niveau Vierdaagsevosseniacht! Paardensport op het Lekker binnen pannenkoeken eten! Feesten voor het goede doel (3) -onvergetelijk entertainment voor een uiterst bescheiden prijs- Moergestels kapelletje op eerste postzegel van Stadspost Oisterwijk hoogste KVO nieuws Theaters Oisterwijk Moergestel Klassiek ballet saai? x nisch: 06-50950015. 9-10 juni en 23-24 juni: Tijdens de 30e Wandelavondvierdaagse vond een Vossenjacht plaats in de prach tig onderhouden tuinen van Villa Zonnewende aan de Tilburgseweg. In de tui nen bevond zich ’n aantal ‘vossen’ die elk een of meer letter vrijgaven waarmee ’n woord gemaakt moest worden. Met de in totaal 11 verkregen letters moest het woord ‘beestenboel’ gevormd worden. De Stichting Wandelavondvierdaagse kreej voor de ‘vossenjacht’niet alleen de medewerking van Opus Dei, maar ook van Dit Naemloose Speelers die voor de gelegenheid verkleed waren als draak, kikker poes, heks, vogel, paard, enz. Geweldig gedaan en een schitterende verrassing vooi de wandelaars! zijn ook hier de selectiewedstrijden voor de kring Oirschot gepland. Iedereen is van harte welkom om een kijkje nemen. Gratis entree en de koffie staat klaar! De terreinen zijn rondom de manege van RSV FEVIOR, Heiligenboom 1B te Moergestel. EVENEMENTEN IN TILIANDER 800 - Danserswijk Zaterdag 16 juni 2012 Aanvang: 16.00 en 19.00 uur Zondag 17 juni 2012 Aanvang: 13.00 en 16.00 uur Prijs: €11,00 Dit illustreert de gedrevenheid om er iets heel bijzonders van te maken. De feestganger mag niets tekort komen en moet met een onverge telijke indruk ’s avonds 26 augustus huiswaarts keren met de gedachte:” Dit was het geld meer dan waard en ik heb ook nog eens de Moerges- telse senioren gesteund.” Ook dit jaar organiseert R.S.V. Fevior week 2 weekenden wedstrijden in de paar densport. Na het Hippisch Festijn van 2011 is er het afgelopen jaar hard gewerkt rondom de manege en er is een nieuwe allweather buitenpiste komen te liggen. In het weekend van 9 en 10 juni openen we de buitenpiste met spectaculaire springwedstrijden voor de paarden met vele bekende ruiters. Ook worden er de selectiewedstrijden verreden voor de regiokampioenschappen. Op 23 en 24 juni zijn er dressuurwedstrijden voor de paarden uit de regio. Zondag 24 juni Binnen lekker smikkelen... ...van de pannenkoeken die buiten gebakken werdet Het pannenkoekconcert van de harmonie is afgelopen zondag naar binnen verplaatst. De pannenkoekenbakkers stonden buiten onder een tent en het orkest en publiek zaten lekkei warm binnen! Wat is het dan jammer dat het weer niet mee wil werken. Maar het mocht de pret niet drukken. Het concert zelf is naar binnen verplaatst. De foyer was goed gevuld mei publiek en het publiek zat goed gevuld met vers gebakken, warme pannenkoeken. Het was erg leuk en gezellig; maar vooral ook erg lekker. De kinderen kregen allemaal nog ballonnen knutselwerkjes mee naar huis van het ballonnenvrouwtje. Volgend jaar weer! EVENEMENTEN IN DEN BOOGAARD Premiere “Dairy Tales” - de Zuivelfabriek Zaterdag 16 juni 2012 Aanvang: 19.00 uur Prijs: kind t/m 8 jr 2,50 kind 9 t/m 16 jr 5,00 volwassen 7,50 Musical De Zoete Inval- Musical 4U Oisterwijk Zondag 17 juni 14.30 uur De musical 'Alles is Liefde'! Zondag 17 juni 19.30 uur Kaartverkoop via Factorium Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling