OEF! Audacia F3: de eerste kampioenen! SCOUTING DAAROM 1 el Audacia- nieuws Cultuurhistorische fietstocht Inschrijven voor ‘’Vriendentoernooi’ van Audacia Geniet van de zon en bescherm uw ogen Zondagmiddagconcert in Zonnewende 33ste keer verschieting ”Rad van Sinte Catrien” bij Gilde St. Catharina Model- en PortretGroep West Brabant exposeert in Galerie de Verdieping 27, 28 en 29 april 2012 HL v Beste Vriend van Audacia www.scoutingmoergestel.nl Programma zondag 29 april 2012 Viola 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Sarto 3 Audacia 3 - VOAB 8 Audacia 4 - Jong Brabant 5 Audacia 5 vrij EDN’56 4 - Audacia 6 Audacia 7 - Brabantia 6 14.30 12.00 10.30 10.00 10.00 10.00 drecht - Roef! 7-2 Sb pup 2 Roef! - Cardinals 12-19 Majors Roef! - Ducks 22-22 Hb 2 All in - Roef! 0-30 Sb 3 Tilburg - Roef! 9-3 Sb asp Roef. - Ado Lakers 3-3. De eerste thuiswedstrijd van Softbal dames 1 werd geopend door een First pitch van onze oud speelster Rieky Rijnen. Rieky is een pitcher van de eerste jaren in het bestaan van Roef Zij was in haar tijd een pitcher die toen ook op hoog nivo heeft gespeeld. Rieky is 30 jaar geleden gestopt met softballen. Wedstrijden komende week: Donderdag 26 april: Hb asp 19:30u Twins - Roef. Zaterdag 28 april: Sb 1: 15:00u en 16:45u Amsterdam Pirates - Roef Hb pup 110:00 en 11:00u Cardinals - Roef. BeeBall Rookies: 10:00u Bullfighters - Roef Bee Ball Majors: 11:00u drie kamp thuis tegen Cardinals en Nuenen Hb 2: 18:00u Roef - Nuenen Sb 3: 17:00u Bullfighters - Roef Zondag 29 april: Sb 2: 11:00u Roef - Saints Sb 1: 14:30u Roef. - Zuidvogels Hb 1: 14:00u Roef - Indians Op dinsdag 1 mei is er om 13.00 uur een cul tuurhistorische fietstocht door het schitteren de buitengebied van Oisterwijk, Haaren en Moergestel. Naast een mooie fietstocht van ongeveer 25 km wordt door Theo Wiegeraad, stadsgids van de Heemkundekring, uitleg gege ven over tal van monumenten met anekdotes over bijzondere mensen die hier in vroegere tij den verbleven. De tocht duurt 4 uur. Kosten 5,- p.p. Start aan de Vennenlaan 5 te Oisterwijk. ROEF!-Handbal Programma zaterdag 28 april: GDJ 10.30 uur Roef-Avanti10.00 MCJ 11.30 uur Roef-Wh.demons 11.00 MBJ 10.30 uur Roef-HVM 310.00 Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is, mogen vrijblijvend mee komen trainen.op donderdagavond in de sporthal Stokeind. Voor meer informatie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! HONK-, SOFT-, EN BEEBALL Uitslagen: Hb asp Zwijdrecht - Roef 9-13 Hb pup 1 Roef - Gryphons 4-3 en 8-7 Hb pup 2 Roef - Starlights 2-3 en9-2 Sb 1 14:30 Roef. - Zuidvogels 12-13 2e wedstrijd afg. Sb 2 Zwijn- Met de eerste warme zonnestralen is het seizoen weer aangebroken van heerlijk en vooral veel buiten zijn. Op het terras, in de tuin of op vakantie; we genieten graag zorgeloos van de zon. Juist dan is een optimale bescherming met een goede zonnebril op uw sterkte tegen de schadelijke UV-straling zeer belangrijk. Deze bescherming van uw ogen combineren wij natuurlijk met per fect scherp zicht en keuze uit een uitgebreide collectie monturen, geschikt voor uw zonnebril op uw sterkte. Tenslotte is deze zonnebril ook uw ultieme modeaccessoire voor de zomer. Een extra voordeel van een goede zonnebril op sterkte is de mogelijkheid om deze brillengla zen aan de achterzijde te laten ontspiegelen. Hiermee heeft u zelfs geen Jast van hinderlij ke schitteringen als u de zon in de rug heeft. Natuurlijk kunt u ook kiezen voor de nieuw ste ontwikkeling met de hoogwaardige