KiCo ■■■■■■■■■■a Ligtvoet ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES De V.O.S brengt hét muziek- en theaterspektakel van deze zomer Iedereen kent het verhaal van Romeo Julia wel: Romeo ontmoet Julia en een allesomvattende en onmogelijke liefde is het gevolg. De Vereniging van Oisterwijkse Spelers (V.O.S.) brengt deze meeslepende 16-eeuwse tragedie ten uitvoering in het Natuurtheater Oisterwijk. Maar de V.O.S. zou de V.O.S. niet zijn als zij daar niet hun eigen invulling aan zouden geven. s Mooie fietstocht voor spierziekte ALS VIDO (vrouwen in de overgang) Op vakantie? Vul de vakantiekaart in! Amsterdams Jenufa Kwartet speelt in Oisterwijk Mooie tuinen.nl Jvtig BON weekblad van eigen bodem 06- 100 23 036 Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Wilt u bij ge-ga-ran-deerd elk gezin in Moergestel uw reclameboodschap afgeven? ontwerp montage aanleg renovatie Praktijk voor KinderCoaching Vraag dan eens naar onze bijzonder interessante tarieven! STUCADOORSWERKEN www.joeyligtvoetstucadoorswerken.nl Lotte den Otter: 06-13 67 73 76 De regie is in handen van Anneke Schroder die voor de V.O.S ook De Bokkerijders en Zomer- trilogie regisseerde. Eerder bracht de V.O.S. succesvolle producties waaronder Hair, Robin Hood, Hercules en Moulin Rouge. Het creatie ve team wordt versterkt door het muzikale duo Jorg en Annemarie Vrensen, die dit jaar hun debuut in het Natuurtheater Oisterwijk bele ven. Met slagwerk en gitaren, strakke ritmes en energieke melodieën wordt Romeo Julia niet alleen een lust voor het oog, maar ook voor het oor! Kaarten voor Romeo Julia zijn online ver krijgbaar via www.vos-oisterwijk.nl, bij Tabaks speciaalzaak Paymans of aan de kassa van het Natuurtheater Oisterwijk. De matineevoorstel- lingen beginnen om 14.30 uur en worden gespeeld op 17 en 24 juni. De avondvoorstel lingen starten om 20.30 uur en worden gespeeld op 16, 22 en 23 juni. Kortom: de energieke en verrassende produc tie Romeo Julia van de V.O.S. belooft hét muziek- en theaterspektakel van deze zomer te worden! Op 20 juni houden wij inloop van 09.30 tot 10.30 uur en op 27 juni van 20.00 tot 21.00 uur. Ieder die vragen heeft of over de overgang wil praten is van harte welkom. Voor informatie of vragen tel. 06-48316923 of per e-mail vidotilburg@planet.nl. U kunt ook onze website bekijken www.vido- tilburg.nl Ons adres is Het Spoor Schaepmanstraat 36 5041 AR Tilburg. I.v.m. vakantie zijn wij de maanden juli en augustus niet aanwezig. De vakantietijd komt er weer aan. Maar let op, want inbrekers hebben geen vakantie! Zorg dus dat u uw woning veilig achterlaat. De politiewebsite www.politiemwb.nl helpt u hierbij. In het menu Preventief Vakantie vindt u de vakantietest en de vakantiekaart. De Vakantietest geeft u snel een indicatie of u goed voorbereid op vakantie gaat. Met de Vakantiekaart informeert u de politie over uw afwezigheid. Denk eraan om uiterlijk één week voor uw vertrek de vakantiekaart ingevuld op te sturen naar de politie. U kunt de kaart invul len op de politiewebsite www.politiemwb.nl. Via het nummer 0900-8844 kunt u alle informatie ook telefonisch doorgeven. Er is één voorwaar de: de vakantieperiode moet minimaal zeven dagen duren. Het inleveren van de vakantiekaart betekent niet dat uw woning permanent bewaakt wordt. De woning wordt in de gebruikelijke surveil lanceroute betrokken. Daarnaast kan de poli tie bij brand, inbraak, lekkage of andere cala miteiten snel de sleutelhouder benaderen aan wie u de woning hebt toevertrouwd. Op onze website vindt u nog meer preventie ve maatregelen. Zo