ALLROUND MAKELAARDIJ WORD JIJ VRIJWILLIGER OP LANDPARK ASSISIË? evenwichtig Feesten voor het goede doel (2) I i I Zonnige uitwisseling tussen Graaf van Urselschool en St. Pietersschool Hl I Kom kijken en laat u Dansvoorstellingen van de Zuivelfabriek in Tiliander verrassen j door deze instapklare woning! I Ws!», 4 funda Wil jij diegene zijn die onze cliënten een wereld laat beleven die nu vaak niet tot de mogelijkheden behoort? Dan ben jij onze nieuwe buddy. Ben jij een barvrouw of barman? Houd je van gezelligheid en leven in de brouwerij? Dan bij jij onze nieuwe Horecavrijwilliger. Ben jij geïnteresseerd om met camera's op pad te gaan en de wereld bij onze cliënten thuis te brengen? Dan ben jij onze nieuwe Landpark TV-vrijwilliger. 26 AUGUSTUS Een van de twee bekende muziekgroepen is de Een donker podium, doodse stilte. De zaal lijkt gehuld in neveL... Plots is alles anders... licht, geluid en mystie ke dansers nemen je mee in hun verhaal. Naar enge donkere hoekjes, waar je liever niet wil zijn, of juist naar wonderland... waar alles glimt en glittert? Underground, hier en nu of back in the old days? MysteriouZ MomentZ... een verras send dansavontuur! MysteriouZ MomentZ, dat is de titel van de nieuwste milkshake- dansvoorstelling van de Zuivelfabriek. Een flitsende afwisselde show, van streetdance tot klassiek ballet, van break- Alweer voor de elfde keer vond dit jaar de uitwisseling plaats tussen de Graaf van Urselschool en de St. Pietersschool uit Oostkamp plaats. Toch ieder keer weer dance tot spitzen en van tapdance tot hiphop! In deze show zijn zowel de allerkleinsten ver tegenwoordigd als de volwassenen, de beginners en de meer gevorderde dansers. Een mysteri euze dans-ervaring die je niet mag missen! Efteling Fris en monter verschenen op donderdagmor gen na een “flinke”nacht slapen de 92 kin deren van de beide scholen en de leerkrachten op het schoolplein. Eerst even de ervaringen uit wisselen van het avondprogramma. Daarna even de afspraken maken voor het verblijf in de Efteling en eindelijk was het dan zover om Uw voedingsadviesbureau voor begeleiding naar een evenwichtige leefstijl De bedoeling is om met het feest zo’n driedui zend euro te verdienen. Er wordt ingezet op 100 tot 150 feestgangers die voor 60,- per per soon vermaakt willen worden voor het goede doel. Op 26 augustus is er van 13.00 uur tot 19.00 uur een 6 uur durend programma met muziek, entertainment, zo veel eten en drinken als men wenst en gezelligheid met elkaar. Dit uiteraard in Oostenrijkse sfeer. Personeel staat klaar om u te bedienen en te voorzien van de nodige drankjes en hapjes. Twee verschillende muzi kale groepen zorgen voor de muzikale noot. Een bekende kok zorgt voor de Oostenrijkse hapjes en het Oostenrijkse buffet. Kortom u komt voor deze entreeprijs niets te kort en u ver maakt zich van het begin tot het einde. - doel, programma, kaarten - Vorige week hebben we uitgelegd dat een groep Moergestelnaren een Tirolerfeest wil organiseren, waarvan de opbrengst gaat naar ‘’ontspanning en vermaak voor senioren”. Voor dit doel zijn twee heuse stichtingen opgericht. De le stichting beheert de gelden en draagt de naam Stichting Oog Voor Ouderen in Moergestel. De andere stichting met andere mensen organiseert het feest en schenkt de opbrengst aan de beheersstichting. Deze stichting heet Stichting Ondersteuning Senioren. Bezetting: In de voorstelling van zaterdag 2 juni 11.00 en 13.15 uur dansen alle leerlingen die les hebben in Moergestel, en enkele groepen die les heb ben in Udenhout. De voorstellingen van 11.00 en 13.15 uur zijn identiek. Milkshake MysteriouZ MomentZ is te zien op zaterdag 2 en zondag 3 juni in Theater Tiliander te Oisterwijk. Aanvang zaterdag: 11.00,13.15, 17.00 en 19.15 uur. Aanvang zondag: 12.00, 14.15 en 19.15 uur Toegangsprijzen: kinderen t/m 8 jaar 5,00, kin deren 9-16 jaar 7,50, 16 jaar 10,00. Een tegen allen De laatste dag van de uitwisseling - de vrijdag - begon volgens een mooie traditie met het zet ten van je naam op het T-shirtje van je Belgische of Nederlandse vriend of vriendin. Daarna speelden de kinderen het spel "Eén tegen allen" waarbij de kinderen het op moesten nemen tegen de leerkrachten. Via de zogenaamde QR- codes kregen de kinderen op een I-pad digitaal de te maken opdrachten te zien. Dan met je hele groep aan het werk om de verschillende op drachten tot een goed einde te brengen. Tegen 12 uur maakte de jury bekend welke groep dat het beste gedaan had.. De leerkrachten hadden het dus ruim verloren. Na de broodmaaltijd waren de kinderen weer voldoende opgeladen om onderling de krachten te gaan meten bij het touwtrekken. Een spannende finale waarbij de groepen massaal werden aangemoedigd en al met al een mooie afsluiting was van een zeer geslaagde uitwisseling tussen de beide scholen in Moergestel. Tijd voor het afscheid waarbij menig traantje werd weggepinkt. Ook dat hoort bij een vriendschappelijke uitwisseling! met de bussen af te