SLIJTERIJ TN DEN KORENMAAIER’ ZILT by Pieter Smit 5,50 0,75 Liter De Monnik Jonge Jenever 1,0 Liter 8,95 Harmonie en For4Saxes speelden op Benebnooma Festival Chivas Regal Scotch Whisky 0,7 Liter 23,95 Coebergh The Glenlivet Single Malt Scotch Whisky 0,7 Liter 24,95 I buro76@planet.nl Leerlingen van Danserswijk op het toneel in Tiliander! Alzheimer Café Oisterwijk- Moergestel op dinsdag 19 juni HOLLANDSE NIEUWE! Elf-Vennenwandeling Project overgewicht bij kinderen Boido Moscato B.P. Rothschild Mouton Cadet Rouge, Blanc of Rosé De beroemdste merkwijn van Baron Philippe de Rothschild in wit, rood of rosé. PAGINA 3 Muziekvereniging ‘Prinses Juliana’ tijdens haar mini-concert. moscato druif. Nieuws en advertenties: Saxofoonensemble For4Saxes. Vl.n.r.: Margade Werd, Klaas Smits, Peter Geerts en Winnede Werd. Afgelopen zondag speelden Muziekvereniging ‘Prinses Juliana’en saxofoonensem ble For4Saxes op het benefiet Benebnooma Festival nabij Bosvreugd aan de Reeshofdijk Voor de aller lekkerste Nieuwe Haring ga je naar Zilt by Pieter Smit Al ruim 65 jaar: Nieuwe Haring Specialist Wij kopen alleen de beste partijen in, vervolgens met de hand schoongemaakt, recht van de plank de meeste smaak! Dorpsstraat 6 te Oisterwijk op Donderdag op de markt Oisterwijk Woensdagochtend vrijdagmiddag: markt Moergestel Telf. 013.5282344 www.ziltvis.nl Kom bij ons proeven en overtuig u zelf De HOLLANDSE NIEUWE een Delicatesse zo ZILT hebt u het nog nooit gegeten! De IS ER WEER ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 13 JUNI 2012 ook is de heerlijke ZOMER SCHOL - filet er weer! (die is nu weer dikker en smakelijker!) 8,95 per 500 gram Graag heten we u allen van harte welkom. In- loop vanaf 19.30; Programma van 20.00-22.00 in De Coppele, Prunusstraat 69 Oisterwijk, vooraf aanmelden is niet nodig. Voor meer informatie: Jeanne Verberk Tel: 528 4571. en 19.00 uur en op zondag 13.00 en 16.00 uur. Toegang bedraagt 11,00. Voor meer informatie of reserveren kijk op www.tiliander.com of bel met 013-5217220 Naast deze sportlessen meten wij de eerste en laatste week het gewicht en vetpercentage van de kinderen. Komt uw kind daarvoor in aan merking, dan krijgt deze een bijpassend voe dingsadvies. Wij zouden de ouders hier ook bij willen betrek ken. U zou de kinderen kunnen stimuleren door bij de sportlessen te komen kijken. Na de sportlessen kunt u vragen stellen. Ook is het de bedoeling dat u samen met uw kind een week een voedingsdagboek bijhoudt. Hierin staat alles wat hij/zij gegeten en gedronken heeft. Aan de hand daarvan kunnen wij uw kind een goed voedingsadvies geven. Er is plaats voor ongeveer 10 kinderen. Bel voor informatie: 513 2672. Wandel- en natuurliefhebbers opgelet! Op de langste dag, donderdag 21 juni organiseert IVN Oisterwijk i.s.m. de stichting LNMH uit Haaren een avondwandeling langs elf Oister-wijkse vennen waaronder het Witven, de Goorvennen en de Brouwkuip. De gehele tocht neemt circa drie uur in beslag. Onderweg vertelt de gids u allerlei leuke wetenswaardigheden over de ven nen en de oorsprong van hun namen. Vertrek om 19.30 uur vanaf het Bezoekerscentrum Oisterwijk. Deelname is gratis, www.ivnoisterwijk.nl Wij willen 4 weken lang op vrijdagavond tus sen 18:00 uur en 19:00 uur gratis sportlessen aanbieden. Te beginnen op vrijdag 8 juni. Ik ben Manon Zweerts en ik studeer aan de opleiding wellness en lifestyle bij Helicon in Den Bosch. In korte woor den houdt dit in dat ik mensen coach naar een gezondere levensstijl d.m.v. sport en bewegen, voeding en ontspan ning. Op dit moment loop ik stage bij sport en gezond- heidscentrum Physique. Mijn stage opdracht j is een onderzoek te starten naar het voorkomen en verhelpen van obesitas bij kinderen. Obesitas is een ander woord voor overgewicht. Vaak is de oorzaak dat kinderen ongezond eten en te weinig bewegen. Als u denkt dat uw kind daar- voor in aanmerking komt bieden wij u het vol gende aan. Ook dit jaar verzorgt Danserswijk weer een verrassende voorstelling als seizoensafsluiter. Ruim 250 leerlingen laten zich gelden in diver se dansstijlen met als thema 800. Deze voorstel ling wordt 4 keer gespeeld. ‘800’ van Danserswijk is te zien op zaterdag 16 en zondag 17 juni 2012 in Theater Tiliander te Oisterwijk. De aanvang op zaterdag is om 16.00 Classic 1,0 Liter 9,45 Thema: Wat kan de rol van de huisarts zijn bij dementie. Gast: Huisarts uit Oisterwijk. Deze maand hebben we een van de huisartsen uit Oisterwijk uitgenodigd. We praten over de rol die de huisarts heeft wanneer dementie in beeld komt. Vaak is het nog niet duidelijk dat er sprake is van dementie, en komt de patiënt, de partner of de kinderen voor het eerst met vra gen bij de huisarts. Wanneer eenmaal duidelijk is dat er sprake is van dementie, blijft de huis- arts een belangrijke rol spelen. Uit recente publicatie blijkt dat de dementeren de steeds langer thuis blijft. Tijdens het interview komen al deze punten aan bod, en na de pauze gaat de huisarts in op vra- gen uit het publiek. Het Alzheimer Café is een ontmoetingsplaats j voor mensen met dementie jong en oud, fami lie, vrienden, hulp en dienstverleners en ande re belangstellende zijn van harte welkom. De gasten praten met elkaar over dingen die ze in Tilburg. Het festival is een gevarieerd en kleurrijk programma waarvan de opbrengst meemaken, over dementie en over de mogeli j k- - - - heden voor hulp en dienstverlening. En dat allemaal in een gemoedelijke sfeer. Lotgenoten kunnen heel veel voor elkaar bete kenen, zij herkennen wat de ander meemaakt, en wat dit voor hem of haar betekend. ten goede komt aan het gelijknamige centrum in Burkina Fasso. Zowel de harmonie als het ensemble vulden elk ’n half uurtje. Het uitstekende weer en de sfeervolle omgeving zorgden voor een aangename muzikale zondagmiddag. Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel - Tel. (013) 513 1350 - Vrijdag koopavond tot 20.00 uur Verhuur van tapinstallaties 0,75 Liter Vino Spumante Aangename zoete licht Versa Vis Traiteur Catering ■■MB IV>SQUÏ Ml Foto's: Anne-Marie Schouten DE KORENMAAIER- Genieten van een goede wijn! DRANKEN GLENUVE 12 MuII<>n(aI»T

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 3