is er een pagina Veilig Wonen met onder meer filmpjes die laten zien hoe inbrekers werken en wat u daartegen kunt doen. ALS is een ongeneeslijke spier- en zenuwaan doening die leidt tot het uitvallen van alle spie ren. In Nederland zijn er zo’n 1500 patiënten van uiteenlopende leeftijden. Jaarlijks ster ven er 500 patiënten maar komen er ook 500 patiënten bij. Op dit moment is er geen behan deling of medicijn opgewassen tegen deze ongeneeslijke ziekte. Gemiddelde levensver wachting is 3 tot 5 jaar. Op zondag 24 juni 2012 wordt voor de zeven de keer de fietstocht ‘Trap ALS de wereld uit’ georganiseerd. De opbrengst van de fietstocht gaat in zijn geheel naar de Stichting ALS Neder land en is bestemd voor wetenschappelijk onderzoek. Er kan dit jaar gefietst worden vanuit 3 start locaties, namelijk Rielseweg 861,5032 SB Til- burg/Riel; Julianastraat 31, 5087 BA Diessen; Zandstraat 1, 5066 CA Moergestel. Vanuit iedere startlocatie worden drie afstan den gefietst, te weten 32,60 en 110 kilometer. Inschrijven bij de startlocaties is mogelijk tus sen 08.00 uur en 14.00 uur. Deelname kost 5,- per volwassene en €2,50 per kind, jonger dan 12 jaar. Er zal gefietst worden door mooie natuur- en bosgebieden en er zijn diverse moge lijkheden tot pauzeren en een kopje koffie (of iets anders) te nuttigen. De routes worden weer gegeven door pijlen op de weg. Als extra wordt dit jaar een loterij georganiseerd met als hoofd prijs een fiets en een ballonvlucht! Loten zijn te koop bij de startlocaties. Wilt u meer informatie over onze tocht, of heeft u interesse de fietstocht te sponsoren, neem dan contact op met de coördinator van de fietstocht, de heer Bas Cornelissen. Zijn e-mailadres is alsteamtilburgeo@gmail.com Romeo Julia: te zien in het Natuurtheater De kern van het oorspronkelijke verhaal blijft in tact. Het verrassende zit ‘m in de humor, muziek en energie van het stuk. Meeslepende en humoristische scènes wisselen elkaar af en worden omlijst met pakkende muziek uit de j jaren tachtig. Neem bijvoorbeeld Who wants to l live forever van Queen: niet direct een nummer dat in verband wordt gebracht met het eeu wenoude verhaal. Maar de treffende tekst en meeslepende melodie zorgen ervoor dat het perfect past bij Romeo Julia. Dit laat zien hoe tijdloos de thema’s uit Romeo Julia zijn en hoe eigentijds de V.O.S deze neerzet. Het is weer gelukt om een bijzonder kwartet musici te laten optreden in de Protestantse Kerk te Oisterwijk. Dankzij Rosalie Seinstra die haar eerste muzikale stappen zette bij Facto- rium. Vier professionele artiesten. Op het pro gramma staan werken van I. Stravinsky - Drie stukken voor strijkkwartet; A. Glazunov - Novelettes en D. Shostakovich - Strijkkwartet nr 3 in F groot, opus 73. Muziek bij uitstek geschikt voor de mooie akoestiek in het 200 jaar oude kerkje. Het Jenufa Kwartet, genoemd naar de gelijk namige opera van de Tsjechische componist Léos Janacek, is opgericht in 1994 en is uitge groeid tot een hecht kamermuziekensemble. Het repertoire strekt zich uit van Haydn tot hedendaagse muziek. Het kwartet studeerde regelmatig in Praag bij Milan Skampa en ont wikkelde daardoor een bijzondere affiniteit met de Tsjechische kamermuziek. Ook speelt het kwartet graag Nederlandse hedendaagse werken, die dan vaak verdieping vinden door het contact met de componist. Het Jenufa Kwartet volgde masterclasses bij Dmitri Ferschtman, Jürgen Kussmaul, Sandor Devich en leden van het Parkanyi Kwartet. Ook namen zij deel aan de Internationale Som- merakademie te Lenk, Zwitserland, waar zij les kregen van