reizen naar Kaatsheuvel. Gelukkig geen enkele file en ook bij de entree van het sprookjesachtige pretpark ging alles vlot. Vervolgens verzamelen op de Brink en dan in groepjes op pad. De keuzes voor de diverse attracties werden snel gemaakt. Grote aandacht door het warme weer voor de Pirana waar het water bij de fontein en de watervallen voor een heerlijke verfrissing zorgde, ’s Middags op de verzamelplaats of onderweg wat eten en verder met de gein. De Vliegende Hollander en de Python zorgden voor het nodige spektakel. Een bezoek aan het doolhof zorgde ook voor de nodige verkoeling. Omstreeks vijf uur weer terug in Moergestel waar de ouders weer klaar stonden om de kinderen op te vangen. En op naar het avondprogramma in het gastgezin. Kennismakingsspel Fris uit de bus en na een eerste drankje was het meteen tijd voor het kennismakingsspel. Eigen schappen van jezelf opschrijven en het spel krantenmeppertje zorgden meteen al voor de nodig lol en kennis van elkaar. Na de maaltijd - kon lekker buiten - vertrok de stoet van de kin deren met de bekende shirtjes dwars door Moer gestel naar het sportterrein van Roef voor het sport- en spelonderdeel. Lekker zagen bij een boomstam, kaasdragen en natuurlijk het leuk ste het brandweerspel met water waar je van kon opfrissen. Hierna lekker en moe naar de gast gezinnen waar het Moergestelse programma voor iedereen weer verder ging. Voor kaarten belt u naar Peter Swinkels 06- 13762972. Ook bij De Veerkes zijn al kaarten verkrijgbaar en er komen nog meer verkoop adressen. Uiteraard is een kaartje ook een prach tig cadeau voor een van uw familieleden of vrienden. Dus reserveer 26 augustus in uw agenda. een leuke en spannende gebeurtenis voor de leerlingen de gastgezinnen. Na het fantastische bezoek in Oostkamp van 18 tot en met 20 april werden afgelopen week van woensdag tot en met vrijdag de Belgische vrien den en vriendinnen ontvangen in Moergestel! Heel wat spanning vooraf natuurlijk. Wanneer komt de bus van de St. Pietersschool aan en wie zie je als eerste bekende uit de bus stappen?! De i kinderen uit Moergestel gingen ‘s morgens hard werken aan de spandoeken en versierin- gen om iedereen te laten weten dat er weer mooi bezoek uit België op bezoek is. De sfeer in de Oostkampse bus was super. Al zingend "Waar is een feestje, hier is een feestje!” reed de bus Moergestel binnen. Vlak bij school ston den de kinderen van de Graaf van Urselschool onder een fel schijnend zonnetje te wachten op de komst van hun vrienden. Edelweisskapel uit Bergeijk. De groep heeft in 2011 haar vijftigjarig jubileum gevierd en kent vele internationale successen. U zult genieten van kwaliteit die deze groep ten gehore brengt j en het alpenhoorntrio dat deel uitmaakt van de groep mag u zeker niet missen. De groep treedt van 13.15 uur tot 16.15 uur op. Daarna is het de beurt aan Alpenfever uit België. Deze twee muzikanten brengen een wervelende show, een mix van Oostenrijkse klassiekers en meezingers en meer bekend werk uit de top 1000. PAGINA 5 DORPSHUIS: BUDDY •w 1 i Landpark Assisië is op zoek naar vrijwilligers die zich willen inzetten voor mensen met een verstandelijke beperking. Wij hebben daarbij verschillende vacatures: TV EN VIDEO: Landpark Assisië beschikt over een eigen TV-kanaal. Hier worden dagelijks tv-uitzendingen uitgezonden met oud en actueel materiaal. Landpark TV is zeer actief op het Landpark en daarbuiten en wil graag meer actuele TV gaan brengen. Daarvoor zijn we op zoek naar vrijwilligers die interesse hebben in opnamen maken, beeldmateriaal monteren, interviews afnemen en nog veel meer. Er is een eigen studio aanwezig. Horeca: Als je bereid bent om in de avonduren en of in de weekenden een aantal uren binnen onze Horeca voorzieningen werkzaamheden te verrichten dan is dit een van de mogelijkheden. Activiteiten buiten hun woning zijn alleen mogelijk als er vrijwilligers zijn die met hun meegaan. We denken hierbij aan: het wekelijkse (of vaker) wandelingetje over ons mooie Landpark, het begeleiden van cliënten tijdens een activiteit op het Landpark; bijv, kapel bezoeken, muziekactiviteit of optreden bezoeken, een clubactiviteit bezoeken, een uitstapje maken en nog veel meer. is een heus café met een biljart, tv, draaitafel en een gezellige bar. Hier worden activiteiten georganiseerd zoals: bingo, biljartavond, filmavonden, of gezellig koffie drinken binnen of op ons terras. Omdat we onze openingsavonden willen uitbreiden zijn we op zoek naar vrijwilligers die het fijn vinden taken uit te voeren zoals: bar, keuken, bediening en nog veel meer. Op het Landpark woont een groot aantal cliënten die alleen vervoerd kunnen worden in een rolstoel. Deze mensen willen graag naar buiten en zijn volledig afhankelijk van anderen om dat te kunnen. Meer informatie: Judith Fonken info@lekkerevenwichtig.nl 06 54258487 lEMEC MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 30 MEI 2012

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 5