Graag wil ik alle mensen bedanken Max van Kempen die mij, op welke manier dan ook, geholpen hebben bij wii/n fietsfeest voor Villa Pardoes! I I Nu opgeven voor de wandelavond- Feesten voor het goede doel Fietsdorp-bingo voor senioren was een succes vierdaagse Moergestel! Pannenkoeken eten met Muziekvereniging Prinses Juliana r 1 DE ZONNEBLOEM h' Theaters Oisterwijk Moergestel k Met een familiebericht in 'Moergestel-Nieuws' kunt u een geboorte, overlijden of huwelijk bekendmaken. Vervolg van voorpagina Wil je op deze manier een duit in het zakje van het goede doel doen, dan moet je wel sportief zijn aangelegd. ’Kan het ook op een andere manier?’, vroeg Peter Swinkels zich af. En jawel, feesten voor het goede doel, dat kan natuurlijk ook. De initiatiefnemers bedachten dat feesten Opgave of meer informatie via (013) 513 2268 of via e-mail: buro76@planet.nl uitstekend bij de Moergestelnaren past. Er is immers altijd wel iets te doen in het dorp en bij vrijwel elk evenement wordt er ook gefeest. Prinses Margrietstraat, Rootven naar St. Jans- plein. Wij stellen het erg op prijs als op vrijdag 1 juni de bewoners langs deze route de vlag willen uitsteken, dit om alle wandelaars via de vlag te huldigen. De Stichting Wandelavond- vierdaagse Moergestel Uw voedingsadviesbureau voor begeleiding naar een evenwichtige leefstijl Dit jaar kunnen we voor de eerste keer gebruik maken van de brug over de Reusel, daardoor zijn we minder afhankelijk van de drukke Oirschotseweg. I.v.m. de veiligheid worden de doorgaande wegen zoveel mogelijk vermeden en adviseren wij u om in het buitengebied links van de weg te lopen. Er is ook weer kans voor iets lekkers tijdens de wandelingen, maar dit lekkers is wel alleen voor betalende wande laars, de organisatie gaat er vanuit dat diegene die niet bereid zijn startgeld te betalen ook zo sportief zullen zijn geen versnaperingen aan te nemen, dit geldt zowel voor kinderen als vol wassenen. Wel is er voor iedereen water. Na het optreden van het opstap- en opleidings- orkest, tijdens de pauze, wordt het jeugdige publiek uitgenodigd voor een slagwerk works hop in Den Boogaard. Na de pauze speelt de slagwerkgroep samen met de jeugd de spette rende finale van het pannenkoekconcert. De naam zegt het al: pannenkoekconcert. Er Al jarenlang neemt de overheid onvol doende haar verantwoordelijkheid voor groepen mensen in onze samenleving in de verdrukking zitten. Daarom doen burgers het zelf. We fietsen op Alpe ’dHuez. We wandelen voor de missie en voor de kinderen in vluchtelingenkam pen. We organiseren zelfs een 10 daags evenement, Moergestels Fietsdorp, met o.a. fietsen, 80 km wandelen en het lopen van een heuse marathon en we bepalen het goede doel. Ook in 2011 werden pannenkoeken gebakken. zijn gratis pannenkoeken en ranja. Het ballon nenvrouwtje Madelief is er ook en maakt voor alle kinderen wat moois om mee naar huis te nemen. Dus: zondag 3 juni om 12.30 uur op het St. Jansplein. Omdat het dit jaar de 30e wandelavondvierdaag- se is, en we in 2011 een mooie donatie van de Moergestelse Sauwelaars hebben gekregen, wordt er iets extra’s georganiseerd, zo zal er op donderdagavond weer medewerking worden gegeven door de Naemloose Speelers, waar ook prijzen mee te verdienen zijn, en op vrijdag zijn er leuke activiteiten op het St. Jansplein, o.a. een overdekt terras met gezellige muziek, een springkussen en men kan er ook iets har telijks en bloemen kopen. Op vrijdag 1 juni worden de wandelaars weer afgehaald door Harmonie “Prinses Juliana” vanaf de scholen Hertog-Jan en Graaf van Ursel aan de Duijve- kotstraat. De route naar het St. Janplein is gewijzigd, dit om de drukte op het Rootven te vermijden. De route loopt nu door de Stori- manstraat, Krijtestraat, Prinses Beatrixstraat, De Nederlandse Wandelsportbond (daar zijn wij bij aangesloten) wil de avondvierdaagse extra stimuleren, daarom stelt zij voor elke wande laar een