SCOUTING WAAROM Een Moergestels huis in Ghana J eugdvakantieweek zoekt... St. Jansplein na de vakantie op de schop Aphrodite Bijeenkomst leiding J eugdvakantieweek Ik doe mee aan de jeugdvakantieweek: Oisterwijk Weekblad voor Moergestel Het ’Moergestelhuis’... Carlijn Willems die samen met ‘n aantal kinderen de opening verricht. of door onderstaand strookje in de bus te doen Naam: Adres:. Tel: Mailadres: Mobiel: Geboortedatum: Leeftijd tijdens JVW: Organisatie Jeugdvakantieweek Ik doe samen met: Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Uw Gemeente’ ieuws op www.oisterwijk.nl Ik wil meedoen als groepsleiding aan: O programma A (kinderen van groep 1-2.... O programma B (kinderen van groep 3-4-5. O programma C (kinderen van groep 6-7-8, O maandagmorgen O dinsdagmorgen O woensdagmorgen O donderdagmorgen O vrijdagmorgen Houd vrijdag 22 juni vrij, want dan komen we om 19.00 uur bij elkaar in Den Donk om de groepen te verdelen. .4 ochtenden, 1 hele dag) .5 hele dagen) .5 hele dagen en 1 avond) elkaar de functies van het St. Jansplein en daar mee ook de eisen aan het St. Jansplein te bespre ken. WOENSDAG 13 JUNI 2012 37e JAARGANG Nr. 1666 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 L Vrijdag 22 juni om 19.00 uur wordt iedereen die zich aangemeld heeft als leiding ver wacht in Den Donk. We gaan dan kijken wie welke groep kinderen gaat leiden tijdens de Jeugdvakantieweek. Daarnaast bespreken we kort het programma, zodat je ook weet wat je gaat doen met jouw groepje kinderen. Wil je meedoen, maar heb je je nog niet aangemeld, ga dan naar onze site (www.jvwmoer- gestel.nl) of vul dan het strookje in dat in deze Moergestel Nieuws staat! Tot vrijdag 22 juni, 19.00 uur in Den Donk! De gemeente Oisterwijk had de klankbord groep een duidelijke opdracht gegeven: Breng als klankbordgroep een eensluidend advies uit, dat direct overgenomen kan worden. Met deze opdracht voor ogen is de klankbord groep zo’n acht keer samengekomen om met De Dorpsraad is erg blij dat de klankbord groep een gezamenlijk advies heeft uitgebracht aan de gemeente, waarin deze 6 punten opge nomen zijn. Een groot aantal kinderen heeft zich al opgegeven om mee te doen aan de Jeugdvakantieweek, maarwaar blijft de leiding? We zijn met name nog op zoek naar leiding voor het C-programma (groep 6-7-8) en naar spel- leiding. Heb je tijd en zin om een groepje te leiden tijdens de Jeugdvakantieweek (6 t/m 10 augustus), of heb je maar beperkt tijd, en wil je spelleiding zijn, geef je dan nu op! Je kunt je aanmelden via www.jvwmoergestel.nl De Dorpsraad Moergestel heeft zelf een enquê te gehouden om de bewoners van Moergestel te vragen wat zij belangrijk vinden aan het plein. Daar rolde de volgende top 6 uit: 1. Vaste bomen/planten, 2. Markt, 3. Bankjes, 4.Terrassen, 5. Kermis, 6. Parkeergelegenheid. O maandagmiddag O dinsdagmiddag O woensdagmiddag O donderdagmiddag O vrijdagmiddag Moergestel had dit jaar een eigen Vastenaktieproject voor de Hand in Hand Community in Ghana. Dit is de enige leefgemeenschap in het Afrikaanse land, waar gehandicapte kinderen terecht kunnen. Onze dorpsgenote Carlijn Willems is sterk betrokken bij het centrum in Nkoranza. Om het groeiend aantal kinde ren onderdak te kunnen bieden was een uitbreiding van de accommodatie nood zakelijk geworden. Veel mensen in ons dorp hebben met gulle hand aan dit pro ject gegeven, zodat niet minder dan 5000 euro bij elkaar is gebracht. De landelij ke Vastenaktie verhoogde dit bedrag nog tot 7500 euro, die geheel bestemd kon worden voor dit nieuwbouwproject. De opbrengst van de Vastenaktie is voortva rend besteed, er is een prachtig huis met 3 kamers en douche voor 7 jongvolwas senen gebouwd. (Zie foto links.) Carlijn Willems mocht samen met enkele kin deren de feestelijke openingshandeling van het Moergestelhuis verrichten. (Zie foto onder.) Gezien de verdere groei van het centrum bestaan er plannen om vol gend jaar de Vastenaktie weer voor dit mooie doel te voeren. Mensen van Moergestel, door jullie bijdrage is dit prachtige huis gerealiseerd kunnen wor den. Vanuit de MOV-werkgroep geweldig bedankt daarvoor. Ik ben niet beschikbaar als leiding, maar wil meedoen als: O spelleiding O algemene hulp (Stichting Teut en Techniek) en ben hiervoor beschikbaar op de volgende dag(del)en: O maandag (hele dag) O dinsdag (hele dag) O woensdag (hele dag) O donderdag (hele dag) O vrijdag (hele dag) N.b. Bij deelname aan de JVW ga je akkoord met de mogelijkheid dat een foto van je op de site komt te staan. ziet de zes belangrijkste eisen aan het plein terugkomen in de plannen en is dus Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uit komt! Bel voor een afspraak 06-13180813 ^*#SCHEPENSf TWEEWtELERS Huidverzorgingsinstituut Na de zomervakantie gaat het St. Jansplein op de schop. De Dorpsraad Moergestel tevreden. Begin dit jaar heeft de gemeente Oisterwijk een klankbordgroep samengesteld. Deze klank bordgroep bestond uit organisaties die direct of indirect belang hebben bij een goed ontwik keld plein. Naast de omwonenden, Moergestel Fietsdorp, de ondernemers en het kerkbestuur, maakte ook de Dorpsraad Moergestel deel uit van de klankbordgroep. bij Geesje van den Boer, Pr. Margrietstraat 18. wpmppnrp hari h#* n*mH,r,ra_ me r< 'MOEH&ESTEL este rrv gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 1 8.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Reparatie - Verkoop Verhuur I T-Tnnd vriirlficy 77 iiini vrii xxzant dun IrnmAn xxza “1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 1