Opening tuinkas Olivier Automobiel- en schadebedrijf Persoons voorwerp: een kunstwerkje Leuke muzikale afsluiting van het seizoen Lars Geerts mag jaar lang gratis naar de kapper Nelly Picokrie-Aarden: 60 jaar lid van ’Crescendo BOVAG Vakantie Moergestel-Nieuws GeVOndeil Zangvereniging huldigt haar jubilarissen 5 Redactie ’Moergestel-Nieuws’ 1 •Tï - Reparatie van alle automerken - Erkend A.P.K.-bedrijf - Tevens vakkundig schadebedrijf - Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s Volgende week verschijnt de laatste krant vóór de vakantie! Op de woensdagen 18 en 25 juli en 1 augustus zijn we er niet. Na de vakantie mag u ons op woens dag 8 augustus weer verwachten. Houdt u hier rekening mee? Industrieweg 24 5066 XJ Moergestel Tel. (013) 513 1404 Fax (013) 513 2762 Berrie Smolders en Mia Snelders-de Laat. Tijdens deze traditionele afsluiting werd ’n drietal jubilarissen gehuldigd vanwege hun lidmaatschap en werden ze door voorzitter Berrie Smolders op gepaste wijze in de bloe metjes gezet. Wim Spaninks werd gehuldigd vanwege z’n 12,5-jarig lidmaatschap. Mia Snelders-de Laat werd gehuldigd vanwege haar 40-jarig lid- Tijdens de in mei gehouden Moergestelse jaarmarkt stond nabij kapsalon Studio 17 aan de Raadhuisstraat een groot podium waarop de hele dag werd gedemon streerd en advies gegeven. Klanten die tijdens dit evenement ’n afspraak maakten voor de maand mei maakten kans op een jaar lang gratis naar Studio 17 komen voor een knipbehandeling. Afgelopen week werd de prijswinnaar getrokken en de gelukkige winnaar bleek de vijfjarige Lars Geerts te zijn, Oisterwijkseweg 48. Hij nam afgelopen zaterdag de prijs, vergezeld van ’n bos bloemen en een grote snoepzak in ontvangst van Anne Buijs (links), Pascalle Kafoe en Remco Schapendonk. Lars mag ’n jaar lang elke zes weken gratis ’n keertje naar de kapper! Nelly Picokrie-Aarden. maatschap en Nelly Picokrie-Aarden tenslotte werd uitbundig gehuldigd vanwege haar maar liefst 60-jarig lidmaatschap! 60 Jaar onafge broken en trouw lid van een vereniging, daar mogen zowel Nelly als Zangvereniging ‘Cres cendo’ terecht trots zijn. Van harte gefelici teerd! tegenover het voormalig^geme^ntehuis aan de een tuinkas, achter het Antoniushuis aan de Raadhuisstraat. De kas wordt op 6 juli a.s. om 16.00 uur met een feestelijke bijeenkomst officieel in gebruik geno men. Drie partijen hebben ervoor gezorgd dat de kas er kwam: een lokale bank, Ketelaars Bestratingen en Groenvoorzieningen uit Moergestel en het Oranjefonds. In oktober 2009 hebben twaalf jong volwas senen en tien senioren hun intrek genomen in het Antoniushuis in Moergestel. De groep jong volwassenen heeft om verschillende rede nen zorg nodig en ondersteuning bij het vol waardig meedoen in de samenleving. De ouders van deze jong volwassenen hebben zich inge spannen om met hulp van Woonstichting Leystromen en zorgverlener ASVZ deze be schermde woonomgeving in het Antonius huis te realiseren. De Olivierbewoners willen graag volop mee doen in de samenleving, integratie in de ge meenschap is belangrijk: de kas maakt het mogelijk om samen met de senioren uit het Antoniushuis eigen plantjes en groentes te kweken. Verschillende partijen hebben een bijdrage geleverd aan de totstandkoming van deze kas, een hartewens van veel van de bewoners. Medewerkers van Firma Ketelaars zorgden er samen met vrijwilligers vervolgens in het kader van de actie NL DOET in maart 2012 voor dat er een stevige fundering onder de kas werd gelegd. Van het Oranjefonds werd hier voor een bijdrage ontvangen. De kas wordt geopend op 6 juli a.s. achter het Antoniushuis. O.a. de firma Ketelaars zullen de openingshandeling verrichten. Voor een hapje en een drankje wordt gezorgd. Het pro gramma begint om 16.00 uur en is om 17.30 uur afgelopen. Voor nadere informatie kunt u terecht bij de voorzitter van Vereniging Olivier: Hubert- Jan Wouters, 06-51365632 (e-mail: hubertjan wouters@vanolivier.nl). m Muziekvereniging Prinses Juliana heeft het seizoen afgesloten met een plein- concert. Dit vond plaats op dinsdagavond 26 juni. Het opstap- en opleidingsorkest verzorgde het laatste optreden van dit seizoen. Voor het vele publiek wat op het concert afkwam, was het er goed toeven op een stoeltje of bankje in het zonnetje. Traditioneel bij een afsluitend concert werden aan verschillende leden muziek- diploma’s uitgereikt. Van links naar rechts: Minouck Jonkers (D-diploma trom pet), Inge van de Ven (B-diploma trompet), Charlotte van de Ven (B-diploma dwarsfluit), Daniëlle van Zon (B-diploma klarinet), Stijn van Gorp (A-diploma altsaxofoon) en Tom Oerlemans (D-diploma altsaxofoon). Zij kregen hun diploma uit handen van Rianne van den Oetelaars-Meeuwis. Van harte gefeliciteerd allemaal! Wim Spaninks. Afgelopen zaterdag 30 juni heeft "Ge mengde Zangvereniging ‘Crescendo’ haar jaarlijkse fietstocht gehouden, die tevens het begin inluidde van 'n wel verdiende lange vakantie. Deze fraaie ‘Jullie weten wel wat hier mee te doen.’ Met fietstocht eindigde in Biest-Houtakker deze mededeling werd afgelopen maandag waar 'n gezamenlijk diner plaatsvond, door een medewerker van Buurtbeheer van de gemeente een kunstwerkje afgegeven bij WieKentKunst. Het kunstwerkje stelt een figuurtje voor, gemaakt van linnen. Vermoe delijk heeft het ergens in een tuin gestaan. De medewerker van buurtbeheer vond het maan dagmorgen (kermismorgen) in het bushokje De afgelopen maanden is door Olivier hard gewerkt aan de totstandkoming van Raadhuisstraat. De stichting WieKentKunst heeft waardering voor de betrokken actie van de medewerker omdat op deze manier gepro beerd kan worden het kunstwerkje bij de recht matig eigenaar terug te bezorgen. WieKentKunst vraagt de eigenaar contact op te nemen met telefoonnummer 513 3072. - 5* - f - PAGINA 5 Foto's: Maudy van Laarhoven-Oerlemans STUB1B ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 4 JULI 2012

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 5