Hoe dan ook, de organisatie verwacht een grote opkomst. Dus spreek het rond, maak afspraken met familie en vrienden en schaf alvast de kaarten aan. Tot zondag 4 oktober. Kaarten a 7,50 in Moergestel verkrijgbaar bij Den Boogaard, Novy van Wezel en Slijterij In den Korenmaaier. Mi PAGINA 3 STOKEIND 9 ROOTVEN 63 BURG. POORTSTR. 39 EMMERSEWEG 29 HAGHORST MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 26 SEPTEMBER 2012 Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T013-5920080 F 013-4688259 lwww.allroundmakelaardij.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 3