GEEN PANIEK! fio,'aatste Sroen Ot»wen? doen’! Damesgymclub van de Loo huldigt jubilarissen Jeu de Boulesvereniging eert zijn vroegere voorzitter T Jeugdvakantieweek 2012 Reacties zijn niet mis en blijven welkom! Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Oisterwijk Nijmeegse Vierdaagselopers. .Met ’Marinus Jonkers-toemooi’ Uw Gemeente;;ieuws op www.oisterwijk.nl 0 Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... Ook dit jaar had de ’’Gymclub van de Loo” weer haar jaarlijkse feestavond. Omdat het weer niet best was, ging het fietsen dit keer niet door. Dus begonnen we eerder aan ons avondje in Den Donk. Na de koffie met wat lekkers heb ben we eerst onze jubilarissen in de bloemetjes Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 LEIDING Alle leid(st)ers worden zondag 5 augustus om 11.00 uur verwacht in Den Donk. We willen dan alvast een goede start maken en in de stemming komen voor een grandioze Jeugd vakantieweek. Je hoort dan definitief welke kinderen er bij je in de groep zitten, krijgt het programmaoverzicht en de tiplijst. Als je de gedragscode nog niet ingeleverd hebt bij Geesje (Pr. Margrietstraat 18) kun je dat dan nog doen. STT: We zijn nog op zoek naar versterking van de Stichting Teut en Techniek. Heb jij zin om de hele week, of een gedeelte ervan, mee te doen in het ondersteunende team, meld je dan aan via het inschrijfformulier op de site (www.jvwmoergestel.nl) of mail naar leiding© jvwmoer gestel.nl. Ook dit jaar zijn de Moergestelse deelnemers aan de NijmeegseVierdaagse weer welkom in Gildehuis ’t Stokske aan de Zandstraat la. Eigenaar Jan Timmermans ontvangt de wan delaars graag op zaterdag 21 juli om 11.00 uur. Onder het genot van ’n kopje koffie kunnen de deelnemers traditiegetrouw bijkletsen over de opgedane ervaringen. Ook wordt er voor Moergestel-Nieuws weer de gebruikelijke groepsfoto gemaakt die u ach teraf digitaal krijgt toegestuurd. Van harte welkom dus: zaterdag 21 juli om 11.00 uur in Gildehuis ’t Stokske! Onze oproep van vorige week is niet onopgemerkt gebleven. Integendeel! Er komen nog dagelijks reacties binnen en de mogelijkheid om te reageren blijft openstaan. We verzamelen alles en aan de hand van de aangeboden teksten gaan we bezien hoe we er mee omgaan. In 2009 werd al geprotesteerd en het protest wordt almaar luider... Spelleiding: Voor enkele programmaonderdelen zijn we nog op zoek naar mensen: Dinsdagmorgen en/of -middag: spelleiding, locatie: Roef!-terrein; Woensdagmiddag: spelleiding zeskamp, loca tie: ’t Draaiboompje; Donderdagmiddag: spelleiding zeskamp, loca tie: ’t Draaiboompje. Heb je nog tijd om mee te doen mail dan naar leiding© jvwmoergestel of schrijf je in via de site www.jvwmoergestel.nl. Gedurende de kermisweek heeft de jeu de boulesvereniging uit ons dorp altijd een kermistoemooi georganiseerd. Be sloten is echter tot naamswijziging over te gaan. Veel te vroeg, en totaal onverwacht, overleed in 2010 de man die jarenlang alles gegeven heeft om het balspel voor veel senioren aan trekkelijk te maken. Hij stief, zoals men dat noemt ’in het harnas’nl. tijdens een wedstrijd in Diessen. De vereniging wil de herinnering extra levendig houden en heeft vorige week voor de eerste maal het ’Marinus Jonkers-toer- nooi’ georganiseerd. Een toernooi wat jaarlijks zal terugkeren en waaraan, naast de gewone prijzen, een speciale wisseltrofee te winnen valt, nl. de ’Marinus Jonkers-trofee’. Zowel voor de dames als voor de heren is er een beschikbaar. Ieder jaar gedurende de ker misweek zal hierom gestreden worden. Voor de eerste keer ging de damestrofee naar Riet op ’t Hoog, en die voor de heren naar Jos op ’t Hoog. Maar ze kregen het niet cadeau. Vooral Riet op ’t Hoog heeft tot het laatst moe ten knokken om het kleinood een jaar in haar bezit te mogen houden. Vanaf deze plaats willen wij ze nogmaals van harte feliciteren. En U, lezer, kom een volgende keer eens kijken, dan kunt zien hoe spannend, maar ook hoe gezellig het er aan toe gaat. gezet. Dit jaar waren er 4 jubilarissen die 40 Marinus Jonkers. jaar lid waren van de club. Dat zijn: Truus van Kempen, Ans Hoppenbrouwers, Lies Wolfs en Jo Michiels. Alle vier nogmaals van harte gefeliciteerd. Daarna werd de avond voortgezet met bingo, een hapje en een drankje. Het was weer een zeer geslaagde avond. Uiteraard komt er een artikel met daarin ’n groot aantal opmerkingen. En die zijn niet mis!!! Moergestel is overduidelijk nou eens niet van plan om zich zomaar neer te leggen naar wat de gemeenteraad voorstek: het bouwen op een van de mooiste stukjes van Moergestel. Er zijn ook al reacties om krachten te gaan bundelen en samen te brengen. We houden u op de hoogte! Hebt u even tijd? Blijft u a.u.b. de komende weken reageren! Want: bouwen op het Molenveldje? Dat kan volgens de Moergestelnaar écht niet! Ons mailadres: buro76@planet.nl of ons redactie-adres Kloosterlaan 2a. PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 11 JULI 2012 /J. V. W. 'MOERGESTEL Heeft u een hoge bloeddruk? Dat kan uw nieren onherstelbaar beschadigen. 1 op de 5 mensen met een hoge bloeddruk heeft zelfs chronische nierschade. Dat is nog geen reden tot paniek. Maar wel een reden om één keer per jaar uw nieren te laten controleren. Want als u er tijdig bij bent, is nierschade vaak te beperken. Door gezonder te leven en door behandeling met medicijnen. Meer weten? Ga naar nierstichting.nl of bespreek het met uw huisarts. gemeente NIERSTICHTING GEEFT TOEKOMST

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 3