het Orpheus Kwartet. Jenufa Kwartet Naomi Peters, viool; Mintje van Lier, viool; Marjolein Dispa, altviool; Rosalie Seinstra, cello, www.jenufakwartet.nl Zondag 17 juni 2012 in de Protestantse Kerk, Kerkstraat 64 te Oisterwijk. Aanvang 15.00 uur Toegang: 10,- (jongeren onder 18 jaar gratis). U bent van harte welkom. Romeo Julia ging op zondag 10 juni in pre mière. In totaal zal de V.O.S de productie zes keer spelen in het Natuurtheater Oisterwijk. Dit prachtige oude theater ligt midden in de bos sen op één van de mooiste plekjes in Brabant, j Deze setting maakt het totaalplaatje van het hartstochtelijke muziek- en theaterspektakel compleet. Het theater wordt dit jaar omge- bouwd tot een ruige autosloop. Roest en staal bepalen het beeld waarin de spanning tussen de rivaliserende families te snijden is. MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 13 JUNI 2012 Oranje op wordt ge- MHMMMI kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! brengt het nieuws en uw reclameboodschap bij de mensen thuis... Eén muisklik is voldoende: buro76@planet.nl Uw 'Zoekertjes' kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. Woonplaats Telefoon I I I I I I I I I I I I I Sinds kort kunnen kinderen met sociaal emotionele problemen en hun ouders terecht bij KiCo. KiCo vindt u aan de Looyakker 5 in Moergestel. Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 6 regels 3,50 t/m 10 regels 5,00 Kijk ook eens op www.kicocoacht.nl of bel met In veel gevallen worden behandelingen door uw zorgverzekeraar vergoedt. KiCo: een plek waar een kind even tot rust kan komen; en weer terug in zijn kracht gezet wordt! I Onderstaand gedeelte ook invullen Naam Straat Wat vindt vader lekker met Vaderdag? Een bosje paling 15,00 euro per pond. Paling- Rokerij Reijnnk, Vossenhoorn 9, Moergestel, 013-5132328. Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Opslagruimte te huur in Moergestel, van af 35 vierkante meter. W. Ketelaars, 06 23229213. VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht U krijgt wat u vroeg. Café De Brouwer: hét Oranjecafé van Moergestel! Alle wedstrijden van O div. grote schermen! Voor hapjes wordt ge zorgd en tijdens de wedstrijden van het Ne derlands Elftal is er weer ons bekende Fles- sen-Fles-Tijnü! Jos van Esch Elektrotechniek. Nieuw bouw, verbouw en renovatie bij zowel parti culier als bedrijf. 06-83792272 www.josvanesch.nl Café De Brouwer: hét Oranjecafé van Moergestel! Alle wedstrijden van Oranje op div. grote schermen! Voor hapjes wordt ge zorgd en tijdens de wedstrijden van het Ne derlands Elftal is er weer ons bekende Fles- sen-Fles-Tijn! Zaterdag 23 juni in de Veerkes: Feesten met zanger en DJ Frank van Weert! Bekend van o.a. Dans op de reggaebeat! Aanvang 21 uur en gratis entree. Geslaagd? Of hebt u een feestje? Huur nu onze bar tegen een kleine vergoeding. Ook leveren wij bier en speciaalbier tegen zeer aantrekkelijke prijzen. Bel nu voor meer info: 06-13762972 of 06-40891438. www.kinderschoenenkopen.nl Kom oranje ballonnen raden en win een paar All-Stars bij Ligtvoet House of Shoes en Studio 17! 'Zoekertjes' UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... PAGINA 6 Zaterdag 23 juni in de Veerkes: Feesten met zanger en DJ Frank van Weert! Bekend van o.a. Dans op de reggaebeat! Aanvang 21 uur en gratis entree. Geslaagd? Of hebt u een feestje? Huur nu onze bar tegen een kleine vergoeding. Ook leveren wij bier en speciaalbier tegen zeer aantrekkelijke prijzen. Bel nu voor meer info: 06-13762972 of 06-40891438.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 6