(QoEF! SCOUTING Geslaagde Komtoer 2012 Marathon Oisterwijk a.s. zondag ”De Vennen” gaat weer 100 km skeeleren Audacia, bedankt! Gouden Medaille synchroonzwemmen Marjetta van Esch iq Driemanschap bij Bridgeclub Moergestel Honkbal en softbal, jongens en meisjes van 5 t/m 8 jaar Beste mensen, O B Hierbij bedank ik nogmaals iedereen die Audacia een warm hart toedraagt, Elftalleider Audacia 1 Hans de Brouwer www.scoutingmoergestel.nl Ondanks dat het afgelopen voetbalseizoen van Audacia 1 wisselvallig is te noemen, hebben we met z'n allen de primaire doelstelling behaald. Dat is dat we, door direct lijfsbehoud, het volgende seizoen weer in de 4e klasse mogen uitkomen. Audacia 2 heeft dit jaar wederom opvallend goed gepresteerd door als promovendus op een keurige 5e plaats te eindigen. We hebben ook dit jaar weer mogen genieten van steun vanuit verschillende kanten, daarvoor wil ik via deze weg mijn dank uitspreken. Allereerst wil ik de supporters, sponsors en de leden van het bestuur bedanken voor hun steun en vertrouwen tijdens het afgelopen seizoen. Ik spreek namens iedereen als ik zeg dat wij hier erg dankbaar voor zijn en dat we hopen dat we hier volgend jaar weer op mogen rekenen. Daarnaast wil ik vooral ook alle vrijwilligers bedanken voor hun belangeloze en onmisbare inzit. Tot slot ben ik natuurlijk ook de spelers en de technische staf van de selectie van Audacia dankbaar voor het geslaagde seizoen. We hopen het volgende seizoen ons op een meer overtuigende wijze te handhaven in deze klasse, om zo uit te groeien naar een stabiele 4e klasser. Hierbij kunnen wij jullie steun en inzet natuurlijk weer erg goed gebruiken. Wedstrijden komende week: Donderdag (Hemelvaart) 17 mei: Sb 2: 11:00u Roef! - Neptunus Hb asp: 14:00 Roef. - Hellevoet Athletics Zaterdag 19 mei: Majors: 10:00u Tilburg - Roef Sb pup 1:11:00u Roef. - Cardinals Hb pup 1: 10:30 en ll:30u Roef. - PSV Hb pup 2: 14:00u Roef. - Ducks Hb asp: 14:00u Roef - Ridderkerk Rowdies Sb asp: 11:00u Roef - Braves Sb 114:00u en 16:00u Robur - Roef Sb 3: 18:30u Starlights-Roef Zondag 20 mei: Hb 1: 15:00u Parkstad-Roef! Hb 2: 11:00u Meppers Eersel - Roef Sb pup 2: 10:30u Twins - Roef. HONK- EN SOFTBAL Uitslagen: Sb 1: Roef.-DSS 8-1 en 9-5; Sb 2: Islanders-Roef. 4-7; Hb pup 1Cheeetahs-Roef. 0-12 en 9-8; Hb pup 2: Kickers-Roef! 13-0; Hb asp: Islanders-Roef 12-11; Sb asp: Starlights/ Red Sox-Roefl 4-7; Sb pup 1: Gryphons-Roefl 7-14; Hb Majors: Roef-Royals 19-12; Sb 2: Maastr.-Roefl 1-6; Hb 2: Roef-Cardinals 5-10. Natuurlijk zal Schaatsclub “De Vennen” niet ontbreken bij Moergestel Fietsdorp 2012. Op zondag 20 mei, de slotdag van dit grote bewee- gevenement, zullen zes leden gaan proberen om honderd kilometer te skeeleren. Het is geen vanzelfsprekendheid dat deze poging ook gaat lukken. Door de weerstand van het wegdek en het gewicht van de skeelers is skeeleren name lijk veel zwaarder dan schaatsen. Daarbij krij gen de skeeleraars bovendien te maken met de klinkers in de bebouwde kom van Moergestel. Bijna is het dan zover, a.s. zondag 20 mei 2012 wordt om 10:00 uur het startschot door de burgermeester van Oisterwijk gegeven voor de marathon, de halve mara thon en de estafette marathon in de Dorpsstraat in Oisterwijk. Een groep van bijna 1000 lopers gaat dan op weg om ieder individueel zijn prestatie neer te zetten. De organisatie van deze marathon heeft er alles aan gedaan om van dit evenement een schitte rend loop evenement te maken. Het parcours van de marathon gaat via de Dorpsstraat, Kerkstraat, Stroomdalpad naar het buitengebied waar we grotendeels via fiets paden langs Mie Pieters en de Moergestelseweg richting Moergestel gaan. We gaan dwars door het centrum van Moergestel waar op het plein het wisselpunt is voor de estafettelopers. Als