SCOUTING WAAROM VAN ALPHEN Max fietst 5.000 euro bij elkaar Indonesische catering Heerlijke satés tot rijsttafels Tel. 013 211 42 50 www.Qulinair.nl Nu opgeven voor de Aphrodite ONZE SERVICE: Kopij aanleveren i.v.m. Pinksteren Oisterwijk Weekblad voor Moergestel den nog eens goed te kunnen bekijken. Gratis vervangend vervoer Gratis haal- en brengservice Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Vervolg zie pagina 3 Uw Gemeentenzeuws op www.oisterwijk.nl Gratis offerte/geschat schadebedrag, ook aan huis op uw eigen risico tot 135 euro De inlevertijden voor deze krant van woensdag 30 mei zijn aangepast i.v.m. Pinksteren. WOENSDAG 23 MEI 2012 37e JAARGANG Nr. 1663 REDACTIONEEL Alle gewone kopij voor de krant dient bij ons binnen te zijn a.s. vrijdag 25 mei 12.00 uur. Alle teksten die later worden aangeleverd kunnen we niet meer plaat sen in de krant van woensdag 30 mei. AUTOSCHADES -sinds 1880 - ADVERTENTIES Advertentie-opdrachten en materiaal (ook Zoekertjes!) mogen worden ingeleverd tot zaterdag 26 mei 12.00 uur. Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 www.vanalphenautoschades.nl grote voorbeeld van Max van Kempen, zijn wandelavond- vierdaagse Moergestel! Villa Pardoes onder de indruk van betrokkenheid Moergestel fietsprestaties leverde. Naarmate de vierda gen vorderen verschenen er steeds meer bor den langs het parcours. Deze ondersteuning heeft Max van Kempen goed gedaan. Nadat hij zondag was gefinisht is hij in een auto een keer over het parcours gereden om de bor- Opgeven voor de 30e wandel- avondvierdaagse in Moergestel in Den Boogaard op 23, 24 en 25 mei, tussen 18.30 en 20.00 uur. Marco van Kempen benadrukt dat Max van Kempen is ondersteund door een hecht team van vrijwilligers voor wie geen enkele inspan ning te veel was. De apotheose van de unieke prestatie van het negenjarig Moergestels jon getje was dat de 125 fietsers naar Scherpen-heu- vel hem hebben opgewacht om samen over de meet te fietsen. Menig volwassen coureur uit Nederland en Vlaanderen pinkte een traantje weg. Aanstaande zondag gaat het jongetje sa men met burgemeester Hans Janssen als vip- gast mee naar Arendonk. Al even enthousiast zijn hij en andere betrok kenen over de afstand die Max van Kempen tussen Hemelvaartdag en afgelopen zondag heeft gefietst. Om dat in de juiste proporties te kunnen zetten maakt vader Marco van Kem pen een vergelijking met de prestaties twee jaar geleden toen hij voor de eerste keer fiets te. Toen reed hij op een dag honderd kilome ter, nu zat hij afgelopen zaterdag op het dub bele. Volgens Marco van Kempen heeft zoon tje Max ‘enorm genoten’ van de door hemzelf geleverde prestatie. Hij had vaak een brede glimlach op het gezicht. Hij zwaaide en hij ge noot van wat er onderweg gebeurde. J Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uit komt! Bel voor een afspraak 06-13180813 SCHEPENS?^ TWEEWIELERS Direct en vriéndelijk geholpen; /WW ook zónder afspraak Max van Kempen reed tijdens 733 kilometer in vier dagen vijfduizend euro bij elkaar voor Villa Pardoes. Het negenjarig Moergestels jongetje Max van Kempen heeft 5.000 euro bij elkaar gefietst voor Villa Pardoes. De organisatie achter dit huis voor zieke kinderen en hun familie in Kaatsheuvel was volgens vader Marco van Kempen zeer onder de indruk van de betrokkenheid die Moergestel voor deze prestatie aan de dag heeft gelegd. In vier dagen tijd fietste Max van Kempen 733 kilometer en vader Marco kan nu al zeggen dat zijn sportieve zoontje ook volgend jaar weer gaat fietsen tij dens Moergestel Fietsdorp. De 5.000 euro is een volgens Marco van Kem pen ‘gegarandeerd bedrag’. Het is nog niet de eindstand, want er moeten nog donaties bin nenkomen en het is bijvoorbeeld nog niet bekend wat de Max-gebakjes van bakker Ver- kooijen hebben opgebracht. “Voor Pardoes- normen heeft de actie van Max extreem hoog gescoord. De directie van Villa Pardoes heeft ons dat laten weten”, aldus Marco van Kempen. Huidverzorg!ngsinstituut 712 Schoolstraat 5 MA MOERGESTEL J Tel. 013-513 1474 De wandelavondvierdaagse wordt dit jaar weer gelopen van dinsdag 29 mei t/m vrijdag 1 juni. Men kan zich nog opgeven op donderdag 23 mei, vrijdag 24 mei en vrijdag 25 mei elke avond tussen 18.30 en 20.00 uur en let op: enkel in Den Boogaard. Men kan ook als groep inschrijven (een groep bestaat minimaal uit 10 personen). Naast de per soonlijke medaille krijgt de groep dan een groepsmedaille. Kijkt u thuis goed voor welke medaille u dit jaar loopt. In Moergestel kan men nu voor de 30e keer meelopen. Het inschrijfgeld bedraagt 3,50 p.p. bij de start op dinsdag 29 mei bedraagt het inschrijfgeld 4,00 p.p., let U op dinsdag wel op het bord je met de verwijzing waar men nog kan inschrij ven. De start is de eerste drie avonden steeds tussen 18.00 en 19.00 uur en op vrijdag 1 juni voor de 15 km. wandelaars om 17.15 uur, voor de 10 km. wandelaars om 17.45 uur en de 5 km. wandelaars om 18.15 uur. Deze tijden zijn weer als vanouds. Wij willen extra benadrukken dat de ervaring heeft geleerd dat veel 5 km. wandelaars best de 10 km zouden kunnen lopen en van de 10 km. wandelaars best de 15 km, dit zijn veel mooi ere routes en minder druk. De organisatie heeft weer mooie routes uitgezet, dit jaar wordt weer gebruik gemaakt van het wandelroutenetwerk. Denk er aan als er staat aangegeven om naar het volgende knooppunt te lopen, dat men dan de geel-groene pijltjes moet volgen. Langs de route, het ‘rondje Guus’, verschenen steeds meer borden om Max van Kempen te ondersteunen. Een interessante gewaarwording was het meeleven langs het ‘Rondje Guus’. De reac ties van omwonenden deden terugdenken aan de eerste jaren waarin Guus Moonen, het nieuws oeraesfe Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 1 8.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur (wanneer dit niet te verhalen is bij een tegenpartij) gemeente I Wij zijn een Sthadegorant totaolherstelbedrijf en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centrool Beheer Achmeo EUROGARANTBHXtUF I Reparatie - Verkoop - Verhuur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 1