of nu reserveren 521 7220. www.theatersoisterwijkmoergestel.com Deze geboren Oisterwijkse staat al twintig jaar aan het roer van Stadspost Oisterwijk. De voor loper heette Streekpost Oisterwijk. Dit bedrijf bestond een jaar toen Marianne Mulder-De Cort het twintig jaar geleden overnam en het onder de naam Stadspost Oisterwijk verder zette. “Een uitdaging”, geeft ze als reden voor deze toenmalige stap. Het fenomeen van stadsposterijen was een jaar of vijf eerder ontstaan. Volgens Marianne Mulder-De Cort kwam deze ontwikkeling voort uit een grote staking bij de posterijen. Tegen woordig zijn streekposterijen zoals stadspost Oisterwijk gevestigde fenomenen. In de direc te omgeving van Oisterwijk bestaan soortgelij ke bedrijven in onder meer Waalwijk en Rijen. In Tilburg levert de Diamantgroep een soort gelijke postservice. Het werkgebied van Stads post Oisterwijk komt volgens Marianne Mul- der-de Cort overeen met het postcode-gebied 5015 tot en met 5096. “Van Udenhout tot Hulsel en van Goirle tot Haaren”, licht ze toe. Marianne Mulder-De Cort zegt dat ze destijds 12 Juni is de reis naar de Floriade. De bus staa om 8.20 uur klaar in Berkel-Enschot. Na he diner, 17.00 uur, word je hier weer afgezet. W< wensen iedereen een heel fijne dag. 20 Juni maakt de hobbyclub een 3D-foto, on 13.30 bij Toos. Graag 6 dezelfde foto’s mee brengen en schaartje e/o mesje met snijmat Voor meer informatie kunt u bij het bestuu terecht. Alpenfever Dat het een ervaring zal worden die lang op het netvlies blijft zitten zal mede veroorzaakt wor den door de Belgische groep Alpenfever. Elke feestganger zal versteld staan van wat deze twee broers aan professionele kwaliteitsmuziek vóórt brengen. Enerzijds komt dat doordat ze al op vijfjarige leeftijd met Tiroler muziek maken begonnen. Anderzijds beschikken ze over de meest geavanceerde techniek om optimaal geluid te realiseren. Naast Tiroler muziek, brengt het duo ook Nederlands- en Engelstalige nummers ten gehore. Zij zorgen voor de uitsmij ter van de dag, dat staat vast. Volgende week reist een afvaardiging van het organiserend comité richting Oostenrijk. Niet voor een vakantie of om vooraf de accu alvast op te laden. Er zijn contacten gelegd met lokale ondernemers in Tirol die de organisatie helpen met het inkopen van kwaliteitsproducten, die tijdens het Tirolerfeest geserveerd wor den aan de feestgangers. Je moet dan denken aan allerlei verschillende soorten worst, ham, kaas, wijn, bier, etc. De bedoeling is dat er teruggereisd wordt met een volle bus voorraad. En dat er op het juiste moment vlak voor het feest op 26 augustus aanvullende producten naar Moergestel worden gestuurd. den binnenkort ook ondernemers benaderd met de vraag entreekaarten in te kopen, zodat zij alvast verzekerd zijn van een prima plek op het feestterrein op 26 augustus. Uiteraard kunt u nu al kaarten reserveren bij Peter Swinkels 06-53354149. Ook bij De Veerkes zijn al kaar ten verkrijgbaar. Deelname U iteraard wordt het initiatief pas een succes voor de Moergestelse senioren als het publiek mas saal entreekaarten koopt. Mogelijk dat het entreebedrag van 60,- als veel klinkt, maar de echte feestganger weet wel beter. Een paar uur tjes bij de horeca doorbrengen en er moet het zelfde bedrag of meer afgerekend worden. Heel