Xperio polariserende brillenglazen. Deze nemen de meest hinderlijke reflecties bij het autorijden of van het water weg. Bovendien heeft u met Xperio polariserende brillenglazen extra con trastrijk en helder zicht. Zo heeft u veel keuze om als brildrager uw ogen optimaal te beschermen en op een elegan te, trendy of sportieve wijze te genieten van de zomerzon! Kom eens kijken en laat u vakkundig voor lichten bij Ron Zwart Optiek, Kerkstraat 23, Oisterwijk. U kunt er elke dag terecht, behal ve op maandag. uit Gemonde. Tweede werd Henry van Berkel (gilde Sint Joris Diessen) en de gedeelde derde plaats werd bezet door onze eigen gildenbroe der Sjefvan Roessel en Hans van Berkel (gilde Sint Joris Diessen). De 2de zondag trokken er 10 handboogschut ters ten strijde. Dit jaar namen 2 gilden deel aan de wedstrijd. Het gilde Sint Sebastiaan en Barbara uit ons eigen dorp en het gilde Sint Sebastiaan uit Diessen. Winnaar werd Wim de Laat van gilde Sint Sebastiaan uit Diessen met 19 punten. Ons gilde kijkt terug op een zeer geslaagde en broederlijke verschieting van het “Zilveren Rad van Sinte Catrien”. Zij wil alle winnaars van harte feliciteren met hun behaalde prijzen en iedereen bedanken voor het welslagen van deze twee schietdagen. Zondag 6 mei a.s. om 14.15 uur zal er 's mid dags in Zonnewende weer een huisconcert wor den gegeven. Er zal worden opgetreden door Peter Vigh, piano en Tobias Borsboom, saxo foon. Zij spelen samen of solo, werken van D. Milhaud; F. Poulenc; F. Chopin; E. Denisow; E. Schulhoff; E Bonneau; R. Schumann en J. Matitia. Met de Zonnewende concerten wil de stichting SOKA een podium bieden aan jonge getalen teerde musici uit binnen- en buitenland, die hun sporen reeds hebben verdiend bij (internatio nale muziekconcoursen. De in authentieke stijl ingerichte muziekzaal van het fraai gelegen landhuis is bij uitstek geschikt voor uitvoeringen van kamermuziek. Kaarten zijn te bestellen bij het Secretariaat van Stichting SOKA te Amsterdam: 020-679 36 50 of: e-mail: muziek@soka.nl Prijs: 12,50,- p.p. (Kinderen t/m 16 jaar gra tis) Informatie: Stichting Soka; bezoek onze web site: www.soka.nl Aan het begin van voetbaljaargang 2012/ 2013 organiseert Audacia wederom het “Vriendentoernooi” op het sportpark van Audacia aan de Molenstraat in Moer gestel. Dit is een toernooi voor senioren heren en damesteams. Wij nodigen u dan ook allen van harte uit om op zaterdag 18 augustus 2012 deel te nemen aan het gezelligste toernooi van Brabant en ont moeten u dan ook graag op het Sportpark van Audacia. Op zaterdag 18 augustus staat dus het “Vrien- dentoemooi” op het programma en zullen vanaf 13.00 uur teams samengesteld door bedrijven, bevriende verenigingen, families etc. strijden om de felbegeerde wisseltrofee in een onderling toernooi (dit jaar overigens wederom 11 tegen 11). De traditionele barbe cue mag natuurlijk niet ontbreken en na het toernooi zal er ook een spetterende feest avond losbarsten met vele verrassende artie sten. Dit omdat dat samen garant staat voor een gezellige sfeer rondom dit toernooi. Teams die al eerder hebben deelgenomen aan het “vriendentoernooi” weten dat de organisa tie er jaarlijks naar streeft om een gezellige sfeer te creëren op de toernooidag zelf. Voor dit toernooi zijn we dus ook op zoek naar teams die op een gezellige wijze hun verbon denheid met Audacia willen tonen. Dus trom mel je eigen elftal, vrienden, collega’s, familie op en geef je op bij vriendentoernooi@au dacia.nl. Ook damesteams zijn