SCOUTING DAAROM (ej^OEF! L Vermeer Installatie Schoolhandbaltoernooi 2012! Open Dag naturistenterreinen 3 juni 2012 Handbaltoernooi Roef-Taxandria Cultuur historische stadswandeling Gilde St. Joris wint verschieting om Gemeenteschild In Every Direction 0 "I Niels Koenraad won een bal omdat hij het hardste kon gooien in zijn categorie en Lotte Kools nam de beker in ontvangst omdat het team van onze jongste jeugd 2e geworden waren. Op dinsdagavond 12 juni en donderdagavond 14 juni wordt wederom het jaar lijks schoolhandbaltoernooi georganiseerd. Dit is een leuke, sportieve manier om de Moergestelse jeugd kennis te laten maken met de handbalsport. Alle basisschoolkinderen uit Moergestel kunnen meedoen aan dit toernooi. Op dinsdag zijn de wedstrijden voor de jongste jeugd (groep 3 t/m5) en op donder dag is het toernooi voor de bovenbouw (groep 5 t/m 8). Natuurlijk zijn alle supporters welkom! Dus alle papa’s, mama’s, broertjes, zus jes, opa’s, oma’s kom gezellig kijken en aanmoedigen! Tot dan! Vraag ons het Hemd van het lijf! Afgelopen zondag werd er voor de 11e keer een zeer groots opgezet handbaltoer nooi georganiseerd door Roef, en Taxandria. Het begon met regen, maar na ruim een uur werd het gelukkig droog en het werd een schitterend zonnige dag. ROEF HONK- EN SOFTBAL Donderdag 31 mei: Sb asp: 19:00u Roef. - Starlights Zaterdag 2 juni: Majors: 11:00u Roef - Nuenen Bears Hb pup 1: 10:30 en 12:30u Roef. - Cardinals Hb pup 2: 14:00u Roef - DVS Bee Ball: 11:00u Roef - Nuenen Sb 1: 14:30 en 16:30 Roef. - Centrals Sb 3: 17:00u Roef -Jeka Hb asp: 12:00u Jeka - Roef Zondag 3 juni: Hbl: 14:00u Roef - PSV Sb asp: ll:00u Roef. - Adegeest Sb 2: 10:00u Rowdies -Roef Jullie zien het er zijn erg veel thuiswedstrijden dit weekend, als het weer weer zo lekker is dan dit weekend is het zeker de moeite waard om te komen kijken. LOODGIETER- EN VERWARMINGS- WERKZAAMHEDEN - Riool - Water - Gas - Sanitair - C.V. - Zink Op zondag 3 juni 2012 is er een stadswandeling door het centrum van Oisterwijk. De start is om 10.30 uur bij het Raadhuis. De rondleiding duurt ongeveer 2 uur en voert de deelnemers over De Lind, via de Dorpsstraat en Stations straat, door de Kerkstraat naar het Kerkplein. Hannelie Volleberg, stadsgids van de Heemkun dekring de Kleine Meijerij, geeft in de oude dorpskern uitleg over monumentale panden en markante figuren uit het rijke verleden van Oisterwijk. De kosten bedragen 3.= U hoeft zich van te voren niet aan te melden. U bent van harte welkom! Jammer dat ons sportcomplex zo moeilijk be reikbaar was i.v.m. een ongeluk en verschillen de afzettingen voor de marathon en wande laars. Er werd geen alternatief geboden, dus moesten de deelnemende verenigingen flink puzzelen om op tijd aanwezig te kunnen zijn, wat enkele dan ook niet lukte. Dat was wel even stress om alles toch rond te krijgen, zodat iedereen toch zijn wedstrijden kon spelen. Gelukkig hebben ze op het veld er niks van gemerkt. Het werd een gezellige en vooral spor tieve dag. Na het geslaagde recreanten toernooi van zaterdag waar 10 teams uit alle delen van het land aan deelnamen en met z'n allen ook genoten van een BBQ, is deze zondag ook erg plezierig verlopen. Een kleine 100 teams speel den op 10 velden op het sportcomplex van Roef. Je voelt dus wel aan, dat alle leden en ook verschillende ouders ingezet werden om deze dag vlot te laten verlopen. We willen dan ook heel veel dank zeggen tegen al deze mensen, die zorgden: dat de wedstrijden gefloten werden, de teams gecoacht, de zorg voor de keuken, de bar, de ijsverkoop, de loterij, de powershot, de luchtkussens, de schmink enz. goed geregeld was. De commissie die dit al een jaar lang voor bereiden niet te vergeten. Nogmaals iedereen heel veel dank!!! Franky. uiteenlopend. Het is daarom niet eenvoudig om haar werk in een paar woorden samen te vat ten. Ellen laat zich inspireren door de wereld om haar heen, de mensen en hun verhalen. Ellen heeft haar eindbestemming nog lang niet bereikt. Gelukkig maar, want de reis is tot heden zeer boeiend geweest. Ellen nodigt u graag uit om een stukje met haar mee te reizen. Gaat u met haar mee? Het Oude Kerkje is op zaterdag open van 13 tot 17 uur, op zondag van 11 tot 17 uur. De entree is 1.50 euro (t.b.v. instandhouding van het monument), kinderen gratis. Het adres is Willibrordstraat 25,5091 CC Middelbeers. Op zaterdag 12 mei jl. vond de jaarlijks terugkerende verschieting van het “Ge meenteschild” plaats op het schietterrein van Gilde St. Catharina gelegen aan de Heuvelstraat. Deze verbroederingswedstrijd tussen de drie Moergestelse Gil den is destijds in het leven geroepen om de goede onderlinge verstandhouding te bewaren, zoniet te verbeteren. De wisseltrofee, destijds ontworpen door onze Moergestelse kunstenaar Kees Ketelaars en beschikbaar gesteld door het voormalige Ge meentebestuur van Moergestel, is gewonnen door het gilde St. Joris met 9,22 punten gemid deld, tweede werd gilde St. Catharina met 