JOHN'S Onze kerk... Parkfeest landpark Assisië ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES w Mooie tuinen.nl .^vhg ^0 IWw. I BON BECX Van klassiek tot modern Zicht op de kerk vanuit Gezvxiene Waai anno 1953. ontwerp aanleg montage renovatie Adres: Hooghoutseweg 3 Biezenmortel Tijd: zondag 19 augustus van 12.00 tot 16.00 uur. Entree: gratis Jan Vriens, voorzitter Frans Kuijpers, secretaris sitie te bezoeken. De kapel is ingericht met werken van cliënten, kinderen en beeldend kunstenares Nelleke de Noo. ‘De Oase’, de cadeauwinkel en ‘Het eerste stapje’, het kin derdagverblijf zijn ook open en te bezoeken. Het feest begint om 12.00 uur en om 16.00 uur mag iedereen weer naar huis. De entree is gratis. f ...als herstoffering perfect moet zijn! Op zondag 19 augustus a.s. is er in Biezenmortel op het landpark Assisië, het terrein van Prisma, weer het traditionele ’Parkfeest’ voor bewoners van het landpark en voor iedereen die het leuk vindt om erbij te zijn en mee te vieren. Het parkfeest is enkele jaren geleden gestart door enkele medewerkers van Prisma met het doel vooral de cliënten een leuke dag te bezor gen. Daarbij is iedereen welkom. Er komen geen dure artiesten en geen specta culaire attracties. Het is heel verrassend klein schalig met o.a. ponyrijden voor de kinderen, spelletjes op de boerderij, muziekoptredens van medewerkers en cliënten, huifkartochten, poppentheatervoorstellingen en een hele leuke kindermat kt. Dit jaar is er in de kapel een bijzondere expo- www.johnsstoffering.nl 1- Het wordt een ander verhaal wanneer er geen gelden meer binnenkomen en dus blijft het belangrijk dat we samen zorg blijven houden voor dit prachtige gebouw waar ieder van ons welkom blijft: ook in de nabije toekomst! Het is bij ons allen bekend dat er plannen zijn voor een grotere Parochie Oisterwijk waar ook Moergestel deel van uit zal gaan maken. Maar het zich betrokken voelen bij het kerkgebeuren in ons dorp hangt vooral af van de invulling die het huidige Parochiebestuur, de Pastoraats- groep en de vele vrijwilligers daaraan geven. Moergestel heeft een voortreffelijk Bestuur en Pastoraatsgroep. Samen is het een energiek team dat diep geworteld zit in onze Moergestel- se samenleving. Kortom, onze parochiege meenschap is nog steeds springlevend. Pastor Theo te Wierik vormt daarin naar onze mening een onmisbare schakel. Samen met de vrijwilligers en u allen blijven we, ook als we straks een deel van de nieuwe parochie Oisterwijk vormen, ons inzetten voor een levende parochiegemeenschap in ons dorp met een goed onderhouden monumentaal kerkgebouw Rijksmunument. De unieke glas-in-lood ramen sieren dit Rijks- monument op en zullen dat nog in lengte van jaren - zeker met uw steun - blijven doen. Daarom bij voorbaat onze hartelijke dank voor de financiële steun die u wilt geven om onze monumentale kerk in goede staat te houden, ook voor het nageslacht. U kunt uw bijdrage ovennaken naar onze onafhankelijke stichting op rekeningnum mer 1223.94.925. Degenen die reeds een gift hebben overge maakt danken wij van harte. Namens het bestuur van de Stichting Vrienden van Sint Jan Moergestel, Onze monumentale kerk staat fier in het midden van ons dorp en dat zal zo nog lang blijven. Als Moergestelse gemeenschap zijn we erg zuinig op onze kerk en de vele kunstschatten die de kerk herbergt. Daar horen ook een aan tal unieke raampartijen bij waarvan het glas-in-lood nu dringend aan vernieu wing toe is. Dat is een hele (financiële) klus waaraan onze stichting, via de donaties uit onze dorps- en parochiegemeenschap, graag een steentje bij wil dragen. Daar om zijn we de voorjaarsactie ge start. Ons hebben diverse geluiden bereikt met de vraag of het kerkgebouw wel blijft. Natuurlijk blijft dit monument voor Moergestel behouden. Het hele gebouw is een Rijksmonument en van slopen kan alleen daarom al geen spra ke zijn. Vanwege de status van Rijks monument ontvangt de parochie een rijksbijdrage maar deze is onvoldoende voor de instandhouding. Ook het Bisdom heeft schriftelijk laten weten dat, vooralsnog, in de kerk de gebruikelijke vieringen blijven plaats vinden (dopen, huwelijken, jubilea, uitvaarten en ook Eucharistievierin gen) en dus heeft het Bisdom geen plannen om de kerk te sluiten. Ook voor projectstoffering 25 jaar ervaring TUINMACHINES PAGINA 6 Specialist in leder - 1 stabiel, veilig en veelzijdig kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Uw 'Zoekertjes' kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. Woonplaats Telefoon I I I I I I I I l l I I I I I I I I I I I I I I J Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 t/m 10 regels 5,00 Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 6 regels 3,50 ('RKl-ND meubel- en autostoffeerderij Moergestel Hebt u belangstelling voor beeldhou wen? 27 Augustus a.s. start Joep Vrenken in zijn atelier in Moergestel weer met cur sussen. Zowel starters als gevorderden kunnen bij hem terecht om een grijze blok steen om te toveren tot een fraaie sculptuur. Info: www.joepvrenken.nl Telefoon: 06 42 84 26 46. Voor meer info... bel John Smits (013)513 2136 Mob. (06) 41 85 63 16 De Sonman 8a MOERGESTEL i i i i- i I- I I I- I I- I I I I I--- I j Onderstaand gedeelte ook invullen. Naam Straat VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 15 AUGUSTUS 2012 www.kinderschoenenkopen.nl Het normale leven is weer begonnen na de vakantie. Uw eetpatroon ook? Judith Fon- ken, 06-54258487 www.lekkerevenwichtig.nl Voor persoonlijke sieraden naar uw of ons ontwerp. Ook voor reparatie en restau ratie van sieraden. Kees Ketelaars, Tilburg- seweg 11, Moergestel, 013-513 3168. www.keesketelaars.nl ■Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees-gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te wor den en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. TJ krijgt wat u vroeg. Jos van Esch Elektrotechniek. Nieuw bouw, verbouw en renovatie bij zowel parti culier als bedrijf. 06-83792272 www.josvanesch.nl MOERGESTEL De Sonman 35, Tel. 013 513 1140 VELDHOVEN De Run 5123, Tel. 040 254 2105 www.becxtuinmachines.nl I y mij

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 6