vergoeding ter beschikking. Daartoe moeten wij dan wel meer informatie registre ren. Daarom vragen wij bij de inschrijving, naast het adres ook de geboortedatum van elke deelnemer. Wilt u hier rekening mee houden? Ook vragen wij uw aandacht voor vrijwilligers. Het wordt steeds moeilijker voor ons om op de 4 avonden voldoende mensen te vinden die hand- en spandiensten willen verrichten. Voor dit jaar is het wel weer gelukt. Wilt u ons hel pen, het zou toch zonde zijn als er geen Avondvierdaagse meer in Moergestel georga niseerd kan worden. Wij danken alle onze sponsors, want zonder jul lie hulp is deze avondvierdaagse niet mogelijk. Wij hopen dat het weer een paar mooie wan- delavonden worden, en op vrijdag 1 juni weer veel gezelligheid op het plein. Wilt u meer informatie 513 2207 (tussen 18.00 en 19.00 uur). Tijdens de vier avonden is de organisatie te bereiken via het nr. 06-52483244 schijnlijk nog veel meer. Maar na de vakantie EVENEMENTEN IN TILIANDER Smartlappenfestival - Oisterwijks smartlap penkoor Jeremiade en anderen Maandag 28 mei 13.00 uur Entree: Gratis Milkshake MysteriouZ MomentZ - De Zuivelfabriek Zaterdag 2 en zondag 3 juni 2012 Aanvang: Zaterdag: 11.00 uur, 13.15 uur, 17.00 uur, 19.15 uur. Zondag: 12.00 uur, 14.15 uur, 19.15 uur Prijs: Kinderen t/m 8 jaar: 5,00. Kinderen 9 jaar t/m 16 jaar: 7,50. Iedereen ouder dan 16 jaar: 10,00 Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling of nu reserveren 521 7220. www.theatersoisterwijkmoergestel.com ZONNEBLOEMLOTERIJ Vrijwilligers van de Zonnebloem komen tus sen eind mei en half juni weer aan de deur om loten a 2,- euro te verkopen. De opbrengst van de loterij komt ten goede aan de aangepaste vakanties en dagactiviteiten die de Zonnebloem landelijk organiseert. Maar een belangrijk gedeelte van het geld is echter bestemd voor de activiteiten in Moergestel. Vorige week werd bekend dat Zonnebloem Moergestel de Vrijwilligersprijs 2012 heeft gekregen als blijk van waardering voor hun inzet voor de Moergestelse samenleving. Door een lot te kopen geeft ook een blijk van waardering voor het werk van de Zonnebloem en kunnen de vrijwilligers weer vele mensen een leuk uitstapje of een fijne ontmoeting bezorgen. De trekking is op 22 oktober 2012 en wordt in Moergestel Nieuws gepubliceerd. Judith Ponken 06 54258487 De Stichting Moergestel fietsdorp was vorige week maandag uitgeroepen tot 'Senio rendag'. Een van de onderdelen was een in samenwerking met de KBO georganiseer de bingo in Den Bogaard. Met ongeveer zestig deelnemers was deze Fietsdorp-bingo een succes. De deelnemers werden door de Stichting Moergestel Fietsdorp onthaald met een 'Max-gebakje'. Opgeven voor de 30e wandelavondvierdaagse in Moergestel in Den Boogaard op 23, 24 en 25 mei, tussen 18.30 en 20.00 uur. Vorig jaar was het een groot succes. Daarom wordt er ook dit jaar weer een Pannenkoekconcert gehouden. Op zondag 3 juni verzorgt het opstap- en opleidings- orkest van Muziekvereniging Prinses Juliana een mooi optreden. Ook zullen de slagwerkers van zich laten horen en het publiek mag meedoen! 26 Augustus Na afgelopen zondag wordt het een stuk rusti ger in het dorp. We hebben carnaval achter de rug, het dauwtrappen, het fietsdorp en waar- hebben mensen weer zin elkaar te ontmoeten en is een feest een prima gelegenheid. Voor de senioren organiseert een nieuw opge richte stichting een heus Tirolerfeest. Een hele dag Oostenrijks vertier met muziek, eten, en entertainment. Dit festijn is zeer geschikt voor familie en vriendengroepen die samen weer eens iets gezelligs willen doen. Volgende week vertellen we u meer over het programma, over de kosten en over het goede doel. Maar reser veert u alvast 26 augustus in uw agenda. CT-7 PAGINA 3 ■p' LEMff ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 23 MEI 2012 Nationale Vereniging Meer informatie: info@lekkerevenwichbg.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 3