SCOUTING A IS MTV Stokeind clubkampioenschappen Enkel GD voor jeugd en senioren 800 jaar Stadswandeling in Oisterwijk Ballonnenactie Ligtvoet House of Shoes Studio 17 '2 Mi 1 f F rA rA Onderstaand de winnaars per speelsterkte. ME 10:1 Pien Verspeek; 2 Valerie Verkooijen GD12: 1 Stijn Peeters/Inge van Gerven; 2 Koen Postelmans/Annabel Verspeek JE 12: 1 Rick van Zon; 2 Jaap van der Schoot '/M Vorige week viel de wandeling helaas in het water. Maar zondag 8 juli is er weer een gratis julieumstadswandeling ter gelegenheid van 800 jaar Oisterwijk. De start is om 10.30 uur start bij de St. Petruskerk op het kerkplein te Oisterwijk. Hélène van Kempen, Bernard Bekkers en Bob Keasberry, gidsen van de Heemkundekring, staan klaar om u van elke eeuw de bijzonderheden te vertellen. Hoe leef den, werkten en woonden onze voorouders. Wat is er nog aan historische gebouwen of museumstukken bewaard gebleven en zelfs dagelijks nog te zien! U bent van harte welkom. Tijdens het Europees kampioenschap voetbal kon bij zowel Ligtvoet House of Shoes als Studio 17 in de Raadhuisstraat een aantal bal lonnen geraden worden. ’n Paar All Stars schoenen werd daarbij gewon nen door de familie Moerkens (er zaten 290 ballonnen in de vaas bij Ligtvoet House of Shoes en zij raadden er 289). ’n Gratis wassen, knippen en föhnen behandeling werd gewon nen door Femke van Eek, Heiligenboom 16 (er zaten 255 ballonnen in de vaas bij Studio 17 en Femke schatte het aantal op 256). Van harte proficiat met de gewonnen prijzen! ME 12: 1 Evelien Roozen; 2 Lily Swens GD14: 1 Wouter Schellekens/Lily Swens; 2 Lucas Stevens/Marijntje Mekel JE 14: 1 Jorn van de Aker; 2 Nils van Rooij ME 14: 1 Yanoe van Kerkoerle; 2 Evelien Roozen HE 5: 1 Eric Denissen; 2 Maarten Doornen GD5: 1 Wim Willems/Esther Jacobs; 2 Maarten Doomen/Marleen Willems HE 6: 1 John Verkooijen; 2 Ruud Heijkants GD6: 1 Dimitry van den Broek/Karin Kouwenberg; 2 Rob van Gerven/Lieneke Sebregts - Verhoeven HE 7: 1 Niels van de Loo; 2 Davy van den Broek GD7: 1 Richard Coppens/Toos Oomen; 2 Raymond van Tuijn/Linda van Tuijn HE 8: 1 René op ’t Hoog; 2 Luc Franken DE 8: 1 Naoko Tsugama; 2 Wendy Coomans GD8:1 Dennis Smetsers/Wendy Denissen; 2 Rob Rijnen/Asta Agaronian Van 11 t/m 24 juni hebben de clubkampioenschappen enkel gemengd dubbel bij tennisvereniging MTV Stokeind plaatsgevonden. Onlangs heeft onze hoofd sponsor zich voor drie jaar verbonden aan MTV Stokeind. De clubkampioen schappen Enkel GD, alsmede de clubkampioenschappen dubbel in september zullen derhalve ook de naam dragen van onze hoofdsponsor. ten is echter vermelding in het tennispaviljoen middels ‘het koperen’ plaatje behorend bij de le plaats de belangrijkste prijs, en zij mogen zich ook allemaal clubkampioen in hun sterkte noemen in 2012. We kunnen vanuit de vereniging terugkijken op een zeer geslaagd toernooi en de inzet van onze vele vrijwilligers. Het laatste nieuws over en van MTV Stokeind vind je altijd terug op www.mtvstokeind.nl Het weer heeft over het algemeen erg meege zeten tijdens dit toernooi, muv donderdag 21 juni waarbij noodweer zich over het park uit stortte, maar gelukkig later op de avond toch nog getennist kon worden. Helaas was ook de finaledag op zondag geen zomerse dag, maar konden ook op deze dag wel alle wedstrijden gespeeld worden. In het weekend van 23 en 24 juni vonden de finale- en finalewedstrijden plaats. Zo rond de klok van 6 uurop zondag vond de prijsuit reiking plaats, waar alle 1 e en 2e plaatsen wer den gehuldigd. De prijzen in de vorm van bekers en een klein prijsje voor de jeugd en een geschenk voor de senioren werden hierbij overhandigd aan alle finalisten. Voor de mees- PAGINA 7 K0NIHG6CHIETEH 2012 i» 11 X www.scoutingmoergestel.nl ■;v~ iÉ ■1 1 Gert van Elderen. VI Van de vogel was niet veel meer over... De drukte op en rond het gildeterrein... 'v MOERGESTEL-NIEUWS'- WOENSDAG 4 JULI 2012

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 7