begrijpelijk, maar tijdens dit feest krijg je er voor dit bedrag entertainment, hapjes en een groots buffet voor aangeboden. De organisatie ver wacht dan ook dat vele groepen met elkaar zul len afspreken kaarten te kopen voor het goede doel en om weer eens net na de vakantie een gezellig samenzijn te regelen. Om dit prima idee extra onder de aandacht te brengen wor- Lokaal postbedrijf haakt in op Oisterwijk 800 met collectors item Marianne Mulder-De Cort presenteert de eerste postzegel van Stadspost Oisterwijk. Het initiatief is geno men in het kader van Oisterwijk 800. Stadspost Oisterwijk heeft zich door Oisterwijk 800 laten inspireren tot het uitbrengen van een Oisterwijk 800-postzegel. Op de postzegels staat het kapelletje langs de weg naar Oisterwijk als kenmerkend beeld van Moergestel. Het is voor de eerste keer in het twintig jarig bestaan van deze regionale postbezorger dat een eigen postzegel wordt uitgebracht. Hoewel de postzegel is te gebruiken op de postpakketten van de Stadspost Oisterwijk, zal de unie ke postzegel toch vooral worden gewaardeerd als een collectors item. “Er worden maar dui zend velletje gedrukt”, aldus Marianne Mulder-De Cort. heel bewust de viering van 750 stadsrechten voor Oisterwijk heeft meegemaakt. Daardoor maakte Oisterwijk 800 extra indruk op haar end at weer zette haar aan tot het uitbrengen van de Oisterwijk 800-stadspostzegel. Geheel in overeenkomst met de idealen van de 800-vie- ring staan op de zegels bekende gebouwen in Moergestel (Mariakapel), Heukelom (kunst werk saamhorigheid) en Oisterwijk (voorma lig raadhuis). Dit symboliseert de eenheid in verscheidenheid van de drie woonkernen die samen de gemeente vormen. De eerste postzegels van Stadspost Oisterwijk is ontworpen door Bas Mulder, een zoon van Marianne Mulder-De Cort. Op één vel zitten twintig zegels. Het gehele vel geeft een totaal beeld te zien van de objecten en de natuur in de gemeente Oisterwijk. Een vel kost 7,50 euro. Het collectors item is op drie manieren verkrijg baar: op het kantoor aan de Beneluxstraat 6 E tussen 09.00 uur en 16.00 uur, via het e-mail- Nee hoor, klassiek ballet is helemaal niet saai, adres info@stadspostoisterwijk.nl of telefo- I Het is hartstikke leuk, vindt mijn dochtertje van nisch: 06-50950015. j 7. Het zou alleen nog leuker zijn als ze dat in Oisterwijk of Udenhout. Daarom dit oproep je. Zou jouw/jullie dochter het misschien leuk vinden om mee te doen met klassiek ballet in Moergestel? Als we een groepje van zes meiden kunnen ver zamelen in de leeftijd van 6 t/m 8 jaar, dan kun nen ze dansen in Den Boogaard onder profes sionele begeleiding. Het gaat dan om een les per week van drie kwartier op een donderdagmid dag of een vrijdagmiddag. Heb je interesse? Geef dan even de naam en leeftijd van je doch ter, jouw naam en je telefoonnummer aan me door, dan proberen we een groepje compleet te krijgen (Saskia: 513 3080). PAGINA 3 Okvo Foto's: Judith Fonken-van Gisbergi Foto: Maudy van Laarhoven-Oerlemans Ml MMMHHMMMMMMMMMMMNMMMMMMMMMMMMMMMMBMMMMMMMMMMMMMMHMM 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 6 JUNI 2012 Moergestel zou kunnen doen. Nu kan dat niet HaaiaaBaBaMaaaaHBBBiaBIHIBaaaBBBaBaHHaBB in Moergestel, maar moet je naar bijvoorbeeld

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 3