OkVO L Wij doen onze Eerste H. Communie Judith Fonken start met voedingsadviesbureau ■.Ir. 1 i Moederdag Kees Ketelaars in de Kunstkwekerij Zondag 3 juni 8e Moergestelse Vlooienmarkt Huisgasten met klokkenluider pastoor Harm Schilder han9P°tte° Theaters Oisterwijk Moergestel vieringen bij te wonen. ’Lekker Evenwichtig’ Op Moederdag hier aan deelnemen, opgeven is niet meer moge lijk. Zondag 13 mei om 10.00 uur doen kinderen van de Mozaïk uit Oisterwijk hun Eerste Heilige Communie: Jeroen van den Bosch, Maaike de Bresser, Onno van Dal, Ties van Grinsven, Myrthe de Kruijf en Luca Smetsers. kerij ontstaan. De Hovenier nodigt ieder jaar een aantal kunstenaars uit om in harmonie met De Kunstkwekerij, A.C. De Graafweg 21 A Wognum, www.dekunstkwekerij.nl www.kees- ketelaars.nl KVO NIEUWS Op dinsdag 22 mei is de meibedevaart van de de ambtsketen van de burgemeester. Van de ere penning en onderscheidingstekens en de vrijwilligerprijs. Onlangs vervaardigde hij in opdracht van de gemeente de Bodebus voor de gemeentebode. Verder staan er diverse kunst werken van hem in de openbare ruimte zowel in Oisterwijk als in Moergestel. Kees is tevens mede- initiatiefnemer en organisator van de Oisterwijkse kunst- en atelierroute. In het Noord-Hollandse Wognum is het hove niersbedrijf John Koomen Tuinen gevestigd. Onlangs uitgeroepen tot het duurzaamste hove niersbedrijf van Nederland. In de kwekerij van Zondag 20 mei doen de volgende kinderen uit Moergestel hun Eerste Heilige Communie: Om 9.30 uur: Rick van Aarle, Wouter Adams, Luc Backs, Alain Bowmer, Thijs Broeders, Lynn Denissen, Isa Dijkmans, Tijn Fonken, Guus van Hoof, Jorn van lersel, Jente van Laar- het bedrijf is het initiatief voor de KunstKwe- KVO in De Moer. U kunt op eigen gelegenheid de omgeving een expositie in te richten. Het thema is ‘oog voor elkaar’. De collecte is Kees Ketelaars is in Oisterwi’k oa’bekend van voor het weeshuis St. Josephhuis in India. Aanvang van de eucharistie voor deze meivie- Zondag 3 juni organiseert C.V. de Dorst- vlegels voor de achtste maal weer een vlooienmarkt op het St. Jansplein. Een markt die in het centrum van ons dorp inmiddels al niet meer weg te denken is. Het belooft weer zoals u van ons al die jaren gewend bent weer een gezellige ouderwetse vlooienmarkt te worden, met alleen tweede hands goederen. Dus als je op zoek bent naar die oude radio, stripboek, een oud schilderij enz. is dit een kans om je slag te slaan. Gewoon gezellig rondsnuffelen op de markt kan natuur lijk ook. De markt is geopend van 09.00 tot 16.00 uur en de entree is 1,00. Kraamhuur op onze markt bedraagt slechts 17,50. Voor verdere inlichtingen of een kraam huren kunt u contact opnemen met T. Moor man, tel.: 06-20802389 E-mail: vlooienmarktmoergestel@hotmail.com KWEKERIJ VAN DE VEN TUIN- EN PERKPLANTEN ding Voedingsconsulente. Haar droom; een eigen bureau is nu dan uit gekomen. Lekker Evenwichtig is voor iedereen die advies wil over gezonde voeding en leefstijl. Voor ieder- j een die wil afvallen of juist wil aankomen. Voor iedereen die op zoek is naar evenwicht. Lekker Evenwichtig, de naam zelf zegt het al. Je leefstijl moet lekker in evenwicht zijn! Voor meer informatie of het maken van een afspraak: Judith Fonken info@lekkerevenwichtig.nl of06 - 54 25 84 87 Huis voor Zingeving: Woensdag 16 mei a.s. wordt ‘klokkenluider’ pastoor Harm Schilder bij het Huis voor Zinge ving, aan de hand van door hemzelf gekozen film-/videofragmenten, boeken en muziek, live geïnterviewd door Martin Volder, journalist, televisiemaker en radiopresentator bij Omroep Brabant. Harm Schilder is pastoor van de Hei lige Margarita Mariakerk in Tilburg. Iedere ochtend om kwart over zeven luidt hij de klok ken om de mensen op te roepen naar de eucha