ALLROUND MAKELAARDIJ Ron Zwart verlootte Fatboy hangmat Voor de 32e maal ’Toer Mee’ op zondag 26 augustus ALLROUND MAKELAARDIJ Zonnebloem organiseerde picknick Met een familiebericht in 'Moergestel-Nieuws' kunt u een geboorte, overlijden of huwelijk bekendmaken. Opgave of meer informatie via (013) 513 2268 of via e-mail: buro76@planet.nl KBO-Moergestel Een uniek accordeonconcert Persoonlijk contact en betrokkenheid: 24 uur per dag, 7 dagen per week! adres. telefoon _J boetseren Deelname workshop Maximaal 2 per persoon (aankruisen) I muziek maken Q bloemschikken I I bonbons maken Deze strook inleveren aan de bar in den Boogaard vóór 15 september 2012. Deelname Dag van de Senioren - 55 jaar KBO-Moergestel op 5 oktober 2012. Naam Q schilderen computerspelletjes Bij Ron Zwart Optiek aan de Kerkstraat nr. 23 in Oisterwijk is onlangs de Ray Ban Fatboy hangmat verloot. Iedereen die tijdens de actieperiode een Ray Ban zonnebril of brilmontuur had gekocht, maakte een kans. De winnaars zijn de broertjes Mutsaers (foto) uit Berkel-Enschot geworden. Gefeliciteerd heren! De Fatboy is inmiddels door Ron Zwart aan hen uitgereikt. Stanislav Jusufovic in Nemerlaer Op zaterdagmiddag, 18 augustus 2012 om 15.30 zal accordeon-virtuoos Stanislav Jusu fovic een concert geven in de sprookjesach tige Regentenkamer, boven in Kasteel Ne merlaer te Haaren. Stanislav Jusufovic is geboren op 15 juni 1985 in Surdulica een klein dorp in het zuidoosten van Servië. Op zijn 11de begon hij met accor- deonles bij docent Jasko Ramie. Zes jaar later is Stanislav begonnen met muziekles volgen op de muziekschool in Vranje een stad dichtbij Surdulica. Na een vierjarige MBO opleiding, verhuisde hij naar Nederland in december 2004 voor zijn studie aan het Fontys Conser vatorium te Tilburg in Nederland bij zijn hoofdvak docent Ronald van Overbruggen. Het ligt in de bedoeling, dat de deelnemers zich laten sponsoren. Voor belangstellenden, die geen sponsor hebben kunnen vinden en die toch mee willen doen, kan ook meegefietst worden voor een minimumbedrag van 3,00 per persoon, met per gezin een maximum van €6,-. Informatie en startkaarten zijn op zondag 26 augustus te verkrijgen bij het start/finish- bureau dat staat opgesteld voor Herberg De Veerkes, op het Sint Jansplein te Moergestel. Voor de deelnemers uit Berkel-Enschot is een start/finishbureau ingericht bij Boerderij Denissen te Berkel-Enschot. Gelegenheid tot starten tussen 11.00 en 13.30 uur en de finishpost sluit om 17.30 uur. U hebt de keuze uit de volgende workshops: Muziek maken m.m.v. Muziekverenging Prin ses Juliana. Boetseren o.l.v. KBO docent boetseren Schilderen met acrylverf o.l.v. Marianne De nissen Bloemschikken o.l.v. Helga Smetsers Bonbons maken m.m.v. Kees van Beekhoven Spelletjes op de computer Spelen voor senioren o.l.v. begeleiders KBO computer -»Voor sportieve senioren is er de mogelijkheid om, o.l.v. Jan van Ganzewinkel, deel te nemen aan een nordic-walking wandeling. Vertrek vanaf den Boogaard om 14.30 uur. Aanmelding is niet nodig. '*Hebt u een leuke hobby die u deze dag wilt laten zien? Neem dan vóór 15 september a.s. contact op met Jacqueline Vis, tel. 513 2523 of Addy van Gorp, tel. 513 1123. Zij maken met u afspraken over presentatie en inrich ting. Mn de loop van de middag is er twee keer een loterij met leuke prijsjes. '«Het reguliere biljarten door KBO-leden gaat gewoon door. Iets voor u? Maak kennis. '«Wilt U niet actief deelnemen, dan vinden wij het gezellig als u toch even binnenkomt. De koffie, met iets lekkers, staat voor iedereen klaar. Het middagprogramma van 14.00 tot 17.00 uur geeft mogelijkheid tot gratis deelname aan een aantal workshops onder leiding van een begeleider docent. Wilt u zeker zijn van deelname, vul dan de antwoordstrook onderaan dit artikel in. Als er plaats is, kunt u ook zonder aanmelding deelnemen. in de boomgaard. Omdat het lekker zonnig was moesten er ook parasols komen, die werden