Het consultatiebureau voor senioren In the spotlight van het Sing-along Promsconcert Achtste speelgoed- en kinderkledingmarkt InzameL/sponsoravond ’Stichting Voor en Door Moergestel’ weer succes! T Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Voor info of aanmelding: Jan Jonkers 06- 23932361 na 17.00u; Peter van de Wouw 06- 22171727; Henk van Oort 06-15078009 of e- mail speelgoedmarkt.scouting@gmail.com U wilt blijven leven zoals u nu doet. Er blijft natuurlijk altijd iets te wensen, maar u geniet van elke dag en u wilt dat graag blijven doen. Zolang mogelijk. Terecht! Maar ouder worden gaat ge paard met lichamelijke, geestelijke of sociale verandering. Wilt u deze ver anderingen in de gaten houden of wel licht vóór blijven, dan kunnen wij u behulpzaam zijn. Aanmelding voor "goede doelen" 2013 kan persoonlijk bij de bestuursleden. Maar nog eenvoudiger via de website: www.vooren- doormoergestel.nl YVONNE HEUVELMANS “Son of a preacherman” van Joss Stone KIM EN AMY VAN DE WOUW “Nothing else matters van Metallica “Vrolijke tweelingzussen”, zo omschrijven ze elkaar. Wat de Moergestelse tweeling ook gemeen heeft is muzikaliteit. Op feesten en evenementen hebben zij zangervaring opge daan. “We hebben ook aan alle twee de Proms- concerten in 2007 en 2009 deelgenomen en “Ik ken Muziekvereniging Prinses Juliana doordat ik in 2007 ben gaan kijken naar een promsconcert. Ik heb dit jaar een tip gekregen dat er audities gingen plaatsvinden om met een 50-koppig orkest op te treden. Hier hoefde ik niet lang over na te denken.hoe bijzonder is dat!”, vertelt deze Hilvarenbeekse. Yvonne zingt momenteel in een coverband en heeft daarnaast ook jaren in een koor uit Diessen gezongen. Aan zangervaring geen gebrek dus. Yvonne gaat “Son of a preacherman” zingen van Joss Stone. Haar eigen verwachting is dat het zal gaan smaken naar meer. kost wel wat kruim, maar als je dan de gasten ziet genieten.daar genieten wij als bestuur nog dagen lang van na!” Speciaal woord van dank voor de jeugd die, zowel voor als achter de schermen, belangeloos hun bijdrage leverde. Renske Rombouts, Karin Ketelaars, Marlot Kools, Christel van Dal, Wessel Rombouts, Dirk Wolfs en Emiel Antonis zorgden er voor dat de gasten niets te kort kwamen Het bestuur van Stichting Voor en Door Moer gestel sluit dit project positief af. Over enkele maanden wordt weer langzaam aan opgestart voor het project 2013. Frans Kools (secretaris) meldt: "Ieder jaar opnieuw is het bepalen van het "goede doel" binnen zo’n project een klus op zich. Veel aanmeldingen krijgen we niet, ik denk dat mensen het lastig vinden om zich als "goed doel" aan te melden. Misschien heb ben mensen wat schroom om zich te melden, wat natuurlijk erg jammer is, zeker in tijden van bezuinigingen en terugtredende overhe den. Laat alle schroom van u vallen en meldt uw "goede doel" of wens gewoon aan. Als be stuur gaan wij daar gepast mee om, probeer ons maar uit!" Het consultatiebureau voor senioren is gericht op het voorkomen en vroegtijdig opsporen van problemen bij 55-plussers. Tijdens een consult vult u, samen met de verpleegkundige, een vragenlijst in die de risico’s van uw gezond heid, veiligheid en welzijn in kaart brengt. Ook worden er metingen gedaan om uw bloed druk, bloedsuiker, gewicht en cholesterol vast De ongedwongen sfeer van de sponsoravond 2012. Zaterdag 18 augustus jl. was de 3de inzamel/sponsoravond van Stichting Voor en Door Moergestel een feit. Het gekozen "goede doel 2012"; een financiële bij drage aan het bestuur van de Jeugd Vakantie Week Moergestel, bleek een schot in de roos. 62 betalende gasten heeft het bestuur van Stichting Voor en Door Moergestel in staat gesteld om haar doelstelling te verwezenlijken. Het bestuur van de Jeugd Vakantieweek Moergestel heeft haar duurzame spullen kunnen aanschaffen, waardoor ze in staat zijn/worden gesteld om onze jeugd een nog plezieriger week te kunnen voorschotelen. Cees van Dal, voorzitter Stichting Voor en Door Moergestel: "We hadden natuurlijk ge weldig weer! Daarnaast heeft de familie Rom bouts hun prachtige locatie aan de Zelt op en top in orde gebracht. Dan wordt het voor ons relatief eenvoudig om een leuke avond in elkaar te draaien. Natuurlijk had Theo (red. Jacobs) zijn culinaire zaakjes, met hulp van vrijwilligers, weer prima op orde." Ook aan entertainment was dit jaar gedacht: mensen werden "warm ontvangen" door een delegatie van "Die Naemloose Speelers" (Ron Hermus en Ewold van Elderen, red.) en ook was er ruimte voor een muzikaal intermezzo, verzorgd door Carla van Daelen, Nelleke Beiten, Elsbet Denissen en Rik Schilders. Joke van Dal (pen ningmeester) vult aan: "62 betalende gasten en de vrijgevigheid van sponsoren hebben er voor gezorgd dat we gelukkig wederom onze doelstelling hebben kunnen realiseren". De avond startte rond 19.00 uur. De borden en glazen bleven rijkelijk gevuld tot in de kleine uurtjes. Ton Aarts verklaart: "Natuurlijk is het opstellen en organiseren