we dan Moergestel verlaten via ‘t Stokske komen we via Venkraai uit bij de Zandstraat om zo weer Oisterwijk binnen te lopen via de Oir- schotsebaan en de Gemullehoekenweg. Via De Lind is dan de finish aan de Dorpstraat. Voor de lopers is dit een ideaal parcours om een mooie tijd neer te zetten en te genieten van de mooie omgeving. Verzorging Voor de verzorging van de lopers zijn 10 ver- zorgingsposten ingericht met sponsen, sport drank, water en fruit bij de finish. Daarnaast is de EHBO en het Rode Kruis aanwezig om in geval van nood de lopers bij te staan. Om er voor te zorgen dat de loper onbezorgd zijn parcours kan lopen maken we gebruik van de vele vrijwilligers, parcoursbegeleiders en politie. Er zijn dus ideale omstandigheden gecreëerd om er iets moois van te maken. Trimlopen Voor de lopers die geen grote afstanden lopen, Onder begeleiding van fietsers en een volgau to zullen Marco van Duijnhoven, Menno Haans, Jan Ketelaars, John Schepens, Harry Sonnen- schein en Gerrit-Jan Vermeer op zondag 20 mei om 8.00 uur op het St. Jansplein van start gaan voor hun uitdaging. Met een snelheid van twintig kilometer per uur, zullen vier ronden van vijfentwintig kilometer worden gereden. De finish wordt rond 15.00 uur verwacht. Tussen door zijn er rond 9.15,10.55 en 12.35 uur door komsten door de bebouwde kom van Moerges- hebben we in Oisterwijk een rondje van 2,5 km, waar 2.5,5,7.5 of 10 km afgelegd kan wor den. Hiervoor wordt het startschot gegeven om 11:00 uur ook met de start en finish in de Dorpsstraat in Oisterwijk. Jeugdloop Tevens organiseren we een jeugdloop dat om 09:00 uur zal starten. Het parcours van de jeugdloop bestaat uit een ronde van 500 meter en een ronde van 800 meter. De afstanden zijn als individuele wedstrijd aangeboden aan de basisscholen. Muzikale omlijsting Voor de muzikale omlijsting zijn er muziekge zelschappen die de lopers en de toeschouwers komen vermaken. Ze staan verspreid over de het parcours van 21,1 km. Efkus Weg, Percussie Samoeba, Percussie Hardslag, De Wettertetters, De Spoorbend, Blaoskapel de Plekkers, Blaos- kapel DB, De Böllekes, De Eigenheimers. En dan zijn er nog 2 speciale entertainers aan het parcours, DJ Leroy en de muziekbuggy van Arno. De marathon wordt dus ook een echt muzikaal feest. Nainschrijving Nainschrijving is nog mogelijk voor alle afstan den behalve de estafette marathon en wel op zaterdag 19 mei van 11:00 -13:00 uur en op zon dag 20 vanaf0800 uur tot een half uur voor aan vang van de wedstrijd. Plaats van inschrijving is Sportcentrum De Leije te Oisterwijk. Het volledige programma op zondag 20 mei ziet er als volgt uit: 08:00 uur Start na-inschrijving en ophalen startnummers 09:00 uur Start jeugdloop diverse afstanden 09:30 uur Warming up door Sportarena Oister wijk 10:00 uur Start marathon, halve marathon en estafette marathon 10:30 uur Warming up door Sportarena Oister wijk 11:00 uur Start trimlopen 2,5 - 5 - 7,5 en 10 km 11:05 uur Prijsuitreiking jeugdloop 13:15 uur Prijsuitreiking halve marathon 15:00 uur Prijsuitreiking marathon en estafet te marathon 16:00 uur Sluiting parcours Voor meer info ga naar onze website www.mara- thonhetgenietenoisterwijk.nl tel. Tijdens deze doorkomsten zullen de skee leraars de aanmoedigingen van het publiek goed kunnen gebruiken. Bij iedere doorkomst door Moergestel zal er een pauze op het St. Jansplein worden gehouden. Tijdens de laatste ronde is er bovendien een extra pauze in de buurt van Haghorst gepland. Bij de pauzeplaats kan informatie worden ver kregen over Schaatsclub “De Vennen” in het algemeen en in het bijzonder over de schaats lessen en trainingen die in de wintermaanden worden gegeven op de Ireen Wüst Ijsbaan in Tilburg. Bij de foto: Vijf van de zes leden Vennenleden die 100 km