kosteloos beschikbaar gesteld. Omstreeks het middaguur werd er voor de lunch gezorgd. Er was voor iedereen een worstenbroodje, belegde broodjes en zoete broodjes. Na nog een ijsje gegeten te hebben gingen we omstreeks 14.30 uur weer huiswaarts. Wij willen Kees en Tonnie Bierkens heel hartelijk danken voor het gratis gebruik en de gratis koffie met appelcake. Zonnebloem Moergestel De Zonnebloem Moergestel is op donderdag 9 augustus met 42 gasten en 12 vrijwilligers gaan picknicken. Wij konden de picknick hou den bij Kees en Tonnie Bierkens op de Heikant, ‘s Morgens om 10.30 uur zijn we vertrokken met de huifwagen van Frans de Laat vanaf Stanislaus naar de Heikant. Daar werden we toen we aankwamen hartelijk ontvangen door Kees, Tonnie en haar zusjes. Die hadden de koffie al klaar met overheerlijke appelcake. Ze hadden de tafels en stoelen al klaar staan Vrijdag 5 oktober: DAG VAN DE SENIOREN - 55 JAAR KBO MOERGESTEL Vanwege de Dag van de Senioren en het 55- jarig bestaan van KBO-Moergestel is er op vrijdag 5 oktober in den Boogaard een mid dag- en avondprogramma met een feestelijk tintje voor alle senioren van Moergestel. In 2008 heeft hij zijn Bachelor studie (docerend en uitvoerend profiel) cum laude afgerond. In september 2009 startte hij door met zijn Master of Music studie. Tijdens zijn studie heeft hij diverse masterclasses gevolgd onder anderen lessen van: Radomir Tomic, Milan Rakic, Mika Vayrynen, Geir Draugsvoll, Mie Miki, Juri Shishkin, James Crab, ect. Waarderingen Stanislav Jusufovic heeft tot nu toe diverse prijzen gewonnen in accordeonconcoursen zoals: De Eerste Prijs van De Coupe Mondiale 2007 in Washington, De eerste prijzen op diverse nationale concoursen in Nederland. In 2011 won hij De Publieksprijs van het Grachtenfestival conservatoria concours in Amsterdam. Zaterdag 18 augustus. Aanvang: 15.30 uur. Entree: 15 euro p.p. Om verzekerd te zijn van een plaats is reser veren raadzaam via: info@floventief.nl De werkgroep M.O.V. in Moergestel organiseert op zondag 26 augustus 2012 voor de 32e keer de “Toer Mee”. Deze sponsorfietstocht heeft ten doel gelden bijeen te brengen voor de projecten van de Moergestelse Pater Theo Raaijmakers in de opvang en opleiding van straatkinderen in Cochabamba in Bolivia (Zuid Amerika). Ook dit jaar wordt deze tocht georganiseerd samen met de K.B.O. te Berkel-Enschot, die wederom de opbrengst van hun actie hebben bestemd voor het werk van Pater Raaijmakers. Voor deze Toer Mee is in Moergestel en omge ving alweer een prachtige ca. 40 kilometer lange fietstocht uitgezet met eveneens de moge lijkheid een kortere tocht van ca. 25 kilometer te rijden. De groep biedt de fietsers onderweg enige versnaperingen aan en daarnaast nog enige attracties. Voor de kinderen en hun ouders is dit jaar een nieuwe opzet gekozen. Speciaal voor hen is Kleintje Toer Mee uitgezet, een korte fiets route van ca. 10 km heen en terug en onderweg wacht de kinderen een spannende verrassing. Het avondprogramma loopt van 20.00 tot 24.00 uur. De zaal is open vanaf 19.30 uur. Ook nu gratis toegang voor alle senioren uit Moergestel. De avond begint met een aangekleed kopje koffie. Van 20.00 tot 21.30 uur een ludiek programma, waarbij de lach voorop staat. Vanaf 21.45 uur kan er worden gedanst op muziek gedraaid door DJ Sjef Schilders. Vervoer nodig? Graag tijdig aanvragen bij Jacqueline of Addy. De traktatie bij de koffie en de thee krijgt u van den Boogaard vanwege het 5-jarig bestaan. Reden genoeg om op vrijdag 5 oktober mee te doen. Samen het 55-jarig jubileum van KBO- Moergestel en de Seniorendag 2012 te vieren. Tot dan. ZONING VAN DE WEEK I DE LATHOUWER 25, MOERGESTEL I PAGINA 5 n Seniorenvereniging behartigt uw belangen ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 15 AUGUSTUS 2012 Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T013-5920080 F 013-4688259 lwww.allroundmakelaafdij.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 5