9,00 gemiddeld en gilde St. Sebastiaan en Barbara sloot de rij met 7,33 gemiddelde, na een correc- tiefactor van 1,31. Aangezien het handboogschieten (van gilde St. Sebastiaan en Barbara) een hogere moeilijk heidsgraad heeft dan het kruisboogschieten (gilde St. Joris en gilde St. Catharina) is deze correctiefactor in het leven geroepen. Deze fac tor wordt jaarlijks opnieuw berekend en is evenals vorig jaar vastgesteld op 1,31. In het totaal hebben 44 schutters aan de wed strijd deelgenomen. De punten van de negen beste schutters van de drie verschillende gilden telden mee voor de einduitslag. In het individuele klassement waren de onder staande gildebroeders de beste van hun gilde: - St. Sebastiaan en Barbara, Frans van Erp - St. Joris, Theo Moorman - St. Catharina, Gos Denissen Wij willen alle aanwezige gildenbroeders en - zusters van harte bedanken voor het welslagen van deze verbroederingsdag. Tevens willen wij alle winnaars van harte feliciteren met hun behaalde resultaat. Hoofdman Peter Wolfs van St. Catharina (rechts) overhandigt aan hoofdman Thijn van Korven van St. Joris de wisseltrofee. mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal Stokeind. Voor meer informatie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! ROEF HANDBAL De laatste wedstrijden voor de vakantie worden dit weekend gespeeld. De Gemengde-D-jeugd ons jongste team kan evt. kampioen worden. Jammer dat ze niet thuis spelen, maar ik hoop dat supporters meegaan om hen aan te moedigen.Veel succes! Programma 2 juni: GDJ 10.00 uur Aristos-Roef9.00 MCJ 10.50 uur Elshout 3-Roef.9.50 MBJ 12.50 uur Mixed-up 2-Roef11.50 Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze websitewww.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is, mogen vrijblijvend Oude Kerkje Middelbeers In het weekend van 2 en 3 juni 2012 treft u Ellen Wunderink uit Den Bosch en Annemiek van Uijtregt uit Hapert in het Oude Kerkje in Middelbeers. Beide kunstenaars tekenen en schilderen vanaf hun jonge jeugdjaren, en blijven steeds ont dekken met potloden en verf. Graag laten zij hun werken aan iedereen zien die nieuwsgie rig is geworden of het echt elke kant uit kan gaan. bent van harte welkom. Annemiek van Uijtregt (1967) is een kunstenaar wiens jeugdjaren vol waren van kleur en fan tasie. De tropische vissen en vogels bij haar thuis, de altijd aanwezige kleurpotloden, papier tjes en kartonnetjes waarop oneindig geëxpe rimenteerd en gefantaseerd werd. Haar inspi ratiebronnen zijn water, doorzichtigheid, ge wichtloosheid, diepte, licht, kleuren met voor al de witten, spiegelingen, beweging en ritmes. Vaak trekken piepkleine dingen haar aandacht. Dingen waar veel mensen aan voorbij gaan. Met schilderen probeert zij de fantasie uit haar kinderjaren terug te vinden. Haar werk gaat over vrij zijn, vrij om te fantaseren. Voelt u zich vrij om naar haar werk te komen kijken? Ellen Wunderink (1973) tekent en schildert zolang zij zich kan herinneren. Na afronding van de middelbare school, is zij gaan studeren aan de Academie voor Industriële Vormgeving (tegenwoordig: Design Academy) te Eindhoven. Voor Ellen is het leven als een reis, waarbij het landschap onderweg steeds verandert. Dit weer spiegelt zich ook in haar schilderijen en teke ningen. Haar werk is zeer afwisselend van aard en uitvoering. De onderwerpen zijn eveneens Hemd van het lijf Op 3 juni kan iedereen ons het Hemd van het lijf vragen. Dat is ook het thema van de Open Dag, om aan te geven dat bezoekers al hun vra gen kunnen stellen en zo eens te weten kunnen komen wat de naturistische mogelijkheden in Nederland zijn. Dus kom langs in Middelbeers u bent van harte welkom vanaf 11:00 tot 16:00 uur bij Zon en Leven “terrein Kuikseind”, gelegen aan de Kromvensedijk 11, 5091 SP .Middelbeers. Ons nieuwe verenigingsgebouw is inmiddels geopend. We laten u graag zien hoe fraai en functioneel het is! Op zondag 3 juni houden naturistenterreinen in heel Nederland een Open Dag, zodat geïnteresseerden kennis kunnen maken met naturisme en de vele naturis tenterreinen en -verenigingen. Op deze dag kan iedereen een kijkje komen nemen en alles vragen wat ze altijd al hebben willen weten over naturisme. Maak kennis Zo'n 2 miljoen Nederlanders recreëren (wel eens) bloot. Op vakantie in het buitenland, op het naaktstrand of gewoon in de eigen achter tuin. De Open Dag is bedoeld om nog meer mensen kennis te laten maken met naaktrecreatie. Mensen die nog geen ervaring hebben met naaktrecreatie, kunnen komen kijken hoe het naturistisch recreëren op een verenigingsterrein of naturistencamping is georganiseerd. Bloot is op deze dag heel gewoon, maar zeker niet ver plicht. MMMMNNMNMMMMI mmm - -4 e-mail: gerrit-jan.vermeer@hetnet.nl www.scoutingmoergestel.nl Pr. Beatrixstraat 24 5066 BC Moergestel Tel. (013) 513 2006 Mobiel: 06 53 67 51 67 PAGINA 7 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 30 MEI 2012

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 7