ristieviering te komen. Sommige omwonen den storen zich aan het klokgelui in de vroege ochtend en vechten al jaren lang een juridisch strijd om het luiden van de klokken te stoppen. Maar Harm Schilder gaat door... Pastoor Harm Schilder stopt zijn mening niet onder stoelen of banken. Zo heeft hij zijn eigen weblog, is hij van mening dat een katholiek priester nooit de uitvaart kan doen van iemand die publiekelijk voor euthanasie koos en liet hij tijdens de laatste verkiezingen publiekelijk weten op de PW gestemd te hebben. Deze avond gaan we op zoek naar de mens Harm Schilder achter zijn functie als pastoor en zijn reputatie als ‘klokkenluider’. Want wie is nu eigenlijk Harm Schilder? Aanvang: 20:00 uur. Entree: 10 euro p.p. (incl. koffie/thee). In schrijven is niet nodig. U vindt het Huis voor Zingeving aan de Kloosterdreef 4 en op www. huisvoorzingeving.nl Zondag 13 en 20 mei doen 50 kinderen hun Eerste Heilige Communie in de kerk St. Jans Onthoofding te Moergestel. Maanden van voorbereiding zijn er aan voorafgegaan met het project “Gods Grootste Geschenk” om te komen tot deze twee speciale dagen. Tijdens de Eucharistievieringen zal het thema “Kom aan Boord” centraal staan. Ouders, broers, zusjes, opa’s en oma’s, ooms en tantes, overige familieleden, vrienden, paro chianen, iedereen is van harte welkom om deze hoven, Luca van Laarhoven, Willemijn Pau- wels, Imke Rijnen, Mieke Roozen, Anne-Mae Versleden, Niels Vetsteden, Sanne van Vugt, Sara Wessels en Benthe Wolfs. Om 11.30 uur: Wout van den Aker, Tim van Dam, Gijs Derksen, Dot van Dijck, Martijn van Elderen, Jaimy van Esch, Syb van Gisbergen, Eline Hoeven, Kika Op ’t Hoog, Max Janssen, Maud Joosten, Floor de Laat, Elle van der Loo, Samé van Mensvoort, Ymke Meuwissen, Sarah Nouwen, Dirkje van Nunen, Sam van Ras, Sebastiaan van Riel, Jasmijn van Tilburg, Joes Veeke, Lieke van de Wouw, Tom van de Wouw en Gijs van Zon. zijn wij gesloten! Van oorsprong is Judith communicatiedeskun dige. Na jarenlang in het communicatievak gezeten te hebben vindt ze dat het nu tijd is voor iets heel anders. “Als ik mensen kan helpen ben ik gelukkig”, zegt Judith. “Mensen hel pen hun leefpatroon weer in evenwicht te krij gen is nu mijn missie”, vertelt ze. “En gezond eten betekent zeer zeker niet honger lijden of dingen eten die je niet lust. Mijn advies stem ik daarom ook heel persoonlijk en gericht af op de cliënt. Pas dan boeken we samen succes” In januari is Judith geslaagd voor haar oplei- EVENEMENTEN IN TILIANDER Ladies Night De vrijheid van de slechte smaak - Vrouw Hol land (Gabriëlle Glasbeek, Marieke Klooster, Karin Noeken Reinout Douma) Donderdag 17 mei 20.30 uur Prijs: 17,00 (incl. koffie/thee) Arthur - Muziek Theater Nessarose Zaterdag 19 en zondag 20 mei 2012 Aanvang zaterdag: 20.15 uur Aanvang zondag: 14.30 uur Prijs: le rang 17,50,2e rang 15,00,3e rang 12,50 Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling of nu reserveren 521 7220. www.theatersoisterwijkmoergestel.com “Gezond eten en meer bewegen. We weten het eigenlijk allemaal. Toch blijkt het in praktijk erg moeilijk om je leefstijl aan te passen. Ik weet er uit eigen ervaring alles van. Echter met de juiste deskundige begeleiding kan je dit wel waarmaken”, zegt Judith Fonken eigenaresse van voedingsadviesbureau Lekker Evenwichtig. - voor het weeshuis St. Josephhuis in India. ring is 11.00 uur in de H. Joachimkerk in De Moer. U bent van harte welkom. t i 2*4 i ■*u. - -«y.' PAGINA 3 i iiiciaucuiiji van uc iwvlaui) van ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 9 MEI 2012 Heusdensebaan 93a Oisterwijk T 06- 511 09 744 www.kwekerijvandeven.nl Open: Ma.-Do. 09.00-18.00u Vrij. 09.00-20.00u Za. 09.00-17.00u Ik

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 3