best wel een be hoorlijke logistieke klus. De sponsoren wil je eigenlijk zo weinig als mogelijk werk bezorgen, dus het halen en, achteraf, weer terugbrengen van geleende spullen is wel wat regelen. Daar door wordt het plezier in het organiseren van zo'n avond eigenlijk alleen maar leuker. Het gen bij Den Donk, Bos straat la in Moergestel. Wij verkopen het dan zelf, de opbrengst is volledig voor Scouting Moergestel. U kunt ook bellen naar één van de onderstaande nummers. Wij halen het dan gratis bij u op. In de aanloop naar het Sing-along Promsconcert van Muziekvereniging ‘Prinses Juliana’, op zaterdag 29 september a.s. om 20.00 uur in Den Boogaard, stellen we wekelijks ’n paar artiesten aan u voor die tijdens het concert op gaan treden met het 50 man sterke harmonieorkest. Vandaag ’n drietal zangeressen (of eigen lijk vier) in deze serie. De foto’s werden gemaakt door Patrick van Vugt. CARLA VAN DAELEN “Sierra Madre Haar zang- en podiumtalent heeft ze van geen vreemde maar absoluut van haar vader. Zijn passie voor muzikaliteit is haar dus met de paplepel in gegoten. “De harmonie ken ik als Moergestelse al heel lang! Al vele concerten gezien. Ook heb ik tweemaal mee gedaan in het achtergrond koor met de vorige Proms- concerten. Dit was erg leuk en gaaf om te doen! Ik hoefde dan ook niet lang te denken toen ik werd gevraagd om het nummer “Sierra Madre” te zingen wat ik met het carnavals concert in 2011 al eens heb gezongen. Voor mij wordt dit weer genieten”, zegt Carla ent housiast. nu aan het Sing-along Promsconcert. De vorige Promsconcerten waren heel leuk om te mogen doen en super gezellig. De sfeer was altijd goed en de voorbereidingen waren ook erg goed!”, aldus de dames Van de Wouw. Ze gaan het nummer “Nothing else matters” van Metallica zingen. Een prachtige rock ballad voor zowel de muziekvereniging als de beide solisten een uitdaging om ten gehore te mogen brengen! U kunt dus weer aan de slag om uw goede verkoopbare speelgoed en kinderkleertjes uit te zoeken. We hebben een 50-tal tafels om te verhuren. Wees er snel bij want de ervaring van voorgaande edities is dat onze markt erg gewaardeerd wordt en dat we snel vol zitten. Er zijn geen professionele marktkooplieden aanwezig op onze markt, maar alleen mensen uit onze gemeente of omstreken die particulier iets aan te bieden hebben. Uiteraard hopen we dat het weer druk wordt want zonder kopers ook geen markt. Dus noteert u de datum alvast op uw kalender en hopelijk tot ziens als koper of verkoper op zondag 7 oktober a.s.. te stellen. Daarop gebaseerd geeft onze ver pleegkundige u voorlichting en advies waarmee u nog lang kunt genieten van uw zelfstandige leven thuis. Thebe hecht er veel waarde aan dat mensen zo lang mogelijk gelukkig en zelfstandig thuis kunnen blijven wonen. Daarom hebben we afspraken met de verzekeraars gemaakt dat zij de kosten betalen. Dat betekent dat u kos teloos gebruik kunt maken van het consulta tiebureau voor senioren. Maak vandaag nog een afspraak met een ver pleegkundige van het consultatiebureau voor senioren. Bel met 513 9320. In Moergestel is het consultatiebureau ge vestigd in Park Stanislaus, Kloosterdreef 3 5066 AA Moergestel. Bent u moeilijk ter been? Dan komen we graag bij u thuis. Op zondag 7 oktober 2012 vanaf 10.00 uur is het weer zover. Scouting St. Jan uit Moergestel organiseert dan alweer voor de achtste keer haar jaarlijkse speelgoed- en kinderkleding markt. Dé plaats om speelgoed en kinderkle ding waar uw kinderen te groot voor zijn geworden te verkopen. En natuurlijk ook dé plaats om nog goed te gebruiken speelgoed en kinderkleding voor uw kinderen of kleinkin deren te kopen tegen een zeer vriendelijke prijs. Ook deze keer zal dat plaatsvinden in ons verenigingsgebouw Den Donk aan de Bosstraat in Moergestel. De markt is binnen en dus onafhankelijk van het weer. Wij hopen dat de markt weer net zo’n succes wordt als de vorige jaren! Enkele regels voor degenen die iets te koop aan willen bieden: Iedereen kan bij ons een tafel huren waar hij/zij zijn speelgoed/spellen/ kinderkleertjes zelf te koop kan aanbieden. Een tafel van ca. 2m2 kost 7,50, te voldoen bij inschrijving of overmaken op bankrekening 13.45.12.200. Mocht u niet zelf willen verkopen maar heeft u nog wel bruikbaar speelgoed of kinderkleding over waar u niets meer mee doet, dan kunt u dit op zaterdag 6 oktober vanaf 13.00 uur bren- Reden genoeg dus om kaarten te kopen 7,50 per stuk) voor het Sing-along Promscon cert op zaterdag 29 september. Dit kan via de website van de muziekvereniging: www. julianamoergestel.nl of bij de verkooppunten: Den Boogaard, Novy van Wezel en Slijterij ‘In den Korenmaaier’ in Moergestel; Tabaksspeciaalzaak Paymans, Dorpstraat 31, Oisterwijk en bij Boek- en Kantoorvakhandel Peter Swaanen, Doelenstraat 2, Hilvarenbeek. L?b PAGINA 3 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 29 AUGUSTUS 2012 I f V

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 3