SCOUTING WAAROM Feesten voor het goede doel (4) VAN ALPHEN Nostalgische vrijdagavond bij Audacia voor jou nog een keer tegenaan. I Aphrodite ONZE SERVICE: BRILLEN LENZEN Oisterwijk Weekblad voor Moergestel Gratis vervangend vervoer Uw Gemeentemeuws op www.oisterwijk.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Gratis offerte/geschat schadebedrag, ook aan huis - kaarten nu in de voorverkoop - De Lind 35a - Oisterwijk 013-528 4899 WOENSDAG 15 AUGUSTUS 2012 37e JAARGANG Nr. 1672 AUTOSCHADES -sinds 1880 - Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 www.vanalphenautoschades.nl en vrijdag dit feest van herkenning mee wil vieren, is meer dan welkom. Meld je nog even aan bij Hans Denissen (hansdenissen@ho me.nl), Jan Swinkels (janswinkels@hotmail. com) of Tom Tacken (veertienachttien@gmail. com) De reüniewedstrijd maakt vrijdag deel uit van het feestprogramma rond de opening van het seizoen. Na afloop zal de kantine uitpuilen, onder de deunen van de Bekkers band. Ook op zaterdag en zondag bruist het nog van de activiteiten op het sportpark. 77 augustus 19.00 uur: Op Facebook is een speciale groep geopend, Audacia Reünie, gevuld met herinneringen in woord en beeld (inclusief MTV-reportage uit beginjaren tachtig). Wie zich in FC Hoek of FC Van Loon herkent MOERGESTEL - We schrijven het jaar 1984. In Hilvarenbeek speelt de Al van Audacia zijn kampioenswedstrijd. Uitslag: 0-10. De stemming is zo uitgelaten dat Huub de Cort bij een corner in de nek van Henk Harding klimt om eindelijk eens met de kop te kunnen scoren. Langs de kant foetert trainer Gerrit van Loon. Hij eist discipline tot in de allerlaatste minuut. Bloeide er ooit een mooiere generatie bij Au dacia? Misschien niet, misschien wel. Het was in elk geval net zo’n mooie generatie als ‘het eerste’ van dat jaar onder trainer Nico Hoek. Fred Boerenboom in de goal, Frans van de Loo op het middenveld en Hans van der Sande in de spits: om het bij die ruggengraat maar even te laten. We zijn inmiddels meer dan een kwarteeuw verder. Buiken bollen en knieën knotsen, maar de jeugd van toen, ja, die wil best nog wel een keer tegen ’t urste van toen. Een reünie met meer moed dan overmoed, zoals ‘audacia’ dat voorschrijft! Op vrijdagavond 17 augustus gaat om 19.00 uur een wedstrijd van start die even stijf van de nostalgie zal staan als de spie ren ’s anderendaags: FC Van Loon tegen FC Hoek. Natuurlijk zijn erbij die zichzelf in acht moeten nemen en pal achter de cheerleaders langs de lijn plaats zullen nemen. Maar het gaat lukken om twee representatieve elftallen op de been te brengen. Immers: ‘Wij zijn de jongens, tien pond schorem, we laten de moed niet zak ken...’ Dit zijn de mannen van FC Hoek: Fred Boe renboom (keeper), Jan van Elderen, Ad Heij- dan krijgt u een bijzondere tafel op het feest terrein en volgt er t.z.t. een vermelding met uw bedrijfsnaam of familienaam in de media. Uiteraard alleen als u dat op prijs stelt. De adressen om meteen kaarten aan te schaffen in de voorverkoop zijn: café-restaurant De Brouwer, De Boerenbond, restaurant Den Heerlijkheid, Herberg De Veerkes en opnieuw bij Peter Swinkels, Oisterwijkseweg 5. U ver mijdt hiermee het risico dat er op de 26e geen kaarten meer aan de kassa verkrijgbaar zijn. Immers, bij 150 gasten stopt de teller en is het feestterrein vol. 5 Wat is er gezelliger dan napraten over de vakantie met vrienden, kennissen en collega’s in een ambiance alsof je nog met vakantie bent. Op 26 augustus is de locatie aan de Oisterwijkseweg 