SCOUTING WAAROM Joo Hermus, Frans Kuijpers en Will Pellis koninklijk onderscheiden Wil en Corry van de Kamp- Venmans 50 jaar getrouwd I Indonesische catering Heerlijke satés tot rijsttafels Tel. 013 211 42 50 www.Qulinair.nl Zondag 6 mei: Jaarmarkt Aphrodite Oisterwijk BRILLEN LENZEN Weekblad voor Moergestel Drie lintjes in Moergestel Frans Kuijpers. Will Pellis. Goud blinkt in de Kerkstraat Foto's: Natasja Fotografie Uw Gemeen te nieuws op www.oisterwijk.nl Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen De Lind 35a - Oisterwijk 013-528 4899 WOENSDAG 2 MEI 2012 37e JAARGANG Nr. 1660 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 FRANS KUIJPERS (De Dagmaet 2) Frans (F.HJ. Kuijpers, 71) is o.a. vanaf 2005 Secretaris van de Vrienden van de St. Jan in Moergestel; vanaf2002 Secretaris van de Stich ting WieKentKunst; vanaf 2001 Lid en later secretaris van de werkgroep MOV; vanaf 1999 is Frans secretaris van het Nationaal Veeteelt- CV de Dors(Tjvlegels Organisatie Moergestelse Jaarmarkt ijl p JOO HERMUS-VAN DIJK (Pastoor van den Boogaardstraat 24) joo (J.W.T. Hertnus-van Dijk, 79) is al ruim 30 jaar actief op allerlei terreinen. Zo was zij Lid van de sectorale cliëntenraad Intensieve Zorg Sliedrecht en Zorgverlener ASVZ; vanaf2000 is ze coördinator PGB (belangenvereniging voor mensen met een persoonsgebonden bud get) en ZIN; vanaf 1980 al maakt zij deel uit van de emancipatieraad en is ze lid van de zie- kenbezoekgroep, klankbord werkgroep wet werk en bijstand en Wet investering jongeren, St. Sociaal beheer, adviseur, lid lokale Cliënten raad Biezenmortel, zorgverlener Prisma, vrij- williger/adviseur kantoor van der Aa Bewind en pastorale werkgroep. Voor al deze verdien sten werd Joo benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. WILL PELLIS (De Hoefkens 13) Will (W.J.C.M. Pellis, 64) werd geëerd vanwe ge de volgende activiteiten. Vanaf 2004 tot heden was hij eerst een jaar lid van het paro chiebestuur, vanaf 2005 tot heden is hij vice- voorzitter; vanaf 1981 tot heden is hij lid van het Moergestels Gregoriaans Koor, vanaf 1997 is hij daar ‘Primus Inter Paris’ (voorzitter zon der dat formeel deze titel bestaat; van 1974 tot 2002 was Will bij de Vrijwillige Brandweer Moergestel en heeft hij zich opgewerkt van brandweerman 2e klasse tot waarnemend com mandant in de rang van brandmeester. Op 1 december 1993 kreeg hij zijn benoeming tot waarnemend commandant. Op 1 september 2002 kreeg hij eervol ontslag vanwege de bereik te leeftijd van 55 jaar. Van 1973 tot 1988, en wie kent hem in die hoedanigheid niet, speelde museum in Beers; in 1994 is hij mede-oprich- ter en vanaf dat moment ook secretaris van de Zuid-Nederlandse Rundveefokdag; in 1992 al was hij mede-oprichter MRIJ vereniging Zuid- Nederland; vanaf 1988-heden mede-oprich- - ter/secretaris/Adviseur van Verbeterd Roodbont Stamboek en van 1985 tot 1992 was hij lid van de Raad van Toezicht van de Coöperatieve Rabobank Moergestel. Frans werd benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Joo Hermus-van Dijk. Tijdens de vrijdag 27 april jl. gehouden ‘Algemene Gelegenheid 2012’ werden aan drie Moergestelnaren Koninklijke onderscheidingen uitgereikt. Dat gebeurde in Oisterwijk door burgemeester Hans Janssen. De hoogste onderscheiding was voor Frans Kuijpers. Hij werd benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Joo Hermus-van Dijk en Will Pellis werden opgenomen als Lid in de Orde van Oran je-Nassau. Aan de Kerkstraat nummer 8b, boven slagerij Ketelaars, wonen sinds 2004 Wil en Corry van de Kamp. Oorspronkelijk afkomstig van Berkel(-Enschot) en Tilburg wonen ze al acht jaar naar voile tevredenheid in het midden van ons dorp. Vanuit hun appartement hebben ze een prachtige uitkijk over het plein en de Raadhuis straat. Ondertussen daarvan genietend tekenden we hun verhaal op... Lees hun verhaal op pagina 3 Zondag 6 mei a.s. is het weer zover, voor de 35e keer wordt in het centrum van Moergestel de jaarmarkt gehouden. Nog altijd een van de eerste jaarmarkten van het seizoen en ook een van de druk ste. U kunt snuffelen op meer dan 200 kramen met een gevarieerd aanbod en ook de standwerkers zullen weer van de partij zijn. Tijdens uw bezoek aan de Jaarmarkt is het bovendien goed vertoeven op een van de gezel lige terrassen, dikwijls onder de tonen van één van de vele dweilorkesten die Moergestel aan doen tijdens hun jaarlijkse mei uitstapje. Zoals altijd wordt de markt ook deze 35e keer door C. V. de Dors(T)vlegels georganiseerd. Zij zorgen voor de op- en afbouw, het toezicht bij het parkeren, zijn op die dag het aanspreekpunt voor de marktkooplieden en ruimen na afloop de vele troep weer op die door de bezoekers is achtergelaten. Je kunt dan na afloop ook bijna niet zien dat er een jaarmarkt is geweest in het centrum van Moergestel. De markt begint om 10:00 uur en eindigt om 17:00 uur. Natuurlijk is ook dit jaar de entree weer gratis. hij de rol van Zwarte Piet tijdens het jaarlijk se Sinterklaasfeest. Will kreeg de versierselen opgespeld die horen bij zijn benoeming tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. ’MoergesteLNieuws’ wenst hen van harte proficiat! nieuws Reparatie - Verkoop - Verhuur 1 es oe PAN IS Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Ai ic>. uio-jia int h I L

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 1