van harte welkom! (Deel name aan dit toernooi is toegestaan vanaf 16 jaar). Opgeven kan tot uiterlijk 31 mei 2012. Inschrijfgeld voor dit toernooi: 130,00 (dit is inch voor 15 personen BBQ!) (eventuele extra personen betalen 10,00 p.p.) Dus geef je snel op want er kan maar een maxi maal aantal deelnemers deelnemen. Vermeld bij inschrijving: naam team; contact persoon; adres; postcode en plaats; e-mailadres; telefoon; en de vermelding of het een Dames- of Heren team betreft. Tot ziens op zaterdag 18 augustus 2012 als deel nemer aan het gezelligste “Vriendentoernooi” van Brabant! Commissie Seizoensopening Audacia 2012 Audacia F3 is zaterdag kampioen geworden! In de gisteren gespeelde wedstrijd was het ‘erop of eronder’: bij winst kon den ze het kampioenschap vieren; bij verlies hadden ze niets... Uiteindelijk werd er gewonnen met maar liefst 11-0! Van harte proficiat! Afgelopen zondagen 1 en 15 april jl. heeft Gilde St. Catharina Moergestel voor de 33ste keer de verschieting om het “Zilveren Rad van Sinte Catrien” georganiseerd. Hierbij werd geschoten met het wapen kruisboog op wip en handboog op wip. Mede dankzij het koude maar toch goede schie- tweer hebben over de twee schietdagen ver deeld, 150 schutters van 27 verschillende gil den hun geluk mogen beproeven naar het fel begeerde zilveren Rad van Sinte Catrien. Van deze schutters waren er 13 die het maxi male aantal van 20 punten heeft geschoten, welke streden om het “Zilveren Rad van Sinte Catrien”. In deze groep waren 2 schutters van ons gilde vertegenwoordigd, maar de concur rentie bleek te sterk. Na een zinderende afkampwedstrijd werd het zilveren rad gewonnen door Johny van der Leest van het gilde Sint Joris Sint Catharina De portret- en modelgroep West Brabant is een onderdeel van de Afdeling Brabant West van de Nederlandse Bond van Amateur Fotografen. Op dit moment bestaat de groep uit zeven leden die allen een passie hebben voor model en por tret fotografie. Er wordt zowel op locatie als in studio's gefotografeerd. Er worden opnamen gemaakt in context met de omgeving maar ook volledig geënsceneerd. De leden van de club zijn allemaal gevorderde fotografen en ook de omgang met al dan niet professionele modellen is voor de leden dan ook geen nieuws meer. Eén van de doelstellin gen van de club is om de kennis en ervaring te delen met anderen. Door de gezamenlijk twee maandelijkse bijeenkomsten helpen we elkaar door in open discussies eikaars beelden te bekij ken en te bepraten. Hiermee proberen we elkaar naar een hoger niveau te brengen. Creativiteit is dan ook belangrijker als techniek. Natuurlijk wordt ook aandacht besteed aan vernieuwingen. Dit is immers onlosmakelijk verbonden aan de huidige snel voortschrijden de technische ontwikkelingen. Maar wel altijd j op een dusdanige manier dat elk lid daar pro- j fijt van heeft. Kortom: een club met enthou- siaste leden die elkaar naar een hoger niveau wil len brengen op het gebied van de model en portretfotografie. Maar vooral plezier hebben in het fotograferen van, en het contact met modellen. U bent van harte welkom in De Verdieping: Vrijdag 27 april van 19.30 tot 21.00 uur Zaterdag 28 april van 13.00 tot 17.00 uur Zondag 29 april van 11.00 tot 17.00 uur k Scoren, vliegen de bal*en on- io keeper z'n oren. Audacia F3 ISE Kampioen. MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 25 APRIL 2012 ■■■■■mm ■■■■MMMMI PAGINA 7 BBaaaaaaBHnaBaaBaaaBaiaailaaBaiaaaHa^ f vl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 7