5 volledig omgetoverd in Oostenrijkse sferen. De gasten wanen zich op een Feuerwehrfest. Tenten, houten tafels, een podium, een houten blokhut, in Tiroler kledij uitgedost personeel, een Tiroler kapel in prachtige kleuren die heerlijke Tiroler muziek ten gehore brengt. Een programma van 13.00 uur tot 19.00 uur vol muziek, dans, vermaak, en zoveel hapjes, drinken en buffet als men wenst, alles met originele producten uit Oostenrijk. Het kan niet op. En dat allemaal voor het goede doel! Dat zijn de Moergestelse senioren. Voor hen zijn de leden van twee stichtingen volop in de weer om een goede opbrengst te realiseren met dit festijn. Het geld wordt besteed aan activiteiten voor de ouderen in ons actieve dorp. De organisatie heeft alles gereed. De inkopen zijn gepland. Maar het is wel zo fijn als bij benadering ingeschat kan worden hoe veel gasten het feest zullen bezoeken. VOORVERKOOP Vandaar dat belangstellenden opgeroepen wor den kaarten ad 60,- p/p te reserveren of aan te kopen in de voorverkoop. Reserveren kan heel eenvoudig. U belt naar Peter Swinkels 06-13762979. Uw kaarten liggen dan klaar en de factuur, mocht u dat wensen, komt later. Bestelt u kaarten voor 10 personen of meer Korting op uw eigen risico tot 135 euro Gratis haal- en brengservice Direct en vriéndelijk geholpen; ook zónder afspraak kants, Piet Habraken, Jan Habraken, Frans van de Loo, Bart van de Loo, Peter van Kerk- oerle, Pieter-Jan van den Berg, Ad Rijnen, Ad Denissen, Hans van der Sande, Wil van de Wouw, Henk Heesbeen, Hans Mulders, Gerard Antonis, Jan van Kerkoerle en Hans Denissen. En dit zijn de mannen van FC Van Loon (rui me selectiecriteria): Niek op ’t Hoog (keeper), Peter van den Boer, Mike van Gaaien, Frank Vogels, Rob van Elderen, Jan van Hazendonk, Aard Mulders, Huub de Cort, Ton van Houtert, Ronald Clijsen, Bert van Ganzewinkel, Eric Denissen, Jürgen Smolders, Wilco Heessels Marc Derksen, Geert Habraken, Henk Har ding, Mare Büchner, Johan van Cuijck, Jan Swinkels en Tom Tacken. Helaas lijkt zowel Gerrit van Loon als Nico Hoek te moeten schitteren door afwezigheid. De gezondheid van Gerrit is broos. En Nico kampt met tragische familieomstandigheden. De rechterhand van Nico, Jos Swinkels, zal wel acte de présence geven. Ook de twee Al- leiders van destijds zijn van de partij: Hans op ’t Hoog en Harrie Beerens. Vooral die laatste verdient het om nog eens op het schild te wor den gehesen. Hij voedde zijn jongens vanaf de pupillen tot in de junioren op, binnen en buiten het veld. Harrie, we knallen er speciaal De organisatie garandeert dat het publiek een fijn, gezellig, gastvrij en gastronomisch samen zijn zal ervaren en vertrouwt er op dat er voor de senioren van Moergestel een serieus saldo gerealiseerd wordt, waar de beheersstichting een welkome besteding aan kan geven. Daar om: koop of bestel kaarten, laat u verrassen, geniet met volle teugen en lever meteen een bijdrage aan het goede doel. Tot 26 augustus! Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uit komt! Bel vooreen afspraak 06-13180813 IF/ers/vm JPt SCHEPENS TWEEWIELERS J Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 s i|| g nieuws MW@9M ipo(tll) 1 oeraeste PAN IS gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Wij zijn een Sthndegornnt totonlherstelbedrijf en vertrouwensreporateur voor Interpolis/Centrool Beheer Arhmeo EUROGARANTBHMUF (wanneet dit niet te verhalen is bij een tegenpartij) Reparatie Verkoop - Verhuur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 1