gaan skeeleren, v.l.n.r. Harry Sonnen- schein, John Schepens, Jan Ketelaars, Gerrit- Jan Vermeer en Menno Haans. De vereniging telt momenteel 72 leden. De clubcompetitie start op de eerste donderdag in september en loopt tot eind april. Vanaf 1 sept 2012 bestaat de mogelijkheid om je aan te mel den als lid en dan te gaan spelen als trio i.p.v. als paar. Veel beginnende bridgers, soms nog in het arbeidsproces actief, vinden het bezwaar lijk om van 1 september t/m eind april alle donderdag avonden bezet te zijnEen trio geeft de mogelijkheid om in onderling overleg te bepalen welke 2 leden op een speelavond aan wezig zijn. Informatie bij: Theo Colsen 513 3847 of Ine Zeegers 513 1793. Pupillen 2 jongens van 9 t/m 12 jaar. Pupillen 1 jongens van 10 t/m 12 jaar. Aspiranten jongens van 13 t/m 15 jaar. Pupillen 1 jongens van 10 t/m 12 jaar. BeeBall Majors jongens van 8 t/m 9 jaar Ter voorbereiding op de NK Free Rou tine Combination werd op zaterdag 12 mei 2012 de Interkring Free Routine Combination gehouden in Horst aan de Maas. Free Routine Combination is een wedstrijd waarbij een groep van 10 zwemsters van een ver eniging alle vormen van uitvoeringen in een nummer zwemmen. In de uitvoering zit dus een stukje solo, duet en groep en dit allemaal afgewisseld. Deze uitvoering duurt dan ook langer in tegen stelling tot andere uitvoeringswedstrijden. Mar jetta (op de foto midden boven) zwom hier samen met haar groep van De Dokkelaers uit Hilvarenbeek een uitstekende uitvoering. De Dokkelaers behaalde met een groot ver schil de le plaats, dus een gouden medaille. Op 10 juni 2012 doet deze groep mee met de NK Free Routine Combination in het Pieter van den Hoogenbandzwemstadion in Eindhoven. Hopelijk kunnen ze dan nogmaals op het ere podium staan. Met zo’n 200 renners en rennertjes kan de organisatie van de Komtoer terugzien op een geslaagd wielerfestijn. Onder heel fraaie weersomstandigheden wer den de wedstrijden verreden op een ver nieuwd parcours met start en finish op het sfeervolle St. Jansplein. De beide Moergestelse deelnemers, Ruud en Luuk van Gestel, konden helaas de hoog ge spannen verwachtingen niet waar maken. Ruud was nog pas herstellende van een zware verkoud heid en Luuk is nog zoekende naar de juiste vorm. Maar het talent is er, we zullen nog zeker de komende wedstrijden van hun horen. Ruud werd zevende in de categorie 8-jarigen; Luuk pakte de zestiende plaats bij de 12-jari gen. De verenigingsprijs werd dit jaar gewonnen door TWC Pijnenburg. De door de gemeente Oisterwijk beschikbare wisselbeker werd uit gereikt door sportwethouder Joost Wagemakers. De enige sport waar slaan en stelen mag. Hoe? Dat leer je tijdens de trainingen...! Komende week zijn er open trainingen waar je geheel vrijblijvend kunt meedoen. VOOR DE ALLERKLEINSTEN: Dinsdag 22 mei: 18.15 - 19.15 uur HONKBAL: Maandag 21 mei: 17.45 -19.15 uur. Dinsdag 22 mei: 18.00 - 19.00 uur Dinsdag 22 mei: 19.00 - 20.00 uur Donderdag 24 mei: 17.45 - 19.00.... Donderdag 24 mei: 18.45 - 20.00.... SOFTBAL: Dinsdag 22 mei: 18.00 - 19.30 uurPupillen 1 meisjes van 10 t/m 11 jaar. Donderdag 24 mei: 18.00 - 19.30 uur Aspiranten Meisjes van 12 t/m 15 jaar Donderdag 24 mei: 17.30 - 18.45 uurPupillen 2 meisjes van 8 t/m 9 jaar Meestal trainen de kinderen lx per week. De meeste teams hebben lx in de week een competi tie wedstrijd. Zo spelen ze tegen allerlei andere clubs uit de regio! We hopen je binnenkort te zien op het sportcomplex van Roef! aan het Stokeind. Wil je graag meer weten, bel dan met Jessica Jansen, tel. 513 2643. Vooraf inschrijven is niet noodzakelijk. MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 16 MEI 2012 PAGINA 7 wmmmmmmmmmmnhmmhwmhmmmmmmmmmmmmmmmmhm WA

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 7